>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Żużlowy sezon 2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
dołączam się do pytania ? pewnie zwrot bo mam ze zmarzlikem... szkoda bo by lajtowo wszedl i 2000 tys do przodu.......... eh
Co buk to inny regulamin. Nawet ten sam regulamin często jest inaczej interpretowany przez różne firmy.
W STS zwrotu by nie było, a Doyle miałby zero punktów zdobytych w całym meczu.
Poszukam jak wygląda to w Fortunie

edit. Nie mogę odnaleźć dokładnego zapisu jak to wygląda w regulaminie. Za to analogiczna sytuacja w meczu w Gdańsku. Koza w swoim I biegu pakuje się w bandę i nie pojawia się na torze do końca zawodów. Fortuna rozliczyła zakłady normalnie, a nie jako zwrot.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak niestety jest, ja pamiętam jak za Golloba miałem porażkę, ponieważ &quot;zjawił się tylko pod taśmą&quot;
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ciekawa kolejka, powrót Nickiego do ścigania naprawdę świetny. Wysoki wynik Gorzowa pokazuje jak dobry skład złożyli, wiem że dzwoń Doyle&#39;go mocno zniweczyl plan na jakiś sukces Ks Toruń. Fredka od 3 lat pracuję bardzo mocno wierzę że zdobędzie mistrzostwo świata co obudzi zuzel w Szwecji.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
jeden bieg to raczej nie, jeden łuk ???? no coz nie rozpaczam inny wszedł z większa sumą ;)
Został wykluczony za spowodowanie upadku, tak więc miał &quot;literkę&quot; przy nazwisku. Z Gollobem była podobna sytuacja w SEC, gdzie w ogóle nie wyjechał do startu. Z tego co pamiętam części osób w całorocznym udało się unieważnić ten zakład.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale mówienie o Gorzowie, że mocny skład złożyli jest trochę śmieszne, może dobrze byli spasowani wczoraj - Zmarzlik, Kasprzak i Vaculik jak na 3 liderów przystało, swoje dorzuciła też juniorka, lecz z całym szacunkiem na wyjazdach, gdzie Zmarzlik nie będzie tak fruwał ,a KK pojedzie na gorszym poziomie niestety nie mają czego szukać, szczególnie z Wrocławiem czy Leszem.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Znacie jakąś stronkę ze statystykami żużlowymi, w sensie chodzi mi o to, która pokazuje wszystkie oficjalne zawody na danym torze i jak zawodnicy tam punktowali. X lat temu znałem taką ale kompletnie mi wyleciała z głowy i nawet nie wiem czy dalej istnieje.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tak niestety jest, ja pamiętam jak za Golloba miałem porażkę, ponieważ &quot;zjawił się tylko pod taśmą&quot;
Pamiętam to, bo też miałem pograne. ????
Wrzucam tutaj, bo co niektórzy twierdzą, że Nicki to tylko starty:



 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
MIEDZIŃSKI normę wykonał !!! hahahahahaha
Miedziak złamał mnóstwo typów dzisiaj ???? jechał bardzo fajnie, szkoda tego upadku w 5 biegu :O Pedersen klasa, słabiutko ze startami u Bjerre. Jutro też będzie ciekawy dzień ????
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Przerwa w startach Martina Vaculika może potrwać nawet dwa miesiące. W związku z tym Cash Broker Stal od razu zaczęła szukać zastępstwa dla Słowaka. Gorzowianie doszli do porozumienia z Get Well Toruń w sprawie wypożyczenia Grzegorza Walaska!
zza sportowefakty.pl
Szczerze spodziewałem się, że Walasek wyląduje w 1 lidze, a tu taka niespodzianka ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
zza sportowefakty.pl
Szczerze spodziewałem się, że Walasek wyląduje w 1 lidze, a tu taka niespodzianka ????
Walasek jest niezatapialny. ????
Panowie, co przez zimę stało się z Nickim? Miał być regres, ja się spodziewałem raczej dobrej, stabilnej formy, a tu dostaliśmy model Nicki Dominator 2007. Ktoś, coś? Jakieś zmiany w przygotowaniu, motocyklach, silnikach? Przede wszystkim sprzętowo Nicki potrafił być zawsze krok przed rywalami z tego co pamiętam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom