>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Witam,
pamięta ktoś czy STS w zakładach H2H na Grand Prix miał opcję remisu?
Chodzi mi o parę Zmarzlik - Doyle
Na początku rozliczona jako zwycięstwo Zmarzlika (co wg mnie było błędem), później korekta na przegraną Zmarzlika, a było 7:7
Nigdy w zakładach H2H w STSie nie ma opcji remisu.
Jak dla mnie wyżej sklasyfikowany powinien zostać Zmarzlik, ponieważ:
liczbę trójek mają taką samą - po jednym zwycięstwie,
liczbę dwójek mają taką samą - po jednej,
liczbę jedynek mają taką samą - po dwie,
liczbę zer mają taką samą - po jednym,
a w biegu bezpośrednim (wyścig numer 10) lepszy był Zmarzlik który wygrał a Doyle przyjechał trzeci.
dzięki taiwoffinden za odpowiedź, piszę dopiero teraz bo dopiero teraz raczyli odpisać na mój e-mail, a oto odpowiedź
Witam,
Zakład został poprawnie rozliczony.
3 zawodników miało 7 punktów (3,2,1,1,0)Doyle, Kildemand i Zmarzlik.
Doyle wygrał bieg z Kildemand a przegrał ze Zmarzlikiem
Zmarzlik wygrał z Doyel a przegrał z Kildemand
Kildemand wygrał ze Zmarzlikiem a przegrał z Doylem
W takiej sytuacji zakład jest rozliczany zgodnie z danymi podawanymi przez oficjalnych organizatorów. Wyniki znajdzie Pan pod tym linkiem http://www.speedwaygp.com/results/112
Pozdrawiam
Czy nie wydaje Wam się śmieszne, że mieszają w to Kildemanda? Co mnie Duńczyk obchodzi, był postawiony zakład Zmarzlik - Doyle. Poza tym 7 punktów miało czterech zawodników a nie trzech, bo był też Iversen
Generalnie podkreślone na czerwono zdanie powinno zakończyć temat, ale jednak nie.. był jeszcze Kildemand
W swoim regulaminie nic nie mają na ten temat.. grał ktoś u nich wcześniej? Zawsze tak rozliczają remisy w przypadku H2H? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Moim zdaniem poprawnie rozliczony zakład. Spójrz pod tym linkiem masz zasady klasyfikacji poszczególnych turniejów GP
http://www.speedwaygp.com/about#rules
Tak naprawdę 4 zawodników ma po 7 pkt ale Iversen nie ma 0 tylko w więc automatycznie jest najniżej. Pojedynki bezpośrednie trójki Doyle,Zmarzlik,Kildemand są na remis więc zdecydował ten zapis w regulaminie
If none of these solutions can resolve the tie, the precedence will go to the GP ranking of the rider from the start of the season.
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Witam.
Jak rozliczona zostanie para h2h Oskar Fajfer(-2)- Wiktor Kułakow skoro Fajfer doznał kontuzji i nie objedzie meczu do końca? Dodam że Oskar zdołał pojechać tylko w jednym biegu? Buk bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kolego pisałeś na czacie z oddsmakerem od żużla w bet365??
Daj znać jeśli pisałeś czy coś wskórałeś, bo też utopiłem &#39;pewny&#39; zakład przez młodego Golloba.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jest luka w regulaminie, bo zawodnik musi ukończyć 1 bieg, upadek był na ostatnim łuku, a kolejność na mecie zaliczona. Wiadomo zdobył 3 oczka...
Nie lubię tego w bukmacherce, bo Fajfer handi -2 pokryłby spokojnie w 2 biegach, a tak mamy przegraną. Szkoda, ale myślę że warto do nich napisać i zawalczyć, może ktoś coś wskóra.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bylo wiele razy juz pisane: Betsafe , Sportingbet , Unibet i Betano. Przynajmniej tam gram. Oferta pojawi sie blizej rozpoczecia godz meczu
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Głupie pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleść. Jak jest liczone h2h w sts, w lidze angielskiej.
A) 4 pierwsze starty
B) do 5 startów
C) wszystkie starty czyli te powyżej 5 biegów też
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Ja również mam pytanie, bo nie stawiałem sto lat żużla w ziemniakach i zwyczajnie zgłupiałem... Jak naziemne buki rozliczają h2h w GP? Większa ilość punktów, czy wyższa pozycja w klasyfikacji turnieju?
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Totolotek ma dziwnie bo liczy punkty, a nie pozycje. Kiedys grałem jakas pare h2h i Ward miał 15 +1 w półfinale, a ktoś tam był 2 w zawodach i miał 12 oczek. Czyli miejsce 2 vs 5-6, a rozliczyli mi jako win Ward&#39;a, bo miał wiecej punktów.
 
O 43

oles

Użytkownik
Głupie pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleść. Jak jest liczone h2h w sts, w lidze angielskiej.
A) 4 pierwsze starty
B) do 5 startów
C) wszystkie starty czyli te powyżej 5 biegów też
Pierwsze 4 starty.
 
O 43

oles

Użytkownik
Ja również mam pytanie, bo nie stawiałem sto lat żużla w ziemniakach i zwyczajnie zgłupiałem... Jak naziemne buki rozliczają h2h w GP? Większa ilość punktów, czy wyższa pozycja w klasyfikacji turnieju?
STS oraz Fortuna rozliczają na podstawie pozycji w danym turnieju.
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Witam, niestety nie mam zbytnio czasu aby przewijać temat i zobaczyć czy gdzieś tego nie było. Mam jedno pytanie dotyczące progów punktowych u zawodników w GP u bet365. Liczą sie tylko 5 pierwszych startów czy cały turniej ?
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Witam, niestety nie mam zbytnio czasu aby przewijać temat i zobaczyć czy gdzieś tego nie było. Mam jedno pytanie dotyczące progów punktowych u zawodników w GP u bet365. Liczą sie tylko 5 pierwszych startów czy cały turniej ?
Pierwsze 5 startów:
&quot;Kiedy suma punktów kierowcy jest oferowana dla wyścigu Grand Prix i Mistrzostw Europy, rozliczenie będzie oparte na podstawie punktów zdobytych w głównej rundzie (20 wyścigów), z wyłączeniem wyścigów barażowych w półfinale i finale.&quot;
 
G 0

gocek

Użytkownik
witam. po raz pierwszy zagralem zuzel w sts. kto lepszy w parze ulamek-jeleniewski. remisow podobno nie ma jak czytam posty. obaj po 4 biegi i wszystkie swoje wygrali. co teraz? zwrot?
 
Do góry Bottom