>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Siatkówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
N 7

narli1989

Użytkownik
Taa...a Polska w ręczną to jakaś topowa drużyna? Niemcy mieli się ich bać jak ich robili jak chcieli? Włosi oduszczą mecz, wywalą jednego z faworytów, a w finale bo zapewne tam dotrą już nie ważne z kim będą grali....
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Widzę panie shakal że pewnych rzeczy nie rozumiesz.Porownujesz sytuacje wloch do sytuacji niemcow w ręczną???? Chyba sam nie wiesz co piszesz.Niemcy chcieli wygrać i wygrali żeby wygrać grupę i trafić na kogoś z pary katar/argentyna a nie na chorwację/dania/francja.Po co mieli by przegrać z egiptem.....??..... zeby słabą polskę wyeliminować??? A wlosi przyjacielu maja juz przed meczem z kanadą pewne pierwsze miejsce i powinno im zalezec na wyeliminowaniu potencjalnego grozniego przeciwnika w kolejnej fazie rozgrywek.
 
D 26

donekd

Użytkownik
Rosja - Iran
Iran +2,5 seta - 1,46
Iran +1,5 seta - 2,33
Unibet


O godzinie 20 mecz między Rosja - Iran . Ja w tym meczu idę w stronę handicapów setowych Iranu . Bukmacherzy stawiają w roli faworytów naszych wschodnich sąsiadów i w zupełności się z nimi zgadzam , ale grają z nieobliczalnymi Irańczykami , którzy mają jeszcze o co walczyć . Obie reprezentację w tabeli dzieli tylko jeden punkt , a na zespół , który zajmie czwarte miejscu w grupie czekają już w ćwierćfinale świetni na tym turnieju Włosi . Iran podejmie dziś walkę żeby wygrzebać się z tego czwartego miejsca i nie trafić na Włochów , po prostu wystarczy dziś wygrać z Rosją w jakimkolwiek stosunku , nawet wygrana 3:2 pozwoli im wyprzedzić Rosjan lepszym Ratio setowym .Oczywiście Sborna wie doskonale o co też gra , lepiej trafić na Kanadę niż Italię , ale Iran na pewno stać na urwanie seta , wystarczy przypomnieć sobie mecz Rosjan z Polską , gdzie po pierwszym świetnym secie , w drugim zostali rozbici do 16 a i Kuba potrafiła urwać im seta , nie mówiąc o przegranej z Argentyną . Kursy na handicapy Iranu są przyjemne i z chęcią je pobieram czekając na niespodziankę wieczorem
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Polacy sa w czarnej tej no... totalne DNO, amatorszczyna kompletna. Nie porownujmy dyscyplin gdzie mamy na szali 2 mega silne ekipy jak Brazylia/ Francja dla Wlochow najwazniejszy jest mecz z Iranem ktory wygraja i tak bo Iran gra slabo, nie maja sie czego bac. A miec w czwórce takiego kogos jak Argentyna czy Kanda to oznacza jakis medal nawet brązowy.
 
R 46

rozga

Użytkownik
Włochy-Kanada 1 2,65 bet365
To jest jakaś histeria.Wielu pisze,że Italia się podłoży w tym meczu by się pozbyć już teraz jednego z faworytów,ale jaki jest w tym sens?
Włosi swój mecz rozgrywają przed meczem Bra-Fra,więc nawet jeśli przegrają,to nie wiadomo na którym miejscu wyląduje Kanada.Może to być 2-3 lub 4 miejsce,więc to nie jest tak ,że od razu doprowadzą do meczu Kan-Arg.Założmy ,że Kanada wychodzi z 4 miejsca.Jest to najgorsze rozwiązanie dla Włochów,ponieważ zwyciezca meczu Kan-Arg,gra o finał z zespołem z 2 lub 3 miejsca.Włosi na tym by absolutnie nic nie zyskali, a przeciwnikom zafundowali by ,,darmowy &quot; finał.Inna opcja to Kanada zajmuje 2,3 miejsce(kolejność bez znaczenia ,bo i tak jest losowanie par z 2,3 miejsc).Tym sposobem praktycznie zapewniają Polsce lub prawdopodobnie Rosji miejsce w półfinale i tyle.Znowu nic nie zyskują,tylko oddają przysługę dryżynie z drugiej grupy.Włosi swojej pozycji już nie są w stanie zmienic(1 miejsce),więc na pewno zagrają z drużyną z 4 miejsca.Z logicznego punktu widzenia,najlepszą opcją jest eliminacja Kanady,ponieważ wtedy USA,Bra,Fra grają z Pol,Arg,Rosja(prawdopodobnie).Zestaw par bez znaczenia,bo i tak dochodzi do pojedynków (prawie)samych faworytów.Sytuacja marzenie.Ktoś pisał o przypadku Brazylii na igrzyskach,która przegrała mecz doprowadzając do spotkania faworytów w ćwierćfinale.Tylko,że wtedy nie było losowania par z 2-3 miejsc,więc kolejność była znana,a teraz nie bo jest losowanie.Nawet jeśli Blengini da pograć rezerwie,to i tak sa w stanie wygrać ten mecz.Choć wątpie by grała sama rezerwa.Mogłoby to doprowadzić do wypadnięcia z rytmu meczowego przed 1/4
 
R 46

rozga

Użytkownik
Jedyny powód jak dla mnie dla ktorego Wlosi mieliby sie podłożyć Kanadzie,to próba ustawienia USA na 4 miejscu.Na to maja posredni wpływ,bo jeśli by przegrali z Kan 0:3/1:3,to Kan wyprzedza USA,w meczu Fra-Bra musiałby paść wynik 3:0/3:1 lub 0:3.Wtedy USA zajmują 4 lokatę i do ich ewentualnego spotkania mogłoby dojść w finale lub o 3 miejsce,nie wcześniej.Ale to tylko dywagacje
 
bukzaplac-84842 7

bukzaplac-84842

Użytkownik
jeśli chodzi o teorie spiskowe najlepiej dla włochów jest przegrać 0 3 z kanada, dalej zakładając że Polacy w swojej grupie zajmą 2 miejsce liczyć ze wylosują kanade. Wtedy wlosi ogrywajac iran maja w polfinale Polske/Kanade a trzeba powiedziec ze sa to teoretycznie najlatwiejsi rywale. Pomijając te teorie i przechodzac do faktow: 4 zwyciestwa włochow, 1 miejsce pewne, nie ma sensu szarpac sie z kanada skoro przez 7 dni maja juz 4 mecze w nogach, a zaraz prawdopodobnie iran, wiec odradzam granie Włochów. poza tym kanada jest całkiem solidna a świadczy o tym wygrana z USA. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności Kanada po kursie 1.45 wydaje mi sie dobrym kursem. Ja osobiście zagram: Włochy(+1,5 seta) - Kanada typ:2 po świetnym kursie 1,9.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Włosi Włochami, prawda jest też taka, że buki wystawiły kursy już grubo nad kreskę na Włochów, a to w takich meczach tez pewne ryzyko. Ja bym nie ruszał i poszedł w stronę Francji z Brazylią. To już nie są ci Kanarkowi co za czasów Ricardo, Giby, Dante, Andre itp. Presja ich zjada i to widać. Jeśli Włosi przepuszczą Kanadę, to moim zdaniem w kursie na Francję jest value. Jeśli Rouzier nie zagra takiej padaki jak z USA a Le Roux choć o kilka procent poprawi zagrywkę Brazylia może mieć duże kłopoty.
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Wszysciutko to co mowilem przed igrzyskami sie sprawdza i moje typy znowu wszystkie na plus. Przecietna przeszacowana Francja poza burtą , co nie zmienia faktow ze na kolejnej edycji ligi swiatowej i mistrzostwach europy mozecie na nich stawiac bo tam sobie moga powalczyc ???? niech to bedzie dla niektorych lekcja, ze igrzyska czy mistrzostwa swiata to nie to samo co liga swiatowa i mistrzostwa europy, podejscie do typowania musi byc calkiem inne. Nie patrzy się na ostatnią gre w jakichs malo waznych turniejach.do polfinalu zakwalifikuje sie oczywiscie wielka czworka czyli Wlochy Rosja Brazylia USA. W sumie jedyna druzyna ktora moze jeszcze cos tu zrobic to Polska, chociaz szanse marne. Nie bardzo widze na chwile obecną jakiegos dobrego typu, kursy bardzo dobrze wystawione na Amerykanow 1,50. Szczerze myslalem ze teraz Polskę przeszacują ale nic bardziej mylnego.
Chcialbym w polfinale mecz USA vs Rosja bo znajac mentalnosc bukow to postawiliby pewnie Amerykanow jako faworytow z czym sie kompletnie nie zgadzam, i Wlochy vs Brazylia bo Brazylia zajela w grupie 4 miejsce i teraz pewnie buki zaszaleja z kursem na nich.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Wszysciutko to co mowilem przed igrzyskami sie sprawdza i moje typy znowu wszystkie na plus. Przecietna przeszacowana Francja poza burtą , co nie zmienia faktow ze na kolejnej edycji ligi swiatowej i mistrzostwach europy mozecie na nich stawiac bo tam sobie moga powalczyc ???? niech to bedzie dla niektorych lekcja, ze igrzyska czy mistrzostwa swiata to nie to samo co liga swiatowa i mistrzostwa europy, podejscie do typowania musi byc calkiem inne. Nie patrzy się na ostatnią gre w jakichs malo waznych turniejach.do polfinalu zakwalifikuje sie oczywiscie wielka czworka czyli Wlochy Rosja Brazylia USA. W sumie jedyna druzyna ktora moze jeszcze cos tu zrobic to Polska, chociaz szanse marne. Nie bardzo widze na chwile obecną jakiegos dobrego typu, kursy bardzo dobrze wystawione na Amerykanow 1,50. Szczerze myslalem ze teraz Polskę przeszacują ale nic bardziej mylnego.
Chcialbym w polfinale mecz USA vs Rosja bo znajac mentalnosc bukow to postawiliby pewnie Amerykanow jako faworytow z czym sie kompletnie nie zgadzam, i Wlochy vs Brazylia bo Brazylia zajela w grupie 4 miejsce i teraz pewnie buki zaszaleja z kursem na nich.
Jak można być tak skrajnie nieobiektywnym? Przecież gdyby Francja znalazła się w naszej grupie zamiast Polaków to wychodziliby z pierwszego miejsca. Z naszej grupy ciężko byłoby nie awansować mając Egipt i Kube.
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Jak można być tak skrajnie nieobiektywnym? Przecież gdyby Francja znalazła się w naszej grupie zamiast Polaków to wychodziliby z pierwszego miejsca. Z naszej grupy ciężko byłoby nie awansować mając Egipt i Kube.
Ja jestem bardzo obiektywny, ja nie powiedzialem ze Francja jest gorsza od Argetyny Iranu czy tym bardziej Egiptu, ale ze jest o klase gorsza od USA Wlochow Rosji czy Brazylii. I jest na poziomie Polski a w tym momencie to mysle ze mielibysmy z nimi spore szanse
A czy Meksyk jest taki lepszy od Egiptu to bym nie powiedzial
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Klase gorsza od USa, wlochow, Rosji i nas? Ale pierdoły. Wszystkie te ekipy sa ta takim samym wyrownanym poziomie. Klase gorsza to jest Argentyna jak nie o 2 klasy. Klase gorszy to jest Iran ale nie Francja. I mowiac o meczu USA - Rosja widział bys Rosjam w roli faworyta? Aha, przeciez jak by Amerykanie przyjmoali w punkt to Micah robi wiatrak z tych kołków na srodku, Kliuka z Sergieyem to co to ma byc? Rosja bedzie grac o braz nic wiecej.
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Klase gorsza od USa, wlochow, Rosji i nas? Ale pierdoły. Wszystkie te ekipy sa ta takim samym wyrownanym poziomie. Klase gorsza to jest Argentyna jak nie o 2 klasy. Klase gorszy to jest Iran ale nie Francja. I mowiac o meczu USA - Rosja widział bys Rosjam w roli faworyta? Aha, przeciez jak by Amerykanie przyjmoali w punkt to Micah robi wiatrak z tych kołków na srodku, Kliuka z Sergieyem to co to ma byc? Rosja bedzie grac o braz nic wiecej.
Poczekamy zobaczymy, ja siatkowke obserwuje od 15 lat. Francja jest O klase gorsza kadrowo i od Wlochow i od Brazylii i od Rosji i od USA a na naszym poziomie.Pewne kraje maja w siatkowce tradycje. Jak juz pisalem Francja powojowala na ME i LŚ ale czesto rozne druzyny wojują, ale na igrzyskach czy na mistrzostwach prawie zawsze wygrywaja ci ktorzy na swoj poziom pracowali wiele lat. Ja w kadrze Francji nie widze nic nadzwyczajnego, a jesli ktos mysli ze na mistrzostwa europy ktore odbyly sie ostatnio i lige światową gdy Francja wojowala potentaci szykowali jakas szczegolna forme to jest smieszny. No bo gdzie Francja zawojowala swiat? Na ligach swiatowych i mistrzostwach europy i od razu zamydlili bukom i ludziom oczy. Co prezentowala Francja 2-3 lata temu i wczesniej?
I tak w meczu Rosja USA widze lekkiego faworyta w Rosji, oczywiscie value nie bedzie az tak duze jak smiesznie wysokie kursy USA na Francje (bo to byla jakas parodia). Rosja to jest typowa druzyna turniejowa.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Klase gorsza od USa, wlochow, Rosji i nas? Ale pierdoły. Wszystkie te ekipy sa ta takim samym wyrownanym poziomie. Klase gorsza to jest Argentyna jak nie o 2 klasy. Klase gorszy to jest Iran ale nie Francja. I mowiac o meczu USA - Rosja widział bys Rosjam w roli faworyta? Aha, przeciez jak by Amerykanie przyjmoali w punkt to Micah robi wiatrak z tych kołków na srodku, Kliuka z Sergieyem to co to ma byc? Rosja bedzie grac o braz nic wiecej.
Przecież ten człowiek nie ma bladego pojęcia o siatkówce, nawet go nie cytuj bo naprawdę szkoda nerwów tracić. Gość nie zna jednego siatkarzy z czołowych ekip jak na moje i typuje sobie po nazwach i po kursach ???? Jeśli typ twierdzi, że Le Roux, Ngapeth, Grebennikov, Toniutti, którzy są topowymi graczami świata są w czymkolwiek gorsi (typ twierdzi, że są klase gorsi ????) od kadry np. Rosji to naprawdę nie ma co go cytować bo to po prostu lepiej olać takie pierdoły i nie tracić nerwów.

Jeszcze kolo uparcie twierdzi, że ma racje, mimo że wyraźnie było widać, że Francja po prostu przegrała mecze z USA i Brazylią w końcówkach setów, prowadząc całkiem wyrównane boje, ale czego oczekiwać od człowieka nie znającego kilku czołowych nazwisk, bo w jego analizach się one nie pojawiają z tego co widzę ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
50 na 50
chyba lepiej szukać jakiegoś overa punktowego niż typować zwycięzcę

50 na 50 w meczu Polaków z USA? No to faktycznie niezły kosmita z Ciebie.
70 do 30 na korzyść Amerykanów. A to i tak mocno naciągane - tylko dlatego, że chyba wszyscy chcielibyśmy żeby Polacy coś ugrali na tej olimpiadzie. Ale niestety. No way.
 
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Przecież ten człowiek nie ma bladego pojęcia o siatkówce, nawet go nie cytuj bo naprawdę szkoda nerwów tracić. Gość nie zna jednego siatkarzy z czołowych ekip jak na moje i typuje sobie po nazwach i po kursach ???? Jeśli typ twierdzi, że Le Roux, Ngapeth, Grebennikov, Toniutti, którzy są topowymi graczami świata są w czymkolwiek gorsi (typ twierdzi, że są klase gorsi ????) od kadry np. Rosji to naprawdę nie ma co go cytować bo to po prostu lepiej olać takie pierdoły i nie tracić nerwów.

Jeszcze kolo uparcie twierdzi, że ma racje, mimo że wyraźnie było widać, że Francja po prostu przegrała mecze z USA i Brazylią w końcówkach setów, prowadząc całkiem wyrównane boje, ale czego oczekiwać od człowieka nie znającego kilku czołowych nazwisk, bo w jego analizach się one nie pojawiają z tego co widzę ????
Póki co to moje typy sa trafne i wszystko co mówię też się sprawdza. Nazwiska które wymieniłeś solidne ale z innych kadr ci mogę wymienić nazwiska które prezentują bardzo wysoko poziom od lat i dodaj sobie do tego doświadczenie. Gdzie byli Francuzi 2-3 lata temu? Na jakim poważnym turnieju coś osiągnęli? Sa zespołem solidnym ale przed igrzyskami było stawiani jako lepsi od Włochów i USA co było żałosne więc mi nie mów że kursami się sugeruje.
poza tym siatkówka to nie tylko nazwiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Póki co to moje typy sa trafne i wszystko co mówię też się sprawdza. Nazwiska które wymieniłeś solidne ale z innych kadr ci mogę wymienić nazwiska które prezentują bardzo wysoko poziom od lat i dodaj sobie do tego doświadczenie. Gdzie byli Francuzi 2-3 lata temu? Na jakim poważnym turnieju coś osiągnęli? Sa zespołem solidnym ale przed igrzyskami było stawiani jako lepsi od Włochów i USA co było żałosne więc mi nie mów że kursami się sugeruje.
poza tym siatkówka to nie tylko nazwiska.
Masz rację, siatkówka to nie tylko nazwiska. Powiem więcej, żaden sport nie sprowadza się do nazwisk, a do aktualnej formy prezentowanej przez zespół. Co z tego, ze Francuzów nie było w ścisłej czołówce 3-5 lat temu, jakie to ma znaczenie, skoro teraz dorobili się prawdziwej drużyny z liderami na wielu pozycjach i od 2 lat są najlepszą drużyną na świecie?

BONUS
&quot;Nazwiska które wymieniłeś solidne ale z innych kadr ci mogę wymienić nazwiska które prezentują bardzo wysoko poziom od lat&quot;

&quot;poza tym siatkówka to nie tylko nazwiska&quot;
Sam sobie przeczysz zdanie po zdaniu :grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom