>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jak dla mnie na razie pod względem emocji mecz sezonu w Rybniku. Swoją drogą ależ utarł nosa gorzowianom Nowacki.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Jeśli teraz trener Gorzowa nie zrobi pary na 15 Thomsen, Bartek a na 14 bieg nie da mega szybkiego jak na 2-gą linię Kasprzaka to stracę w ogóle szacunek dla mózgów menago zuzlowych. KK może sobie sam poradzić i przyjechac na 3-3 - duzo mniejsza szansę na to daje Thomsenowi
Post automatycznie złączony:

A Rybnik może podziękować za taki a nie inny wynik Kacperkowi i oczywiście menago , który bez wzgledu na wyniki ławkuje wiecznie Szczepaniaka - jaki sens w wystawianiu zawodnika 2-giek lini jeśli po 2 i 1* sie go zmienia ....A Kacperek najpierw zamiast dowieżć 4-2 z Tudzieżem nie ogarnia blokady a nastepnie bezsensownie już w 1 łuku atakuje Szymka
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Paweł Przedpełski over 3,5 betsson/betsafe 1,95 brane rano teraz 1,72 - dlaczego ?

2XBewley na jego drodze i raz Max Fricke - do tego Paweł w każdym meczu jak do tej pory conajmniej raz odpala jakąś rakietę - no i eweidentne value bo cała reszta buków daje tu 4,5 linie a kursy na pare Paweł - Max od 1,6-1,35 na Pawła
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ktoś poza mną zdązył Madsen-Janowski 1 2,20 ?? ruski i 365 dawali wisiało ok 50 sek po 10 biegu przy 9-6 ? ✳ :alien:✳ - mega promocja i wyjatkowo dużo czasu było żeby to zdążyć :)

Jest Madsen 3,3,3 Maciek 0,33,0 - po dwa biegi im zostało - maxy było po ponad 600 na jedno konto w 22 a bet zapewne po kilka tys pozwalał to grac - pojada jeszcze obaj 2 razy - jesli Janoś zrobi maxa to Leon potrzebuje 4 pkt w dwóch ostatnich biegach
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Lambo w 1 biegu z rezerwy - jak ktoś może to wykorzystac ...to grać :)

Lambo under 11,5 2,06 ruski - daja go na najmocniejsze pary i pomimo 6 biegów wątpie ale stawka to 1/10

W Lublinie pola nie sa takie czytelne tj często 4 pole od 3/4 biegu śmiga i potem po 2-3biegach po równaniu - zobaczymy jak bedzie dzis
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
1 bieg Lublin 2 kurs
Post automatycznie złączony:

bieg 3 - Michelsen 4 pole już idzie
Post automatycznie złączony:

dogrywamy Zagara po 2,6 Michelsen jest po 2,1
Post automatycznie złączony:

4 Bieg Lublin 1 1,45 UB
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
wiszą pary w UB pomimo, że zawodnicy jada = buk nie reaguje ":)
Post automatycznie złączony:

Zagar kurs 4 - 5 bieg ruski nie kuma, ze Lambo nie jedzie chyba teraz

Jednak Lambo - lecimy po bro
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
czy tylko mi sie wydaje czy Woryna znów kolejny mecz , kolejne upadki .....

To jego nie lubią zawodnicy bo pamiętają Krystiana i zwyczajnie go taranują - czy on po prostu jeżdzi całe zycie na wariata i wierzy wiecznie , ze jak wejdzie pomiędzy 2 zawodników będąc z tyłu to go puszczą .....

Bez urazy dla Kacperka - ale naprawdę identycznie wjeżdzał kiedyś w Krystiana ... ja nigdy nie jeżdziłem na żużlu ale czy ktoś z Was umie to ocenić - czy to jest zwyczajnie brawura, kozactwo , nieumiejętność oceny sytuacji i szukanie ścieżek tam gdzie ich nie ma - czy takie wjazdy to norma ?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
WIDZICIE WKURW CHOMSKIEGO ??????????

Nie mam ultimatum - ale jak mnie wyjebią ... :)))

Mam tu remis zagrany - ale jak widze taka reakcję trenera to az sie prosi o Włókniarz ....
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
KK-dOYLE 1 3,00 ub PRZESZACOWANE PRZECIEZ kk MOZE Z REZERWY JEVCHAC JAK BEDA WTAPIAC
Post automatycznie złączony:

STS : 1 bieg KK-fREDKA 1 OK 1,99 NETTO - BEZ JAJ

sorry za capsy - pisze na szybko
 
Do góry Bottom