>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami I runda IMŚ - GP Chorwacji w Gorican

Status
Zamknięty.
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sezon żużlowy nabiera rozpędu, wystartowała jak większość lig, trwają III rundy pierwszej i drugiej Ekstraligi, a pomiędzy emocjami na naszym podwórku wjeżdżamy w najbardziej elitarny cykl na świecie i walkę o tytuł mistrza. Na początek chorwackie GP w Gorican, które zazwyczaj było bardzo udane pod względem ilości emocji.
Zdecydowanym faworytem do złotego medalu w tym roku jest Bartek Zmarzlik, o ile w tamtym roku bukmacherzy mieli jeszcze wątpliwości, tak w tym kursy zdecydowanie wskazują na naszego rodaka. Jego najgroźniejszym rywalem wydaje się być Leon Madsen, który ma bardzo dużą chrapkę na tytuł, a charakteru mu na pewno nie zabraknie, żeby postawić się Polakowi.
W regularnym cyklu GP wystąpią również Dominik Kubera i Szymon Woźniak, nie są jednak brani pod uwagę w walce o najwyższe laury. Z elitarnego grona wypadli Maciek Janowski i Patry Dudek.
Dzisiejszy wieczór na pewno da odpowiedzi na kilka pytań, jednak będzie tylko wstępem do całego sezonu.
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o GP Chorwacji w Gorican.
 
maniek81 337K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lindgren - Holder [1] 2.00 forbet
Holder dziś klasa, a Fredka i tak maksa wycisnął z tych czwartych pól w półfinale i finale

Ciekawy jestem dziś postawy Holdera, który wydaje się być w formie. Jednak historia pokazuje, że w Gorican nie idzie mu wybitnie. Wczoraj w lidze przyzwoity występ, jednak biegi dość łatwe, a gdy przyszło do biegu mocniej osadzonego, to przyjechał trzeci. Wybrałem grę w parze na Fredkę, który jak wiemy na rundy GP mocno się mobilizuje i notuje wyniki lepsze niż w lidze. Biorąc pod uwagę ten fakt oraz to, że Holder w Gorican wygląda przeciętnie, to zaryzykuję po tym kursie grę na Szweda.
 
Ostatnia edycja:
shingayi 4,6K

shingayi

Użytkownik
J. Holder - J. Doyle 1 @ 1.57 Betclic

Jackie w gazie na starcie sezonu. Doyle to z kolei największa niespodzianka in minus. Starszy z Kangurów pewnie w końcu się obudzi i dojedzie sprzętowo, ale moim zdaniem jeszcze nie dzisiaj.

K. Huckenbeck - M. Zagar 1 @ 1.50 STS

Matej bez klubu w Polsce i pewnie traktuje te zawody jak okno wystawowe, jeśli dobrze się pokaże to ktoś go weźmie. Ale to już od dawna jest cień dawnego Zagara, mało jazdy u progu sezonu i po prostu nie wierzę że będzie dziś solidnie punktował. Solidnego Kaia stać na dziś na więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1130
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Ja dzis idę w taki dubel z Grand Prix:

Lambert - Doyle 1 1.45 (sts)

Lambert w dwóch ostatnich edycjach świetnie czuł się w Gorican i za każdym razem wjezdzal do finału. Pod koniec wczorajszego meczu w Lublinie był szybki i w dobrych humorach udał się na 1 rundę IMŚ. Na przeciwnym biegunie jest Jason Doyle, który w ostatnich 10 biegach robił seryjnie 0 i 1 (z jednym małym wyjątkiem we Wrocku, gdzie Kowalski zablokował Lagute). U Doyla jest zapaść sprzetowa i nie wierzę, że przez kilkanaście godzin się to jakoś drastycznie zmieni

Kubera - Lebiediew 1 1.40 (sts)

Idę w kierunku zawodnika, który z buta będzie chciał wejść do Grand PRix i celuje w czolowe miejsca. Lebiediew poza torem w Lesznie wygląda niemrawo i myślę, że lepszym z tej pary może być tylko Domin.

Za mniejszą stawkę:

Lebiediew - Huckenbeck 2 2.22 (sts)

Huckenbeck bardzo szybki na początku tego sezonu. Szansę oceniam 60:40 dla Niemca i moim zdaniem kursy są mocno przesadzone na Niemca.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +568
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Moje typy na dziś:

Robert Lambert - Tai Woffinden - typ: Lambert @1,55 etoto

Robert Lambert - Jason Doyle - typ: Lambert @1,45 sts

Mikkel Michelsen - Lebiediew Andrzej - typ: Michelsen @1,57 sts

Huckenbeck Kai - Zagar Matej - typ: Huckenbeck @1,50 sts


Wybaczcie za brak analizy i opisów, ale cały dzień jestem w trasie.


Kilka słów po Grand Prix:
Mam nadzieje, że ktoś to pograł i coś mu weszło. W połowie zawodów myślałem, że wszystkie wejdą ale jednak ta formuła GP jest niesamowicie zdradliwa. Jason, gość który nie wygrał ani jednego biegu fartem dostaje się do półfinału, przechodzi do finału i wygrywa z Lambertem który przez całe zawody obok Jacka był najlepszym zawodnikiem. No cóż, takich rzeczy się nie przewidzi. Wybaczcie za jedną wpadkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1180
karfus 93,1K

karfus

Użytkownik
#1 Vaculik - Doyle | 1 | 1.70 | betclic

Vacul 3 czas w kwalifikacjach, wybrany dobry numer startowy no i Jason Doyle, ostatni w kwalifikacjach któremu został znienawidzony numer 3. Dodatkowo forma przemawia na korzyść Martina, gdyż Jason po mega pre sezonie. notuje słabe wyniki, więc dziś też będzie ciężko.

#2 T. Woffinden - D. Kubera | 2 | 2.0 | betclic

Dominik wygrał kwalfikacje, wybrał numer gwarantujący dwa starty z pola B, które w teorii powinno być dziś najlepsze. Woffinden przedostatnia lokata. Bardzo liczę na motywację Kubery, który dziś zaczyna pierwszy swój cykl GP jako stały uczestnik, natomiast Tajski początek sezonu mocno przeciętny, więc szykuje się również na przeciętny występ w dzisiejszym cyklu GP.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom