• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Żużlowy sezon 2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Temat na forum 'Ekstraliga, I liga, II liga' rozpoczęty przez Gucci Mane, Marzec 13, 2018.

Więcej tematów od Gucci Mane
    1. cinas89 Dobrze znany użytkownik

cinas89
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      110
      Jak sie nie położył jak sie połozył , widziales wywiad co powiedział Musielak ? nie , nie obrazam sie tylko nie moge czytać takich bzdur. tor jest jednakowy dla każdego, dzisiaj też Cieślak bedzie płakał bo tor w Toruniu był polany ?

2. Power30 Forum VIP

Power30
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      1042
      A jak miał się nie wywrócić skoro, wjechał w zalew na 2 łuku? Musielak jechał po krawężniku i jechał w tym biegu na prowadzeniu, więc w jakim celu miałby Miedziak celowo się kłaść? O dziwo kary w zawieszeniu były, tak więc procedury zostały nadszarpnięte. Dziwne, że Extraliga jakoś nie posłuchała się, co powiedział Toffik i dała kary w zawieszeniu :) Widać, że i tak Ci się tego nie przetłumaczy, bo masz swoją rację, mimo iż rzeczywistość jest zgoła inna. O dziwo na tor dzisiaj Cieślak nie narzekał :)

W Toruniu też wolnoamerykanka kierownika startu. Ciekawe co Extraliga zrobi z tym fantem...

3. Gucci Mane Moderator - najlepszy Typer/Znawca 2017

OP
      OP
      Gucci Mane
      Polubienia:
      1076
      Reputacje:
      4702
      Miedziak nie utopił się w tym "zalewie", tylko go zaszprycowali, nic nie widział i dlatego się położył. I to nie jest żadna moja interpretacja, tak mówił sam Miedziński.

Fajnie, że Tarnów dziś wygrał z gwiazdkami z Leszna. Hampel pokazał klasę. Teraz będę ostro kibicował GKMowi żeby coś jeszcze ugrał, bo przecież nikt z ligi nie pozwoli żeby Falubaz a tym bardziej Apator ze swoją Motoareną spadł :cwl: Więc ewentualnie naprędce będzie powiększenie ligi, za którym jestem od dawna. Dokoptuje się Motor i Orła i mamy piękną ekstraligę, bo ciągle te same biegi w 8-drużynowej elidze już mnie nudzą. Ekstraliga jest zbyt elitarna i trzeba trochę to zmienić (nie mam na myśli osłabienia jej prestiżu, tylko pojawienia się większej ilości teamów, które można obdzielić ścisłą czołówką zamiast kumulować ich w 5-6 klubach). Dziś np. taki Bewley, śmieszny rudzielec z UK który dziś zrobił płatny komplet w Rybniku. Takich zawodników można by było oglądać na ekstraligowych torach, byłoby zapotrzebowanie na więcej zawodników na dobrym poziomie i widowisko by na tym zyskało. Bo póki co to mamy cyrk objazdowy z ciągle tymi samymi nazwiskami. Jako kibic żużla od 17 lat już trochę tym :puke:

@cinas89 wyluzuj, nie wyzywaj od Januszy bo ktoś ma inne zdanie, dyskutujmy, a nie obrażajmy się, to nie są komenty spod artykułów na SF.

Ostatnia edycja: Czerwiec 10, 2018
      atosbos lubi to.
    4. cinas89 Dobrze znany użytkownik

cinas89
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      110
      Spokojnie ;) ja jestem wyluzowany , czasem kwestia sporów ale generalnie Luz blues . Wiadomo że każdy ma swoje zdanie. A co do Miedziaka jak on nie leży na torze toż to cud. Dzisiaj mnie zaskoczyl pozytywnie .nie wiem jak z tą decyzją odnosnie Zagara ale to z mojej strony nie było fair. Dobrze się wypowiadał Zagar że albo wszyscy są równi albo są lepsi i lepsiejsi. Oglądał ktoś studio i słyszał jak oni to zinterpretowali , bo ja nie miałem okazji. ?

5. Rodzyn7 Dobrze znany użytkownik

Rodzyn7
      Polubienia:
      72
      Reputacje:
      1060
      Dokładnie o to chodzi. Są równi i równiejsi i nieważne czy to są Gorzów, Toruń czy wcześniej Leszno ze swoją kopą. Niech ludzie, którzy są za to odpowiedzialni w końcu wezmą się do roboty.

6. bosky Dobrze znany użytkownik

bosky
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      413
      To Cię Gucci poniosło.. :D dajmy młodemu pojechać z kimś lepszym niż Kraków na wyjeździe i wtedy wyjdzie jego sportowa wartość ;-) aczkolwiek muszę przyznać, że taki team beniaminka: Kudriaszow, Woźniak, Kurtz, Fricke, Thomsen i Mikhailow by mi się marzył - tani skład a ile w nim drzemie potencjału.. Może jeszcze Lambert do tego.

7. stanior Dobrze znany użytkownik

stanior
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      290
      To że Leszno tam przegrało to nie ma w tym przypadku. To jest celowe działanie żeby spuścić Falubaz. Tutaj gra toczy się o Patryka Dudka

8. zksstal Dobrze znany użytkownik

zksstal
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      2836
      Beniaminka Rybnika w elidze? Ojj byłby spadek na twarz :D

9. bosky Dobrze znany użytkownik

bosky
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      413
      Być może i spadek, ale powiedz mi że przed sezonem nie wierzyłeś w spadek Tarnowa, to nie uwierzę.. ;-)

10. Rodzyn7 Dobrze znany użytkownik

Rodzyn7
      Polubienia:
      72
      Reputacje:
      1060
      Po co Lesznu Dudek?

11. NYK Użytkownik

NYK
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      3
      A ja Wam mówię, że za rok w Zielonce będzie Artiom:)

12. stanior Dobrze znany użytkownik

stanior
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      290
      Oni kuszą Dudka już od jakiegoś czasu.

13. b4ry Użytkownik

b4ry
      Polubienia:
      8
      Reputacje:
      33
      Jak Janek wróci w następnym sezonie do Tarnowa, to w jego miejsce Leszno bedzie chciało brać Dudka

14. pitcairn Użytkownik

pitcairn
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      2
      Od przyszłego sezonu wraca KSM więc Leszno na 100% nie będzie mieć takiego dream-temu jak teraz. Gdyby chcieli przejąć Dudka to żeby zmieścić się w limicie musieliby, oprócz Kołodzieja, odpuścić jeszcze jednego z trójki Pawlicki, Sajfutdinow, Hampel. Dla mnie nierealne.

15. Power30 Forum VIP

Power30
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      1042
      Nie wiem skąd takie informacje o KSM'ie. Z tego co czytałem właśnie Leszno postawiło weto na KSM i go w przyszłym sezonie nie będzie.

16. Gucci Mane Moderator - najlepszy Typer/Znawca 2017

OP
      OP
      Gucci Mane
      Polubienia:
      1076
      Reputacje:
      4702
      Toruń też może mieć zakusy na Dudka. Kasa jest, wyników nie ma, a bardzo ich tam chcą i to już. A nie zanosi się na playoffy więc może być kolejne trzęsienie ziemi.

17. pitcairn Użytkownik

pitcairn
      Polubienia:
      12
      Reputacje:
      2
      Słyszałem przed sezonem, że będzie KSM w 2019r. Chyba w przeglądzie sportowym pisali o tym, traktując to za pewnik. Może od tego czasu coś się zmieniło, ale jeżeli rzeczywiście kluby postawiły veto to IMHO tylko z korzyścią dla ligi.

18. stanior Dobrze znany użytkownik

stanior
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      290
      Jeśli coś piszą na przeglądzie sportowym że jest pewnik to bierz to za odwrotność :D

19. Power30 Forum VIP

Power30
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      1042
      Tu sie rozchodzi że tylko Leszno dało weto, reszta była niby za powrotem KSM'u :)

Poleć forum