>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Żółtki a Niebiescy

F 0

fallen77

Użytkownik
Witam, jestem nowy na forum może zły dział wybrałem jeśli tak proszę o przeniesie do odpowiedniego ale moje pytanie brzmi czytałem opinie i tak 50/50 są. mam konta na efortunce i sts. nie chce mieć tyle kont i chcę jedno zamknąć gdzie jest lepiej grać w sts czy efortunie ?
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Witam, jestem nowy na forum może zły dział wybrałem jeśli tak proszę o przeniesie do odpowiedniego ale moje pytanie brzmi czytałem opinie i tak 50/50 są. mam konta na efortunce i sts. nie chce mieć tyle kont i chcę jedno zamknąć gdzie jest lepiej grać w sts czy efortunie ?
Zostan w 2.Kursy maja rozne i bedziesz mial mozliwosc porownania i grania wyzszych kursow,badz to w stsie lub fortunie
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
napisał ci, żebyś został w obu, nie ma idealnego buka, jeden ma wyższy kurs na to, drugi na tamto, jeden ma lepszą ofertę na takie zdarzenia, drugi na inne, wszystko zależy od tego co się gra itd itp. Bez sensu się samemu ograniczać i grać tylko u jednego, poczytaj tematy na forum, niektórzy bukmacherzy dają na start darmowe freebety, więc przed dokonaniem depozytu możesz sobie zagrać i zobaczyć czy oferta Ci odpowiada.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zbyt wiele to Ci na tą chwilę nie pomogli. Rasowy typer ma konta w wielu bukach by wyłapywać najlepsze kursy czy typy. STS podaje coś czego nie ma Fortuna i na odwrót. Sam musisz zastanowić się:
- gdzie większa oferta interesujących cię spotkań,
- gdzie zazwyczaj jest większy kurs.
- gdzie samemu lepiej ci się poruszać.
- jeśli grasz live to gdzie jest bardziej dopasowany do ciebie.
Decyzję podejmij sam. Ja sądzę, że nie ma co zamykać. Wypłać z jednego, a może za jakiś czas będziesz chciał tam wrócić. W tych bukach wielkich różnic nie widzę.
 
Do góry Bottom