>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

power30 18K

power30

Forum VIP
Wystarczy zajrzeć do regulaminu:
&quot;ZAWODNICY H2H – zakład na to , który zawodnik zdobędzie więcej punktów w spotkaniu (przy równej ilości punktów zakład zostaje rozliczony jako zwrot)&quot;
 
H 13

harper

Użytkownik
W zawodach indywidualnych h2h rozliczane jest na podstawie oficjalnej klasyfikacji końcowej - u kazdego buka chyba. Więc to regulamin zawodów mówi że jak ktoś ma tyle samo pkt to liczy się więcej trójek itp. W lidze przy równej ilości pkt chyba wszędzie jest zwrot (oprócz betki która ma h2h ligowo 3-drogowe).

Wg mnie najszersza oferta jest jednak w STS (juniorskie, kaski wiele turniejów których nikt nigdy nie da) tylko ten podatek ....




Dużo tu zależy od tego gdzie obstawiasz, u jakiego bukmachera. Większość ma ofertę &quot;Kto lepszy&quot; gdzie rozlicza się liczbę punktów we wszystkich biegach. Wyjątkiem jest tu np. STS u którego wczoraj postawiłeś a który rozlicza sumę punktów tylko w pierwszych czterech biegach, bez jokerów i bonusów. W meczach ligowych nie bierze się pod uwagę ilości trójek zdobytych przez zawodników więc jeśli we wczorajszym meczu byłaby przykładowo taka sytuacja:

- KK - 3 1 3 3
- Harris - 3 2 2 3

to i tak miałbyś zwrot w postaci kursu 1.00 mimo że KK miał więcej trójek. Co innego jakby to było Grand Prix, tam rozliczają ilość trójek zdobytych przez zawodników i w przykładzie powyżej to KK byłby zwycięzcą. Mam nadzieję że pomogłem i że napisałem dobrze ????
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Witam, bwin zaliczył mi dzisiaj zakład jako przegrany.

Dudek z Janowskim.

Janowski miał +3 na starcie. Miał 5 biegów a Dudek 6.

Czy w takiej sytuacji jak postawiłem na Janowskiego, który po swoich 5 biegach regulaminowych miał więcej pkt niż Dudek, a ten z kolei pojechał 6 raz i miał więcej punktów niż Janowski, to jest typ na Dudka ?

Nie liczy się 5 pierwszy biegów albo 3 pierwsze, jeżeli jeden z nich jechał tylko 3 ?

Tutaj jest ich pkt regulaminu: Zawodnicy head to head i zakłady łączne - aby wyścigi były ważne, zawodnik musi wystartować w co najmniej 3 przejazdach. Punkty bonusowe nie będą liczone. Dla indywidualnych wyników, przejazdy taktyczne będą liczone jak pojedyncze przejazdy (punkty nie będą podwajane).
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Witam, bwin zaliczył mi dzisiaj zakład jako przegrany.

Dudek z Janowskim.

Janowski miał +3 na starcie. Miał 5 biegów a Dudek 6.

Czy w takiej sytuacji jak postawiłem na Janowskiego, który po swoich 5 biegach regulaminowych miał więcej pkt niż Dudek, a ten z kolei pojechał 6 raz i miał więcej punktów niż Janowski, to jest typ na Dudka ?

Nie liczy się 5 pierwszy biegów albo 3 pierwsze, jeżeli jeden z nich jechał tylko 3 ?

Tutaj jest ich pkt regulaminu: Zawodnicy head to head i zakłady łączne - aby wyścigi były ważne, zawodnik musi wystartować w co najmniej 3 przejazdach. Punkty bonusowe nie będą liczone. Dla indywidualnych wyników, przejazdy taktyczne będą liczone jak pojedyncze przejazdy (punkty nie będą podwajane).
Co najmniej 3 razy muszą pojechać, więc pojechali. Czy widzisz gdzieś zapis regulaminu mówiący o 5 biegach? Nie ma takiego, bo u internetowych są liczone wszystkie biegi do ostatecznego rozrachunku przy liniach over/under lub parach h2h.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Janowski zrobil 7 (+3)=10 Dudek 11, dudek wygrywa, nie wazne ile razy jada, musza miec minimum 3starty a to ze dudek bedzie mial start wiecej jako ZZ trzeba przewidywac.
 
D 0

damian812

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie ???? Dopiero chciałbym rozpocząć swą przygodę z bukmacherką i mam kilka pytań. Może na początek wytłumaczy mi ktoś gdzie, jak grać itp.
Pytanie ważne 2: Jak to jest, że niezależnie na jaką stronę bukmahera wejdę to wszędzie do obstawiania jest tylko SGP i DPŚ? :/
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC! : ????
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Jeśli chodzi o żużel oferta pojawia się dopiero w dniu meczu na poszczególne ligi/mecze,więc dzisiaj nic nie znajdziesz ;) specyficzny sport i składy mają ogromne znaczenie,więc bukmacherzy nie ryzykuja wystawianiem oferty kilka dni eczesniej
 
D 0

damian812

Użytkownik
Aaa w ten sposób ???? Rozumiem już. Dzięki wielkie! A jak oceniasz bukmahera Fortuna? : ???? Może być? bo on mi najbardziej do gustu przypadł : ????
 
A 74

adrian55

Użytkownik
Z naszych &quot;legalnych&quot; polskich bukmacherów zdecydowanie króluje STS jeśli chodzi o ofertę z żużla.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Ja gram tylko na becie. Tam po prostu mam kasę, że STS zjada wypłaty podatkiem. Oferta w becie jest taka sobie. Tzn. zawsze się coś wybierze, ale nie jest tak bogata jak na STS.
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Jak w bet365 liczą zakład na sumę punktów zawodnika gdy zawody zostaną zakończone po 8 biegach a wynik zakładu nie jest rozstrzygnięty? Zwrot czy przegrana?
 
mcfly 110

mcfly

Użytkownik
Witam,

Wczoraj postawiłem zakład H2H pomiędzy Iversenem, a Pedersenem na GP Polski w Unibecie.

Obaj zawodnicy zdobyli po tyle samo pkt. ale na oficjalnej stronie SGP Iversen jest na 13, a Pedersen na 14 miejscu.

Jak to jest w takich przypadkach rozliczane w tym bukmacherze?
Jestem prawie pewien że w zakładzie chodziło o to kto będzie wyżej. Dziś zaś patrzę że zakład brzmi &#39;Najwięcej punktów&#39;.

Rzadko gram żużel, bo po prostu nie śledzę tego sportu na bieżąco. Opieram się na typach podawanych przez Was w dziale.

Prośba o pomoc.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Iversen został wyżej sklasyfikowany od Pedersena ponieważ, był lepszy w wyścigu bezpośrednim.

Jak Ci ten zakład został rozliczony?
 
mcfly 110

mcfly

Użytkownik
Iversen został wyżej sklasyfikowany od Pedersena ponieważ, był lepszy w wyścigu bezpośrednim.

Jak Ci ten zakład został rozliczony?
Jako zakład nieważny. &#39;Powód unieważnienia: remis.&#39;
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Witam,
pamięta ktoś czy STS w zakładach H2H na Grand Prix miał opcję remisu?
Chodzi mi o parę Zmarzlik - Doyle
Na początku rozliczona jako zwycięstwo Zmarzlika (co wg mnie było błędem), później korekta na przegraną Zmarzlika, a było 7:7
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Witam,
pamięta ktoś czy STS w zakładach H2H na Grand Prix miał opcję remisu?
Chodzi mi o parę Zmarzlik - Doyle
Na początku rozliczona jako zwycięstwo Zmarzlika (co wg mnie było błędem), później korekta na przegraną Zmarzlika, a było 7:7
Nigdy w zakładach H2H w STSie nie ma opcji remisu.

Jak dla mnie wyżej sklasyfikowany powinien zostać Zmarzlik, ponieważ:
liczbę trójek mają taką samą - po jednym zwycięstwie,
liczbę dwójek mają taką samą - po jednej,
liczbę jedynek mają taką samą - po dwie,
liczbę zer mają taką samą - po jednym,
a w biegu bezpośrednim (wyścig numer 10) lepszy był Zmarzlik który wygrał a Doyle przyjechał trzeci.
 
Do góry Bottom