>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

M 12,8K

michael1910

Użytkownik

Zgubiłem gdzieś kurs- 1.82
Proszę o dodanie.

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Pozdrawiam!

W dzisiejszych typach dnia https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-20-04-2020-poniedziałek.159314/post-6927616 napisałem zdanie niekompletne, a ważne dla uzasadnienia. W obecnym kształciei jest ono w tej chwili bez sensu, proszę o uzupełnienie słowami: "nie zdobył gola". Otto zdanie:

Ten wniosek wzmacniają kiepskie statystyki wyjazdowe Energetika, który w 5 z 6 ostatnich takich meczy nie zdobył gola, tyle, że 2 ...

Z góry dziękuję za pomoc!

Poprawione //waldi1979
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy

Zakład jest przegrany, bo było 3:1.

Poprawione. / neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +38
M 12,8K

michael1910

Użytkownik

Tutaj przy dyscyplinie napisałem Liga Pro. Jednak chodzi Autumn League z Brazylii o czym napisałem w analizie. Pozdrawiam :)

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Cześć,
Poproszę o dopisanie w moim poście, że typ jest z bukmachera Fortuna.
Z góry dzięki :)

dopisane / ibis
 
kubabrenner 66,3K

kubabrenner

Użytkownik

Drobna literówka w typie, gwoli ścisłości powinno być Plopski, a nie tak jak napisałem Polpski.

Pozdrawiam

poprawione / ibis
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubabrenner 66,3K

kubabrenner

Użytkownik

Drobna literówka w typie, gwoli ścisłości powinno być Plopski, a nie tak jak napisałem Polpski.

Pozdrawiam

poprawione / ibis
Zgłoszenie odnośnie tego samego spotkania, bukmacherzy nie zrobili zwrotów, ponieważ mecz zostanie dokończony dzisiaj, co mieści się w 48h. Ponadto mój typ został już rozliczony, ponieważ dotyczył pierwszych dwóch map, które zostały w pełni rozegrane. Wynik końcowy jest dla niego nieistotny, ponieważ Plopski zdobył w tych mapach "tylko" 35 eliminacji.

Pozdrawiam
 
kubabrenner 66,3K

kubabrenner

Użytkownik

Ponawiam prośbę o sprawdzenie wyniku, dlaczego mój typ został rozliczony jako -100 skoro wszedł?
NIP wygrało, ale Plopski w 2 pierwszych mapach zdobył 35 zabójstw. Przy typie zaznaczona opcja NIE.

Mój błąd, nie zauwazyłem tego dopiska NIE, już poprawione.
//psotnick
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik

Początek meczu planowany na 13:00,ale może też ruszyć wcześniej tj. około 12:40. Pozdrawiam

Poprawiłem //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Proszę o poprawienie godziny meczu w mojej propozycji w piątkowych typach dnia:


Powinna być godzina 18, a nie 16:30.

Z góry dziękuję za pomoc!

Zmienione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chamberlain 461,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Widzę, że moje spotkanie z 9 maja zostało przeniesione na 10 maja, o tej samej godzinie, a więc proszę o przeniesienie (w tej chwili w Fortunie jest taki sam zakład, z takim samym kursem), albo całkowite usunięcie typu, to jutro dodam go już sam z prawidłową datą.


Usunąłem, dodaj jutro od nowa jak się pojawi temat na niedzielę //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Petrov A. niespodziewanie wygrał ten pojedynek. Otrzymałem +50 punktów, a powinienem otrzymać -100:




Prośba o poprawienie.

Poprawione, brawo za postawę fair play //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
F 699,6K

ferguson2

Typer
wkradla sie pomylka w lidze, zamiast setka cup powinno byc tt cup. sorry za pomylke

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Do góry Bottom