>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liiga - liga fińska 2023/2024

sunxl 2M

sunxl

Typer
I serio to jest powód aby wrzucać ten sam post w dwóch różnych tematach?
A nie zauważyłeś, że analizy wrzucone w danym temacie dotyczą innego meczu z innej ligi? Nie będę wrzucał propozycji singla z kursem @1.37, jak gram AKO z dwóch lig. Nie wiem w czym Ci to przeszkadza, ale trzeba się doczepić, samemu nic nie wstawiając :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +891
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
HIFK Helsinki - KooKoo Kouvola

Dziś po 3 przegranych meczach wyjazdowych HIFK wraca na własny lód.
Na którym w pierwszym meczu drużyna odniosła okazałe zwycięstwo 4-1 z obecnym wiceliderem HPK.
Możliwości w drużynie z Helsinek są jak wiemy spore i czas przełamać niemoc jaką pokazuje drużyna z tak dobrym składem.
HIFK oddaje sporo strzałów na tle przeciwników. Także w wczorajszym zaskakująco przegranym meczu z SAIPA.
Wierzę , że dziś nastąpi przełamanie drużyny , gdzie po 2 stronie oponent z przeciętnym składem KooKoo (drużyna pozbyła się kilku kluczowych ogniw przed sezonem).
Myślę że własna hala podobnie jak w 1 meczu będzie sprzyjać drużynie HIFK

HIFK Helsinki 1 RT @ 1,7
HIFK Helsinki -1,5 @ 2.3


kursy : Superbet
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Kilka zdań na temat tego co w najbliższej kolejce Liiga.

Ilves w piątek wypunktowało Tappare w najgorętszych derbach Finlandii, a w sobotę zapłacili za to w spotkaniu z Pelikanami. W zasadzie normalna sytuacja, ale paru graczy Rysiów zostało mocno poobijanych w derbach i tak nie do końca wiadomo co z ich zdrowiem. W spotkaniu z Pelikanami nie było pełnego garnituru. Zobaczcie jaka różnica była w bramce. Jedynka odpoczywała, a młody Malek bronił na poziomie co najwyżej Meestis. To duży talent, ale Czech musi sie jeszcze sporo nauczyć. Jutro znów wszystkie siły na pokład, albo Ci dostępni ;) . Ilves po wolnym powinni wrócić do swojej dobrej gry, ale czy to wystarczy na Łasice ? Bardzo ciężko powiedzieć. Dlatego tym razem zaproponuje coś innego.

Ilves - Karpat - under 4,5 - 1.87 - STS ✅

W bramce Rysiów zapewne zobaczymy Langamera, czyli najskuteczniejszego goalie Liiga na ten moment sezonu. Druga sprawa, że obrona Ilves też na wysokim poziomie. Parikka i Lancaster tworzą jedną z najlepszych par obrońców w całej lidze. Po drugiej stronie tafli Łasice z Oulu. Nikt nie broni skuteczniej niż oni. Strażnik również prezentuje sie bardzo dobrze, ale największe brawa należą sie obrońcom, bo czyszczą pole przed bramką aż miło. Policzyłem i wychodzi na to, że rywale oddają średnio 20 strzałów na bramkę Oulu. Tylko 20 ! Moim zdaniem Karpat ma najlepszą obronę w Finlandii. Temu kto to obali stawiam piwo ;). Co prawda w ataku obie ekipy dysponują kapitalnymi zawodnikami, ale myślę, że tu nikt sie nie odkryje i nie pójdzie na wymiane ciosów. Rysie lubiły grać taki radosny, ofensywny hokej, ale teraz to nieco inna drużyna. Łasice z kolei grają szachy odkąd pamiętam. Mam nadzieje, że jutro bramkarze będą głównymi aktorami spektaklu w Tampere i typ "siądzie"


Z pozostałych spotkań po głowie chodzi mi coś w kierunku Jukuritu.

Linia wygranych HPK została przerwana w Oulu, ale w Pohjantahti-Areena pomarańczowi na razie na zielono. Z kolei Jukurit nie wygrał jeszcze w delegacji. Paradoks jest taki, że ekipa z Mikkeli gra całkiem dobry hokej, ale nie przekłada sie to na wyniki. Brakuje precyzji lub szczęścia, ale to groźna drużyna. Z przodu nie ma takiej siły rażenia, jak sezon temu, ale defensywa wygląda przyzwoicie i powinna dawać rade. HPK lubi w obronie popełniać błędy. Nadrabiają atakiem, bo Joly, czy Moses regularnie punktują. Na jeden mecz bana dostał Trettenes, który troche przesadził w starciu z Antillą. Mimo wszystko dwa pierwsze linki HPK ( zwłaszcza dwa ) wyglądają solidnie. Jukurit by wygrać będzie potrzebował dużego wsparcia Tuohimaa, któy na razie troche rozczarowuje, ale wierze, że jutro będzie koncentracja i pomoże drużynie. Kurs na x2 zupełnie przyzwoity i tak trzeba spróbować.

HPK - Jukurit - x2 - 1.70 - STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3084
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Tez podchodze do spotkania na szczycie. Kolega suomi suomi wiele rzeczy mądrze spuentował i tak jest. Mnie interesuja absencje w ekipie Ilves , w szczególnosci Heńka Haapali, bo to kolega z ataku Kontioli i razem daja duzo Rysiom w pojedynke ju nie koniecznie. Obie ekipy defensywą stoja, choc Ilves z Pelikanami padło ale okolicznosci kazdy wnikajacy zna. Karpat po objeciu starów przez Mariamakiego gra bardzo urozmaicony hokej bo potrafia przeciwnika potrzymac w ich tercji a dla odmiany swoja zabetonować, bo sa do tego odpowiedni zawodncy, ktorych Markamaki mógł sobie dobrac bo ten sezon od poczatku jego. Łasice maja tez do wyrownania rachunki z Rysiami, bo przeciez sezon temu w PO to Rysie po siedmiu meczach wyrzuciły ich z PO. Spodziewam sie wyrownanego spotkanie bo przeciez graja ekipy z czołówki, jednak wiecej szans daje gosciom z Oulu, ktorzy dla mnie maja troche tłuściejszy roster a forma jest. Jak bedzie pokaze lód

Karpat ml kurs 1,68 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Witam wszystkich :cool: jestem tu nowy ale obserwuje posty hokejowe od 2-3 sezonow jako gość a teraz jako normalnie, pełen szacunek dla wszystkich taką robote wykonac w postaci skarbu kibica to 👌 ,dużo informacji mogę zaczerpnąć, poczytać miło, analizować. Tu mamy dział fiński a tam Szwedzki ,Szwajcarii ,Czechy,...super. Dwa lata temu zajmowalem sie kanadyjkami z Nhl plus KHL.Nie znam wszystkich graczy poszczególnych ekip ale ogarniam temat :) Dzisiaj wszystkie oczy na mecz Ilves -Karpat Oulu. Goście cholernie z murowana obroną,ogólnie dobrze rozmontowane formacje, Ilves też podobny do tego pokroju. Najciekawsze że Ilves jutro gra z Kalpa na wyjeździe ,jak to wpłynie po ciężkim meczu z Oulu. Na pewno będzie walka i szachowanie się gry obronnej obu ekip. Under 5.5 nie będzie zaskoczeniem. Oprócz tego patrzę na typ 1 Lukko Rauma plus Jukurit z HPK. Postaram się oględnie w każdym dziale coś opisać 😊
 
Otrzymane punkty reputacji: +1401
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Przyznam , że troche niedoceniłem Ilves a w szczegolnosci Langhamera, który był ojcem sukcesu Rysi. Myślałem ze Łasice złamia defensywe Ilves ale nic takiego sie nie wydarzyło, Karpat nie grało źle, nie mozna powiedziec ze zawiodło ale jest niedosyt bo trzecia tercja obfitowała w mnostwo sytuacji ale brakło szczescia lub na drodze stał Czeski golie.
Nie bedzie jutro czasu na pisanie a interesuje mnie mecz właśnie Ilves. Pewnie juz wiekszosc zaciera rece bo przeciez po ciezkim meczu jutro w Kuopio Rysie powinni zebrac lanie, ja jednak mysle ze nawet jesli miedzy slupkami stanie mlody Czech to sprobuje sie zrehabilitiwac za sobote a przeciez defensywa jest na solidnym poziomie. Poza tym Kalpa to nie Karpat. Wszystkie atuty w reku maja Rysie, w kazdej formacji jest grubiej. Jedyna rzecz ktora martw to kontuzje. Dzis z lodu zjechał Sebok i moze jutro nie zagrac. Jednak mysle ze ławka jest na tyle długo ze da rade. Rysie po wygranej z Karpat pojad w dobrych nastrojach w delegacje i wierze ze jutro zagraja na maksa bo nastepny mecz dopiero w sobote. Mozna by jeszcze sporo pisac o tym meczu ale czas do wyrka.

Ilves RT kurs 2,6 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Wczorajszy mecz Ilves -Karpat trochę mnie zawiódł w całości ale cóż to mecz równorzędnych ekip w lidze. TPS wygrał 2-1 z Pelicans, po cichu liczylem na walke w tym meczu.Jukurit zrewanżował się z HPK za porażkę u siebie, Lukko bez problemu wygrywa 5-1. To tak w skrócie wczorajszego dnia. Dzisiaj 3 mecze, niewiadoma to mecz IFK z Sport Vaasan, na papierze lepiej wygląda IFK ale czy Melart czy Pakarinen zdołają w ogóle grać na swoje możliwości? W 5 spotkaniach 3 pkt to za mało na tą chwilę, za dwa dni czeka ich wyjazd z HPK, dużo trudniejszy przeciwnik.
Ryzykuje IFK WIN po dogrywce 1.40 Fortuna
Kolejny mecz Tappara z Kookoo, gospodarze dzisiaj przeskoczą gości w tabeli,Lehtera ma już 7 asyst a Kemilainen 6. Po drugiej stronie Andersson. Tappara nigdy nie lekceważyła Kookoo.
Na koniec wspomniany Ilves ,graja z Kalpa. Po takim dobrym meczu z Oulu ,obawiam się o morale gości. KalPa na papierze słabsza od Ilves zdecydowanie,obserwuje notowania kursów, wyrównane na obie ekipy ,moja mocna strona grecka daje na KalPa...dużo przemyśleń 🤔
Zaryzykuję minimum 2 gole KalPa 1.59
FORTUNA
 
Otrzymane punkty reputacji: +1992
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze pare słów o meczu Toporów z Kookoo.
Tappara po porazce w derbach z pewnoscia chciala wygrac , odreagowli troche, bo nie było innego wyjscia. Dzis maja Kookoo, ktore jest w tym sezonie nieprzewidywalne ( choc kiedy oni byli przewodywalni), graja ciekawy hokej, ich miesjce w tabeli to moze nie sensacja a lekka niespodzianka, jednak ten zespoł trzeba brac pod uwage przy awansie do PO. Poki co wydaje sie ze transfery jakie przeprowadzili sa trafione. Linia bramki zostala na solidnym poziomie, w bramce bedzie dzis Setanen, który swietnie rozpoczał sezon. I Kookoo z pewnoscią dzis napsuje krwi Tapparze. Owszem w ich ostatnie pojedynki nie wychodziły dobrze ekipie z Kouvoli ale nie musi tak byc zawsze. Tappara to personalnie lepsza ekipa, jednak miewa rozne przestoje a Kookoo do ogorkow nie nalezy i dzis bedzie walczyć. W bramce Toporow teoretycznie słabszy golie ale to jeszcze nic nie znaczy. Kursy tak wystawione jakby przyjezdzał bardzo słaby zespół i grzechem byloby nie sprobowac gry w kierunku gości, bo mysle ze Kookoo na krzywej wznoszacej. Kurs 5,5 na mecz wyglada smacznie, ale choc to nie moja bajka to proponuje tutaj gole dla gosci.

Kookoo over 1,5 gola fortuna kurs 1,77 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2392
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Kurcze ale miałem wyczucie KalPy ...już 2 gole przeciwko Ilves, nie potrzebne myslenie pół dnia 🤣a dałem w końcu na doświadczenie lidera po wczorajszym meczu czyli na x2....aj aj 🤦 IFK I TAPPARA zgodnie z planem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Nie wiem co Wy myślicie chłopaki, ale za mną dziś chodzą Pelikany. Jukurit co prawda zagrał dobre spotkanie w Hämeenlinnie, ale czy dziś to powtórzą ? W obronie nadal jest troche bałaganu i tak naprawdę, gdyby nie Kaarlehto, to różnie by mogło być. Prime high jeszcze przed nimi. Z przodu zawodzi jeden i drugi Kovarcik. Może jak o tym napisze, to sie obudzą ;) . Na razie po jednej asyście, to słaby dorobek. Pelikany czekają na pierwszą wygraną w delegacji. Wszystkie trzy wyjazdy na styku, ale tylko z Oulu udało sie coś wywieźć. W Mikkeli łatwo nie będzie, ale wierzę, że goalie stanie na wysokości zadania. Sama obrona w miare daje rade. Jesli wypomniałem Kovarcikom, to i grajkom Pelikanów wypomnę. Kangasmieni w 6 spotkaniach bez punktu :unsure: . Killinen to samo, ale ten gra tyle ile gra. Atak ciągnie Ikonen, ale bez wsparcia ileż można. Drużyna z Lahti pozyskała też nowego, konkretnego sponsora. Chce on wspierać drużynę, która wygrywa o_O więc do roboty Panowie. Rozwijać skrzydła......


Jukurit - Pelicans - 2 ML - 2.05 - fortuna ⛔

Edit: Fajna pogoń Pelikanów, ale karne to już loteria...Szkoda
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej wspomniał że Pelicans w końcu musi grać a nie czatować w połowie stawki, porobili transferów w kwestii taktycznej ale nic nie idzie.Ikonen 5 goli i tyle...a ze strony Jukurit Jormakka Aaltonen czy Nassen narobil już 6 asyst. Choć mogą być zmęczeni po wygranym meczu z HPK, to myślę powalczą. Z kolei Pelicans w sobotę walka z Tappara. Brzmi groźnie.🤪
Karpat natomiast podejmuje u siebie Jyvaskyla ,zdecydowanie powinni skończyć to w handicap-1.5. Po porażce z Ilves ,mają teraz lepszy układ meczowy więc będą powoli nadganiać czołówkę, a rywali do zdobycia Mistrzostwa wielu. O samym meczu nie ma co powielać po prostu nie wypada takim grajkom przegrać z JYP😎
Pelicans over 1.5 gola 1.47 Suberbet
Pelicans x2 1.67 Suberbet
Karpat Oulu handi -1.5 1.80 STS
 
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
To co się dzieje na lodowiskach fińskiej ligi to szok ...takie overy. Karpat tyle bramek to jeszcze nie przepuścił w lidze,zwłaszcza z Jyp😱 Pelicans trochę słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Wczoraj generalnie dużo rzeczy poszło nie w tą stronę co trzeba. Tu i w SHL. No ale lecimy dalej. Dzisiaj kompletny brak czasu, dlatego zostawiam krótką notkę i czytamy sie po weekendzie. Do Lappeeenranta zawita ekipa TPSu. Saipa możę nie jest placem budowy, ale ten proces kształtowania drużyny jest w toku. Jak wiecie sporo sie działo w temacie zmian ( w jedną i drugą stronę ). O duży optymizm ciężko, kiedy drużyna zamyka tabele, ale rzućcie okiem na wyniki. Dużo meczów na styku i mimo ostatniego miejsca w tabeli Saipa naprawdę mało traci. Tylko dwie ekipy puściły mniej bramek od Saipy. Irving, czy Maalahti robią swoje. Westerholm w bramce także trzyma poziom. Liczby nie są złe, ale tu chodzi o miejsce w tabeli. Myślę, że oni zaczną grać skuteczniej, ale jeszcze mnie dziś. Z Liderów tak naprawdę tylko Descheneau dobrze robi swoje, a gdzie Pospisil, Meskanen ?
TPS po niemrawym początku zaczął łoić ;). Dzisiaj Saipa, jutro Helsinki. W Lappeeenranta trzeba zdobyć punkty, a co będzie jutro, to zaczekajmy. Rooster ogarniamy, bo już sporo było o tym pisane. Z szatni same dobre informacje. Liderzy robią swoje. Pieknie rozstrzelał sie Rech. W ogóle ten skład jest bardzo wyrównany, mocny...i to jest cała siła drużyny z Turku. Kolektyw. Przed sezonem sądziłem, że drużynę może ciągnąć 3-4 graczy, a tu zrobiło sie ich 2 razy tyle. Na ostatnie 10 spotkań TPS przegrał na Saipie raz !. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, bo wiele rzeczy sie zmienia, ale wygląda na to, że w Lappeeenranta TPSowi gra sie całkiem nieźle.


Saipa - TPS - 2 ML - 1.87 - fortuna ✅

Warto sie zastanowić nad kierunkiem KooKoo, ale to już może ktoś z Was.....



🏒
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1776
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj i jutro mamy kolejkę ligową, więc trzeba uważać na niespodzianki🤣 wczoraj nic nie poszło jak powinno. Karpat Oulu z Jyp to jakiejś nieporozumienie a tym bardziej wyniki w SHL. Ale po kolei ...mecze rozgrywane dzien po dniu to wytrwałych, liczących pkt,przeciwnik w układzie sił. HPK dzisiaj gra z Ifk a jutro test z Ilves. Tappara gra z Assaet Pori a jutro mocny mecz z Pelicans na wyjeździe. Saipa dzisiaj z TPS Turku a jutro z Lukko Rauma. Z kolei Lukko Rauma dzisiaj z Kookoo..normalnie szachy kto z kim 🤣😎 trzeba wiedzieć że w fińskiej lidze jest wiele układów. Dzisiaj np KalPa gra ze Sport Vaasa a jutro wyjazd Jyp. JYP odpoczywa mądrze po zwycięstwie nad Oulu,więc jutro spokojny mecz z Kalpa. Spróbuję wyznaczyć co lepiej patrzeć w tym kierunku🤪
 
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Z tej kolejki bierzemy mecze HPK z IFK , Tappara oraz TPS. Na początek Hameenlinna z Helsinkami. Mecz druzyn overów, średnia 6 goli, po jednej stronie Joly i Liukas ,asystowiec Toivola a po drugiej stronie lodowiska Pakarinen z Melartem. Ostatnie dwa mecze HPK na minusie,szansa na odkucie dorobku punktowego, tym bardziej wcześniej wspomniałem jutro graja z Ilves.Ciężki mecz. Myślę jak chcą walczyć to muszą wygrywać z każdym przeciwnikiem. U siebie widać walczą,a na dodatek ciąży ich porażka w 1 kolejce, gdzie przegrali z IFK 1-4 .
HPK gole 2.5 gola kurs 2.25
HPK WIN po dogrywce kurs 1.90
HPK-IFK over 4.5 gola kurs1.85
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Tappara dzisiaj na rozkładzie ma ekipę z Pori ale jutro gra z Pelikanami, czyli bardziej wymagający przeciwnik. Pori to nie jest jakiś słabeusz, potrafi ugryźć faworytom pkt, papierowo nie ma co porównywać ekip. Lehtera Kemilainen Ojamaaki. Patrząc Tappara gra oszczędnie z nimi, rozkładają siły naprzeciwko meczowi który mają najbliższy kolejnego dnia.
Tappara handi (-0.5) kurs 1.60 Superbet
 
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
SaiPa -TPS , tutaj jak wcześniej wspomniał kolega suomi, zawodnicy Turku umieją grać na lodowisku Kisapuisto. Ładne H2H , dobry początek sezonu ,nic dodać nic ująć. Swoją robotę robi Francuz Rech/5 goli/. Gospodarze mimo że na ostatnim miejscu ,nie graja źle, wyniki na styku, choć brakuje ogniwa w grze. Koskenkorva, Pospisil ,Moro...zobaczymy,ale TPS faworytem.
TPS win po dogrywce kurs 1.80
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1488
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Chciałem sie pochylić nad dwoma spotkaniami z jutrzejszej kolejki Liiga.

Wymyśliłem sobie takiego ryzykownego dubla. Chodzi o spotkania w Kuopio i Vaasa. W obu przypadkach wydaje mi sie, że goście to wezmą, ale róznie może być, więc może coś takiego:

Kalpa - HIFK - 2 ML - 2.1 - fortuna ⛔
Sport - HPK - x2 - 1.65 - fortuna ✅

Kadrowo w obu przypadkach przyjezdni górują nad swoimi rywalami. W obwodzie mają lepszych grajków i dłuższe ławki co pozwala na większą rotacje. Kalpa co prawda po trzech winach, ale umówmy sie Jyp, czy Sport to są ekipy co najwyżej środka tabeli. Ogranie Ilves robi wrażenie, ale tam była typowa bijatyka na lodzie. Wiele kar, chaosu i pogubiony Langhamer. Obrona Kalpy jest do ruszenia, a bramkarze nie stanowią muru nie do rozbicia. Grą poszczególnych formacji dobrze dyrygują Rasanen, czy Rissanen i tu jest pewne zagrożenie. Ten pierwszy otrzymał nawet nominacje dla gracza września, ale ostatecznie wybrany został Hakulinen. Młody Maenpaa też sie rozbrykał. Obrona gości zostanie przetestowana. Generalnie HIFK jest bez punktów w delegacji. Atmosfera robi sie co raz bardziej nieciekawa. Liczę, że gracze z Helsinek mają w sobie dużo sportowej złości i przełamią niemoc w spotkaniach na wyjazdach. W ostatnim spotkaniu przestrzelka i win u siebie. Ta gra wyglądała nieco lepiej. Młody łapał co sie dało, obrońcy dwoili sie i troili. Gdyby nie kapitalna postawa goalie TPSu, to zwycięstwo HIFK byłoby dużo bardziej okazałe. Na tą chwilę mimo poprawy, gracze HIFK męczą sie ze swoim hokejem. Czasem też brakuje szczęścia, ale już czas odrabiać straty, a ta maszynka sama w pewnym momencie zatrybi.
Ciasne spotkanie zapowiada sie w Vaasa. Cytując klasyka można powiedzieć, że Sport zmontował całkiem fajny skład "taki nie za mocny i nie za słaby". Ciekawy duet bramkarzy, obrońcy którzy z niejednego pieca chleb jedli i bramkostrzelni Szwedzi - to taki całkiem niezły koktajl . Dobry team na średniaków, a troche za słaby na tych dobrych. Chociaż mecz meczowi nierówny. HPK zaliczam do tych lepszych i tu Sport może mieć problemy. Goście z Hämeenlinny od połowy września grają dobry hokej. Nie bezbłędny, ale dobry. Joly, Jarvinen, Moses, czy Philstrom zapewniają drużynie sporo punktów. W bramce jest jakość i fajna rywalizacja. Najwięcej ALE można mieć do obrony, która jest trochę dziurawa, ale mam nadzieje, że atak nadrobi. HPK zawsze może liczyć na wsparcie swoich kibiców. Bez względu na to gdzie i z kim grają. Stowarzyszenie kibiców już na pewno szykuje sie na wyjazd do Vaasa Arena .
Niech sie dzieje....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +852
Do góry Bottom