>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Przecież Emil mógł jechać w 15nastym i zdobyć 2/3 oczka ... ? Gdzie tu logika ? Piszę do supportu nie ma bata, dużo ludzi miało pewnie over Emila to dali przegrane, wałek wałek wałek &lt;czerwona karta&gt; b3655
Suma punktów kierowcy
Wszystkie wyścigi liczą się, ze wszystkimi punktami taktycznymi liczącymi się jako normalne wyniki np. 3-2-1-0. Punkty bonusowe nie liczą się do rozliczenia. Zakłady będą ważne, kiedy kierowca stanie przed taśmą startową. Ponadto, jeżeli mecz zostanie odwołany przed zakończeniem, wszystkie zaklady zostaną anulowane, chyba że wynik zakładu został już określony. W meczach Knockout Cup, biegi taktyczne &#39;Man on Man&#39; nie liczą się przy rozliczeniach
Jak określony jak Emil mógł zrobić 12 oczek ?!
// sorry zasugerowałem sie syfami tam miał 9+1, a nie 8+2
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Emil zdobył 8 punktów, więc jak Ci wyszło, że mógł zdobyć 12?
Tajski był trzecim najlepszym zawodnikiem w swoim zespole, więc mógł pojechać w nominowanym.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Na syfach jest 9+1
Edit: // na espeedway jest 8... sorrki Emil mógł zrobić 11 lub under 11
Edit 2 // Lindbaeck powyzej 8 zostal rozliczony jako ZWROT, skoro miał 5 oczek...
Zapytałem dlaczego interpretują regulamin jak chcą to pan z supportu powiedział, że przekaże sprawę do ponownego rozliczenia...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Bez sensu, skoro Woffi był 4ty, a nawet 5ty w kolejce do biegu 15nastego...
dokładnie, tak sobie myślałem że dziś może wyjść taka sytuacja z którymś z zakładów. w Szwecji jest na pewno tak że 2/3 najlepszych zawodników zgłaszanych jest do 15. biegu? Jeśli jest tak, to wg mnie po wklejeniu odpowiednich formuł z regulaminu svemo i ciśnięciu beta na czacie powinieneś wygrać tą sprawę, bo Woffi nie miał możliwości jechania w ostatnim biegu przez co jego wynik punktowy nie mógł się zmienić
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kiedyś jak była tabela 16nasto biegowa był podajże taki przepis, teraz to ciul wie jak z tym regulaminem jest
4. Rune Holta 11+2 poäng (3,1’,3,1’,3)
5. Bartosz Zmarzlik 10+2 poäng (2’,3,2’,3)
6. Tomas H Jonasson 14+1 poäng (3,3,2,1,2’,3)
Jedna rzecz mnie zastanawia, dlaczego Lindbaeck 5 oczek, linia 8
ponizej 8 zwrot ok
równe 8 zwrot
powyzej 8 zwrot
Emil 8 oczek linia 11,
ponizej 11 zwrot
rowne 11 zwrot
powyzej 11 przegrana
Bartosz Jak dla mnie wykorzystujecie ten zapis regulaminu o określeniu wyniku zakkładu jak chcecie, w przypadku Lindbaecka +4 - Woffinden dajecie mi zwrot, a w przypadku Lindbaeck powyzej 8 skoro mógł mieć maksymalnie 5+3 jest również zwrot
Bartosz żadnej tu logiki
Tomasz S Panie Bartoszu, tak jak wspomniałem rozliczenie zakładów na to wydarzenie zostało przekazane do ponownego rozpatrzenia. Na ten moment zakłady są sprawdzane, więc istnieje szansa, że nastąpi korekta rozliczeń niektórych zakładów. W związku z tym prosimy o cierpliwość.
Bartosz Ludzie rozumiem jakby zawody zostały odwołane np po wyściugu 12nastym (bo tyle trzeba rozegrać by zakład był ważny) i przez to np Lindbaeck czy Woffinden mieli nierówną ilość startów (względem siebie), to wasz zapis o ZWROTACH jest bardzo sprawiedliwy i uzasadniony.
W tym przypadku mowa o ostatnim biegu nominowanym w którym ci zawodnicy mogli nie wziąść nawet udziału, to rozlicznie zwrot jest już bardzo niesprawiedliwe i nie fair wobec mnie i innych grających
Bartosz Nie chce przekazywac sprawy dalej do np IBAS czy LGA, ale naciagneliscie w tym przypadku regulamin na swoją korzyść, z czym niestety nie moge sie zgodzic
Tomasz S Panie Bartoszu, rozumiem Pana stanowisko. Tak jak już Pana poinformowałem, zakłady na to wydarzenie są ponownie weryfikowane.
Może coś ugram, widzę że RADULA też ma zwrot, kolega też by mógł ich pomęczyć troszkę ????
Tak swoją drogą Ci co grali powyżej 11 Emila, a przegrali powinni się kłócić i powołać się na zwrot za Lindbaecka powyżej 8, wiem że zarówno 1 jak i 2 nie mogli przekroczyć linii, ale trader rozliczył sobie jak chciał te zakłady...
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W betsafe na początku był fajny żużel, sporo się mylili i można było złapać fajne promocje. Ale chyba zmienili oddsmarkerów i ciężko jest teraz o takie. Generalnie betsafe/betsson/triobet to jest ta sama oferta jeśli chodzi o żużel. Oferte na GP wystawiają najszybciej (jest już w piątek) a na ligę dają jako jedni z pierwszych. GP najlepiej grać właśnie w piątek bo w sobotę kursy spadają i ciężko coś wybrać po jakimś akceptowalnym kursie.
W Sportingbet lubię grać w GP awans/brak awansu do półfinału. Takie zakłady mają chyba jako jedyni na rynku. Same awanse do półfinałów można grać też w betgun, ale ogólnie to dupny buk i mimo iż na GP mają sporo zakładów h2h to nie polecam tego buka na dłuższą metę. Aczkolwiek warto tam mieć konto bo czasem potrafią przesadzić z kursami ;d Jesli chodzi o ligę polską w sportingbet to mają w zasadzie skopiowaną ofertę bet365.
Dla mnie najlepszy buk to bet365, mają regularnie ligę polską, szwedzką, angielska i GP. Wrzucą nawet jeden czy dwa mecze z NPLŻ. No i też można obstawiać na live.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czy w tych bukach sportingbet betsafe triobet jest NPLŻ i 2PLZ jakie zakłady można tam wprowadzać.
Wyzej kolega Ci napisal ze w bet365 wystawiaja nizsza lige.
Popatrz sobie w temat z tego sezonu i zobaczysz jakie buki najczesciej sie przewijaja i bedziesz wiedzial kto jaka oferte dawał a nie zadajesz zbędne pytania.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
jak w bukach rozwiązują kwestie jokerów?
Są liczone normalnie tak jakby jokera nie było. Czyli jak wygra to po prostu 3 punkty, a nie 6, a jak będzie drugi to 2, a nie 4 jeśli chodzi o typy na zawodników.
Do wyniku drużyny normalnie są liczone punkty za jokera
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Myślę że wszędzie jest dosyć podobna, ja polecam Bet365, liczą się tam wszystkie punkty, a nie tak jak w większości liczą się tylko z 5 biegów ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Gdzie aktualnie jest najlepsza oferta bukmacherska na zdarzenia żużlowe?
bet365 ma najbogatszą ofertę. Co mecz to handicap , h2h , oraz linia under over.
Betsafe ma bardzo dużo pojedynków h2h. Często sparowani zawodnicy na przeciwległych biegunach. Jest w czym wybierać. Kursy często niskie jednak prawdopodobieństwo duże.
Sportingbet i Unibet zobaczymy jak w tym roku się zaprezentują bo czasami też się pojawi jakaś fajna para/linia.

Jednak głównie bym polecił bet365 i Betsafe/Betsson.
 
artis 24

artis

Użytkownik
Na wczorajszym kuponie postawiłem w STS parę Kasprzak-Harris (1-1.60).
Oboje zdobyli w czterech biegach po 10 punktów i mieli dwie trójki.
Zakład został rozliczony po kursie 1.00. W Grand Prix przy równej ilości punktów decyduje większa ilość wygranych biegów itd. Czy u bukmacherów jest tak samo czy liczy się tylko sama suma zdobytych punktów? Co jeżeli mieliby tyle samo punktów, ale np KK miałby więcej trójek?
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dużo tu zależy od tego gdzie obstawiasz, u jakiego bukmachera. Większość ma ofertę &quot;Kto lepszy&quot; gdzie rozlicza się liczbę punktów we wszystkich biegach. Wyjątkiem jest tu np. STS u którego wczoraj postawiłeś a który rozlicza sumę punktów tylko w pierwszych czterech biegach, bez jokerów i bonusów. W meczach ligowych nie bierze się pod uwagę ilości trójek zdobytych przez zawodników więc jeśli we wczorajszym meczu byłaby przykładowo taka sytuacja:

- KK - 3 1 3 3
- Harris - 3 2 2 3

to i tak miałbyś zwrot w postaci kursu 1.00 mimo że KK miał więcej trójek. Co innego jakby to było Grand Prix, tam rozliczają ilość trójek zdobytych przez zawodników i w przykładzie powyżej to KK byłby zwycięzcą. Mam nadzieję że pomogłem i że napisałem dobrze ????
 
Do góry Bottom