>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Zysk overowy

jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽50 (208) Rosja, KHL: Sochi - Kunlun 22.08.2017. godz. 18:30 - WYNIK 2:4 ✅
Typ: over 5 azjan / Kurs: 2.06 Buk: lvbet / Stawka: 4j (200zł)
Rusza najlepsza liga hokeja w Europie, wczoraj hit zainaugurował rozgrywki, dziś kolejna porcja spotkań i w jednym ze starć widzę zdecydowanie przesadzone kursy na bramki a mowa o spotkaniu Sochi z Kunlun. Gospodarze w poprzednim roku bez play-offów i latem w zespole ogromna rewolucja odeszło 12 zawodników a przyszło 21 nowych, nie ma tutaj większy nazwiska, ale to początek sezonu i takie zmiany odbiją się na tym zespole i będą problemy w defensywie to samo widziałem we wczorajszym spotkaniu CSKA która się mocno wzmocniła ale nie ma zgrania i popełniali łatwe błędy w defensywie a tutaj mamy przecież ogromną zmianę. Pokazały to także sparingi przed sezonem gdzie udało się wygrać dwa spotkania a przegrać siedem. Jak ktoś gdzieś już napisał jeśli w Sochi była rewolucja to w przypadku ekipy z Chin czyli ubiegłorocznego debiutanta mamy można śmiało powiedzieć kolejny nowy zespół. Ta ekipa w niczym nie przypomina tej z zeszłego roku i nie oznacza to że są słabsi poszło to w zdecydowanie tym drugim kierunku, wpompowano w tą ekipą sporo pieniędzy i plan tutaj po cichu liczy się na coś więcej niż play-off które w debiutancki sezonie mieliśmy. Nie będą tutaj wymieniał tej kadry bo tego jest za dużo ale to są mocne nazwiska a z nimi wraz jest też nowy trener M.Keenan który wie jak smakuje zwycięstwo w tych rozgrywkach oraz NHL. Z tym trenerem z tymi graczami myślę że będą mieli wiele do zaoferowania w ofensywnie. W grach towarzyskich bywało różnie ale wybrali mocną drogę przygotowań bo rywale solidni. Dla mnie w obu ekipach za duża rewolucja, wzmocnili ofensywy ale zgrania nie będzie wobec czego spodziewam się gry błędów w defensywie po obu stronach i w tym kontekście oczywiście bramek. Nie sugeruje się wynikami z poprzedniego sezonu to są inne ekipy, które spotkały się na początku sierpnia w grze towarzyskiej gdzie padło pięć bramek to się zakręcie moim zdaniem znowu w tym rejonie.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 51 (209) Kurs AKO: 2.08 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ✅

- Hiszpania, Primera Division: Real Sociedad - Villareal 25.08.2017. godz. 20:15 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.55 / Buk: LVBET

Pierwsza kolejka za nami szału z bramkami nie było, ale pierwsze kolejki często tak wyglądają, dziś w obu meczach widzę ciekawe widowisko w ofensywie. Zabawę rozpoczniemy na Estadio Anoeta gdzie miejscowa ekipa Realu Sociedad będzie podejmować Villarreal. Real Sociedad ugrał już na starcie bardzo cenne trzy punkty a niezwykle ciężki terenie w Vigo wygrywając 2:3. Dwa razy wracali do tego meczu to pokazuje naprawdę dobre przygotowanie zespołu w ofensywie, zresztą oni od kilku lat mają ustabilizowany poziom w ataku opierający się na kombinacyjnej grze. Zresztą im bliżej sezonu tym w grach towarzyskich też zaczęli strzelać więcej. U siebie to ta ekipa zawsze gra pewnie nieważne z jakim rywalem oglądamy dużo piłki do przodu a wracając jeszcze do formy tej formacji to trójka graczy ofensywnych strzeliła po bramce w tym pierwszy meczu czyli też wyśmienicie weszli w sezon. Ja stawiam po prostu na to że Sociedad zagrają swoją piłkę tak jak przed rokiem i będziemy mieli otwarty mecz bo na pewno mocną bronią przed rokiem nie była defensywie z czołowej 10 to oni stracili najwięcej bramek. Goście zaliczyli falstart przegrywają moim zdaniem zasłużenie na boisku beniaminka z Levante, który ten mecz powinien wygrać znacznie wyżej. Villarreal w żadnej formacji nie prezentował dobrego poziomu, sprawiali mnóstwo prezentów rywalowi, strasznie pogubieni w środku pola gdzie nie potrafili opanować sytuacji i z tego nie było ani ofensywy ani pomocy w defensywie. Do przerwy powinni przegrywać dwoma bramkami, tylko skuteczność gospodarzy była mizerna. Dziś znowu wyjazd i rywal jeszcze wyżej ich będzie naciskał a patrząc na ten pierwszy mecz widać że z formą będą dopiero dochodzi w defensywie. Widać że brak Musacchio mocno po prostu tą formacje osłabił a ciągle niedostępny będzie też w bramce Asenjo. Słabo wyglądali też w ofensywie ale ten punkty wydaje mi się dziś będzie zdecydowanie mocniejszy z dwóch powodów pierwszy to rywal który wyjdzie do nich znacznie wyżej i zostawi więcej swobody na tyłach, no i druga sprawa wracają do składu Castillejo niezwykle ważnych gracz do takiej gry jak kontra, potrafi mieszać i przyspieszać akcję, drugi powrót to Bakambu kolejny gracz do kontry i dla mnie duecie z Bacca naprawdę mogą odpalić i to będzie duet gwarantujący bramki.


- Hiszpania, Primera Division: Betis Sevilla - Celta Vigo 25.08.2017. godz. 22:15 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.53 / Buk: LVBET

Betis tak naprawdę sezony ligowy zaczyna dziś, pierwszy mecz na Camp Nou tak mi się wydaje był dla nich do odbębnienia i nie będziemy go analizować. Gospodarze to dla mnie taka niewiadoma naprawdę zrobili ciekawe ruchy transferowe, kadrowo wyglądają dobrze. Defensywa może potrzebować czasu na zgranie bo odeszło dwóch ważnych gracze ale przyszli dwaj nowi. W drugiej linii nowe twarze Javi Garcia, Cuadrado, Boudebouz w ataku Tello oraz Sergio León czyli solidnie to wygląda. Oczekiwana wobec tej ekipy są duże a kibice tutaj będą chcieli oglądać zespół grający piłką i też moim zdaniem powierzono to dobremu człowiekowi Quique Setién wykonywał fantastyczną robotę w Las Palmas nie raz wszyscy zachwycali się ich kombinacyjną grą do przodu. Później gdzieś w całym zespole atmosfera siadła i zrobiła się tragedia w grze defensywnej ale tutaj na razie jest spokojnie. Celta Vigo dała popis gry w defensywie, dwa razy prowadzili u siebie by ostatecznie przegrać 2:3 z Sociedad. Całe spotkanie to masa błędów w defensywie, zresztą poprzedni rok w tej formacji również tragiczny aż 69 bramek straconych, tak więc zmiana trener chyba nie wiele zmieni w ich sposobie gry bo te błędy czy ogromne luki na tyłach wynikają że nie jest to ekipa szukająca łatwych rozwiązań w swojej grze. Opierają się na szybkiej, technicznej grze piłką i jak wejdą w swój rytm to w ofensywie jest bardzo intensywnie i potrafią być niezwykle trudni do zatrzymania może ten bilans bramek aż tak nie powala ale to winna naprawdę w niektórych spotkaniach ogromnej nieskuteczności. Bramka na 1:1 z pierwszego starcia właśnie wynikała z szukania trudnych rozwiązań fatalnie rozegranie od tyłu dała dziwną bramkę. Dziś też będą musieli się nastawić na mocne pressing ze strony Betisu tego jestem pewien bo jak wspomniałem dla gospodarzy ten sezon zaczyna się tak naprawdę dzisiaj. Celta będzie miała jednak zdecydowanie więcej swobody w ataku niż w pierwszym meczu bo będą mogli się nastawić na kontry a to też ogromnie lubią zawsze zostawiają dwóch – trzech graczy w przodzie. Wcale mnie nie zdziwi podobne spotkanie do tego z przed roku gdzie oglądaliśmy sześć bramek i remis 3:3.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 52 (210) Kurs AKO: 1.79 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ✅

- Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Wisła Płock 25.08.2017. godz. 18:00 - WYNIK 4:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.44 / Buk: LVBET

Górnik mocno wkurzony ostatnim starciem w Krakowie gdzie zostali poszkodowani przez sędziego. Nic jednak w swojej grze ta ekipa nie zmienia, cały czas ogląda się ich spotkania bardzo dobrze, jest w nich dużo ofensywnie piłki a nie kopaniny, wystarczy popatrzeć nawet na suche statystyki w 6 spotkaniach ten zespół zdobył 12 bramek najlepszy wynik w lidze prze 10 straconych czyli też pokaźnie po tej stronie. Dziś powrót do siebie gdzie znowu będzie świetna atmosfera która dodatkowo niesie tą ekipę w ofensywie ograli tutaj Legie 3:1, Wisłę Kraków 3:2 i remis z Arką 1:1 i tutaj mimo undera też wiele się działo, zresztą te wszystkie trzy spotkania przez 90 minut miały tempo i okazję. Nie widzę zmiany tego nastawienia w Górniku tym bardzie że to mecz po którym będzie przerwa reprezentacyjna a więc powinno być mocne tempo w ich wykonaniu. Zagrają swoje to wcale mnie nie zdziwi pokrycie linii overowej przez jedną ekipę. Wisła Płock przyjedzie tutaj grać z kontry i liczyć na stałe fragmenty gry a miejsca na taką grę będą mieli. Ekipa goście w tym sezonie gra tak chaotycznie na pewno ma problem ze skutecznością co w kontekście typu może martwić ale wiecznie tych setek nie będą marnować a dziś tez kilka takich powinni stworzyć za sprawę szybkiego Recy czy Merebashviliego a do Zabrza pojechał też Kante tak wiec Biliński będzie miała partnera w ataku. Jak wspomniałem fakt że po tym spotkaniu mamy przerwę też dla mnie z korzyścią dla typu.

- Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Cracovia 25.08.2017. godz. 20:30 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.42 / Buk: LVBET
Już na samym początku sezonu zastanawiano się co się stanie jak w Śląsku przyjdą kontuzje, długo na to nie czekaliśmy Kosecki, Robak za kartki tych dwóch dziś na pewno nie zobaczymy, na pewno nie w pełni sił będą Riera oraz Pich ale w kadrze na mecz są to samo Chrapek tutaj będzie ryzyko bo podobno zagra z niedoleczonym urazem i to pokazuje że tutaj nie ma kompletnie kim grać w takim momencie. W ofensywnie jeszcze gdzieś to potrafią pociągnąć bo tylko w dwóch pierwszych meczach nie trafili do siatki a już z problemami kadrowymi udało im się ugrać punkt w Białymstoku. Brakuje graczy z ofensywy ale dla mnie największy problem będzie i jest w defensywie samo wystąpienie Tarasova w środku pola sprawi że ten środek będzie naprawdę mało stabilny ten gość jest bez formy a dodatkowo Probierz go doskonale zna, zresztą już na samym początku sezonu w tych transferach brakowało typowego defensywnego pomocnika a tutaj właśnie z takim graczem Śląsk walczył o wysokie cele. Co do defensywy to dla mnie tam wszyscy są pod formą, dodatkowo bez wsparcia drugiej linii, Wrąbel w bramce mega niepewny. Wystarczy popatrzeć na mecz z Lechią równie beznadziejną na początku sezonu czy Arką gdzie tracą prowadzenie ze stanu 2:0 i to w przypadku z Lechią u siebie. Żaden mecz w tym sezonie dla mnie nie zagrany przynajmniej poprawnie w defensywie i nie widzę tego także dzisiaj, tym bardziej że kibice tutaj wymagają ofensywnej gry. Cracovia w defensywie wygląda tragicznie, co mecz do jakiś mega babol tej formacji, wydawałoby się że z meczu na mecz będzie lepiej a tutaj jest na odwrót w 6 spotkaniach już 12 bramek straconych. Jak wspomniałem nie widać poprawy i nie przewiduje jej dzisiaj tym bardziej że aktualnie zajmują przedostatnie miejsce i w czterech ostatnich spotkaniach zdobyli tylko punkt. W ofensywie i kreowaniu gry aż tak słabo nie wyglądają bo te sytuacje są brakuje czasami zimnej krwi i szczęścia jak ono jest to potrafią strzelić trzy bramki z Górnikiem. Po prostu jak już gdzieś szukać pozytywów w grze tej ekipy to zdecydowanie jest to gra w ataku. Ja tutaj widzę bardzo otwarty mecz aspirację obu ekip przed sezonem były wysokie i jeszcze na pewno są w takich meczach nie będzie ich interesował remis a przy tej postawie w defensywie sytuacje tutaj nawet mogą się same tworzyć.​
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 54 (212) Kurs AKO: 1.86 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) ✅
- Polska, Ekstraklasa: Korona Kielce - Termalica 26.08.2017. godz. 15:30 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.44 / Buk: LVBET
Zaufam jeszcze raz Koronie bo nie wierzę w to że ten zespół grając naprawdę solidną piłkę znowu będzie marnował tyle sytuacji, bo kreowanie gry czy granie na dużej intensywności to na pewno nie jest problem tej ekipy na ten moment. O wyjazdach nie będę wspominał bo to zawsze był jakiś mankament tej ekipy i ta nawet nieskuteczność nie dziwi choć trzeba przyznać że oglądałem mecz z Piastem oraz Arką i to była mega denerwujące jak potrafili fajnie sobie poklepać i wystawić piłkę bo czym ktoś to psuje w straszny sposób. U siebie jest jednak intensywność przez 90 minut w ataku co ich mocno naraża na kontry no i te 6 bramek straconych mówi wiele ale ilość sytuacji po stronie rywala się też powiększa i trzeba przyznać tych sytuacji jest wiele i nie wstanie ich serią marnować dlatego to im tutaj tez wpada nie udało się na inauguracje z Zagłębiem ale lider zaskakuje wszystkich swoją grą w destrukcji, mecze z Cracovią oraz Jagą to już masa sytuacji i w sumie sześć bramek. Kolejna informacja dla trener jest taka że jak sam wspomniał sytuacja kadrowa na treningu w ofensywie mu się poprawi a wiec zwiększa się rywalizacja, pole manewru. Jestem przekonane że zobaczymy Korone jak zwykle mocną naciskająco w ataku tym bardziej że za chwilę przerwa reprezentacyjna. Termalika to zespól którego nie lubię oglądać, grają dla mnie bardzo nieatrakcyjne, no i mają według mnie za dużo szczęścia tak jak we Wrocławiu gdzie nie powinni zdobyć punktu to samo z Zagłębiem na Legie to po prostu mają patent tak więc dla mnie w swoim dorobku powinni mieć tylko trzy punkty. Tak farciarsko to grać cały czas nie będą moim zdaniem oni się pogubią przy intensywności Korony chociaż z drugiej strony to nieobliczalna jednak ekipa, ale nie wierze że w to że 90 minut będą wstanie solidnie bronić i w momencie gdy stracą bramkę będą czekać a nie rusza do ataku tak mogli grać z mocniejszym rywalem ale z Korona czuje że będzie więcej gry do przodu i zrobią luki w defensywie które gospodarze wykorzystają.
- Anglia, Premier League: Newcastle - West Ham 26.08.2017. godz. 16:00 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.47 / Buk: LVBET

Newcastle nie takiego powrotu oczekiwał do Premier League o ile gdzieś zdawano sobie sprawę że z Tottenhamem będzie ciężko tak z drugim z beniaminków liczono na punkty a jest zero po stronie punktów i bramek strzelonych. Dodatkowo nie ma ich już w pucharze po porażce u siebie z Nottingham gdzie plusem jest jedynie strzelenie dwóch bramek co z tego jak w odstępie dwóch minut stracili dwie bramki. Oglądałem fragmentami spotkania z Tottenhamem i ten zespół był strasznie nerwowy w swych poczynaniach gdzie pomysł na grę był ale kompletnie to nie szło, chyba ciśnienie jest tutaj duże stąd ta gra się nie klei. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj motywacja jest ogromna.
West Ham zaliczył mocny falstart sezonu o ile przegrana z Manchesterem była kalkulowana ale już nie na pewno w tak mizernym stylu, tak w drugiej kolejce liczona już na punkty a ich tutaj również nie było i znowu blamaż w defensywie. Tak więc z tym bilansem zamykają ligową stawkę. Ta postawa w defensywie mnie nie dziwi bo to już w poprzednim sezonie była słaba strona ekipy z racji też tego że Bilica chce grać ofensywną piłkę do przodu a i w tej formacji szybkościowców dla mnie nie ma, tracili dużo bramek i będą tracić. Potrafili odpowiadać jednak w ofensywie gdy mieli do dyspozycji wszystkich graczy i były z tego punkty i zwycięstwa bo kadrowo atak wygląda moim zdaniem świetnie. No i tu jest klucz moim zdaniem do tego typu otóż za kartki pauzuje Arnautović a na liście kontuzjowanych jest tylko obrońca Reid (ważny gracz w defensywie to też plus dla typu), a więc wracają kreatorzy gry Lanzini, Kouyaté, Antonio, Carroll część tych graczy wróciła już w spotkaniu z Southampton i zespół potrafił strzelić dwie bramki i kreować grając w 10. Moc w ofensywie zdecydowanie się zwiększyła na ten mecz i to będzie widać.
Po takim początku czuje że obie ekipy ruszą dziś od pierwszej minuty mocno do przodu Newcastle ma strasznie wymagających kibiców którzy nie będą chcieli widzieć rehabilitację za inaugurację czyli ofensywną grę, ale oni są chyba pod dużą presją i strasznie się gubią. West Ham tak samo do tego starcia podejdzie a wreszcie jak wspomniałem ma skład który zdrowy jest naprawdę mocny w ataku. To co szwankuje w obu ekipach to defensywa która też dziś mocnym punktem nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 56 (214) Kurs AKO: 1.89 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) (AKO: 1.17) ✅

- Niemcy, 2. Bundesliga: Bochum - Dresden 27.08.2017. godz. 13:30 - WYNIK 3:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.33 / Buk: LVBET


- Francja, Ligue 1: Angers - Lille 27.08.2017. godz. 17:00 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.62 / Buk: LVBET

Oj zdecydowanie trzeba ciągnąć ten wątek z graniem overa w starciach Lille. Oglądałem wszystkie trzy spotkania ekipy Bielsy i trzeba sobie powiedzieć jasno ta młodzież na razie kompletnie nie łapie stylu gry który preferuje Argentyńczyk, mam tu na myśli to co wyprawiają w defensywie rywale toczą zazwyczaj pojedynki jeden na jeden bo nie ma asekuracji z żadnej strony. Luk i przestrzeni jest cała masa i ten wynik 5 bramek straconych w trzech spotkania to naprawdę najmniejszy wymiar kary a trzeba też zaznaczyć że rywale z żadnego topu tej ligi. Naprawdę ciężko to opisać mi bo po prostu na boisku jest mnóstwo miejsca a sytuacji całe mnóstwo i to w obie strony. Ofensywnie ten młody zespół źle nie wygląda są mocno nie skuteczni to największy problem bo okazji też maja mnóstwo. Najlepsze jest fragment w którym jako pierwsi tracą bramki no i wtedy robi się autostrada do bramki. Do tego wszystkiego dochodzi mnóstwo kontuzji przez co nie mogą się zgrać a strata piłki w środku pola przy tej taktyce i grze to pewna bramka. Gospodarze nie wiem co grają i raczej mnie to mocno nie interesuje bo tutaj wszystko będzie wyglądało inaczej niż w poprzednich starciach to co widzę to dobra forma strzelecka remis 2:2 z Bordeaux u siebie czy wyjazdowy punkty z Marsylią 1:1 tak więc pięć punkt na ich koncie czyli forma jest i to jest najważniejsze.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
KOLEJNY MOCNY TYDZIEŃ ZA NAMI ODROBILIŚMY POPRZEDNI MIESIĄC I W TYM MIESIĄCU TO BĘDZIE RACZEJ NA TYLE TAK WIĘC TO TEŻ PODSUMOWANIE MIESIĄCA.

SIERPIEŃ


ILOŚĆ TYPÓW: 56
TRAFIONE: 35
NIETRAFIONE: 18
ZWROT: 3
SKUTECZNOŚĆ: 62,50%


YIELD: 23,90%
ZYSK W J: 37,29j
ZYSK W ZŁ: 1864,50 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
WRZESIEŃ
⚽01 (215) Towarzyski, klubowy: Usti nad Labem - Dresden 01.09.2017. godz. 11:00 - WYNIK 0:4 ✅
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.57 Buk: lvbet / Stawka: 4j (200zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 02 (216) Kurs AKO: 1.96 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) (AKO: 1.28) ✅

- Eliminacje MŚ, Afryka: Ghana - Kongo 01.09.2017. godz. 17:30 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.53 / Buk: LVBET

Obie reprezentację to trochę taka niewiadoma, ale tutaj trzeba iść takim tokiem rozumowania jak wczoraj w starciu Gwinea – Libia gdzie skończyło się wynikiem 3:2. Chodzi tutaj o prostą sprawę Ghana w dwóch pierwszych meczach zdobyła zaledwie punkty, goście nie mają żadnego, lider czyli miejsce które daje awans ma już 7 oczek tak więc sprawa jest prosta – remis nikogo tutaj nie interesuje tak jak we wczorajszym starciu i tutaj szybka bramka sprawi że ten mecz będzie bardzo otwarty do samego końca. Faworytem Ghana które mnie zaskakuje bo w dwóch meczach nie strzelili bramki a zdecydowanie w ofensywie tutaj „no name” nie ma – bracia Ayew regularnie grają na boiskach Premier Leagie, do tego Asamoah Gyan, który podbija Azjatycką piłkę gdzie nie poszedł to strzelał ta trójka musi dzisiaj zagwarantować bramki. Jednak tutaj jest kryzys w tym zespole i wróże problemy w defensywie bo ostatnio tych było całe mnóstwo w dwumeczu eliminacyjnym Pucharu Narodów Afryki gdzie przegrali rywalizacje z Burkina Faso tracąc w obu meczach po dwie bramki, kompletnie nie radząc sobie z kontry przeciwników a to dziś też zagra ekipa Konga bez takich gwiazd ale szybkości w ataku im nie brakuje. Nie raz oglądałem Afrykańską piłkę i oni potrafią dużo biegać ale czasami kompletnie nie myślą na boisku tego właśnie się boję że okazji będzie mnóstwo a oni będą pudłować, z drugiej jednak strony jak wspomniałem szybka bramka to będzie klucz i myślę że ona szybko wpadnie bo gospodarze się rzucą do ataku. Ostatnie starcie tych ekip zakończyło się wynikiem 3:2, zresztą tylko jeden mecz w historii pomiędzy tymi ekipami nie zakończył się overem.

- Eliminacje MŚ, Europa : Dania - Polska 01.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 4:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.46 / Buk: LVBET

Nie ma w tym typie chyba nic dziwnego że znowu gramy na bramki w starciu naszej reprezentacji, nas po prostu nauczyli się perfekcyjni wykorzystywać nasz ogromny potencjał w ofensywie – Lewandowski już strzela w Bayernie, Grosik szaleje w Hull, Zieliński cały czas się rozwija, Milik też lepiej wygląda, Błaszczykowski w reprezentacji zawsze dwa razy lepiej gra, nie mamy zmartwień w ofensywie po prostu, zresztą 15 bramek zdobytych do tej pory o tym świadczy. Przyznam natomiast że ja cały czas do naszej defensywy wielkiego zaufania nie mam, gramy naprawdę bardzo solidnie ale mamy te dziwne zastoje w który popełniamy za dużo błędów które kosztują traconymi bramkami – tylko z Rumunią nie było nic po stronie strat. Dodatkowo tutaj też widzę słabszą formę pojedynczych gracz jak Pazdan, Mączyński. My jednak z pewnego poziomu już w ataku nie schodzimy i będziemy znowu potrafili stworzyć sporo sytuacji bo to Dania musi atakować a my przecież z kontry potrafimy grać wyśmienicie, a u nas ze skuteczności problemu ostatnio nie ma. Wcale mnie nie zdziwi powtórka z pierwszego meczu wygrane 3:2, zresztą ostatnio z Duńczykami bramek nie brakuje. Co do Danii to też nie jest kolektyw w defensywie oni potrafili u siebie przegrać z Czarnogórą, stracić bramkę z Kazachami, tutaj też więcej po prostu jakości widzę w ataku z liderem Eriksenem który ma świetny zmysł do gry kombinacyjnej, w ataku fantastyczny Jorgensen, młody Dolberg, czy błyszczący w Rosenborgu Bendtner podobnie jak u nas pole manewru i forma jest po stronie gry ofensywnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 04 (217) Kurs AKO: 2.93 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) (AKO: 1.61) ✅
- Eliminacje MŚ, Ameryka Płn.: USA - Kostaryka 02.09.2017. godz. 00:55 - WYNIK 0:2 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.81 / Buk: LVBET

LVBET
Po raz kolejny idę tym tokiem bo kursy znowu wysokie, wczorajszy mecz tak jak się spodziewałem był pechowy bo oglądałem drugą połowę i akcji była cała masa ale te gwiazdy z Afryki mają nogi do kowala. Teraz podobna sytuacja dotyczy Zambii oraz Algierii które ugrały po punkcie w dwóch pierwszych meczach i tracą już tyle do lidera że muszą to wygrać by być w grze. Dziś ten wariant z tym że będą marnować super okazje jest według mnie mniejsze ze względu na Algierie która ma naprawdę świetnych graczy w ofensywie Mahrez, Bentaleb, Taider, Brahimi, Slimani, jest w kim wybierać a tą świetni technicy nie będą marnować sytuacji. To jest zespół zresztą która gra ofensywie oglądałem ich wiele razy i intensywność w ataku mają bardzo duża a jak wspomniałem muszą to wygrać i będą cisnęli przez 90 minut nie opuszczą przy prowadzeniu. Tragicznie jednak wyglądają w defensywie, mają bardzo młodą formację i to nie są gracze którzy grają w Europie cały czas w swoich klubach. Zambia anonimowa dla mnie ale będzie dziś mega mocna w kontrze przy tej postawie Algierii na tyłach zresztą strzelenie bramki Nigerii oraz Kamerunowi pokazuje że jałowi w ataku nie są. Tak jak wspomniałem szybka bramka i będzie otwarty mecz, obu tylko skuteczność już była na poziomie.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 05 (218) Kurs AKO: 2.60 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) ⛔

- Eliminacje MŚ, Europa: Hiszpania - Włochy 02.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.68 / Buk: LVBET
Niewątpliwe szlagierem tej serii spotkań eliminacyjnych będzie starcie w Madrycie gdzie Hiszpanie będą podejmować Włochów w walce o lidera grupy. Ten mecz może być według mnie zarówno nudnym widowiskiem bardzo taktycznym jak i mega spotkaniem w których bramek nie zabraknie i idę w tą drugą wersję. Hiszpanie nie dominują już tak ale w ich grze i tak widać progres patrząc na ostatniej wielkie turnieje ta ich piłka jest po prostu szybsza, dalej bazująca na posiadaniu piłki ale ta wymiana piłki idzie płynniej i jest skuteczniej. Moim zdaniem swoje robi wystawienia w tym składzie takich graczy ja Isco, Koke do tego dziś najprawdopodobniej zagra też Asensio będący w wybornej formie, Hiszpanie być może zagrają fałszywą dziewiątką a więc będzie ogromna wymienność pozycji a to nigdy nie ułatwia gry w defensywie. W defensywie też jest wyśmienita paka ale dla mnie ci gracze jeszcze najlepszej formy nie prezentują Ramos wiadomo potrafi wszystko czyścić ale jak ma słabszy dzień to popełnia mnóstwo błędów, Pique też nie imponował w starciu z Realem a i boczne sektory więcej w ofensywie na ten moment dają niż defensywie. Włosi swoje piłki nie zmieniają, jak zwykle taktycznie dobrze przygotowani, wiele się mówi że to mistrzowie gry w defensywie ale ja tej piłki na zero z tyłu nie widzę, ta reprezentacja potrafi grać ofensywie i szuka takiej gry naprawdę dużo, jak zwykle tworzą monolit co ułatwię grę w defensywie ale także świetnie to sprawdza się w ataku. Moim zdaniem nie przyjechali się tutaj bronić, mają szybkich graczy i będą w kontrach mocno naciskać. Czuje że będziemy świadkami dobrego widowiska które w pewnym momencie zrobi się bardzo otwarte a na pewno szybka bramka ożywi ten mecz.
- Eliminacje MŚ, Europa: Walia - Austria 02.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.76 / Buk: LVBET

Ostatnia kolejka grupy D eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata to komplet remisów co nie zmieniło sytuacji w grupie ale oddaliło Walijczyków oraz Austriaków od Mistrzostw Świata, które dziś zmierzą się ze sobą w meczu o być albo ni być. Już na starcie dla mnie fakt że podział punktów nikomu nie będzie odpowiadał jest tutaj po prostu mocnym argumentem. Walijczykom udało się tylko wygrać jeden mecz z Mołdawią w pozostałych pięciu zanotowali remisy, które po prostu nic nie dają tak naprawdę. Problem gospodarzy tkwi w asekuranckiej grze i bronieniu wyniku które im po prostu nie idzie i mam nadzieję że wnioski z tego zostały wyciągnięte bo trzeba zobaczyć na ostatnie pięć spotkań w każdym spotkaniu to oni jako pierwsi wychodzili na prowadzenie i za każdym razem je tracili. Już mecz z Serbią był bardzo ważny dla obu ekip padł remis 1:1 ale tam była walka do końca o komplet punktów i w końcówce to szła akcja za akcję i to samo mi się wydaje że zobaczymy dzisiaj tylko dużo wcześniej. Kolejna dobra informacja dla typu to Coleman ma do dyspozycji najważniejszych graczy Bale, Ramsey, Allena. Austriacy dla mnie dziwna reprezentacją, niby kadrowo nie najgorzej wyglądają ale co oglądam ich mecz to robią babole w defensywie że aż strach na to patrzeć i tak też to wygląda w eliminacjach, gdzie stracili już kilka głupich bramek. Potrafią jednak grać bardzo otwarte mecz i to z faworytami tej grupy – Walia 2:2, czy Serbia 3:2. Dziś jak wspomniałem muszą być trzy punkty i spodziewam się w ich wykonaniu intensywności w ataku którą mają, ale liczę też że podtrzymają swoją niechlujność w defensywie. Szybka bramka przy tej sytuacji w grupie i robi się nam otwarty mecz.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 06 (219) Kurs AKO: 2.26 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) ⛔
- Chile, Primera B: U. Calera - D. Puerto Montt 02.09.2017. godz. 20:00 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.62 / Buk: LVBET

- Chile, Primera B: Barnechea - Rangers 02.09.2017. godz. 23:00 - WYNIK 4:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.59 / Buk: LVBET
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Hokej 07 (220) Rosja, KHL: Traktor Czelabińsk - Kunlun 03.09.2017. godz. 14:00 - WYNIK 3:3 ✅
Typ: over 4.5 / Kurs: 1.98 Buk: lvbet / Stawka: 6j (300zł)
Hokej 08 (221) Rosja, KHL: Magnitogorsk - Barys Astana 03.09.2017. godz. 14:00 - WYNIK 2:2 ⛔
Typ: over 5.5 / Kurs: 1.78 Buk: lvbet / Stawka: 4j (200zł)


Nie ma zdziwienia chyba w tym typie i nie powinno być, czyli Astana kolejny raz powinna dać nam zarobić. Kazachowie tym razem rozpoczynają serię wyjazdową po bardzo dobrej grze w domu gdzie przespali tylko starcie z Dinamo Riga ale i tak w tym meczu strzelali bramki i widać że ta formacja idzie cały czas w górę bo wbicie czterech bramek ekipy z Novogrodu ze świetną defensywą i bramkarzem nam to potwierdza. Dziś wyjazd jak wspomniałem a wiec trochę inna gra ale wcale słabiej w ataku nie będzie z prostej przyczyny rozpoczynają od trudnego terenu gdzie będą mieli więcej gry z kontry a to zespół potrafiący szybko przemieszczać krążek w strefę ataku przeciwnika, przeciwnika który dodatkowo w formie nie jest najwyższej. Magni już trochę u siebie i na wyjeździe pograło, do tego starcia przystępują po porażce tutaj z Khabarowskiem 2:3, to dobre info na to starcie bo będą wkurzeni i powinni zagrać bardzo poważnie a nie da się ukryć że rezerwy w ataku to oni mają ogromne, jak odpalą to są trudni po prostu do zatrzymania pokazali to z Ladą strzelając 5 bramek. Ta ich forma jest jednak bardzo nierówna ale dziś widzę solidność w ataku tym bardziej że Astana nie jest zespołem mocno utrudniającym grę w ataku, z drugiej strony tyły w tym zespole są zdecydowanie pod formą jest to ekipa która na ten moment w Konferencji straciła najwięcej bramek to dobrej noty po prostu nie wystawia. Ostatnie starcie tutaj to 5:4, były też przestoje w tych overach ale mieliśmy też taki wynik jak 7:6 w niedalekiej przeszłości. Mangita ma rezerwy w ofensywie które w końcu zaczną wychodzi na lodowisku oby już dzisiaj a Astana gra swoje i tutaj zawsze trzeba brać pod uwagę bramki.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 10 (223) Kurs AKO: 2.42 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) ⛔
- Eliminacje MŚ, Afryka: Kongo - Ghana 05.09.2017. godz. 16:30 - WYNIK 1:5 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.72 / Buk: LVBET

- Eliminacje MŚ, Afryka: Algieria - Zambia 05.09.2017. godz. 21:30 - WYNIK 0:1 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.60 / Buk: LVBET


Końcówka eliminacji w obu meczach rywalizacja o pozostanie w grze przynajmniej jednej z ekip, remis w żadnym przypadku nikogo nie interesuje. Idę po prostu tym tokiem rozumowania co ostatnio tutaj opisywałem, szybka bramka i robią nam się otwarte mecze. Kongo - Ghana oglądałem i tam w ostatnich minutach przy 1:1 nikt nie bronił, było mnóstwo okazji w odstępie kilku minut tutaj też szybko ruszą. Drugi mecz to wielka niespodzianka i wygrana Zambii 3:1, pora na rewanż przy czym gospodarze nic już nie zdziałają ale będą atakować bo bronić nie umieją a w ataku jest kim straszyć, Zambia niespodziewanie jeszcze walczy i znowu pewnie skontrują rywala a jak będą przegrywać do podejmą ogromne ryzyko i pójdą na przodu od razu.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 11 (224) Kurs AKO: 2.30 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) ⛔
- Eliminacje MŚ, Azja: Arabia Saudyjska - Japonia 05.09.2017. godz. 19:30 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.49 / Buk: LVBET

Tutaj moim zdaniem za wysoko z tymi kursami na bramki. Korea ma dwa punkty przewagi nad Uzbekistanem oraz Syrią, remis z dzisiejszym rywalem eliminuje Uzbekistan z tej rywalizacji ale nie mogą iść tym tropem bo Syria ma lepszy bilans bramkowy i przy zwycięstwie będą mieli taką samą ilość punktów ale lepszy bilans bramkowy. Tutaj nawet o punkt będzie ciężko bo na wyjeździe nie idzie im kompletnie nie wygrali meczu w delegacji w tych eliminacjach tylko jeden zremisowali. Całe eliminację to w ich wykonaniu tragiczna gra w defensywie i w ogóle nie zdziwiła mnie zmiana trenera bo w defensywie zachowywali się na dzieci we mgle a widziałem to na własne oczy w meczu z Katarem 3:2. Ten nowy trener to jednak doświadczenia dużego nie ma trenował młodzieżowe kadry Korei, dlatego ja żadnej poprawy w defensywie nie widzę. Co do ofensywy oglądam Koreańską ligę i jest tam wielu ciekawych graczy w ofensywie zresztą ta liga taka jest i techniki, szybkości w atakach dziś nie zabraknie, bo to przecież gospodarze są pod ścianą i musza się odkryć. Uzbekistan musi to wygrać, musi zaatakować i to zrobi nie mają nic do stracenia a nie jest to słaba ekipa szczególnie u siebie nie mają bo przegrali tylko jeden mecz a trzy wygrali. Dodatkowo będą mieli wsparcie kibiców które ich będzie ciągło na bramkę rywala. Kluczem do typu będzie szybka bramka dla którejkolwiek z ekip i od tego momentu zrobi się otwarty mecz. Historia spotkań tych ekip bogata w wiele rywalizacji i bramek ostatni mecz tych ekip o punkty to remis 2:2 na tym stadionie oraz 2:3 to dobrze wróży
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
HOKEJ 12 (225) Kurs AKO: 2.13 / Buk: LVBET / Stawka: 2j (100zł) ✅
- Rosja, KHL: Magnitogorsk - Władywostok 05.09.2017. godz. 16:00 - WYNIK 4:2 ✅
Typ: over 4.5 / Kurs: 1.66 / Buk: LVBET
- Rosja, KHL: Ufa - Barys Astana 05.09.2017. godz. 16:00 - WYNIK 2:5 ✅
Typ: over 4.5 / Kurs: 1.46 / Buk: LVBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom