>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiany opłat w Skrill

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
https://www.skrill.com/pl/fees/
Prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami, ponieważ dotyczą one planowanych zmian opłat, które mogą Ciebie dotyczyć.
Zmiany zaczną obowiązywać 31 sierpnia 2016 r.

  • Wypłata środków na kartę Visa – 3,95 €

Zmiany zaczną obowiązywać 17 października 2016 r.

  • Opłata za nieaktywnego użytkownika – 2 €
  • Opłata za wysłanie środków – 1,9% Limit 20 €
  • Opłata za przekazanie środków na konto NETELLER – 3%
  • Opłata za przelew na konto bankowe – 5,50 €
  • Opłata za przewalutowanie – 3,99%
 
D 152

damian0012

Użytkownik
zaczynaja przesadzac....

https://www.skrill.com/pl/fees/
https://www.skrill.com/pl/vip-programme/
a dla vipow
* Za przelewy pomiędzy walutami USD, GBP, EUR, CAD i PLN
** Za przelewy pomiędzy (USD, GBP, EUR, CAD, PLN) a inną walutą
***wypłaty bankowe pomocą kont bankowych wtórnych opłata w wysokości 5,50 €

Planowane zmiany opłat, które zostaną wprowadzone 17 października 2016 r.:

  • Opłata za przelew na konto bankowe – 5,50 € dla poziomu Bronze
  • Opłata za przewalutowanie (FX): 3,79% dla poziomu Bronze, 2,89% dla poziomu Silver, 2,59% dla poziomu Gold, 1,99% dla poziomu Diamond
  • Opłata za wysłanie środków: 1% dla wszystkich poziomów VIP
  • Limit opłaty za wysłanie pieniędzy – 10,00 € dla poziomu Bronze, 2,00 € dla poziomów Silver, Gold i Diamond
 
yam 93

yam

Użytkownik
Co pol roku gigantyczne podwyzki oplat.
Teraz to juz na przegietym poziomie.
8% za same przewalutowania w obie strony...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak zdecydowanie przeginają. Ja od dłuższego czasu wpłacam do buków przez przelewy24, i wypłacam bezpośrednio na konto bankowe. I tak nadawcą takiego przelewu jest np. worldpay. Tak więc chyba oficjalnie niczym nie ryzykujemy. Przy takim przelewie nic nie ma, że jest to od bukmachera. &quot;Odpukać&quot; póki co nie miałem żadnych problemów. Tak więc nie wiem po co korzystać z drogiego skrill.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Z wyplat bankowych i tak malo kto korzysta wiec zostaje wyplata karta skrill taniej i szybciej...Najgorsze to przewalutowanie ale mozna ominac majac 2 konta skrill.....Powiedza ze tylko dla vipow ale poki limitu nie przekroczysz mozesz tak korzystac...
 
A 205

amindada

Użytkownik
Skrill robi się pomału nieopłacalny. Ja mam status vip brązowy , i de facto opłaty i prowizje są w tej chwili takie jak 2 lata temu dla zwykłego konta, miałem krótko poziom silver i tak naprawde tylko od silvera w górę Skrill jest opłacalny. Jezeli chodzi o wpłaty na konto bankowe od pośredników typu Worldpay, to jakieś ryzyko jednak jest, małe, ale jednak jak sprawa bedzie w sadzie to bedziesz musiał powiedzieć co to za przelew itp.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
Tak zdecydowanie przeginają. Ja od dłuższego czasu wpłacam do buków przez przelewy24, i wypłacam bezpośrednio na konto bankowe. I tak nadawcą takiego przelewu jest np. worldpay. Tak więc chyba oficjalnie niczym nie ryzykujemy. Przy takim przelewie nic nie ma, że jest to od bukmachera. &quot;Odpukać&quot; póki co nie miałem żadnych problemów. Tak więc nie wiem po co korzystać z drogiego skrill.
Co z tego, że kasa nie bezp. od buka jak tak czy inaczej z niewiadomego źródła...
 
max188 500

max188

Użytkownik
Ja dostałem takiego maila:
&quot;W związku z tym, że nieustannie oferujemy Ci konkurencyjne rozwiązania płatnicze, zmieniamy sposób rozliczania nieaktywnych kont. Opłata za konta handlowców, którzy są nieaktywni przez 6 miesięcy wzrośnie do 50 EUR miesięcznie. Wszystkie pozostałe opłaty pozostają bez zmian.

Nowa struktura opłat będzie obowiązywać od 31 sierpnia 2016 r. i będzie dotyczyć wszystkich handlowców. Jeśli Twoje konto zgodnie z definicją UE jest sklasyfikowane jako konto mikro firmy, prosimy o powiadomienie nas, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres działu..

Kontynuowanie korzystania z usługi będzie traktowane jako akceptacja warunków. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z opiekunem klienta lub...
Z poważaniem,
Zespół Skrill&quot;
Mam pytania:
1. &quot;nieustannie oferujemy Ci konkurencyjne rozwiązania płatnicze&quot; - niby gdzie to oferują jak pierwszego maila takiego dostałem...
2. &quot;zmieniamy sposób rozliczania nieaktywnych kont&quot; - gdzie mogę sprawdzić czy moje konto jest aktywne i co wg skrill to oznacza?
3. &quot;Opłata za konta handlowców&quot; - moje konto jest kontem handlowym? Jak to sprawdzić?
Z góry dzięki za pomoc
Fakt ostatnio kasę do buka wpłacałem w lutym a kasę na konto otrzymałem kilka razy więc może jest to z tym związane?
 
D 0

d4nny

Użytkownik
No to ładnie się porobiło... Do tej pory uważałem Skrill za mega tani portfel ale już tak nie uważam. Podłączam się pod pytania użytkownika max188 i mam nadzieję, że ktoś na nie odpowie.
 
max188 500

max188

Użytkownik
No to ładnie się porobiło... Do tej pory uważałem Skrill za mega tani portfel ale już tak nie uważam. Podłączam się pod pytania użytkownika i mam nadzieję, że ktoś na nie odpowie.
Dostałem odpowiedź od skrilla:
&quot;
Informujemy, że informacje dotyczące opłat dostępne są na naszej stronie internetowej: skrill com /pl/ oplaty/

Aktywne konto Skrill, jest to konto do którego użytkownik zalogował się przynajmniej raz na przestrzeni roku. W przypadku jeśli użytkownik nie loguje się na koncie przez okres 12 miesięcy, zostaje naliczana opłata za nieużywanie konta. Przed pobraniem ewentualnej opłaty, użytkownik zostanie o tym poinformowany drogą mailową.&quot;
P.S. moje konto jest prywatne
 
Do góry Bottom