>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zrzuta na Totolige 78000zl do wygrania

M 11

malpa.cisowa

Użytkownik
Drodzy forumowicze
Wpadłem na taki pomysł .
Wiele osób gra w Totolige - zestaw 13 meczy i nic nie może trafić (trzeba użyć dużo systemów a to kosztuje)
Więc jakby się znalazło kilku chętnych na zrzute na kupon - do wygrania 78000zl w najblizszej Totolidze za trafienie 13 meczy było by super ????
Pojedyńczo nikt nie trafi - ale w grupie SIŁA ????
Zrzute by przeprowadził jakiś pewny moderator ???? lub wystawić np.aukcje na allegro jakieś cegiełki po 1 zl kto ile chce mieć udzialu w wygranej ten tyle daje.
Co o tym pomyśle myślicie?
 
R 0

rutus1989

Użytkownik
Kolego murzyn30 niestety jeśli chcesz obstawić wszystkie możliwości dla 13 trzy drożnych zdarzeń to będzie 8 122 425 444 kombinacji. Jeśli ograniczymy to do podpórek to będzie i tak 10 400 600. Jeśli obstawił byś wszystkie 1x i tylko trzy mecze na 2 to masz 560 kuponów.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Ale są jeszcze tzw. &quot;systyemy skrócone&quot; , które zawierają dużo mniejszą liczbę zakładów. Nie dają one 100% pewności wygranej ale przy spełnieniu określonych warunków można trafić. Myślę, że kolega murzyn30 właśnie taki rozpis potrzebuje.
 
R 0

rutus1989

Użytkownik
No pewnie tak. To kolego murzyn30. Podeślij typy w formacie (#zdarzenie: typ) to Ci to rozpisze.
Np #1 1, #2 1, 2, #3 1X, 2 .... #13 X, 2. Pewnie jest do tego jakiś program a jak nie ma to w wolnej chwili mogę coś wyskrobać.
 
Do góry Bottom