>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zniknięcie pieniędzy

vod007 0

vod007

Użytkownik
Czy bwin ma coś takiego w regulaminie, że przy nie korzystaniu z konta kilka miesięcy przepadają, bo nie mogę znaleźć? Miałem na koncie kilkadziesiąt złotych jednak zacząłem grać u innych buków i kilka miesięcy nie logowałem się na bwina. Po zalogowaniu okazało się, że konto jest puste czy to możliwe i zgodne z regulaminem?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Nie wiem czy w BWIN jest stosowana taka praktyka, ale w innych firmach to dość częste zjawisko. Pobierana jest opłata (tylko i wyłącznie jeżeli znajdują się tam jakieś środki) miesięczna w wysokości kilku złotych, ale chyba konto musi być nieaktywne z minimum rok. Wszystko powinno być w regulaminie, ile pobierają, za co, od kiedy, itp. Pozdro.
 
vod007 0

vod007

Użytkownik
Już wszystko wiem pieniądze powinny być pobbierane z konta jeśli jest ono nie aktywne minimum rok(5 euro miesiecznie). Szkoda , że u mnie zaczęło się to wcześniej. Nie ma sensu dochodzenia się o te kilkadziesiąt złotych i tak ich nie odzyskam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, jest taki zapis w regulaminie, że od gracz, który ma środki na koncie, a nie loguje się przez kilka miesięcy. Nie wiem ile miałeś kasy na koncie, ale jak Ci wszystko zabrali to być może miałeś bonus, który po 60 lub 90 dniach traci ważność
 
Do góry Bottom