>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zniszczony kupon - możliwe odebranie nagrody?

remo91 57

remo91

Użytkownik
Witam fortuniaków!
Muszę się przyznać że pogniotłem dobry kupon ponieważ myślałem że moje zdarzenie nie weszło. Zgniotłem go w kulkę i nie wiem czy ten czytnik sobie poradzi z fałdami. Wie ktoś może czy w razie czego można odebrać nagrodę posiadając kartę fortuna klub plus?
pozdrawiam
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
poczekam jednak na mądrzejszą odpowiedź.
&quot;Wie ktoś może czy w razie czego można odebrać nagrodę posiadając kartę fortuna klub plus?&quot;
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Witam fortuniaków!
Muszę się przyznać że pogniotłem dobry kupon ponieważ myślałem że moje zdarzenie nie weszło. Zgniotłem go w kulkę i nie wiem czy ten czytnik sobie poradzi z fałdami. Wie ktoś może czy w razie czego można odebrać nagrodę posiadając kartę fortuna klub plus?
pozdrawiam
Jesli kod kreskowy zyje ???? to napewno wypłacą
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wypłacą Ci na 100%. Kupon może być zalany, porwany, byle kod był. Kod jest, trochę pognieciony ale to nic nie szkodzi ????
 
K 65

konji

Użytkownik
Kod zawiera też ciąg liczbowy, który wstukujesz np. żeby sprawdzić kupon na stronie fortuny. Wydaje mi się, że kobiecina w kolekturze może zamiast czytnikiem, ręcznie wprowadzić kod do systemu właśnie z pomocą tych liczb. To chyba nie zbrodnia. ???? Więc śmiało idź do kolektury.
Pozdro.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
taaak właśnie wróciłem, bez problemu czytnik odczytał kod kreskowy, a ten kod liczbowy to chyba jest tylko dla nas żebyśmy mogli go sprawdzać w internecie,
!MAŁA UWAGA!
jeżeli ktoś kiedyś by tak jak ja pogniótł wygrany kupon to NIE PRASOWAĆ GO:p!
odkryłem właśnie w taki sposób że nasze kupony są zrobione z specjalnego papieru który po przyłożeniu ciepłego żelazka robi się w tym miejscu cały czarny (ja próbowałem najpierw na starych nietrafionych na szczęście), myślę, że jest to jakieś zabezpieczenie przed podrobieniem. Reasumując w razie pogniecenia kuponu nie trzeba się o nic martwić tylko iść i odbierać nagrodę ! ???? Pozdrawiam
 
Do góry Bottom