>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostań Królem Ekstraklasy! edycja IV - wiosna '18

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!
Od najbliższego weekendu, czyli kolejki 33 zmianie ulega 8 punkt regulaminu Króla Ekstraklasy:
8. Typy rozliczamy do 24h od zakończenia ostatniego meczu w danej kolejce - SAMODZIELNIE! Brak rozliczenia w ciągu 24h typów na minus powoduje podwojenie minusu tzn wtedy ⛔ 200 zamiast 100. Natomiast trafiony typ zostaje zaliczony za 0 punktów.

po zmianie:

8. Typy rozliczamy do 24h od zakończenia ostatniego meczu w danej kolejce - SAMODZIELNIE! Typy nie rozliczone przez usera nie będą brały udziału w konkursie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
szkoda, że takich błedów nie zgłaszacie na bieżąco, faktycznie w przypadku łączonych typów nie można podać kolejnego, tak też rozliczałem typy, ale skupiłem się na przykład na gospodarz wygra i powyżej 2,5 gola czy remis i obie strzelą, te zakłady specjalne z forBETa w sumie nie wiem dlaczego, ale rozliczałem jako pojedyncze, oczywiście jest to błąd. Z racji, że głównie ja je podawałem (jeżeli ktoś inny to raczej pojedynczy przypadek), a nie mam czasu na weryfikację wszystkich kolejek i korygowanie tabeli x kolejek do tyłu, dlatego rezygnuję z udziału w konkursie.
Waldi1979 nie ma co się tak unosić i od razu rezygnować z konkursu, przecież to tylko zabawa. Jakiś czas temu zadeklarowałeś, że od początku przejrzysz i podliczysz wszystkie także nie było co się wtrącać. A te Twoje typy i tak chyba niewiele by zmieniły w klasyfikacji. Może w następnej edycji trzeba by zmienić ten punkt regulaminu, wszak taki typ 3w1 bardzo ciężko trafić stąd też kurs jest wysoki.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
WAŻNE!!!
Od najbliższego weekendu, czyli kolejki 33 zmianie ulega 8 punkt regulaminu Króla Ekstraklasy:
8. Typy rozliczamy do 24h od zakończenia ostatniego meczu w danej kolejce - SAMODZIELNIE! Brak rozliczenia w ciągu 24h typów na minus powoduje podwojenie minusu tzn wtedy ⛔ 200 zamiast 100. Natomiast trafiony typ zostaje zaliczony za 0 punktów.

po zmianie:

8. Typy rozliczamy do 24h od zakończenia ostatniego meczu w danej kolejce - SAMODZIELNIE! Typy nie rozliczone przez usera nie będą brały udziału w konkursie.
Ten punkt moim zdaniem trzeba doprecyzować bo może źle to ktoś zinterpretuje i np. ma zakład który mu nie wszedł nie wpisuje wyniku i to mu się nie liczy do kwalifikacji???
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
seba23 po prostu uznałem, że tak będzie najuczciwiej, jedna osoba uzna to za mało znaczące, a druga będzie robiła problemy. Mój błąd, więc tak będzie najlepiej.
jack13 dokładnie, nie rozliczysz typu to nie jest on brany pod uwagę, było wiele takich sytuacji, że user A napisał powiedzmy 2 analizy typowo pod Typera, obie weszły, ale ich nie rozliczył, więc dostawał za to 0 pkt, user B, całą kolejkę pisał analizy, podliczał je, ale wynik na koniec kolejki miał powiedzmy -74, czyli w klasyfikacji Króla Ekstraklasy był za userem A, który w ogóle nie był zainteresowany konkursem KE, podał jedynie analizy, żeby zdobyć punkty w TE. Ta zmiana ma głównie na celu to, żeby w KE brały udział osoby, które faktycznie chcą brać udział, a takie uważam, że podają typy i je rozliczają. Oczywiście pisać i dyskutować mogą wszyscy, jednak warunkiem niezbędnym do zaliczenia analiz do KE jest ich samodzielne rozliczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom