>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Zysk overowy

jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 14 (227) Kurs AKO: 2.54 / Buk: LVBET / Stawka: 6j (300zł) (AKO: 1.99) ✅
- Eliminacje MŚ, Ameryka Płd: Paragwaj - Urugwaj 06.09.2017. godz. 02:00 - WYNIK 1:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.66 / Buk: LVBET
Eliminacje w Ameryce Południowej mega ciekawe tutaj wszystko jest możliwe po za Brazylią w walce o eliminacje jest jeszcze siedem ekip. W najgorszym położeniu jest Paragwaj który jest ostatnią ekipą która ma jeszcze szansę, to wszystko może się zmienić dzisiaj wygrywając ten mecz. Zaimponowali ostatnio ogrywając na wyjeździe Chile aż 0:3 pięknie ich kontrując czyli to co dziś też powinni grać. Mają mega doświadczoną ekipę co będzie ich siłą, u siebie tylko z Kolumbią oraz Argentyną nie udało się strzelić ale potrafili ogrywać Chile 2:1 oraz remisować niesamowitą w tych eliminacjach Brazylią 2:2, z drugiej strony tylko z Argentyną zachowali czyste konto. Na pewno mają wizję grę w ofensywie a fakt że potrzebują zwycięstwa zmusi ich do odważnej gry. Urugwaj ostatnio w ogromny kryzysie który niby udało się przerwać bezbramkowo remisując z Argentyną ale nadal moi zdaniem tkwią w kryzysie bo ten remis wiele im nie dał a i ekipa Argentyny jest pod formą, do tego starcia było przecież pięć porażek z rzędu z katastrofalną dyspozycją w defensywie, tracą łatwo, dużo, średnia z ostatnich starć to trzy bramki na mecz nawet u siebie gdzie zawsze grają lepiej dostali lanie od Brazylii 1:4. Nie wierzę w poprawę w tym meczu bo i podstaw jak dla mnie do tego nie ma dziś mocny rywal, nie ma zmian kadrowych i świeżej krwi a widać że ten zespół czuje się zmęczony w tym zestawieniu. Dla mnie też sytuacja obu ekip sprawa że remisem to za bardzo nie będą zainteresowani, obi strony. Nie widzę poprawy w defensywie ale jakości w ataku nie zabraknie do gry gotowi Cavani – Suarez a pokazali na początku eliminacji że w ofensywie mają co pokazali także w pierwszym starciu tych ekip wygrywając 4:0
- Eliminacje MŚ, Ameryka Płn: Kostaryka - Meksyk 06.09.2017. godz. 04:05 - WYNIK 1:1 ✅
Typ: over 1.75 azjan / Kurs: 1.74 / Buk: LVBET
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 15 (228) Kurs AKO: 1.96 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ⛔

- Francja, Ligue 1: Lille - Bordeaux 08.09.2017. godz. 19:00- WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.53 / Buk: LVBET

Koło takiego kursu po raz kolejny nie przejdę obojętny, co prawda dwa ostatnie mecze na minus ale oglądałem te starcia no i były po prostu one pechowe bo gra Lille jest cały czas taka sama. Oglądałem wszystkie spotkania ekipy Bielsy i trzeba sobie powiedzieć jasno ta młodzież na razie kompletnie nie łapie stylu gry który preferuje Argentyńczyk, mam tu na myśli to co wyprawiają w defensywie rywale toczą zazwyczaj pojedynki jeden na jeden bo nie ma asekuracji z żadnej strony. Luk i przestrzeni jest cała masa i ten wynik bramek straconych w tych spotkania to naprawdę najmniejszy wymiar kary a trzeba też zaznaczyć że rywale z żadnego topu tej ligi. Naprawdę ciężko to opisać mi bo po prostu na boisku jest mnóstwo miejsca a sytuacji całe mnóstwo i to w obie strony. Ofensywnie ten młody zespół źle nie wygląda są mocno nie skuteczni to największy problem bo okazji też maja mnóstwo. Najlepsze jest fragment w którym jako pierwsi tracą bramki no i wtedy robi się autostrada do bramki. Do tego wszystkiego dochodzi mnóstwo kontuzji przez co nie mogą się zgrać a strata piłki w środku pola przy tej taktyce i grze to pewna bramka. Bordeaux to pierwszy z tych trzeba przyznać mocniejszych rywali który jest w świetnej formie strzeleckiej w każdym meczu do tej pory strzelało po dwie bramki. Doświadczenie i młodzież daje dobre efekty, już poprzedni sezon był bardzo udany z ofensywną grą na wyjazdach. Wracając jeszcze do tego sezonu to w delegacji remis 3:3 z Lyonem oraz Angers 2:2 czyli jak wspomniałem poziom w ataku świetny w defensywie na pewno w kontekście tego typu to co wyprawiają też mnie nie martwi. Przed rokiem 2:3 na tym stadionie z całkiem innym Lille

- Niemcy, 2. Bundesliga: Dresden - Furth 08.09.2017. godz. 18:30 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.46 / Buk: LVBET
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
HOKEJ 16 (229) Kurs AKO: 1.86 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ✅
- Rosja, KHL: Dinamo Riga - Barys Astana 08.09.2017. godz. 18:30 - WYNIK 0:6 ✅
Typ: over 4 azjan / Kurs: 1.45 / Buk: LVBET
- Rosja, KHL: Slovan Bratysława - Niznekamsk 08.09.2017. godz. 19:00 - WYNIK 3:3 ✅
Typ: over 4 azjan / Kurs: 1.46/ Buk: LVBET
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 17 (230) Kurs AKO: 1.91 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ✅

- Polska, Ekstraklasa: Arka Gdynia - Wisła Kraków 08.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.49 / Buk: LVBET
W drugim dzisiejszym spotkaniu Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia będzie podejmować przed własną publicznością Wisłę Kraków – przed przerwą reprezentacyjną obi ekipy nie wyglądały dobrze pod względem zdobytych punktów, tutaj obaj trenerzy zagrają o przełamanie. Arka po naprawdę bardzo dobrej grze i przygodzie w Lidze Europejskiej zacięła się w ostatnich trzech spotkaniach zdobywając zaledwie punkty i tak dość szczęśliwy z Górnikiem. Kompletnie gdzie posypali się w defensywie popełniając duże błędy -brak koncentracji, brak komunikacji i to w odstąpię kilku minut tracili te bramki dodatkowo w Poznaniu dwie stracone w momencie gry grali w przewadze. Winę tej słabsze gry w tej formacji widzę też w wieli roszadach bo nie da się ukryć co chwilę ktoś do tej ekipy przychodził, na pozycji środkowych obrońców, grało już czterech czy pięciu piłkarzy a w tej formacji potrzeba zgrania i stabilizacji. Na pewno Arka nie przespała tego okienka bo wzmocnili ten skład, mają kim straszyć w ataku. Arka Ojrzyńskiego wiemy że potrafi grać agresywnie, i jeśli taki zespół zobaczymy na boisku a na to liczy trener to Wisła ogromnie nie lubi takich rywali którzy potrafią tak naciskać wówczas w grze tej ekipy pojawia się mnóstwo błędów, z drugiej jednak strony ta intensywność Arki ostatnio powoduje że brakuje sił stąd tracone bramki w końcówce spotkań.Wisła znowu szalała na rynku transferowym, przyszli kolejny nowi ofensywni gracze. Wzrosła rywalizacja w ataku, wreszcie jest większe pole manewru na skrzydłach czyli tam gdzie dla mnie brakowało rywalizacji. Nie ma co ukrywać ekipa Ramireza kadrowo wygląda naprawdę bardzo dobrze, teraz to wszystko czyli ogromne zmiany kadrowe trzeba poukładać na boisku i te dwa tygodnie przerwy dobrze tej ekipie na pewno zrobiły bo dwa ostatnie mecze nie były udane tym bardziej że cel tej ekipy to walka o podium. Krakowianie w ataku dużo nie muszą poprawiać, tutaj raczej potrzeba zgrania tych graczy a to przychodzi z każdym treningiem i meczem, do tego w tym zespole mamy indywidualności które potrafią robić różnicę, dla mnie w ataku to jedna z najmocniejszych ekip na ten moment która cały czas się rozwija ze względu na ogromną rywalizację w składzie, zresztą tylko mecz z Zagłębiem był spotkaniem w którym nie potrafili strzelić przynajmniej jednej bramki. Problem znacznie poważniejszy jest w defensywie wynikający właśnie też z szukania tego zgrania i komunikacji, no i te wyjazdy prawdziwa zmora tej ekipy, gdzie kompletnie momentami zapominają jak gra się w defensywie i jakość mi się nie chce wierzyć że ten aspekt mocno poprawili nie potrafią tego zrobić od roku. Do tej pory cztery wyjazdy dwa zwycięstwa ze słabym Płockiem oraz na otwarcie z Pogonią która też formy szuka i dwie porażki 3:0 z Zagłębiem oraz Górnikiem 3:2 gdzie defensywa poruszała się jak dzieci we mgle. Dwa tygodnie przerwy moim zdaniem obu ekipą pomogły mocniej w aspektach ofensywnych, tutaj powinno być znacznie lepiej niż w defensywie tym bardziej że jak wspomniałem na początku grają na przełamanie i jakoś remis ni widzę by ich zadawalał. Na koniec przed rokiem w Gdyni 3:0 dla Arki, w Krakowie 5:1 czyli wiedza jak strzelać.
- Włochy, Seria B : Pescara - Frosinone 08.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 3:3 ✅
Typ: over 2.5 / Kurs: 1.46 / Buk: LVBET
Pescara tak jak można było się spodziewać dwa mecze w Seria B i dwa razy hokej i już Zdenek Zeman i jego ofensywna gra robi wysoką średnią bramek. Na starcie spadkowicz dostał beniaminka którego rozniósł u siebie 5:1, czyli parcie na bramki przez 90 minut jest i się nie oszczędzali. Druga kolejka to pierwszy wyjazd z jednym z faworytów do awansu i porażka 4:2 i tutaj dla defensywy przy tym stylu zaczęło się schody i mnóstwo przestrzeni a był to mega otwarty mecz, nie oglądałem ale jak widzę że bramki padały w odstępie kilku minut dla jednych i drugi to wiem że to był po prostu styl i taktyka pracy Czeskiego trenera. Dziś wracają do siebie gdzie tej ofensywnej gry i przestrzeni będzie więcej, mocno w ataku będą naciskać to jest pewne ale dziś tez rywal który w poprzednim roku walczył o awans do samego końca przegrywając rywalizację bramkami, cel mają ten sam o czym świadczą dwie wygrane na inauguracje a co to oznacza dla Pescary a no znowu męczarnie na tyłach. Powinniśmy oglądać po raz kolejny otwarty, żywy mecz.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 19 (232) Kurs AKO: 1.96 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Polska, Ekstraklasa: Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 09.09.2017. godz. 15:30 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.42 / Buk: LVBET
Mecz przyjaźni na trybunach, ale mecz walki o ważne punkty na boisku tak rozpoczniemy Sobotnie zmagania na boiskach Ekstraklasy. Korona zgromadziła dotychczas osiem oczek, byłoby by ich więcej ale ten zespół moim zdaniem jest mocno nieskuteczny, dlatego te dwa tygodnie przerwy były im bardzo potrzebne na dopracowanie wykończenia sytuacji bo ich tworzyć potrafią naprawdę sporo. Dodatkowo lista kontuzjowanych zmalała i wreszcie trener ma pełną rywalizację na treningu. Gospodarze są na pewno zespołem ofensywnie grającym, ta piłka potrafi im naprawdę bardzo fajnie i szybko chodzić w ofensywie, bardzo szybko potrafią ją przemieszczać z obrony tylko ta nieskuteczność czasami mocno denerwuje szczególnie na wyjazdach czyli ogromnej zmorze tej ekipy gdzie im się po prostu ciężko punktuje i strzela. Całkiem inny obraz gry widzimy w Kielcach co oglądaliśmy już w poprzednim sezonie kiedy to byli jedną z najlepszych ekip w domu. Z małą rewolucją kadrowo i trenerem ten styl się nie zmienił nadal od pierwszej minuty wychodzą ofensywie i tak grają przez 90 minut i co najważniejsze wraca skuteczność tylko na inauguracje nie strzelili chociaż oglądałem ten mecz i było mnóstwo sytuacji tak jak w każdym z czterech starć tutaj a trzech z nich już średnia wynosi ponad dwie bramki na mecz. Ten zespół ma pomysł na grę w ataku, szybkość w tych akcjach i wreszcie mniej problemów kadrowych i jestem przekonany że zobaczymy typową Koronę z dużą intensywności i wieloma otwartymi przestrzeniami do ofensywnej gry. Co do beniaminka to Sandecja zaskakuje, zdobyła już punkty z na bardzo trudnych terenach i co najważniejszej z każdym meczem gra coraz odważniej. Już na starcie pisałem że beniaminek z Nowego Sącza nie jest ekipą która gra piłkę brzydką, szukają szybkiej wymiany piłki i naprawdę to wychodzi, imponują w kontrze. Tutaj trzeba wspomnieć że grali na wyjeździe już z pierwszą czwórką poprzedniego sezonu i ten bilans jest wyśmienity siedem punktów i dwa ostatnie zwycięstwa z Lechią 2:3, oraz Jagiellonią 1:3 pokazują że pomysł w grze ofensywnej jest. Dziś moim zdaniem też mocnego oporu w defensywie nie nastaną bo Korona na pewno w takiej piłce dobra nie jest tak więc znowu spodziewam się w wykonaniu ekipy Mroczkowskiego otwartej gry i szukania bramek. Jestem jakoś dziwnie przekonany że oba trenerzy postawia tutaj mocno na ofensywę a forma tych formacji jest naprawdę wysoka, a swoje liczne błędy obrona popełnia z jednej i drugiej strony.
- Hiszpania, Primera Division: Valencia - Atletico Madryt 09.09.2017. godz. 16:15 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.57 / Buk: LVBET
Valencia zaskoczyła Real na Santiago Bernabeu ale to był dla mnie mecz w którym po prostu obie ekipy rozdawały prezenty i ten mecz mógł się skończyć całkiem inaczej a już na pewno mogliśmy oglądać zdecydowanie więcej bramek bo defensywnie obi ekipy nie grały nic. Gospodarze jednak powinni się liczyć w tym sezonie bo ta kadra dla mnie jest naprawdę bardzo ciekawa, mnóstwo kreatywności ma ta ekipa wraz z indywidualnościami które potrafią jedną akcją przesądzić o losach meczu pokazali to w Madrycie. Problemem tej ekipy kreatywność i ofensywa nie powinna być tym bardziej tutaj gdzie w poprzednim tragicznym sezonie tutaj strzelali sporo a forma całkiem inna, zobaczymy jak to będzie w defensywie bo może być bolączka 65 bramek straconych w tamtym sezonie to tragiczny bilans jak na tą ekipą a mecz z Realem pokazał wiele mankamentów gdyby nie Benzema i jego nieskuteczność to nie byłoby tego oczka a dziś rywal też z top półki. Ten remis też wcale tak korzystny może nie być bo tutaj kibice są wymagający a po takim wyniku te wymagania wzrastają a dodatkowo tutaj kibice oczekuje nie tylko zwycięstwa ale też ofensywnej gry a to będzie rodziło wiele problemów na tyłach. Atletico cały czas top wiadomo że bez zmian kadrowych a więc niczym teoretycznie nie mogą zaskoczyć ale ten poziom jest tak wysoki że po prostu znowu będą walczyć o mistrza zaczęli od falstartu bo remis z Girona 2:2 tak trzeba traktować ale w następnej kolejce 1:5 Las Palmas widać że ofensywa jest w formie zresztą Siemone zdaje sobie sprawę by rywalizować z Barceloną i Realem trzeba więcej strzelać i to widać w ich grze że jest więcej tej kreatywności i ofensywy. Dla mnie na pewno mimo że nadal mało tracą tak mocni i skoncentrowani w defensywie nie są jak jeszcze nie tak dawno pokazała to Girona która w dwie minuty zdobyła dwie bramki takie coś Atletico to się nie zdarza w najlepszej formie. Na koniec w bezpośrednich starciach tych ekipa wiele się dzieje jest sporo ofensywnej piłki w poprzednim roku na Mestalla co prawda tylko 0:2 ale dwa karne zmarnowane były a tego specjalisty od karnych w bramce nie ma.


 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 20 (233) Kurs AKO: 1.65 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ✅
- Polska, Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 09.09.2017. godz. 18:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.37 / Buk: LVBET
O meczu Śląska z Legią napisano już wszystko i ja tutaj też nie widzę innego scenariusza jak bramki. Zacznijmy od tego obu ekipą na pewno ta dwutygodniowa przerwa reprezentacyjna się przydała, przy tych problemach kadrowych nowe warianty trzeba było zorganizować. Śląsk każdy wie że ma wąsko kadrę i dziś po raz kolejny w defensywie eksperyment z Tarasovsem w środku defensywie ja tego nie widzę no i ciągle ten zespół się zgrywa a to z takim rywalem gry w destrukcji nie ułatwia. Jak już kiedyś wspomniałem tutaj też brakuje mi takiego walczaka, typowego defensywnego pomocnika który by wspierał tą defensywę. Nadzieja jest w ofensywie bo tutaj kadrowo już jest lepiej do gry ma być gotowy Kosecki, jest Pich, Chrapek, Robak, Piech, Riera jest w kim wybierać i kim grać. Po dwóch porażkach na otwarcie Śląsk w każdym następnym meczu strzelał bramki jak i też tracił. Legia każdy wie że nie jest formie i tak gra wygląda mizernie ale paradoks tego wszystkiego jest taki że jak wygrają to zostaną przynajmniej na chwilę liderem, tutaj jednak chodziło o puchary przede wszystkim bo mistrzostwo to ich obowiązek. Mistrz Polski w każdej formacji ma problem cała linia defensywna pod formą, Jędrzejczyk czy Pazdan czyli liderzy tej formacji pokazali nawet w reprezentacji że ta forma im uciekła, kontuzjowany Czerwiński, gubiący się Hlousek tylko Malarz stabilnie ale wszystkiego nie będzie bronił. Druga linia kontuzja za kontuzją czy kompletnie nie przygotowani gracze do gry Mączyński mocno szarpana a gra a to ma być filar łączący defensywę z ofensywą. Myślę też że absencja Moulina może im wyjść na dobre bo ten gracz bez formy, co do reszty do Nagy, Sadiku, Pasquato, Kasper mają to coś potrafią indywidulanie zrobić różnicę. Myślę że trochę te głowy ochłonęły przez dwa tygodnie i Legia będzie wyglądała lepiej w ofensywie tym bardziej że na mocny opór w defensywie raczej nie trafią a mają graczy którzy potrafią strzelać, dodatkowo ostatnio we Wrocławiu mocno szaleli dwa zwycięstwa z czteroma bramkami strzelonymi.
- Słowacja, Fortuna Liga : Podbrezova - Zilina 09.09.2017. godz. 19:00 - WYNIK 2:4 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.37 / Buk: LVBET
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽21 (234) Hiszpania, Primera Division: Real Madryt - Levante 09.09.2017. godz. 13:00 - WYNIK 1:1 ⛔
Typ: over 4.5 / Kurs: 1.98 Buk: LVBET / Stawka: 6j (300zł)
W taki meczu naprawdę nie trzeba moim zdaniem wiele wyjaśniać. Jesteśmy po zgrupowaniu kadr i to może by dla niektórych wielka niewiadoma ale nikt nie wrócił z kontuzjami a kilku graczy po raz kolejny błyszczało w reprezentacji jak Isco. Zidane dziś ma rozpocząć system rotacji ale to nic złego dla takie ekipy z takim bogactwem kadrowym, pamiętamy poprzedni rok i grą jak to się przyjęło składu B który na boisku imponował za każdym razem i tak też będzie dzisiaj. Do tego gramy na Bernabeu które ostatnio oglądało zaledwie remis 2:2 z Valencią i masę sytuacji Benzemy a więc Francuz jak i cała ekipa będzie chciała zrobić show tym bardziej że gramy o tej godzinie gdzie atmosfera jest naprawdę fajna na takich meczach. Wracają jeszcze to aspektu przerwy na kadrę, to w ubiegłym sezonie Real wygrał cztery mecze po przerwie reprezentacyjnej. We wrześniu z Osasuną na Bernabéu (5:2), w październiku na wyjeździe z Betisem (6:1), na Calderon z Atlético (3:0) u siebie z Deportivo Alavés (3:0) to też dobry prognostyk. Levante beniaminek który sezon rozpoczął od gier w domu i zwycięstwie nad katastrofalnym Villarreal 1:0 oraz remisie z Deportivo 2:2 czyli już mocniejszy rywal i problem w defensywie. Dziś przyjechali bornic i liczyć na jakieś kontry ale długo nie wytrzymają nie są po prostu mocni na wyjazdach nie byli na zapleczu i już na pewno nie byli w sezonie w którym spadli gdzie przegrywali wszystko jak leciało.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 22 (235) Kurs AKO: 2.54 / Buk: LVBET / Stawka: 6j (300zł) (AKO: 1.85) ✅
- Anglia, Premier League: Leicester - Chelsea 09.09.2017. godz. 16:00 - WYNIK 1:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.40 / Buk: LVBET
Lisy stracili Kante na rzecz Chelsea i ich gra się rozsypała w defensywie, tracą na rzecz tego samego klubu Drinkwatera i ta gra jeszcze bardziej się posypie. Moim zdaniem ten zespół czekają ogromne męczarnie ze wszystkimi w defensywie. Do tego wszystkiego dochodzi kontuzja Hutha oraz nie ma co ukrywać wiekowa ta defensywa. Jednak jeszcze raz wrócę do drugiej linia tam już nie ma kto biegać i wspierać defensywę będą ogromne luki w tej formacji i po prostu bez nacisku z takim zespołom jak Chelsea druga linia będzie miała luz w kreowaniu gry. Co do mistrza to po złym początki oni zaczynają się mocno rozkręcać no i są wzmocnienia po bardzo dobrym meczu z Tottenhamem i wygraniu przecież derbów 1:2, świetny mecz z Evertonem z którym powinni wygrać wyżej niż 2:0 a to poziom wyżej niż lisy. Czuje naprawdę tutaj ogromną dominację Chelsea która z łatwością będzie się przedzierać w ataku bo forma rośnie a widzieliśmy co robił Arsenal z tą defensywą. Może gospodarze coś dorzucą tutaj od siebie grając mega prostą piłkę czyli piłka do przodu na szybkich graczy i kontra a to naprawdę potrafią grać i mogą zaskoczyć szczególnie u siebie nie raz co pokazali przed rokiem zaskakując City 4:2, czy Liverpool 3:1 forma nie była wcale wybitna, ale raczej to się skończy podobnym wynikiem jak przed rokiem 0:3, a potrafili dostać 1:6 od Tottenhamu
- Anglia, Premier League: Everton - Tottenham 09.09.2017. godz. 16:00 - WYNIK 0:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.51 / Buk: LVBET
Everton na otwarcie bardzo trudny terminarz po City i Chelsea, pora na Totki a za chwilę United. Ten bilans nie jest zły bo remis na Etihad to zysk nie strata nie udało się w Londynie ale widać że Chelsea jest bardzo mocna. Dla mnie będziemy oglądać taki sam Everton jak przed rokiem wzmocniony w ataku powrotem Rooneya która już strzela, Ramirezem z Malagi oraz Sigurðsson to gracze którzy dadzą tutaj sporo bramek i asyst, a wiemy że u siebie ta ekipa jest świetna przegrali tutaj tylko dwa mecze strzelając 42 bramki bez tej trójki wymienione wyżej (tylko trzy ekipy były skuteczniejsze w domu). Dziwi mnie brak wzmocnień w defensywie bo z czołowej siódemki w tym aspekcie byli najgorsi do tego na liście kontuzjowanych Coleman oraz Mori tak wiec para stoperów Jagiellka – Williams niezwykle doświadczona ale wiekowa a wieku nie oszukasz. Ja nie jestem pewien czy ta dwójka będzie wstanie przez 90 minut powstrzymywać Harrego, który jeszcze nie trafił w tym sezonie ale w Sierpniu to on po prostu nigdy nie strzela, przyszedł Wrzesień i dwie bramki w reprezentacji a jego forma jest naprawdę wysoka. Co prawda Williams i Jagiellka to silni gracze ale król strzelców poprzedniego sezonu ma siłę i zwrotność a tego drugiego już tej dwójce brakuje. Totki zresztą mimo naprawdę dobrej gry źle zaczęli ten sezon, tutaj przyjechali po zwycięstwo i jakość o ofensywę się nie martwię bo gra kreatywna tej ekipy to nie jest problem tym jest skuteczność która moim zdaniem tak widoczna dzisiaj nie będzie. Martwić może ilość błędów defensywie i koncentracja bo tracą naprawdę łatwe bramki i w nieodpowiednich momentach a jak wspomniałem Everton u siebie naciskać w ataku bardzo intensywnie potrafi przez 90 minut. Obie ekipy mają spore aspirację już trochę punktów stracili i raczej remis ich nie zainteresuje a gra w przodzie to nie coś z czym mają problem.
- Anglia, Chmapionship: Fulham - Cardiff 09.09.2017. godz. 16:00 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.37 / Buk: LVBET
Fulham zaskakuje swoich kibiców jak na raz na minus, to jest jeden z głównych kandydatów do awans który jednak nie może wejść w sezon w pięciu spotkaniach tylko 6 punktów. Nie mogą się odnaleźć w ataku gdzie w poprzednim sezonie błyszczeli strzelają najwięcej bramek – 85. Kadrowo na pewno nie są słabsi, tak więc trzeba się budzić powoli i jestem przekonany że te dwa tygodnie bardzo pozytywnie na ta ekipą wpłyną bo jak wspomniałem ich siła jest ofensywna, otwarta gra to dawało w poprzednim roku punkty a dodatkowo dziś mecz u siebie i trzeba to wygrać. Czeka ich jednak bardzo trudne zdanie w defensywie bo grając u siebie będąc faworytem otworzą przestrzenie w defensywie a mocni w tym aspekcie i tak nie są a przyjeżdża niesamowity lider który w 5 spotkaniach odniósł 5 zwycięstw. To wszystko okraszone bardzo ofensywną grą i świetną skutecznością tylko na otwarcie skromne 1:0 w pozostałych spotkaniach przynajmniej dwie bramki. Są bardzo pewno w swoich poczynaniach i nie zrezygnują ze swoje gry a wracając do tych spotkań to nie byli byle jacy rywale ograć Wolves 1:2 na wyjeździe, Aston Ville 3:0, czy QPR 2:1 pokazuje że forma jest bardzo wysoka. Czuć naprawdę bardzo otwarty mecz, tym bardziej że historia spotkań też mnie przekonuje 2:1, 2:2, 2:1, 2:2 to ostatnie starcia.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽23 (236) Chile, Primera Division: U. De Chile - O&#39;Higgins 09.09.2017. godz. 23:00 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.98 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)
⚽24 (237) Korea Płd, K-League: Jeonbuk - Gangwon 10.09.2017. godz. 10:00 - WYNIK 4:3 ✅
Typ: over 3 azjan / Kurs: 1.82 Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł)
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
- SIERPIEŃ 2017 - YIELD: 23,90%, ZYSK W J: 37,29j, ZYSK W ZŁ: 1864,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 62,50%


CAŁY CZAS IDZIEMY DO PRZODU, TO NAJWAŻNIEJSZE W TYM WSZYSTKIM, SKUTECZNOŚĆ MOŻE NIE POWALA ALE ODPOWIEDNIE STAWKOWANIE ROBI SWOJĄ ROBOTĘ.
WRZESIEŃ
ILOŚĆ TYPÓW: 24
TRAFIONE: 13
NIETRAFIONE: 11
ZWROT: 0
SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
YIELD: 14,25%
ZYSK W J: 12,68j
ZYSK W ZŁ: 634,00 zł
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 25 (238) Kurs AKO: 2.01 / Buk: LVBET / Stawka: 6j (300zł) (AKO: 1.33) ✅

- Anglia, Premier League: West Ham - Huddersfield 11.09.2017. godz. 21:00 - WYNIK 2:0 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.51 / Buk: LVBET
Na zakończenie 4. Kolejki angielskiej Premier League sensacyjnie zamykające ligową tabelę West Ham będzie podejmować w Londynie beniaminka Huddersfield. „Młoty” nie tak wyobrażały sobie początek sezonu w ich dorobku zero punktów i naprawdę bardzo złe wrażenia zostawione na boisku. To był jednak ciężki okres bo były to trzy wyjazdy jednak za bardzo tak tego nie można usprawiedliwiać bo w defensywie tak się nie powinno grać a to jest tragiczny obraz o ile to 4:0 z Manchesterem United jest jakość do przyjęcia tak trzy bramki stracone z defensywnym Southamtpon oraz drugim beniaminkiem Newcastle pokazują że problemy z zeszłego sezonu nie zostały rozwiązane i ja tego rozwiązania także dzisiaj nie widzę, trwa to zbyt długo a Bilic nic z tym nie robi, zresztą to trener który bardziej skupia się na aspektach ofensywnych. Atak jest mocno obsadzony a najważniejsza sprawa jest taka że powoli wracają kontuzjowani gracze i rywalizacja i pole manewru się zwiększa. Wiadomo czego tutaj się oczekuje po tych trzech porażkach, inaugurują u siebie z wymagającymi kibicami tak wiec tutaj defensywnej gry być nie może i nie będzie. Dwa tygodnie przerwy myślę że pozwoliły zresetować ten zespół który wreszcie pokaże potencjał w ataku a kibice im w tym pomogą, bo raczej będą tutaj potrzebować kilku trafień by to wygrać bo defensywa swoje zrobi zapewne znowu na tyłach tym bardziej ze beniaminek przyjeżdża tutaj bez żadnych kompleksów. Huddersfield ma bardzo dobry początek ale tez troszeczkę trzeba na to uważać bo Crystal Palace to w tej chwili żadna konkurencja w tej lidze, Newcastle to beniaminek a Southamtpon z roku na rok coraz słabsze. Dziś tak naprawdę dla nich poważny test szczególnie w grze defensywnej bo tego poprzedni rywale za wiele nie pokazali a już na pewno nie w takiej intensywności jak można dzisiaj oczekiwać bo ekipie z Londynu a na zapleczu na pewno nie był to zespół który awans wywalczył zorganizowaną grą w destrukcji ten kryzys przyjdzie prędzej czy później a tej defensywny to aż tak nie wzmocnili. Atak ma pomysł na grę i nie będą w tym aspekcie dziś bierni przy tej postawie gospodarzy swoje okazje tutaj na pewno znajdą.
- Polska, Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 11.09.2017. godz. 18:00- WYNIK 1:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.52 / Buk: LVBET
W Gliwicach zakończymy ósmą kolejkę Ekstraklasy gdzie miejscowa ekipa Piasta będzie podejmować Lechie Gdańsk. Piast dzięki dwóm ostatnim zwycięstwom odbił się od dna tabeli i awansował na 12 miejsce, ale trzeba tak szczerze przyznać oni tych punktów powinni mieć przynajmniej cztery więcej z Cracovią niewykorzystany karny gdzie byli lepszą ekipą, to samo ze Śląskiem. Problem ekipy Wdowczyka tkwi w skuteczności oglądałem niemal wszystkie spotkania w tym sezonie tej ekipy i tworzą naprawdę wiele sytuacji, grają do przodu, szukając kombinacje i są te okazje ale ta ich nieporadność w kluczowym momencie jest albo była denerwująca bo jakby jest stabilizacja oraz szczęście bo te dwa ostatnie mecz na zero z tyłu nie powinny się zdarzyć bo ilość błędów w defensywie i przy rozegraniu piłki jak zwykle duża, ogólnie defensywa mocnym punktem nie jest zresztą 12 bramek straconych dobrze to obrazuje co prawda 5 z nich to mecz z Lechem ale ekipa z Poznania tez dla mnie bez formy a z łatwością znalazła sposób na wolną defensywę Piasta. Ja kompletnie nie mam zaufania do Lechii, oni już w poprzednim sezonie nic wielkiego nie pokazali, a teraz kiedy doszły problemy z finansami, kontuzje, transfery graczy z klubu mamy obraz jaki mamy. Do tego kilka słów powinno się poświecić trenerowi Nowakowi który ma pełne zaufanie władz ale dla mnie on tutaj jakościowo tego zespołu nie podniósł na tyle na ile oczekiwano i się po prostu wypalił, dodatkowo ten mecz z Sandecją gdzie Nowak z szatni co prawda wyszedł, ale w ogóle nie wstawał z ławki, zachowując się jakby wszystko przestało go obchodzić. Jednak dalej ten wózek prowadzi i na jego szczęście były ruchy transferowe do klubu i to bardzo ciekawe, sytuacja kontuzjowanych graczy też się poprawiła. Tak więc na ma co ukrywać zespół z Gdańsk ma kim kreować, grać, strzelać bramki – Krasic, bracia Paxiao, wracający do zdrowia Lipski, Wolski, De Oliveira, to są indywidualności i gracze z techniką którzy nawet jak nie idzie są wstanie wypracować bramkę. Wychodzą zmotywowani robią różnicę przecież ten fragment z Sandecją gdzie ruszyli z kopyta był świetne było tempo, mnóstwo sytuacji i co najważniejsze bramki czyli potrafią wykorzystywać ten potencjał ofensywny. Zresztą tych fragmentów dobrej gry już wiele widzieliśmy w tym sezonie ale były to tylko fragmenty i to jest problem bo są okresy w którym ta defensywa popełnia błąd za błędem, stąd tylko dwa mecze na zero z tyłu i to tez na takim farcie, naprawdę na wiele mogą sobie pozwalać rywale w ofensywie a dziś wyjazd czyli kolejna zmora przyjezdnych. Obie ekipy szczególnie Lechia musi gonić to ich zmusza do bardziej otwartej gry a tej w Gliwicach ostatnio nie brakuje bo i gospodarze nie są ekipą która się zamyka i gra bezbłędnie w defensywie a w tej historii spotkań tych ekip ostatnio bramek nie brakuje.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 26 (239) Kurs AKO: 2.09 / Buk: LVBET / Stawka: 7j (350zł) ✅
- Europa, Liga Mistrzów: Bayern - Anderlecht 12.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan bramki Bayern / Kurs: 1.15 / Buk: LVBET
Tutaj dużo nie trzeba pisać dwóch faworytów tej grupy będzie się biło miedzy sobą na bramki w starciach z Belgami oraz Szkotami a miedzy sobą wyłonią zwycięzcę w grupie. Bayern jest tutaj kilka klas lepszym zespołem, mimo że ostatnio dobrze w tej ekipie się nie dzieje, forma jest daleka od tego na co ich stać czego dowodem jest porażka z Hoffe ostatnio w lidze 2:0, czy wypowiedzi Lewego, są problemy w tej ekipie tego nie da się ukryć. Liga Mistrzów czyli główny cel Niemców wywołuje zawsze większe zaangażowanie, koncentrację, zapomina się o problemach a skupia na grze, dodatkowo ta porażka w lidze sprawia że oni tutaj wyjdą mocno wkurzeni i będą cisnąć przez 90 minut. Poprawia się sytuacja kadrowa ekipy która zmagała się z kontuzjami ważnych graczy ci już wrócili, dodatkowo Ancelotti to specjalista od Ligi Mistrzów co już nie raz udowodnił. No i co najważniejsze popatrzymy na wyniki Bayernu w tych rozgrywkach u siebie – demolka Arsenal 5:1, PSV 4:1, Rostov 5:0, Zagrzeb 5:0, jeszcze raz Arsenal 5:1, Porto 6:1, Olympiakos 4:0 to kilka przykładów co to ma wspólnego z mistrzem Belgii każda z tych ekipa jest i tak od nich mocniejsza. Anderlecht na pewno nie jest ekipą która roku na rok jest mocniejsza oni raczej tracą kluczowych graczy jak Tielemans lider pomocy, Nuytinck lider obrony. Forma daleka od ideału w lidze po 6 kolejkach odległe miejsce dwoma tylko zwycięstwami. W poprzednim roku z Ligi Mistrzów eliminował ich Rostov który w dwumeczu strzelił cztery bramki. Dominacja przez 90 minut Bayernu to scenariusz na ten mecz.
- Europa, Liga Mistrzów: Celtic - PSG 12.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 0:5 ✅
Typ: over 2 azjan bramki PSG / Kurs: 1.42 / Buk: LVBET
Wiadomo o co będzie chodzi w grupie B, tutaj już na starcie dla mnie wiadomo kto dalej będzie grał. PSG rozpocznie walkę w Glasgow na boisku mistrza Szkocji i jest tutaj ogromny faworytem. Zacznijmy od gospodarzy którzy mistrzem są bo muszą, w tej lidze już od kilku sezonów nie ma rywalizacji, poziom ogromne spadł co odbija się na grze Celticu w Europie. Awans wymęczony ciężki dwumecz z Rosenborgiem, w którym wcale nie byli lepsi, następnie szczęście w losowaniu i Astana którą rozgromili 5:0 ale już na wyjeździe dali sobie wbić cztery bramki i przegrali 4:3. Poprzednik rok też grupa śmierci w Lidze Mistrzów trzy remisy tylko i aż 16 bramek straconych na rozkładzie była Barcelona oraz City z tą pierwszą potrafili przegrać nawet 7:0 na Camp Nou. Od zeszłego roku nie poszli w swojej grze w górę, kadrowo też nie wzmocnienie a dziś trener dodatkowo nie będzie mógł skorzystać z dwóch ważnych defensorów Sviatchenko, Boyata. Trener Rodgers to też dla mnie osoba która na taki mecz taktycznie zespołu w defensywie nie przygotuje to nie ten gatunek trenera jego idea to ofensywna gra. PSG tutaj każdy wie co się stało na rynku transferowym Neymar – Mbappe to mega wzmocnienia i to już widać na boisku a ci gracze cały czas się dopiero zgrywają a już robią różńcie. Dodając do tego regularnego Cavaniego mamy tercet w Paryżu który będzie naprawdę moim zdaniem trudno zatrzymać. Już demolują rywali w Ligue w 5 spotkaniach 19 bramek może to nie jest potężna liga ale taktycznie te zespoły grają lepiej niż Szkoci a sobie po prostu z tymi indywidualnościami nie radzą. Cel Paryżan jest jasny te transfery są po to by wygrać Ligę Mistrzów i to jest cel numer jeden bo o lidze nie mówię bo to obowiązek. Widzę w tej ekipie ogromną motywacją na te rozgrywki, głód i wielkie chęci, będą chcieli pokazać to już w pierwszym meczu. Różnica jest ogromna i po prostu Celtic nie wytrzyma naporu ofensywnego przyjezdnych i się szybko posypie.
- Europa, Liga Mistrzów: Manchester United - Basel 12.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 3:0 ✅
Typ: over 2 azjan bramki Manchester United / Kurs: 1.46 / Buk: LVBET
Manu jest w bardzo wysokie formie i tego obrazu nawet nie zamazuje remis 2:2 ze Stoke bo to rywal z którym zawsze mają ogromne problemy na ich terenie nie wygrali tam od pięciu lata a dwie bramki strzelone to pierwszy taka zdobycz na tym terenie w tych latach czyli forma w ataku jest a dziś tego będą potrzebować. Jak to u Mourinho drugie sezony są świetnie i to mi się wydaje że tutaj też może się stać, zrobili świetne ruchy transferowe Lukaku już się im spłacił, Matic daje spokój w drugiej linia przez co Pogba gra wyżej i lepiej po prostu się czuje na boisku, Mkhitaryan też odżył, Rashford cały czas się rozwija. Wyśmienicie potrafią jak to u Portugalczyka w kontrze, jak szybko trafią tutaj a na to liczę to będą punktować rywala. Maja też rachunek do wyrównania z mistrzem Szwajcarii wiem że to było dawno ale to ta ekipa min. wyeliminowała ich z fazy grupowej Ligi Mistrzów w 2011 roku. W Manchesterze stęsknili się i to bardzo za Ligą Mistrzów i to też będzie widać na trybunach które dziś poniosą „Czerwone Diabły” które będą chcieli się odwdzięczyć pewnym wysoki zwycięstwem co już robili w lidze z West Ham 4:0, Swansea 0:4, Leicester 2:0 a to są lepsze ekipy niż Basel w tej formie, która nie jest najwyższa. Na krajowym podwórku nie mają sobie rok w rok równych ale już na starcie tego sezonu zanotowali dwie porażki czyli tyle ile w całym poprzednim sezonie do tego dorzucamy jeszcze dwa remisy i aż 9 bramek straconych.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 27 (240) Kurs AKO: 2.35 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) (AKO: 1.40) ✅
- Europa, Liga Mistrzów: Real Madryt - APOEL 13.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 3:0 ZWROT
Typ: over 3 azjan bramki Real Madryt / Kurs: 1.32 / Buk: LVBET
Wczorajszy dzień obył się bez niespodzianek i wszyscy wielcy faworyci wygrali pewnie swojej mecze to samo dziś będzie chciał pokazać obrońca tytułu Real Madryt który będzie gościł APOEL. Gospodarze przystępują do tego starcia po dwóch sensacyjnych remisach u siebie w Primera Division, w przypadku Valencii nie gra grali źle tam brakło tylko skuteczności z Levante nie było tej charakterystycznej intensywności z którą Real jak gra jest nie do zatrzymania, w tym drugim starciu były już też pierwsze rotacje która moim zdaniem nie były trafione. Dziś wraca żelazna jedenastka a więc Modric, Casemiro, Kroos, niesamowity Isco ostatnio no i chyba najważniejsza wiadomość wreszcie powinna być skuteczność bo w grze będzie Ronaldo, który w tych rozgrywkach nie pauzuje. Portugalczyk jest niesamowicie głodny gry, czuje że będzie go mnóstwo dziś na boisku i nie da się też ukryć on takich sytuacji jak ostatnio Bale czy Benzema po prostu nie marnuje. Rozgrywki Ligi Mistrzów zawsze w tym zespole budują dodatkowe pokłady motywacji i zaangażowania, jestem tez przekonany że ci zawodnicy jak i Zidane doskonale zdają sobie sprawę że mają długo do spłacenia wobec kibicie i tutaj po strzeleniu bramki nie zatrzymają się nie w tych rozgrywkach będą szukać bramek przez 90 minut. APOEL muszę przyznać że miał dużo szczęścia wykorzystali po prostu do maximum własny stadion chociaż ze Slavią nie powinni w ostatniej rundzie wygrać 2:0, ekipa z Pragi popełniał dwa proste błędy w defensywie w później marnowała sytuację za sytuację a naprawdę na trudnym trenerem mieli ich sporo. Rewanż do bardzo agresywna chaotyczna gra Cypryjczyków z czym po prostu gospodarze sobie nie poradzili. Cóż APOEL zagra twardo w obronie ale po prostu na tym terenie nie będą wstanie się długo bronić bo czuje tutaj ogromną intensywność, ruchliwość ekipy „Królewskich” od samego początku. Takie statystyki też warto przedstawić jak 8:0 Malmo, 4:0 Shakhtar, 5:1 Legia to wynik z tymi słabszymi ekipami w ostatnich latach tutaj a i w tych meczach Real nie podszedł do tych starć tak jak dzisiaj czyli wkurzeni po tych dwóch remisach w domu a z takim nastawieniem to oni tutaj gromili top w Europie.
- Europa, Liga Mistrzów: Liverpool - Sevilla 13.09.2017. godz. 20:45- WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.23 / Buk: LVBET
Każdy zna Kloppa i jego stosunek do piłki, intensywność, wysoki pressing to mają grać jego ekipy i nie inaczej jest w Liverpool który jak wejdzie dobrze w mecz to jest mega trudny do zatrzymania w ataku. Idealna gra dla nich to szybka bramka a wtedy są szalenie niebezpieczni w kontrataku. Kiedy przejmują piłkę, błyskawicznie przechodzą do ofensywy, grając niezwykle kreatywnie. Roberto Firmino, Stturidge, Salah, Mane, Oxlade-Chamberlain to piłkarze którzy jak dostaną piłkę i przestrzeń to nie da się ich dogonić. Dostali ostre lani z City ale ta gra im się posypała po czerwonej kartce bo do tego momentu byli ekipą która dominowała i tworzyła sytuację, prawdziwy obraz gry tej ekipy widzieliśmy raczej w starciu z Arsenalem wygrane gładko 4:0, to już drugi mecz u siebie z poważnym rywalem w którym wbijają cztery bramki. Do gry gotowy ma być także Coutinho czyli rozgranie w środku też będzie na wysokim poziomie. Problemem jest defensywa która co mecz coś popsuje, ta dwójka stoperów czasami tragicznie potrafi wyprowadzać piłkę czy po prostu się z nią minąć, szybkością to też moim zdaniem oni nie grzeszą. Sevilla zmienił trener ale nie poszła w całkiem inny styl Berizzo to też trener stawiający na ofensywną grę podobnie jak jego poprzednik, nie lubią bronić ich bronią jest posiadanie, atakowanie. W poprzednim roku zostali wyeliminowani w 1/8 finału przez Leicester przegrywając w Anglii 2:0, runda eliminacyjna w tym roku też trudna i prawie by ich nie było w fazie grupowej bo naprawdę źle wyglądali w starciu z Turkami w defensywie. Sevilla to podobnie jak Liverpool szybkość siła w ataku Nolito oraz Jesús Navas znają smak Brytyjskiej piłki znają ten teren. W tym starciu po prostu kluczem nie będzie dyspozycja defensywy a to kto będzie wstanie wykorzystać więcej sytuacji bo ich tutaj nie zabraknie.
- Europa, Liga Mistrzów: RB Lipsk - AS Monaco 13.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.27 / Buk: LVBET
Ten kurs na bramki nie powala ale dla mnie to bardzo dobra inwestycja, Grupa G bardzo wyrównana i dla mnie bardzo ofensywna – cztery ekipy które lubią grać ofensywną, otwartą piłkę a w tym gronie moim zdaniem dominuje debiutant RB Leipzig oraz Monaco które zmierzą się dziś na otwarcie rywalizacji w tej grupie. Każdy wie jaki fantastyczny sezon ma za sobą ekipa gospodarzy, oraz drogę jaką przebyli. Oczywiście jest mnóstwo osób którym nie podoba się to że to sztuczny twór stworzony przez wielki koncern ale oni milionów na transfery i gwiazdy wcale nie wydają, po prostu mają świetny sposób szkolenia i w tej kadrze po prostu mamy mega utalentowaną młodzież z trenerem który daje luz tym chłopakom stąd ten zespół gra szybko, kombinacyjnie, technicznie oni po prostu najlepiej czują się w grze piłką a co najważniejszą mają łatwość w tej swojej grze. Moim zdaniem za mało ruchów zrobili by wzmocnić defensywę a w tych rozgrywkach będą potrzebować trochę doświadczenie którego nie mają ale to dobra informacja bo jako absolutny debiutant widać że nie mają zamiaru zmieniać czegoś w swojej grze którą jest ofensywa. Tutaj już pole manewru dużo do ekipy dołączyli dwaj młodzi gracze Bruma, Augustin, wyśmienita forma kolejnych dwóch młodych gwiazd Keity oraz Wernera, na skrzydłach przebojowi i szybcy Poulsen i Forsberg. Widać też że łapią formę po falstarcie z Schalke dwa następne mecz to komplet punktów 4:1 Freiburg oraz Hamburg 2:0. W swojej najlepszej wersji potrafili robić takie show w poprzednim roku jak 4:5 tutaj z Bayernem. Monaco mimo małej rewolucji kadrowe nie jest słabszą ekipą z ofensywny odszedł tylko Mbappe oraz Bernardo Silva ale tutaj ruchy moim zdaniem na plus Balde, Jovetic, Tielemans, więcej stracili w swojej grze defensywnej Mendy, Bakayoko to byli gracze których w defensywie było pełno. Tutaj nic się tak na dobą sprawę nie zmieniło ten sam styl gry, wiele utalentowanych graczy, parcie na bramki, sporo przestrzeni i błędów w defensywie bo prostu to samo Monaco co przed rokiem które strzelało na potęgę i traciło, a start obecnego sezonu tylko w tym utwierdza pięć spotkań bilans bramkowych 14:8. Dwie ofensywne ekipy które będą szukać czego innego niż to co lubią grać, nie po prostu nie ma na to opcji.
- Europa, Liga Mistrzów: Tottenham - Borussia Dortmund 13.09.2017. godz. 20:45- WYNIK 3:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.30 / Buk: LVBET
Obaj trenerzy na konferencjach zapowiedzieli że spodziewają się otwartego meczu z wieloma sytuacjami bo filozofia gry obu ekipa oparta jest na grze do przodu piłką.
Borussia ostatnio zrobiła spory progres w grze defensywnej w trzech meczach na otwarcie ligi nie stracili bramki a wydaje się to dziwne bo ten zespół jest bardzo wysoko ustawiony, mocno naciskający na połowie rywala, zresztą to jest filozofia gry tego trenera wiadomo daje to ogromne pole do popisu w ataku ale rywalom pozwala też na wiele w ofensywie. Taką grę będą chcieli na Wembley narzucić, to nie jest mankament który już rozwiązali co potwierdza wypowiedz Brosza z konferencji „Na pewno będziemy tracić jeszcze bramki w prostych okolicznościach, ale miejmy nadzieję, że będą to wyjątki” dziś ten wyjątek właśnie może być bo wyjazd z piekielnie mocną ekipą w ataku. Dodatkowo kadrowo jest problem w tej formacji wypada Schmelzer, tak wiec na lewej obronie z konieczności środkowy obrońca. Nie będzie Barty, Subotić, Rode, Guerreiro, Durma. Takich zmartwień na szczęście w ofensywie nie ma. Tottenham rozegrał super mecz w Liverpool wygrywając aż 0:3 z Evertonem, gdzie przebudził się Harry Kane który jak wiemy w Sierpniu nie strzela mimo że grał też świetnie ale przyszedł Wrzesień i dwie bramki w reprezentacji i Evertonem a jego forma jest naprawdę wysoka. Totki zresztą mimo naprawdę dobrej gry źle zaczęli ten sezon, martwić może ilość błędów defensywie i koncentracja bo tracą naprawdę łatwe bramki i w nieodpowiednich momentach a jak wspomniałem Borussia przyjeżdża grać tutaj swoje i będą naciskać w ataku.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
HOKEJ 28 (241) Kurs AKO: 1.94 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ⛔
- Rosja, KHL: Kunlun - Podolsk 15.09.2017. godz. 13:30 - WYNIK 2:0
Typ: over 4 azjan / Kurs: 1.41 / Buk: LVBET

- Rosja, KHL: Barys Astana - Sibir 15.09.2017. godz. 15:30- WYNIK 1:3 ZWROT
Typ: over 4 azjan / Kurs: 1.57 / Buk: LVBET
Nie ma powodów by nie brnąć w to dalej tym bardziej że takie kursy mamy, ta seria pewnie kiedyś się skończy ale argumenty nadal są po prostu po stronie bramek. Astana w świetnej formie lider na wschodzie który jest mega skuteczny na osiem rozegranych spotkań nie ma skuteczniejszego zespołu (są ci co już pograli 10 razy a i tak jakoś super nie odstają od ich wyników). Ta seria wyjazdowa imponująca Ufa 3:5, Riga 0:5 i Podolsk 1:5 a oni zawsze na tych delegacjach troszeczkę słabiej a tutaj takie wyniki. Widać że czują ogromny luz w ataku a dodając do tego fakt że to ekipa która lubi otwarty hokej potrafili brnąć w wymianę ciosów. Wracają do domu gdzie mają wiernych kibiców a ci po takich spektaklach będą chcieli to samo zobaczyć czyli otwarty hokej i nie widzę powodów dla których gospodarze mieli by coś zmienić w swojej grze. Astana jest też zespołem który potrafi kombinować już nie raz po takiej serii odpuszczali ale to odpuszczenie jeśli dziś będzie miało miejsce myślę że nie skończy się tym że nie będą wstanie tutaj strzelać bramek, mniej aktywniej powinni wówczas zagrać w defensywie. Sibir po trzech zwycięstwach na otwarcie przegrał pięć spotkań na ostatnie sześć nie jest to ekipa która traci wiele bramek, ba tracą ich bardzo mało ale to nie daje punktów jak widzimy i coś muszą w tym zmienić bo ofensywa też kuleje i po prostu nie ma lepszego rywala na to by poszukać odważniejszej gry a ostatni mecz tutaj wygrali uwaga 3:6, u siebie dwa razy ładowali po pięć bramek nudą nie wiało.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 29 (242) Kurs AKO: 2.00 / Buk: LVBET / Stawka: 4j (200zł) ⛔

- Polska, Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce 15.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 1:0
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.34 / Buk: LVBET
Przyznam że trochę trudno ugryźć ten mecz ale pod kątem sytuacji powinien to być dość otwarty mecz dlatego pójdzie w stronę overa. Lech Poznań po przerwie reprezentacyjnej zagrał bardzo słabe zawody w Szczecinie, mecz nudny, za wiele w nim się nie działo. Nie podobało się trenerowi jak i zawodnikom to co zaprezentowali. Brakowało intensywności, szybkości i automatyzmów w ofensywie jednak powrót do siebie powinien sprawić że ten aspekt będzie wyglądał o niebo lepiej. Zacznijmy od tego że Lech przed własną publicznością jest zmuszony do ofensywnej gry i musi ją prowadzić a dziś atmosfera na trybunach będzie wymagająca bo jedna z najdłużej działających grup kibicowskich w Polsce będzie obchodzić swój jubileusz i ma być kilka niespodzianek podobno. Trzeba będzie sprostać tym wymaganiom kibiców a sprawę gry w ofensywie ułatwiając powroty Darko Jevtić, Radosław Majewski i Maciej Makuszewski są do dyspozycji trenera, w przypadku Darko nie będzie to pierwszy skład jeszcze na 90 minut nie jest gotowy. Najważniejszy to jest powrót Makuszewskiego który jest po prostu w formie i robi różnicę w ataku z pozostałych graczy wypada Kostevych i znowu nie wiadomo kto tam zagra ale na pewno nie będzie to wzmocnienie tej flanki boiska. U siebie do tej pory nie mieli problemów ze strzelaniem bramek nie udała się ta sztuka z beniaminkiem ale od tamtej pory jest tylko lepiej 5:1 z Piastem, 1:1 z Zagłębiem oraz 3:0 Arka w meczach pucharowych też po dwie bramki przynajmniej strzelali. Lech jest jednak bardzo niestabilną ekipą która co tydzień tak naprawdę gra co innego, dziś tak jak napisałem w ataku takiej mizerii nie będzie bo Korona na wyjazdach w defensywie mocno się gubi a w dodatku potrafi się przy niekorzystnym rezultacie mocno otwierać a Piast czy Arka płaciły za to bramkami z kontry. To samo jednak można powiedzieć o defensywie gospodarzy która dla mnie też nie jest stabilna, wiadomo grają u siebie są zmuszani do otwierania przestrzeni na tyłach a Korona mimo że dom a wyjazd to trochę dwie różne bajki potrafi naprawdę bardzo szybko przechodzi do ataku mają do tego naprawdę mocnych zawodników jak Kiełb, Możdżen i ten Zubrowski podoba mi się ma zmysł do gry kombinacyjne i świetne podania. Ja wiele spotkań ekipy z Kielc oglądałem ich gra mi się podoba mają pomysł tylko oni za dużo tego wszystkiego marnują jakby tak zliczyć te sytuacje i to takiej 100% to ten bilans bramkowy powinni mieć dwa razy większy. Korona zdaje sobie sprawę że raczej defensywą tutaj punktów nie zdobędzie, będą cofnięci ale w momencie gdy będzie okazja do zaatakowani ruszą odważnie do przodu stać ich tutaj co najmniej na jedną bramkę. Przed rokiem pokazali u siebie że potrafią grając kontrą rozbić Lecha 4:0, w Poznaniu w grupie mistrzowskiej skończyło się tutaj natomiast wynikiem 3:2.
- Francja, Ligue 1: Toulouse - Bordeaux 15.09.2017. godz. 20:45 - WYNIK 0:1 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.70 / Buk: LVBET
Wysoki kurs na bramki biorąc według mnie tutaj zdecydowanie więcej argumentów po stronie tego że powinny one tutaj być. Toulouse ma za sobą dwa już ciężkie wyjazdy które pokazały im że jakościowo w defensywie wiele brakuje 3:2 z Monaco oraz 6:2 z PSG z drugiej strony na tych piekielnie ciężki terenach zdobycie dwóch bramek daje nadzieję w ataku co potwierdził mecz z Rennes wygrany 3:2. Tak więc problem ze zdobywanie bramek to nie problem tym jest widać defensywa dodatkowo osłabiona najprawdopodobniej brakiem trzech ważnych graczy Yago, Michelin oraz Fortèsem. U siebie w poprzednim roku bardzo skuteczni i to myślę że się nie zmieniło. Bordeaux też na początku sezonu ostra wymiana ciosów w delegacji remis 2:2 Angers, 3:3 Lyon i ostatnio 0:0 z Lille ale to że tam nie było to jakiś cud. U siebie w dwóch meczach też dwie bramki udawało się zdobyć, tak wiec to też ekipa która się nie chowa w defensywnej grze tylko szuka bramek i otwartej piłki. Tak też powinno być dzisiaj tym bardziej patrząc na te wyniki jakie w bezpośrednich starciach ostatnio tutaj widzieliśmy 4:1, 4:0, 2:0, 1:3 to też za mną zdecydowanie przemawia.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 30 (243) Kurs AKO: 2.20 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ⛔
- Anglia, Premier League: Huddersfield - Leicester 16.09.2017. godz. 16:00 - WYNIK 1:1 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.55 / Buk: LVBET
Spodziewałem się przed tygodniem dużo gorszego występu ekipy Lisów w starciu z Chelsea ale nie było tak źle, mocne skupienie się na defensywie i gra z kontry zdały egzamin mimo że przegrali ten mecz 1:2. Mówię że zdali egzamin głównie w kontekście defensywnym bo wiadomo ile stracili na odejściu Kante a teraz w zespole nie ma też Drinkwatera czyli dla mnie to była dwa mózgi tego że ten zespół nie tracił bramek. Z Chelsea duże problemu w środku nie było bo wszyscy byli blisko siebie ale dziś trzeb szukać punktów bo rywal gatunkowo to inny kaliber i tu już może być dużo luk między pomocą a defensywą której nie załatają. Trzeba jednak wspomnieć że takiego terminarza to nikt nie miał Arsenal, Manchester United oraz Chelsea. Tak więc w tych meczach ofensywnej gry ciężko było szukać w takim wymiarze chociaż z Arsenalem poszli na wymianę ciosów i stało się to o czym mówiłem luki straszne i po stronie starta 4, z drugiej strony pokazali kawała dobrej piłki w ofensywie i ta formacja moim zdaniem wygląda naprawdę bardzo dobrze Iheanacho, Vardy, Okazaki, Mahrez, Slimani ten zespól na ten moment na pewno personalnie w ataku wygląda najlepiej i dziś będzie odważna piłka w ich wykonaniu. Huddersfield ma bardzo dobry początek ale tez troszeczkę trzeba na to uważać bo Crystal Palace to w tej chwili żadna konkurencja w tej lidze, Newcastle to beniaminek a Southamtpon z roku na rok coraz słabsze. Mecz z West Ham pokazała że zaczynają się pojawiać problemy, przegrana 2:0 i sporo sytuacji Londyńczyków, nie poradzili sobie z intensywności której też mogą dziś oczekiwać a na zapleczu na pewno nie był to zespół który awans wywalczył zorganizowaną grą w destrukcji ten kryzys przyjdzie prędzej czy później a tej defensywny to aż tak nie wzmocnili. Atak ma pomysł na grę i nie będą w tym aspekcie dziś bierni.
- Anglia, Premier League: West Brom - West Ham 16.09.2017. godz. 16:00 - WYNIK 0:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.62 / Buk: LVBET
West Brom kojarzone jest raczej jako ekipa która gra nie miłą dla oka piłkę, będąc bardzo taktyczną ekipą i może ten typ w tym kontekście dziwić, ale dziś widzę trochę gospodarzy którzy mocniejszy akcent położą na atak. Skłoniło mnie do tego kilka aspektów po pierwsze ostatnia porażka z Brighton gdzie defensywa kompletnie się nie popisała i straciła bardzo łatwo trzy bramki, po czym ekipa Pulisa zaczęła atakować i od razy lepiej to wyglądało czyli jałowi w takiej grze zdecydowanie nie są. Wydaje mi się też że ta formacja defensywna do końca w dobrej formie po prostu nie jest, stracili bramkę ze Stoke, zachowali czyste konta z Bournemouth oraz Burnley ale to ekipa grające zamkniętą piłkę i się nie otwierały od razu po straconej bramce a tak na pewno nie gra West Ham który zostawia mnóstwo przestrzeni. Trochę atut w postaci gry w powietrzu West Brom traci tutaj bo w szeregach gości mamy Carrolla, który wygrał aż 13 pojedynków w powietrzu, czyli też typowej dla nich gry na walkę będzie mniej. Kolejna sprawa to rywal który jeszcze gorzej wygląda w defensywie już 10 bramek straconych i co mecz są w tej formacji problemy ostatnio nawet zmienili taktykę na trójkę defensorów co dało pierwsze zwycięstwo 2:0 ale u siebie i z beniaminkiem. Ekipa z Londynu natomiast moim zdaniem rozkręca się w ataku gdzie pole manewru trener ma bardzo duże a to gracze z ogromną jakością i oni tutaj swoje zrobią w kierunku overa. Na koniec 4:2, 0:3, 4:0, 1:2 to ostatnie bezpośrednie starcia na tym stadionie tych ekip.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 31 (244) Kurs AKO: 2.74 / Buk: LVBET / Stawka: 3j (150zł) ⛔
- Polska, Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 16.09.2017. godz. 18:00 - WYNIK 2:2 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.44 / Buk: LVBET
Górnik Zabrze jak na razie trzeba tak powiedzieć rewelacja początku sezonu, mówi się że ten zespół idzie na fali awansu i ten słabszy okres przyjdzie tylko jak nie widzę zalążku jakiegoś wielkiego kryzysu. Za wynikami idzie rzecz jasna atmosfera a ta jest wyśmienita, to co jednak najbardziej w grze beniaminka mi się podoba to poziom gry w ofensywie ten zespół jako beniaminek nie broni się na boisku stawia na ofensywną piłkę i jest w tym po prostu bardzo skuteczny. Wyśmienitą formę prezentuje Angulo ale Górnik to nie tylko Hiszpan bo tutaj poziom rozgrywania akcji jest na wysokim poziomie po prostu grają agresywnie wysoko, dzięki czemu ta piłka z defensywy do ofensywy przedostaje się bardzo szybko a i ilość graczy też jest odpowiednia. W dotychczasowych ośmiu kolejkach ten zespół strzelił 18 bramek co jest najlepszym rzecz jasna wynikiem w tym 11 trafień to cztery spotkania u siebie Legia Warszawa 3:1, Wisła Kraków 3:2 a ostatnio Płock został wypunktowany 4:0 a to i tak najmniejszy wymiar kary. Do tego te trybuny co mecz zapełnione i nie inaczej będzie dzisiaj a to niesie dodatkowo ten zespół, który u siebie jak wspomniałem nie broni. Swoje problemy mają też w defensywie przy tej otwartej piłce bo 11 bramek straconych to spora liczba (trzy ekipy mają tylko gorszy bilans), tylko w starciu z Płockiem który za wiele po prostu w ofensywie nie ma do zaoferowania było na zero z tyłu, a tych atutów na pewno nie brakuje w Śląski Wrocław, który tutaj przejeżdża podbudowany ostatnim dwoma zwycięstwa nad Cracovią 2:1 oraz Legią Warszawa 2:1. Ta ich gra coraz bardziej zaczyna nabierać kształtów w każdej formacji ale największy progres jest w ofensywie, coraz lepiej rozumieją się na boisku i tych sytuacji do zdobycia bramek pojawia się coraz więcej zresztą mnie to nie dziwi po tych ruchach transferowych to musiało w końcu lepiej wyglądać – Robak udowadnia że na polskie boiska to świetny napastnik, do składu być może powróci Kosecki czyli jeszcze te atuty w ataku się powiększą. Na pewno to zestawienie będzie miało pole do popisu przy otwartej grze Górnika. Zobaczymy jak to będzie w defensywie bo Śląsk ma w tej formacji problemy a ja dziś widzę ich znacznie więcej ze względu na agresywność gospodarzy w drugiej linii a wyprowadzanie piłki z defensywy to problemy ekipy Urbana wcale się nie zdziwię jak dostaną jakąś bramkę bo bezsensowej stracie w środku pola. Widzę w tym starciu wiele otwartej piłki jeśli obie ekipy będą wykorzystywały swoje atuty a tymi jest ofensywna gra.
- Polska, Ekstraklasa: Wisła Kraków - Piast Gliwice 16.09.2017. godz. 20:30 - WYNIK 2:0 ZWROT
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.40 / Buk: LVBET
W kończącym sobotnie zmagania na boiskach Ekstraklasy spotkaniu Wisła Kraków będzie podejmować Piast Gliwice. Przyznam szczerze że oglądając poczynania ostatnio obu ekip chce się trochę śmiać wiem że nie powinien ale poziom gry i głupoty jakie ostatnio popełniają w grze defensywnej potrafię tylko tak skomentować. Wisła już od zeszłego sezonu daje momentami ogromny popis jak nie powinno się zachowywać w defensywie dotyczy to szczególnie gry w delegacji gdzie w pięciu meczach tego sezonu stracili już 10 bramek w tym ostatnio trzy prezenty w Gdyni gdzie prowadzili. Ten zespół na ten moment nie radzi sobie w bronieniu i ja nie widzę w perspektywie dużej poprawy nie mam pojęcia z tego to wynika, na pewno jednym z powodów jest kadra która została całkowicie przemeblowana i to trzeba układać na nowo z każdym treningiem. Wracają jeszcze do defensywy to są kolejne problemy Głowacki pauzuje za kartki, Ivan Gonzalez nie jest w pełni gotowy ale zagra, na liście kontuzjowanych Cuesta czyli numer jeden u Ramireza w bramce, Velez czyścił w środku pola. Dla mnie jedno jest pewne wracają do siebie po trzech spotkaniach bez zwycięstwa a więc oczekiwanie jest jedno czyli wygrana u siebie a więc trzeba będzie zagrać odważną piłkę a w ataku to Hiszpan zdecydowanie ma w kim wybierać tylko musi mądrze to klocki układać, bo ma indywidualności, technikę, szybkość, kombinację w tych graczach. Piast przed tygodniem w mistrzowski sposób stracił kolejne punkty nie pierwszy już raz w tym sezonie z Cracovią niewykorzystany karny gdzie byli lepszą ekipą, to samo ze Śląskiem, no i stracie z Lechią które też powinni po prostu przynajmniej zremisować. Problem ekipy Wdowczyka tkwi w skuteczności oglądałem niemal wszystkie spotkania w tym sezonie tej ekipy i tworzą naprawdę wiele sytuacji, grają do przodu, szukając kombinacje i są te okazje ale ta ich nieporadność w kluczowym momencie jest denerwująca a brakuje tego tym bardziej że w defensywie babol to im w każdym momencie może się przydarzyć i tak się co chwilę zresztą dzieje. Jedno jest pewne są to ekipy z wieloma problemami w grze destrukcyjne ale wynika to tez z faktu że lubią grać piłką i potrafią ryzykować i na to ryzyko liczę także dzisiaj.
- Francja, Ligue 1: Guingamp - Lille 16.09.2017. godz. 20:00 - WYNIK 1:0 ⛔
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.55 / Buk: LVBET
To chyba ostatnia próba, jak nie pójdzie teraz to trzeba będzie sobie z tą ekipą zrobić na chwilę przerwę bo bramki seriami w tych spotkaniach cały czas mogą i tak naprawdę powinny być. Oglądałem wszystkie spotkania ekipy Bielsy i trzeba sobie powiedzieć jasno ta młodzież na razie kompletnie nie łapie stylu gry który preferuje Argentyńczyk, mam tu na myśli to co wyprawiają w defensywie mimo nawet ostatniego meczu na zero, rywale toczą zazwyczaj pojedynki jeden na jeden bo nie ma asekuracji z żadnej strony. Luk i przestrzeni jest cała masa i ten wynik bramek straconych w tych spotkania to naprawdę najmniejszy wymiar kary a trzeba też zaznaczyć że rywale z żadnego topu tej ligi. Naprawdę ciężko to opisać mi bo po prostu na boisku jest mnóstwo miejsca a sytuacji całe mnóstwo i to w obie strony. Ofensywnie ten młody zespół źle nie wygląda są mocno nie skuteczni to największy problem bo okazji też maja mnóstwo. Najlepsze jest fragment w którym jako pierwsi tracą bramki no i wtedy robi się autostrada do bramki. Do tego wszystkiego dochodzi mnóstwo kontuzji przez co nie mogą się zgrać a strata piłki w środku pola przy tej taktyce i grze to pewna bramka. To wszystko jest obraz jaki widzimy na boisku ale czemu to nie chce wpadać i otwierać worek z bramkami sam nie wiem. Dziś widzę zdecydowanie większy napór tej ekipy w ofensywie bo aspirację są tutaj duże i trzeba zacząć gonić a rywale raczej z tych dolnych rejonów, z drugiej jednak strony to właśnie ci przeciwnicy sprawiali im największe problemy w destrukcji bo musieli grać odważniej i tak też czuje że będzie dzisiaj. Gospodarze mają za sobą już grę z Lyonem, PSG oraz Nicea czyli czołówką tak więc ten sześciu punktów to świetny bilans bo wygrali to co mogli wygrać. U siebie czują się bardzo dobrze w poprzednim roku to czołówka pod względem zdobyczy punktowej na własnych śmieciach, dlatego jestem przekonany że to będzie odważna wersja tej ekipy. Zobaczymy jak to się skończy ten worek z bramkami z tym stylem gry Lille w końcu w jakimś spotkaniu się otworzy o tym jestem przekonany liczę że to będzie ten mecz i okres.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
- CZERWIEC 2017 - YIELD: 15,19%, ZYSK W J: 47,55j, ZYSK W ZŁ: 848,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 54,16%
- LIPIEC 2017 - YIELD: -8,12%, ZYSK W J: -73,20j, ZYSK W ZŁ: -1825,75zł, SKUTECZNOŚĆ: 51,78%
- SIERPIEŃ 2017 - YIELD: 23,90%, ZYSK W J: 37,29j, ZYSK W ZŁ: 1864,50zł, SKUTECZNOŚĆ: 62,50%

TRAGICZNY WEEKEND ZA NAMI, Z DUŻEGO PLUSA W TYM MIESIĄCU ZROBIŁ SIĘ MAŁY, ALE JEST NADAL PLUS TRZEBA TO NA SPOKOJNIE NADROBIĆ
WRZESIEŃ
ILOŚĆ TYPÓW: 31
TRAFIONE: 16
NIETRAFIONE: 15
ZWROT: 0
SKUTECZNOŚĆ: 51,16%

YIELD: 2,04%
ZYSK W J: 2,45j
ZYSK W ZŁ: 122,50 zł
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽ 32 (245) Kurs AKO: 2.04 / Buk: LVBET / Stawka: 5j (250zł) ✅
- Polska, Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 18.09.2017. godz. 18:00 - WYNIK 3:3 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.52 / Buk: LVBET
Lechia ekipa która na własnym terenie w poprzednim roku była najlepsza, strzelała mnóstwo bramek w tym rozgrywkach jeszcze nie wygrała nie imponując po prostu swoją grą. Przegrali z Cracovią 0:1 mogli zdecydowanie wyżej, następnie remis 1:1 z Górnikiem i wyborne sytuacje przyjezdnych i ostatnio beniaminek Sandecja wygrywa 2:3. Jest jednak jakieś światełko w tunelu bo sytuacja w ekipie trochę się uspokoiła, były ruchy transferowe do klubu i to bardzo ciekawe, sytuacja kontuzjowanych graczy też się poprawiła. Tak więc na ma co ukrywać zespół z Gdańsk ma kim kreować, grać, strzelać bramki – Krasic, bracia Paxiao, wracający do zdrowia Lipski, Wolski, De Oliveira, to są indywidualności i gracze z techniką którzy nawet jak nie idzie są wstanie wypracować bramkę. Wychodzą zmotywowani robią różnicę przecież ten fragment z Sandecją gdzie ruszyli z kopyta był świetne było tempo, mnóstwo sytuacji i co najważniejsze bramki czyli potrafią wykorzystywać ten potencjał ofensywny. Zresztą tych fragmentów dobrej gry już wiele widzieliśmy w tym sezonie ale były to tylko fragmenty i to jest problem bo są okresy w którym ta defensywa popełnia błąd za błędem, stąd tylko dwa mecze na zero z tyłu i to tez na takim farcie, naprawdę na wiele mogą sobie pozwalać rywale w ofensywie i nie inaczej moim zdaniem będzie dzisiaj. Zespól który ma ogromne aspirację cały czas musi gonić, do tego u siebie trzeba cos wygrać a więc trzeba dać więcej w ofensywie i dlatego te problemy w destrukcji się dziś pojawią, jednak mają wyśmienite wspomnienia z tych rywalizacji 4:0, 3:0, 5:1 to ostatnie trzy spotkania z ekipą z Białegostoku. Jaga ostatnio problemy z wygrywaniem, ale nie wynika to z jakiejś katastrofalne gry tylko ogromnej nieskuteczności pod bramka rywali. Na ten moment to nie jest zespół mający problem z kreowaniem gry i sytuacji tych mają naprawdę sporo, gdzieś nie chce im to wpadać, raz brakuje szczęścia raz po prostu zimnej krwi. Najważniejsze że do tego tematu podeszli na spokojnie nie ma wielkiej paniki bo doskonale zdaja sobie sprawę że to zacznie wpadać a na wyjeździe to w tej chwili trzeba zaznaczyć najlepsza ekipa z trzema zwycięstwami i jednym remisem w każdym meczu strzelali bramkę. Wiemy jakie problemy Jagiellonia miała tutaj w ostatnich latach ze swoją grą w defensywie, a tutaj sprawy nie ułatwiają dodatkowo problemy kadrowe najprawdopodobniej do występu nie będzie gotów Marian Kelemen i bramki strzec będzie niedoświadczony Damian Węglarz. Na prawej obronie za kartki pauzuje Łukasza Burligi, którego zmiennikiem jest Ziggy Gordon, który w ostatnich dwóch meczach w Gdańsku dał dwa karne gospodarzą. Kolejny problem to brak środkowego defensora Runje który już trenuje ale fizycznie nie jest jeszcze gotowy do gry. W głowie moim zdaniem mogą też mieć właśnie te ostatnie wyniki, jednak jak wspomniałem Lechia też mizernie w defensywie wobec tego spodziewam się bardzo otwartego meczu oby tylko skuteczność nie szwankowała, coś mi się wydaje że będziemy oglądać podobne starcie do tego w Kielcach gdzie spotkały się dwie ofensywne ekipy i oglądaliśmy piec bramek i mnóstwo piłki do przodu.
- Hiszpania, Primera Division: Espanyol - Celta Vigo 18.09.2017. godz. 21:00 - WYNIK 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan / Kurs: 1.53 / Buk: LVBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom