>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Zysk overowy

jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽33 (246) Korea Płd, K-League: Gwangju - Seoul 20.09.2017. godz. 12:00- WYNIK 1:4 ✅
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.24 Buk: LVBET / Stawka: 5j (250zł)
Dawno nie zaglądaliśmy to Korei gdzie powoli dobiega do końca sezon zasadniczy, w jednym z dzisiejszych starć Zmykający ligową tabelę Gwangju które rzecz jasna wie że będzie grać w grupie spadkowej podejmuje mistrza kraju Seoul, który nie zachwyca i by być pewnym grupy mistrzowskiej potrzebuje jeszcze trzech punktów. Gospodarze grają o lepszą sytuację wyjściową przed rozpoczęciem decydujące batalii o ligowy byt ale także o poprawę nastrojów tak więc moim zdaniem motywacji nie powinno zabraknąć, ale to nie wszystko bo umiejętności to im brakuje słabo z przodu i beznadziejnie na tyłach tak to wygląda. Ostatnie trzy mecze u siebie to zero strzelonych bramek i rzecz jasna trzy porażki tak więc szukanie defensywnej gry na nic się zdaje za takimi rywale nie zostanie im nic innego jak zaryzykowanie Seoul ma w tym sezonie jeden problem którym jest skuteczność, widziałem wiele spotkań w tym sezonie i oni grają swoje czyli wiele kombinacji, szybkich akcji tylko co chwilę jakieś zastoje i brak koncentracji ich dorobek punktowy a zarazem bramkowy powinien być zdecydowanie większy. Ostatnio do ekipy dołączył Kovavcec który mocno szarpie na tym skrzydle i widać że to duże wzmocnienie i tych akcji wydaje się że tworzą jeszcze więcej. Te cztery mecz z rzędu w których strzelili zaledwie trzy bramki to już wystarczy tak nieskuteczni dziś nie powinni być tym bardziej że rywal słaby na wiele zapewne pozwoli w ofensywie a powtórzę jeszcze raz tylu sytuacji nie da się marnować mecz za meczem. Mają też to w sobie że jak nie idzie to coraz bardziej się otwierają i kończy się to prostymi stratami bramek. Dobra informacja jest też taka że tej ofensywniejsze bardziej, otwartej gry jest na wyjeździe więcej gdzie po prostu rywale grają odważniej z przodu a monolitem defensywa Seulu na pewno nie jest, no i strzelają częściej jak i tracą. Na koniec kolejny ważny aspekt bramki to coś co w tych starciach od wielu spotkań zawsze oglądamy nie zależnie w jakiej formie te ekipy się znajdują, w tym sezonie gospodarz już tutaj wygrali 3:2, zresztą Gwangju we wszystkich bezpośrednich starciach zawsze raz trafiało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
36 (249) Francja, Ligue 1: Lille - AS Monaco 22.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 0:4
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.93 Buk: LVBET / Stawka: 6j (300zł)


37 (250) Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Lech Poznań 22.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 2:0
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.42 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)
Śląsk Wrocław zaczyna z każdym mecze wyglądać coraz lepiej, zaczynają się te ruchy transferowe zwracać. Zdecydowanie ten zespół zrobił progres w grze ofensywnie gdzie idą dość dużą liczbą zawodników do akcji i to daje efekty na każdym terenie jakim do tej pory grali, ale to często powoduje, że nie są do końca dobrze zorganizowani w grze defensywnej. Nie wszyscy są w stanie wrócić w porę za linię piłki i zorganizować się w obronie. Trener Urban jak powiedział na konferencji nie widzi w tym momencie wielkiego problemu co potwierdza że ten Śląsk ma grać ofensywnie, zresztą to też zaczyna przyciągać kibiców bo średnia na meczach poszła w górę. Bilans bramkowy 12:12 też to potwierdza a w domu w czterech meczach jest to 8 do 5, jest jeszcze jednak bardzo ważna sprawa która pokazuje że ten zespół dobrze się czuje i wygląda wtedy kiedy atakuje potrafią odrabiać straty tak było z Legią czy ostatnio z Górnikiem gdzie gonili wyniki i byli zmuszeni do odważniejsze gry. Kilka też spotkań w których prowadzili próbowali się cofać i nie były to dobre rozwiązania jak z Lechią gdzie udało się wygrać ale zrobili nerwowym mecz ze stanu 2:0, czy też bramki tracone w końcówce. Tutaj też nie wolno zapominać o Robaku który będzie mega zmotywowany coś ma do udowodnienia trenerowi Lecha a w formie chłop jest wybornej, będzie biegał walczył i to jest dla mnie bardzo dobry bet czyli kartka na tego zawodnika o ile gdzieś taki typ będzie dostępny. Nie da sobie w kasze dmuchać jak to się mówi potrafią iść w spięcia, do tego walcząc w powietrzy te ręce też pracują, z sędziami też lubi podyskutować zresztą w tym sezonie już cztery kartki na jego koncie. Lech liderem, zespołem który do tej pory stracił tylko cztery bramki ale mnie nie przekonują dalej, są w tej ekipie jeszcze spore rezerwy. Ostatnie trzy mecze z zerem na tyłach ale tak oglądałem mecz z Koroną wygrany 1:0 i czy tam widziałem monolit, pewność w defensywie nie na pewno nie w drugiej połowie to Korona potrafiła przejąć inicjatywę i naprawdę tworzyć sporo sytuacji i było to w Poznaniu dodatkowo przecież Kiełb karnego marnuje i tutaj tez wrócę do tej kartki ten gracz też związany z Poznaniem ambitnie walczył i skończył z kartką. Ja po prostu wcale nie widziałem zespołu super zorganizowanego w defensywie i to nie pierwszym mecz w którym wychodzę z takiego założenia a nie wierzę w nieskuteczność Śląska. Ofensywa przejezdnych cały czas ma rezerwy która dziś mogą być mniej widoczne bo po kontuzji wraca Jevtic a to gracz potrafiący robić różnicę, a jestem też przekonany że tutaj walki nie zabraknie a Lech jest wyśmienity w tym sezonie w stałych fragmentach gry 40% bramek w lidze zdobytych ze stojącej piłki a czy z takimi piłkami Śląsk w defensywie sobie radzi nie już w ostatnim meczu z Górnikiem mogli stracić znacznie więcej bramek w sumie do tej pory sześć takich bramek straconych, drugi najgorszy wynik w lidze. Myślę że Śląsk tutaj nie będzie czekał na rywala, wyjdą odważnie do rywala który może nie traci bramek ale ja tej pewności w tej ich grze defensywnej nie widzę zresztą to samo można powiedzieć o ekipie gospodarzy. Potencjał tych ekip jest w ofensywie i liczę na takie spotkanie w którym to te formacje będą dominować.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
41 (254) Chile, Primera Division: Antofagasta - U. Espanola 23.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 0:0
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.98 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)
42 (255) Polska, Ekstraklasa: Korona Kielce - Wisła Kraków 23.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 2:1 ZWROT
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.93 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)
Powtórka z rozrywki, trzy dni temu obie ekipy zmierzyły się w Kielcach w ramach Pucharu Polski, gdzie górą okazała się ekipa gospodarzy wygrywając po dogrywce 1:0, obie ekipy zagrały słabe zawody szczególnie Wisła Kraków była kompletnie bezbarwna w tym meczu bez szybkości. Dziś widzę całkiem inny mecz bo są to na pewno zespoły które potrafią grać ofensywnie i szybko i na taki mecz liczę. Zacznijmy od gości którzy ostatnio nie zachwycają, ogromne ruchy transferowe wytrąciły ten zespół, brakuje zgrania to w tej chwili największy problem tej ekipy ale to ma przychodzić z czasem, z każdym treningiem i meczem, bo dla mnie nie da się ukryć kadrowo ta Wisła wygląda bardzo dobrze tylko Ramirez musi to poskładać. Już w tym sezonie Biała Gwiazda miała fragmenty czy mecze gdzie naprawdę imponowali kombinacyjną grą w ataku i widzę zdecydowanie więcej takiej gry w przeciwieństwie do tego co działo się trzy dni temu. Przyczyna jest prosta do składu wracają działa tej ekipy czyli Carlitos oraz Małecki ci gracze są w świetnej formie i robą różnicę. Drugi problem do rozwiązania w tej ekipie to defensywa i jest naprawdę bardzo niepewna gra, to już się zresztą ciągnie od dłuższego czasu i jakoś trudno im znaleźć z tego wyjście szczególnie gra po za domem to czasami pasmo katastrofalnych błędów. Korona to dla mnie taka ekipa która marnuje bardzo dużo sytuacji bo z drugiej strony potrafi tych sytuacji sobie tworzyć całe mnóstwo. Wiadomo też że na ten mecz jest ogromna mobilizacja zarówno zawodników jak i kibiców a ci tutaj zawsze ciągnęli ten zespól do ofensywnej gry. W pięciu starciach tutaj Korona była bardzo aktywna w ataku, wysoko ustawiona i tylko na otwarcie z Zagłębiem nic tutaj nie strzelili mimo mnóstwa wyśmienitych okazji, mecz z beniaminkiem Sandecją to też jedno spotkanie w którym raz trafili ale tutaj też to co marnowali w drugiej połowie to już nawet mnie śmieszyło. W pozostałych trzech starciach to już regularnie wpadało do bramki z obu stron, w sumie średnia 3.2 bramki na mecz. Jak wspomniałem są to ekipy które potrafią grać szybką piłką, potrafią popełniać sporo błędów w defensywie, otwarta gra nie jest im obca. To będzie inne starcie niż to Pucharowe dla mnie zdecydowanie żywsze. W ostatnich latach w Kielcach tych bramek nie brakuje co ciekawe też po starciach gdzie tych bramek było mało przychodziły wyniki 3:2 – tak wygląda ostatnia historia 3:2, 1:1, 3:2, 1:0, 3:2, 0:0…? idzie tym trendem dzisiaj.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
43 (256) Polska, Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 24.09.2017. godz. 18:00 - WYNIK 1:0
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.24 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)
Jagiellonia ostatnio nie popisuje się, na ostatnie sześć spotkań udało się wygrać tylko raz w Kielcach po szalonym meczu 2:3, ostatnio świetne widowisko w Gdańsku gdzie było to co kibice lubią najbardziej czyli ofensywa i wynik 3:3. Obie ekipy zaprezentowały sporo jakości w ofensywie zresztą w takie grze czują się najlepiej, gorzej i to zdecydowanie było na tyłach zresztą Jaga tylko w Szczecinie oraz Niecieczy zachowała czyste konta ale z takimi rywalami grającym bez pomysłu w ataku to nie problem, z drugiej strony tylko jeden mecz w tym sezonie w którym nie strzelili bramki. Spraw w defensywie na pewno nie ułatwia kontuzja Kelemena oraz Burlgii dwa bardzo mocne ogniwa. Gospodarze są też na pewno ekipą która w końcówce potrafi otwierać mocno spotkania, już sporo bramek sami strzelili lub rywal w ostatnim kwadransie gry.
Legia pod dowództwem nowego trenera wygrała dwa mecz zachowując czyste konto, ale w ich grze ogromnej poprawy jeszcze nie było. Ciężko powiedzieć czego będzie można oczekiwać po tym trenerze na razie patrząc na dzisiejszy skład stawia na tych samych ludzi, ale myślę że zbiegiem czasu coraz więcej minut mogą dostawać młodzi gracze którym po prostu będzie się chciało. Dwie wygrane ale na pewno poziom ekipy był całkiem inny Cracovia jest totalnie bez formy a Ruch Zdzieszowice to po prostu przygoda tej ekipy, dziś tak naprawdę będzie weryfikacja czy to idzie w tej ekipie do przodu. Dotychczas na wyjeździe masa problemów przegrali ze Śląskiem 2:1, Górnikiem 3:1, Termalica 1:0, jedyny punkty udało się ugrać w Płocku. Sporo problemów w defensywie z zespołami aktywnym w ataku patrz Górnik, Śląsk gdzie po prostu nie radzili sobie z szybkością ofensywną tych zespołów a to na pewno ogromny atut także wicemistrza Polski.
Ten mecz ma wiele podtekstów, ostra gra pewnie będzie, myślę że tutaj szybka bramki zrobi nam widowisko, do którego też obie ekipy poniesie atmosfera na trybunach. Jagiellonia ma spore problemy w defensywie, jednak na pewno nie jest ekipą która skupia się na bronieniu, mają szybkich, ciekawych graczy i problemem nie jest kreowanie, nie zawsze jest odpowiednia skuteczność ale dziś skupienie będzie duże i myślę że w tym aspekcie źle nie będzie. Legia tak jak wspomniałem cały czas niewiadoma na pewno ta ekipa ma ogromne rezerwy ale czy to dziś odpali zobaczymy na pewno widzę w tej ekipie dziś mocno agresję i intensywność w grze, ale swoje indywidualne błędy maja i to sporo a to najczęściej kosztuje ich stratą bramki.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
44 (257) Brazylia, Seria A: Coritiba - Botafogo RJ 24.09.2017. godz. 21:00 - WYNIK 2:3
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.83 Buk: 1xbet / Stawka: 6j (300zł)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
- SIERPIEŃ 2017 - YIELD: 23,90%, ZYSK W J: 37,29j, ZYSK W ZŁ: 1864,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 62,50%

JEST POPRAWA W TYM TYGODNIU POZOSTAŁO KILKA DNI NA PODCIĄGNIĘCIE TEGO ZYSKU POWYŻEJ TYSIAKA.

WRZESIEŃ
ILOŚĆ TYPÓW: 44
TRAFIONE: 22
NIETRAFIONE: 20
ZWROT: 2
SKUTECZNOŚĆ: 50,00%

YIELD: 8,22%
ZYSK W J: 13,81j
ZYSK W ZŁ: 690,50 zł
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽45 (258) Europa, Liga Mistrzów: Besiktas - RB Lipsk 26.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 2:0 ⛔
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.83 Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)


⚽ 46 (259) Europa, Liga Mistrzów: AS Monaco - FC Porto 26.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 0:3 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.70 Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)


⚽ 47 (260) Kurs AKO: 2.33 / Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)(AKO: 1.78) ✅
- Europa, Liga Mistrzów: Besiktas - RB Lipsk 26.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 2:0 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.31 / Buk: 1xbet

- Europa, Liga Mistrzów: AS Monaco - FC Porto 26.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 0:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.25 / Buk: 1xbet
- Europa, Liga Mistrzów: Sevilla - Maribor 26.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: Sevilla over 1.5 bramki / Kurs: 1.19 / Buk: 1xbet
- Europa, Liga Mistrzów: Manchester City - Shakhtar 26.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 2:0 ✅
Typ: Manchester City over 1.5 bramki / Kurs: 1.20 / Buk: 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
- SIERPIEŃ 2017 - YIELD: 23,90%, ZYSK W J: 37,29j, ZYSK W ZŁ: 1864,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 62,50%

KOŃCZYMY MIESIĄC Z PLUSEM, ALE NIE BYŁO TO SUPER UDANE 30 DNI, TO CO JEDNAK NAJWAŻNIEJSZE JEST PLUS. SZKODA TEGO ANULOWANEGO MECZU LILLE WCZORAJ BO TAM BYŁBY BRAMKI ZRESZTĄ JEDNA JUŻ SZYBKO WPADAŁ


WRZESIEŃ
ILOŚĆ TYPÓW: 49
TRAFIONE: 25
NIETRAFIONE: 22
ZWROT: 3
SKUTECZNOŚĆ: 51,00%
YIELD: 5,96%
ZYSK W J: 11,21j
ZYSK W ZŁ: 560,50 zł
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
- SIERPIEŃ 2017 - YIELD: 23,90%, ZYSK W J: 37,29j, ZYSK W ZŁ: 1864,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 62,50%
- WRZESIEŃ 2017 - YIELD: 5,96%, ZYSK W J: 11,21j, ZYSK W ZŁ: 560,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,00%

PAŹDZIERNIK
⚽01 (263) Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Piast Gliwice 01.10.2017. godz. 15:30- WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 3 azjan / Kurs: 2.34 Buk: 1xbet / Stawka: 4j (200zł)
Górnik Zabrze strzela, punktuje i gra cały czas swoje kryzysu nie widać a lepszego spotkania na małe odskoczenie rywalom którzy wczoraj i w piątek gubili punkty chyba nie ma czyli derby Śląska z Piastem Gliwice.
Lider Ekstraklasy gra cały czas swoją piłkę czyli znowu widzimy ekipę która kreuje, gra szybko piłką i po prostu strzela z łatwością bramki. Imponują w tym szybkim przechodzeniu z linii obrony do ataku to męczy każdego rywala w tym sezonie którzy mierzyli się z beniaminkiem. Wysoką formę w ataku potwierdzają też suche statystyki Angulo to lider strzelców, jako jedyni przekroczyli granice 20 bramek strzelonych, we wszystkich meczach sezonu przynajmniej raz trafiali. Na początku sezonu wszyscy chwalili Hiszpana bo faktycznie robi różnicę ale dla mnie to jest zespół który z każdym meczem cała ofensywa robi swoje tu nie tylko Angulo zaczyna strzelać. Też osobny zdanie trzeba poświęcić stały fragmentom gry które tutaj funkcjonują wyśmienicie tak naprawdę co mecz to bramka a dziś w derbach ostra gra będzie a to okazja do wrzucenia piłki w pole karne. Oczywiście ten zespół ma sporo mankamentów w defensywie ale to nie dziwi przy ich ofensywnej grze.
Jak na razie w Gliwicach kompletnie nie działa efekt nowej miotły, bardzo słaby mecz z Arką u siebie i porażka 1:0, a następnie Puchar Polski i kolejny mizerny mecz zakończony porażką w Głogowie 2:1. Tutaj kibicie powoli nie wytrzymują i dali temu wyraz po starciu z Arką gdzie dostało się zawodnikom bardzo mocno, w niezwykle ostrych słowach. Te dwa ostatnie mecze były mizerne szczególnie w defensywie jest klapa bo tak dla mnie ta jakość w ataku jest to nie jest tak że tych sytuacji nie ma bo one są, brakuje tego najważniejszego czyli skuteczności bo jakby tak wykorzystali wszystkie karne i sytuacje to tych punktów przynajmniej o 6 oczek byłoby więcej. Nie widzę duże poprawy w ich grze na tyłach tym bardziej z takim rywalem który w ataku gra bardzo szybko, ja też wysoki not im nie postawię w grze defensywnej w stałych fragmentach gry a to wszystko atuty ofensywne gospodarzy. Piast na pewno swoje okazje będzie miał bo Górnik to nie jest ekipa broniąc solidnie i często potrafi tracić bardzo łatwo bramki.
Mnie tutaj wcale nie zdziwi scenariusz w którym Górnik sam pokrywa overa oni w takim meczu, u siebie przy tej publiczności nie będą się zatrzymywać tylko szukać kolejnych bramek a nie da się ukryć Piast jak napisałem wyżej gra pod presją kibiców i jak stracą to się będą otwierać a robią to jak to nazwać bardzo agresywnie zostawiają mnóstwo przestrzeni. Ostatnie derby Śląsk zakończyły się tutaj wynikiem 5:2 w Gliwicach w tamtym czasie było natomiast 3:2.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽02 (264) Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Legia Warszawa 01.10.2017. godz. 18:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 2.20 Buk: 1xbet / Stawka: 6j (300zł)
Hit zakończy nam 11 serie spotkań na boiskach Ekstraklasy tuż przed przerwą na reprezentację. Zobaczymy czy to będzie hit jak się zwie czy zobaczymy nudne widowisko bo na pewno obie ekipy ostatnio wysokie formy nie prezentuje. Ostatnie porażki jednak i ta zachowawcza gra moim zdaniem troszeczkę rozruszają obie ekipy i będziemy widzieli żywsze zespoły z większym pomysłem w ofensywie.
Lech nic nie zagrał we Wrocławiu tylko pierwszy fragment spotkania był dobry w ich wykonaniu, później to mnóstwo niedokładności, co kosztowało wieloma stratami i bramkami dla ekipy ze Śląska. Widać było w tej ekipie wiele nerwowości czego efektem było wyrzucenie na trybuny trenera Bjelicy, którego dziś na ławce nie zobaczymy no i wcale to zła informacja nie jest Lech będzie mniej taktyczny na tym boisku podczas spotkania, zagrają z większą swobodą a to powinno im dać lepszą grą w ataku bo graczy mają którzy potrafią kreować. W porównaniu do ostatniego starcia do składu wróci Gumny to zarówno plus dla defensywny ale dla mnie jeszcze większy dla poczynań ofensywnych bo ten gracz ma wielkie atuty w grze do przodu. Po kontuzji wraca Gajos to też więcej wariantów ofensywnych, ogólnie u siebie przy tej publiczności Lecha powinien wyglądać lepiej niż to miało miejsce we Wrocławiu. Na pewno jednak ten zespół nie imponuje formą jako tako ta ich gra potrafi być bardzo chaotyczna co odbija się na defensywie, może faktycznie stracili tylko 6 bramek ale to tylko wyłącznie zasługa przeciwników którzy marnowali w tych starciach mnóstwo okazji jak ostatnio w Poznaniu Korona takiego szczęścia ten zespól wiecznie nie będzie miał a naprawdę potrafią zagrać bardzo chaotycznie.
Legia cały czas gdzie czegoś szuka, była zmiana trenera ale nie ma zmiany gry dalej ta gra jest strasznie nierówna. Kompletnie nudne zawody oglądaliśmy w Białymstoku gdzie Legia w ogóle nie kręciła tempa, rozgrywali wolno chcą chyba po prostu ugrać remis co zostało ukarane w końcówce. Zresztą obraz gry mistrza Polski na wyjeździe to zaledwie trzy punkty w pięciu meczach, tragedia tylko w Płocku się udało i tak po fatalnej grze. Czy ten zespół stać na przebudzenie już dzisiaj tego nikt nie wiem ale dla mnie jedno wydaj się być pewne po tym co zobaczyłem przed tygodniem tak wolnej piłki po prostu dziś nie zagrają, nie będą czekać tylko rusza odważniej w ofensywie.
Zobaczymy w która stronę pójdzie to spotkanie ja stawiam na wariant w którym wpada szybka bramka i mecz robi się otwarty w obu obozach mają już dość tych wpadek pora wziąć się do roboty i dlatego spodziewam się żywszego tempa w wykonaniu obu ekip a wiadomo szybkie tempo stwarza wiele okazji bramkowych tak widzę ten mecz.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽03 (265) Włochy, Seria A: AC Milan - AS Roma 01.10.2017. godz. 18:00 - WYNIK 0:2 ⛔
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.86 Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)


⚽04 (266) Hiszpania, Primera Division: Valencia - Ath. Bilbao 01.10.2017. godz. 18:30 - WYNIK 3:2 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.84 Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
HOKEJ 05 (267) Czechy, Extraliga: Sparta Praga - Pardubice 03.10.2017. godz. 18:30 - WYNIK1:3 ⛔
Typ: Indywidualna suma 1 powyżej 3.5 / Kurs: 1.784 Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)
Sparta Praga przed tym sezonem troszeczkę przebudowana szczególnie w liniach defensywnych gdzie odeszli min. dwaj bramkarze. Początek sezonu nie był dobry ale powoli wracają do swojego gry a Sparta w swoim żywiole to ekipa która potrafi dominować i mnóstwo bramek strzelać przy okazji trochę tracąc. To że ta forma idzie w górę pokazał mecz z Liberec którego rozgromili 7:1. Do tej pory przed własną publicznością rozegrali tylko dwa spotkania wspominany pogrom oraz ogranie Jihlavy 4:3 i tutaj kibice są głodni widowiska a to widać że ten zespół im gwarantuje. Zwyżkująca zdecydowanie forma, zawsze u siebie ofensywny hokej w którym się nie zatrzymują skłaniają tu by pograć kolejny over tym bardziej że rywal katastrofalny w defensywie który już w 9 spotkaniach stracił aż 39 bramek w tym aż 22 to bramki z pięciu spotkań wyjazdowych Pilzno rozbiło ich aż 10:2 a Sparta idzie w tym kierunku z formą jeśli chodzi o atak. Widzę prosty scenariusza na ten mecz dominacja Sparty która będzie atakować przez 60 minut i jeśli krążek będzie siedział na kiju to mogą zrobić mocny wynik.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
HOKEJ 07 (268) Rosja, KHL: Dyn. Mińsk - Barys Astana 04.10.2017. godz. 18:30 - WYNIK 2:2 ⛔
Typ: powyżej 5 azjan / Kurs: 1.98 Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)

HOKEJ 08 (269) Rosja, KHL: Niznekamsk - Omsk 04.10.2017. godz. 18:00 - WYNIK 5:3 ✅
Typ: powyżej 4.5 / Kurs: 2.14 Buk: 1xbet / Stawka: 5j (250zł)
Niznekamsk zaskakiwał na początku sezonu, ale zaczynają powoli łapać zadyszkę ale to był raczej do przewidzenia, ten zespół mocno zmieniony przed sezonem szczególnie w defensywie nie ma głębi składu i to musiało przyjść. Zaliczyli trzy porażki może tak od rywali nie odbiegali ale zaczyna właśnie szwankować postawa w szeregach defensywnych jak dwa dni temu z Astaną gdzie rywal oddał tylko 21 strzałów a krążek wpadł do siatki trzy razy, sami uderzali ponad 40 razy i niestety nic nie wpadało ale to mnie nie martwi bo po prostu trafili na dzień bramkarza to co najważniejsze w tym że te strzały i sytuację były i myślę że dziś tego nie zabraknie mimo że przyjeżdża rywal jeszcze mocniejszy ale który mi się wydaje że dziś trochę będzie luźnie wyglądał na tafli. Omsk ostatnio wyśmienicie dysponowany w pięciu meczach 19 bramek zdobytych i to naprawdę z rywalami potrafiącymi zamykać mocno strefy w defensywie, w tych pięciu dwaj rywal dostali szóstkę w tym dwa dni temu Sochi no i ten wynik 0:6 plus dwa najbliższe mecze z Ufa oraz Barysem na pewno bardzo prestiżowe od tego dzisiaj sprawią że będzie luźnie na tyłach, bo raczej w ofensywie będąc tak rozpędzonym jakości i skuteczności nie zabraknie. Tak więc swoje powinni zrobić z bramki ale swoje także dorzucą dziś gospodarze którzy wygrali ta ostatnie starcia z Omskiem ta linia z tymi kursami jest świetna.
 
Do góry Bottom