>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zwrot do 100PLN dla każdego w Tobet!

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zakład bez ryzyka na Ligę Europejską
Święta jeszcze przed nami, ale Mikołaj w Tobet już roznosi prezenty. Tym razem mamy dla Was zakład bez ryzyka na mecz Ligi Europejskiej. Kto przegra, otrzyma zwrot stawki, do sumy 25 €/ 100PLN!
Oferta dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych postawionych na naszej stronie internetowej, jak i za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Dzięki Tobet Mobile możesz obstawiać zdarzenia sportowe w dowolnym miejscu i czasie: podczas zakupów świątecznych, na imprezie firmowej, w drodze na przyjęcie rodzinne lub przed telewizorem! Typowanie przez komórkę to doskonały sposób na wielkie emocje.
Zapraszamy również do naszego nowego Centrum Meczowego (link), gdzie znajdziecie najświeższe informacje dotyczące zespołów i wiele innych danych pomocnych w typowaniu.
Jak wziąć udział w promocji?
Jak wziąć udział w promocji?
1 Zaloguj się na swoje konto2 Naciśnij przycisk „Wpłata”, wybierz „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo EUROCHRISTMAS.
3 Postaw zakład na dowolny mecz Ligi Europejskiej rozgrywany w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
4 Uwzględniane są zarówno zakłady przedmeczowe oraz postawione na żywo, pojedyncze, jak i kombinowane, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie związane z meczami objętymi promocją
5 Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.Regulamin:
  1. Oferta „Zakład bez ryzyka” dotyczy pierwszego zakładu przedmeczowego lub na żywo (LiveBet) postawionego przez danego użytkownika na mecze Ligi Europejskiej rozgrywane w dniach 14-15 grudnia 2011 r.
  2. Jeśli pierwszy postawiony w ten sposób zakład zostanie przegrany, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego meczu na kuponie gracz otrzyma zwrot stawki.
  3. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 € /100PLN.
  4. Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
  5. Promocja dotyczy tylko użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
  6. Do promocji mają również zastosowanie ogólne zasady korzystania z serwisu Tobet.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Trzeba mieć naprawdę tupet żeby zadawać takie pytanie...
Niemniej już piszę.
Tak, możesz od razu.
Może nie uwierzysz, ale na górze miałeś wszystko napisane... jeden post nad Tobą.
Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
 
P 0

perla-20962

Użytkownik
Nie rżnij kumatego i to Ty czytaj ze zrozumieniem, bo ja się nie pytałem o wygraną kasę.
Po prostu specjalnie wpłaciłem 100 zł po to żeby na farta zagrać i zgarnąć hajs, a jak mi się nie uda to chcę wypłacić 100 zł i tyle.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Może i rżnę kumatego, ale wole robić z siebie takowego niż niekumatego bolka.
Myślisz ze o czym ja piszę? O wygranej kasie?
jeszcze raz powtarzam
Zwrot nie podlega wymogowi obrotu przed wypłatą.
Teraz z cyklu &quot;tłumaczenie doszczętne, zarazem proste&quot;
Wpłacasz, wygrywasz to wygrywasz, przegrywasz - zwracają tą 100 na konto i możesz od razu ją wypłacać.
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Czy jeżeli przed wpisaniem kodu już grałem zakład na LE to teraz dalej obowiązuje mnie zasada ze zwrotem (po wpisaniu kodu)?

Mam podobny problem, a support Tobet śpi.
Zagrałem wczoraj Ligę Europejską za 100zł. Kupon wygrany. Nie
wpisałem jednak przed puszczeniem kuponu ani nadal kodu promocyjnego
&quot;EUROCHRISTMAS&quot;. Czy w takim razie (mimo zagrania wczoraj LE) mogę dziś
wpisać w/w kod i liczyć, że dziś w razie przegranego kuponu na LE
otrzymam zwrot do 100zł ???
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Dostaliście juz zwroty ? Wczoraj o 22:50 zakończył się kupon a zwrotu jak nie ma tak nie ma...
Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 25 €. Zwrot zostanie przekazany w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Mam podobny problem, a support Tobet śpi.
Zagrałem wczoraj Ligę Europejską za 100zł. Kupon wygrany. Nie
wpisałem jednak przed puszczeniem kuponu ani nadal kodu promocyjnego
&quot;EUROCHRISTMAS&quot;. Czy w takim razie (mimo zagrania wczoraj LE) mogę dziś
wpisać w/w kod i liczyć, że dziś w razie przegranego kuponu na LE
otrzymam zwrot do 100zł ???
napisz jakbyś maił jakieś informacje.
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Dziwne, pisałem kilka już razy do suppotu w godzinach działania &quot;Polskiej pomocy&quot; jednak przed chwilą dostałem taką odpowiedź:

Hi,

Yes, after you entered the code. The fteebet will be active on the next bet
on LE games.

regards,

Tommy


Perfekcyjny z angielskiego nie jestem ale rozumiem to jako możlowiść ponownego zagrania w promocji wcześniej wpisując kod. Potwierdzi ktoś ;) ?
 
maadinek 0

maadinek

Użytkownik
&quot;Witaj,tak po wprowadzeniu przez Ciebie kodu. &quot;Freebet&quot; będzie aktywny na następny zakład na Ligę Europejską.&quot;
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Tobet
czy Wasza firma myśli nad dodaniem paysafecard do metod wpłat? Macie bardzo dobrze bonusy a ja operuje tylko &quot;psc - buk - bank&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom