>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiany w Betfair

gats 15,8K

gats

Użytkownik
wiadomosc oryginalna, z bledami, takie ma podejscie do userow PL ten buk.

&quot; Drogi ***,
Wazna aktualizacja dotyczca serwisu Betfair,
Z dniem 5 listopada 2012 r. planujemy zmniejszy liczb wspieranych przez nas jzyków. Nastpujce jzyki zostan wyczone z grupy wspieranych przez nas jzyków: norweski, fiski, polski, tradycyjny chiski i uproszczony chiski. Od pitku domylnym jzykiem witryny Betfair stanie si dla Ciebie jzyk angielski.
Jeli nie chcesz uzywa jzyka angielskiego, mozesz zmieni go na woski, hiszpaski, niemiecki, grecki, duski, szwedzki, portugalski, rosyjski lub czeski. Wystarczy z rozwijanej listy na gównej stronie Betfair wybra jeden z powyzszych jzyków (kliknij tutaj).
Decyzja ta jest spowodowana niewystarczajcym popytem ze strony klientów, który pozwoliby nam na dalsze wspieranie powyzszych jzyków. Uwazamy równiez, ze zmniejszenie iloci wspieranych jzyków bdzie miao pozytywny wpyw na jako dostarczanych przez nas usug dla tych jzyków, które nadal bdziemy wspiera.
Mamy wiadomo, ze powyzsze zmiany mog przysporzy niedogodnoci, za które przepraszamy.
Wicej informacji mozna znalez na stronie.
Z powazaniem,
The Betfair team &quot;

 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czyli w betfair gra więcej Czechów niż Polaków?
Dziwna decyzja imo,ja jakos tego komunikatu nie dostalem i dziwiłem sie czemu nie mogę się przełączyc na pl,ale pamietam,że jak zakładalem tam konto koło 2007r. to też nie było wersji pl.
Kolejmy minus dla betfair.
 
F 0

fikcyjne

Użytkownik
Może i miesiąc temu było ale na dzień dzisiejszy to chyba nie ma gdyż próbuje wysłać maila na polska @ betfair.com i niestety dostaję wiadomości zwrotne od gmaila że nie można dostarczyć wiadomości co jest równoznaczne z brakiem owego adresu email w internecie ;/. Czy istnieje jakiś inny sposób na odzyskanie
konta betfair niż dzwonienie gdzieś do UK?
 
Do góry Bottom