>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żużel TV

tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
No tak idealnie to nie będzie bo mecz Orzeł-Unia jest odwołany
Eleven ma pecha do żużla
Od 2-3 tygodni na Satkurierze i TakSięGra mylą Stal Gorzów ze Stalą Rzeszów.
I widać, że ktoś od kogoś zżyna...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
z każdej kolejki mają pokazywać &quot;telewizyjny&quot; mecz, tak jak to było na eurosporcie (w założeniu, bo wiadomo jak było)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
z każdej kolejki mają pokazywać &quot;telewizyjny&quot; mecz, tak jak to było na eurosporcie (w założeniu, bo wiadomo jak było)
OK tylko że już jutro jadą w Szwecji a programie Eleven nie widać transmisji.
PS.
Znalazłem tweet&#39;a
We wtorek o 19:00 w Eleven Sports ruszamy z ligą szwedzką na żużlu. Komentują @pan_olo i @MichalKorosciel
Rospiggarna:
9 Max Fricke
10 Timo Lahti
11 Andreas Jonsson
12 Jacob Thorssell
13 Jason Doyle
14 Nicklas Porsing
15 Robert Miśkowiak

Smederna:
1 Michael Jepsen Jensen
2 Pontus Aspgren
3 Matej Zagar
4 Grigorij Łaguta
5 Mikkel Michelsen
6 Linus Ekloef
7 Andriej Karpow

 
B 25

bonucci

Użytkownik
To już musisz szukać bo różnie z tym bywa. Często jakieś lokalne telewizje pokazują np jakaś podkarpacka mecz Krosna z Lublinem w tym sezonie pokazała. Lubelska TV na żywo pokazuje mecze w Lublinie. Często też są pokazywane mecze Piły(chyba SabmarTV się tym zajmuje). Mecze z Daugavpils też czasem się gdzieś pojawiają/pojawiały. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy teraz :p
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Chodzi mi bardziej o mecze 2. ligi bo jeśli chodzi o 1. ligę to chyba pokazywanie transmisji live nawet na youtube byłoby nielegalne
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chodzi mi bardziej o mecze 2. ligi bo jeśli chodzi o 1. ligę to chyba pokazywanie transmisji live nawet na youtube byłoby nielegalne
PodkarpacieLive pokazuje mecze KSM Krosno na Youtube. Niestety ustawienie kamer i praca operatora dramat, bo trudno tam całość biegu obejrzeć, ale możesz sobie zobaczyć, bo są całe mecze z Motorem i Startem wrzucone.

Z resztą na YT z każdego transmitowanego meczu na NSport czy Eleven/Polsacie Sport jest skrót - tzn. wszystkie biegi wrzucane, więc jak ktoś chce to sobie nadrobi zaległości ligowe z weekendu.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
PodkarpacieLive pokazuje mecze KSM Krosno na Youtube. Niestety ustawienie kamer i praca operatora dramat, bo trudno tam całość biegu obejrzeć, ale możesz sobie zobaczyć, bo są całe mecze z Motorem i Startem wrzucone.
Z resztą na YT z każdego transmitowanego meczu na NSport czy Eleven/Polsacie Sport jest skrót - tzn. wszystkie biegi wrzucane, więc jak ktoś chce to sobie nadrobi zaległości ligowe z weekendu.
Kamera na pierwszym meczu z Lublinem owszem była fatalna bo to była ich pierwsza transmisja tak teraz z Gnieznem trzeba przyznać że pod tym względem było już ok. Troche tam sie pogubili troche z grafiką/kolorami kasków ale myśle ze to poprawią. ✅
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Czyli mamy tak:
Motor Lublin - Lubelska TV
Polonia Piła - SabmarTV
KSM Krosno - PodkarpacieLIVE
Lokomotiv Daugavpils - ?
 
B 25

bonucci

Użytkownik
Meczów Piły nie pokazuje jednak SabmarTV a TV Asta lecz w tym sezonie nie pokazali jeszcze ani jednego spotkania więc może coś się zmieniło.
Na kanale YT PSŻ Poznań są wrzucane mecze z Poznania jakiś czas po zawodach.
Wiem że mecz Ostrovii z Krosnem też był gdzieś transmitowany przez lokalną TV.
Widziałem spotkanie z motorany z tego seoznu z angielskim komentarzem więc gdzieś zagranicą na pewno pokazują:p
 
Do góry Bottom