>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zna ktoś jakieś firmy pokerowe? Więcej w topicu

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Zna ktoś jakieś pokery oprócz everesta, gdzie można grać za darmo na punkty i są często gry z prawdziwą kasą o wpisowym 0$ (nie licząc freeroli, takie cykliczne turnieje na jeden stolik)
Jestem początkujący w pokerze i się nie znam ???? Więc proszę mnie nie jechać za ten temat
 
lotheg 0

lotheg

Użytkownik
Nie wiem czy nie chodzi o stoły Shasta...to są na Everescie SnG, które trwają praktycznie cały czas, ale pula w nich to 10 centów. Pierwsze miejsce 5 centów, drugie 3 centy i trzecie 2 centy.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
A jakie poker roomy polecacie dla początkujących? Zeby poziom gry nie był za wysoki i żeby nie grać własnymi pieniędzmi... (narazie) ... lub freerole na jakich pokeroomach polecacie... chciałbym przynajmniej za godzinną grę coś zgarniać, jakieś małe pieniądze, a później spróbować za prawdziwą kasę...
 
gdn 0

gdn

Użytkownik
Hmm, dla początkujących Everest Poker, jednak musisz liczyć się z depozytem bo kasy za darmo tam nie dostaniesz. Freerolle na no iq - codziennie kilka, czasem jakaś fajna pula, są też tam turki z wpisowym 0,1$ i pulą 100 $ w których gra ok 70 osób - więc bardzo atrakcyjnie, wczoraj np zająłem w takim turku 3.miejsce i 13 $ wpadło ????
Od czasu do czasu są też Freerolle ciekawe z hasłem - gdzie i kiedy, szukaj na forum.
Najbardziej polecam www.pokerstrategy.com jako darmowe pieniądze na jakiś pokerroom ( 50 $ ) i solidną szkołe podstaw i nie tylko ????
 
oziris 0

oziris

Użytkownik
Jezeli chodzi o freerolle Mansion jest dobry - 2x dziennie freerolle o 500$ i w przeciwienstwie do noiq zawsze sa miejsca.
 
Do góry Bottom