>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostajecie na Unibecie ?

D 0

domi1010

Użytkownik
Unibet zostaje w Polsce. Jednak czy Wy zostajecie ? Czy będzie to bezpieczne ? Pisałem wczoraj na live chacie i babka zapewniała mnie, że granie nadal będzie bezpieczne. Jednak ja się zastanawiam. Jak u was ?
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Dopóki będziesz tam przegrywał to na pewno gra tam będzie stosunkowo bezpieczna. Gorzej jak coś ugrasz i Unikrzak zablokuje Ci kanały wypłat Skrill/Neteller, a jak widać w ostatnim czasie to jest celowa polityka tej firmy wobec graczy z Polski którzy ich ograli ;-)
 
D 0

domi1010

Użytkownik
Niestety dla nich jestem obecnie jakiś tysiąc na plus. No i już mnie dopadli z weryfikacją, gdy chciałem wypłacić większą sumą. Czekam już 3 dzień...
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
W moim przypadku Unibet bez mrugnięcia okiem zaakceptował wypłatę na Neteller na ponad kilkanaście tysięcy (sam zysk). Więc jak to jest z tym blokowaniem? Bo w tym przypadku akurat tej wypłaty nie zleciłem. Konto zablokowane, Unibet bada sprawę.
 
D 0

domi1010

Użytkownik
Dziwne, że nie prosili Cię o weryfikacje. Ja pierwsze 3 wypłaty zleciłem normalnie bez weryfikacji (każda po 100 zł). A w środę zleciłem 600 i po kilkunastu minutach poprosili o dokumenty. I tak czekam i czekam i nadal nic ...
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Dziwne, że nie prosili Cię o weryfikacje. Ja pierwsze 3 wypłaty zleciłem normalnie bez weryfikacji (każda po 100 zł). A w środę zleciłem 600 i po kilkunastu minutach poprosili o dokumenty. I tak czekam i czekam i nadal nic ...
No właśnie dziwne. Tym bardziej, że nigdy nie korzystałem z portfela internetowego. Zawsze szedł przelew do banku. Tak więc ani nie mogę obstawic, ani wypłacić reszty pieniędzy, dopóki nie wyjaśnią sprawy.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Ale ty tego nie zlecałeś? Masz ten neteller na siebie? Może to włamanie na konto?
Nie zleciłem. Nie używałem żadnych portfeli internetowych, zawsze tylko konto w banku. Włamanie na konto. Zgłosiłem natychmiast. Unibet bada sprawę. W międzyczasie konto zablokowane i grać nie idzie. Także sobie poczekam.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dziś się zrejestrowałem i nie mogę się zalogować na swoje konto pisze mi że konto w tej chwili jest nie dostępne!!
 
M 4

marq

Użytkownik
Witam. Dostałem od niech dziś bonus od kolejnej wpłaty i nie wiem czy tam wpłacać(brak przelewy24 i skirlla)I jak z wyplata na konto bankowe( rozmawiałem z suportem i koleś mówił ze wypłacają na konto bankowe poprzez pośredników) Gra tam ktoś teraz po wejściu ustawy hazardowej?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Brak tych metod masz obecnie w wiekszosci firm. Jesli dobry bonus a czasami z tym zaszaleja Ja bym wplacil. Pozniej normalnie wyplacisz przez Trustly na konto. No chyba ze cos zmienili w tym tygodniu ale nie sadze
 
M 4

marq

Użytkownik
dali mi bonus 100% do 150. Te Trustly to coś podobnego do przelewy 24? Bo nigdy tego nie używałem.
W tym Trustly trzeba podać login i hasło do swojego banku wiec nie wiem czy to dobra wiadomość i czy dane się gdzieś nie przedostana
 
Do góry Bottom