>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Żużlowy sezon 2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
funias 691

funias

Użytkownik
Pytanie z innej beczki. Czy jakaś stacja transmituje ligę angielską w tym sezonie? Jeśli nie, ktoś jest w stanie powiedzieć gdzie szukać streamów?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Spojrzałem w STSie na kursy na zwycięzcę GP w tym sezonie i po 3 dobrych meczach w Polsce Lindgren już jest faworytem do wygranej ???? Kurs 1.60 czyli właściwie 1.40 na to, że będzie w trójce na zakończenie cyklu ???? Już mu przyznali z góry medal. Nie wykluczam, że będzie dobrze śmigał cały sezon, no ale robienie z niego w tym momencie faworyta do MŚ to przeginka.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Spojrzałem w STSie na kursy na zwycięzcę GP w tym sezonie i po 3 dobrych meczach w Polsce Lindgren już jest faworytem do wygranej ???? Kurs 1.60 czyli właściwie 1.40 na to, że będzie w trójce na zakończenie cyklu ???? Już mu przyznali z góry medal. Nie wykluczam, że będzie dobrze śmigał cały sezon, no ale robienie z niego w tym momencie faworyta do MŚ to przeginka.
czy ja wiem czy przeginka? w tamtym sezonie gdyby nie kontuzja to walka o medal na 100% a w tym tylko potwierdza swoją formę.. na razie Doyle bez formy, Tajski jeździ dobrze ale nie ma tego polotu co ma fredka.. Dudek nie wiadoma, Zmarzlik na ten moment kozak.. no jak dla mnie fredka w tamtym sezonie był kotem do kontuzji. Jeździł dobrze a linie były małe bo nie był znany a wiekszosc zawsze pokrywał..
 
viking 47

viking

Użytkownik
Colgate-owi chyba sianko sie nie zgadza i zaczal swirowac pawiana, myslal ze w 2 lidze zawodnicy beda sie przed nim klasc na torze.
W przypadku Ulamka rownia pochyla od kilku lat, jak uda wygrac sie start to pkt. dowiezie, natomiast jezeli ma kogos scigac i atakowac to jest to wrecz niewykonalne.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jak Panowie wrażenia po pierwszym GP? Moim zdaniem zapowiada się całkiem ciekawie. Stawka dość wyrównania, w dodatku jak &quot;druga linia&quot; w postaci Łagut, Emilów czy innych Zagarów będzie się wpasowywała w pojedyncze zawody to naprawdę możemy mieć fajne ściganie. Oby tylko bez kontuzji.
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Byłem świadkiem takiej sytuacji:
Pewien podchmielony Pan, na oko zbliżajacy się pod 50-tke, zaczął się ślinić na widok Monsterek, zaraz po tym jak odebrał puszkę napoju. Z błyskiem w oku wyciagnął telefon, odpalił aparat, wręczył żonie, stanał obok jednej z Pań i zakomunikował:
- zrób mi zdjęcie
Żona, czerwona i wpieniona do granic, zdjęcie zrobiła, rzuciła telefonem do mężą i z tekstem:
- w ramkę se k**wa opraw
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie będę ukrywał, że nigdy nie byłem fanem Zmarzlika, ale doceniałem jego świetną jazdę. Jednak to co ostatnio wyczynia na torze to jest skandal, do tego jako złote dziecko polskiego żużla sędziowie i komentatorzy nie reagują na jego bandyckie zachowania. Nicki już byłby zjedzony, a to ten sam poziom zachowań.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ale dobrze podsumowali to w studio. Widać, że społeczeństwo dojrzewa. Żużel oglądają dzieciaki i dobrze jakby ten sport miał klimat bardziej tego co jest w USA na meczach NBA/NFL, a nie patologii piłkarskiej.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
nole , fakt, nie wypada w obecnym żużlu, kreowanym na sport rodzinny, będący ponad chamstwem, zadymami i innym syfem z polskiej piłki. Ale tutaj widać hipokryzję pajaca Dankiewicza, bo najpierw mało się nie udusili ze śmiechu, a po chwili już poważny, moralizatorski ton, jak im do ucha zapewne zaczęli nadawać z reżyserki żeby się ogarnęli.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
I po co my się bawimy w tych wszystkich komisarzy torów, skoro taki Gorzów drugi raz z rzędu wygrywa u siebie dzięki polewaczce?
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
I po co my się bawimy w tych wszystkich komisarzy torów, skoro taki Gorzów drugi raz z rzędu wygrywa u siebie dzięki polewaczce?
Po pierwsze nie taki tylko Wielki to raz , a dwa co Ty pieprzysz za głupoty chłopie ?! Hahah, ale mam bekę gdzie zielona nie pojedzie tam dostaje baty u siebie też zielona przegrała z Gorzowem bo polewaczka z zielonej lala pod Gorzów ? Buahahhaaa ale Janusz żużlowy
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Po pierwsze nie taki tylko Wielki to raz , a dwa co Ty pieprzysz za głupoty chłopie ?! Hahah, ale mam bekę gdzie zielona nie pojedzie tam dostaje baty u siebie też zielona przegrała z Gorzowem bo polewaczka z zielonej lala pod Gorzów ? Buahahhaaa ale Janusz żużlowy
Naucz się trochę kultury, dopiero potem możemy dyskutować na jakikolwiek temat.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Naucz się trochę kultury, dopiero potem możemy dyskutować na jakikolwiek temat.
Kultury ? To Ty nie masz kultury pisząc takie głupoty. Jakie znowu i jaka polewaczka o czy Ty w ogóle piszesz. Ty masz pojęcie na temat tego sportu bo m duże wątpliwości co do Twojej osoby.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Kultury ? To Ty nie masz kultury pisząc takie głupoty. Jakie znowu i jaka polewaczka o czy Ty w ogóle piszesz. Ty masz pojęcie na temat tego sportu bo m duże wątpliwości co do Twojej osoby.
Kultury to Ty nie masz, wyraził swoje zdanie, a Ty go atakujesz jak obrażone dziecko. Co do toru co się działo po 11 wyścigu w poprzednim meczu u siebie? Drugi łuk tyle wody i jazda na wstecznym , Miedziński sam się nie położył. Teraz mi też rzuc konkretnym argumentem typu &quot; nie masz pojęcia itd&quot; .
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kultury ? To Ty nie masz kultury pisząc takie głupoty. Jakie znowu i jaka polewaczka o czy Ty w ogóle piszesz. Ty masz pojęcie na temat tego sportu bo m duże wątpliwości co do Twojej osoby.
Z Czewą to jawnie było za dużo wody na torze, przecież Miedziński nie miał jak jechać w 11 biegu. Dzisiaj nie czekano tak długo i już po 7 mocno tam polano i nagle Gorzów znowu odskakuje, mimo że do tej pory rywal trzymał się blisko. A Ty jak to widzisz?
I nie chodzi mi o to, że Stal jest be, czy coś w tym stylu. Ba, powiem więcej - ja jestem nawet za tym, żeby każdy przygotowywał tor jak mu pasuje (oczywiście w granicach rozsądku, żeby nie doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji). Tylko niech wszyscy będą równi, a nie, że raz komisarz będzie wybiegał na tor i domagał się prac na torze, a innym razem mimo ślizgawki będą jechać dalej.
EDIT: Wyżej może przesadziłem pisząc, że Gorzów wygrał dzięki polewaczce, przynajmniej dzisiaj. Ale nie mam wątpliwości, że ZG byłaby na koniec meczu bliżej rywali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom