>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zostałem oszukany prosze o pomoc

W 0

waldi1988

Użytkownik
Witam Was Serdecznie,
obstawilem dzis w zakladach live powyzej 8.5 roznych za sume 250 zl.
Tylko ze na stronie betsson w statystykach w roznych bylo 3-3 czyli w sumie 6 i z ta mysla skusilem sie na taki zaklad ku mojemu zdziwieniu pozniej okazalo sie ze sprawdzilem na innej stronie i bylo 5 roznych a nie 6...
gdyby bylo 5 nie obstawilbym tego zakladu za taka sume.
Czuje sie oszukany, zwlaszcza ze od wielu lat tam u nich gram i szczerze raczej wplacam niz wyplacam.
Mam jedynie screen ze w trakcie dogrywki nawet maja zle naliczone rozne bo zamiast 5-3 u nich dalej 4-3.
Napisalem do nich maial z prosba o zwrot 250 zl i opisem sytuacji
CO moge jeszcze?
Mieliscie podobną sytuacje?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
&quot;Wyświetlony wynik i dalsze informacje (konkretny czas, strzelec) są tylko dla wiadomości. Betsson.com nie gwarantuje dokładności tych informacji.&quot;
Taka regułka jest pod zakładami na żywo.
 
W 0

waldi1988

Użytkownik
Rozumiem, jestem u nich od kilkunastu lat, bardziej wplacam niz wyplacam, kolega mial widze kiedys podobny problem i wystarczalo napisac ze skieruje sprawe do LGA.
I odrazu udzielili zwrotu zakladu...
Dla mnie to jest jawne oszustwo, i chyba glupek nie walczylby o swoje, podobno to najlepszy bukmacher... ??
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Masz u dołu informację że te wyświetlane wyniki nie są wiarygodne, więc nie wiem o co Ci chodzi. Pisz sobie gdzie chcesz, ale nic Ci to nie da.
 
W 0

waldi1988

Użytkownik
to czemu w tym samym przypadku uzytkownikowi kilka tematów niżej dało ? Nie moge wkleic linka bo nie mam nabitych postów. Temat o zlodziejstwie.

Wytlumaczy mi jeden z drugim mądrym...
 
Do góry Bottom