>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
STS odradzam liczą się tylko pierwsze 5 startów zawodnika jeśli chodzi o punktację to samo w fortunie . Z tego co widziałem najlepszą ofertę z PL buków majaa iforbety
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
STS odradzam liczą się tylko pierwsze 5 startów zawodnika jeśli chodzi o punktację to samo w fortunie . Z tego co widziałem najlepszą ofertę z PL buków majaa iforbety
Cześć,
A jak wygląda minimalna ilość biegów do uznania wyniku H2H zawodników w ekstraklasie u polskich ziemniaków? Wystarczy stanąć na starcie min. 1 wyścigu ?
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Co w przypadku gdy w Grand Prix zawodnicy mają tyle samo punktów po 5 startach? zwrot, przegrana czy może liczą się też półfinały i finał. Chodzi o STS zakład Janowski Zagar, po 5 biegach mieli tyle samo 9 punktów ale po półfinałach janowski 11 a zagar został z 9. na sts.pl/wyniki pisze że poprawny typ to 1 czyli Janowski(1:0). Więc chyba win co nie? wole się jednak upewnić niż iść na marne do punktu zakładu
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Janowski win ???? W przypadku 5 startów liczą się tylko punkty. Jeśli obaj wejdą dalej to kto lepiej pojedzie, w tym przypadku Janowski aż do finału i drugie miejsce więc zdecydowanie lepiej. Ja postawiłem Lindgrena z Woffindenem i niestety w finale wtopa.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
h2h w sts jest na całe zawody. liczy się miejsce w zawodach. W przypadku odpadnięcia obu w RZ a mających tyle samo punktów liczą się zwycięstwa, potem dwójki itd.
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Wiecie jak rozliczają h2h w fortunie, miałem Pawlickiego z Iversenem i przegrana.Przez to ze ten ma Defekt, a ten 0?... Zamykał mi fajny kupon ????
 
M 3

molek

Użytkownik


Witam. Jak STS rozlicza zakład miedzy dwoma zawodnikami. Czy w przypadku kontuzji jednego z nich ( dzisiaj Hampel ) zaklad jest ważny? czy zawodnicy musza odjechać jakąś ilośc wyścigów?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik


Jeżeli zawodnik wystartował w jakimkolwiek wyścigu ( nawet nie kończąc go nie ze swojej winy) to zakład uznaje się za ważny. Hampel zdobył dzisiaj 2 oczka i h2h lepszy jest tylko od Kościelskiego i Balińskiego...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2018 01:54 przez cinas89

STS odradzam liczą się tylko pierwsze 5 startów zawodnika jeśli chodzi o punktację to samo w fortunie . Z tego co widziałem najlepszą ofertę z PL buków majaa iforbety


&nbsp;


Ale gdzie oni w tym STS wyjaśniają, że liczą tylko 5 startów przy zakładach h2h? Na ich stronie w dziale z opisami zakładów widnieje tylko:

ZAWODNICY H2H
- zakład na to, który z wymienionych zawodników zdobędzie więcej punktów w spotkaniu
Przy równej ilości punktów zakład zostaje rozliczony jako zwrot, po kursie 1,00
 
Do góry Bottom