>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jeton Wallet - opinie

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Uważajcie na tych oszustów i nie wpłacajcie tam kasy. Od soboty chce wypłacić srodki i bez odzewu. Oszuści!!!
Sadzac po masie Twoich pytan na forum pewnie nie potrafisz zrobic wyplaty i tu jest problem. Co miesiac wyplacam regularnie od bukow pieniadze na Jetona a potem na konto i nigdy nie bylo problemu. Jak czytam, ze od soboty probujesz wyplacic pieniadze to juz wszystko rozumiem. Jestes poprostu kolejnym Januszem bukmacherki😁
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Sadzac po masie Twoich pytan na forum pewnie nie potrafisz zrobic wyplaty i tu jest problem. Co miesiac wyplacam regularnie od bukow pieniadze na Jetona a potem na konto i nigdy nie bylo problemu. Jak czytam, ze od soboty probujesz wyplacic pieniadze to juz wszystko rozumiem. Jestes poprostu kolejnym Januszem bukmacherki😁
Stawiałem pierwszy kupon jak Cię w planach nie było.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Stawiałem pierwszy kupon jak Cię w planach nie było.
Moze i tak. Czyli musisz juz byc w wieku przedemerytalnym. W takim razie nie dziwie sie, ze tak trudno ogarnac Ci niektore rzeczy. Ale obrazasz sie jak by Ci bylo blizej do 20 lat niz do 60.Przyjmij krytyke na klate i przemysl to co piszesz. Jeton nie pracuje w weekendy wiec jak zlecisz wyplate w piatek po poludniu to zaakceptuja Ci ja dopiero w poniedzialek kolo poludnia.
 
H 0

hazardok

Użytkownik
Pytanie o jeton. Ugralem większą sumę. Wyplacic to na jetona i potem po 4-5tys. co kilka dni na konta bankowe? Czy jak najlepiej to zrobić?
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Kto korzysta regularnie i wypłaca kasę z Jetona? Orientujecie się czy bardziej się opłaca manual bank transfer czy trustly withdraw? Wypłacam pierwszy raz korzystając z manual bank transferu i od momentu jak klepnęli i transakcja ma status „approved” minęły już 3 dni robocze robocze; zastanawiam się czy trustly withdraw nie będzie szybsze niż ten ich przelew

przy trustly zaznaczają 1-2 dni robocze, przy manual bank transfer 0-48h, ale już mamy ponad 72 h; jeszcze do nich nie pisałem, ale kolejny raz chyba skorzystam z wypłaty Trustly, bo trochę długo już
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Witam, poczytałem trochę forum i czekam na zlecenie pierwszej wypłaty do poniedziałkowego popołudnia - pierwszy raz będę wypłacał - na swoje konto bankowe (Manual Bank Transfer), ktoś tutaj napisał o jakieś weryfikacji konta bankowego - rozumiem czy należy do mnie etc. Ja potwierdzałem swój adres za pomocą wyciągu to może to im wystarczy? W tej zakładce "Karty i konta" powprowadzałem sobie moje dwa rachunki PLN i EUR w Banku Millenium.

Jak wygląda weryfikacja konta? Znowu wyciąg się wysyła?

Zależy mi żeby kasę mieć absolutnie najpóźniej w środę przed południem to będzie 3 x 15k albo jeden w euro - 10 k - ale to może przypał to raz a dwa między subkontami w jettonie tzn. przelew pomiędzy moim PLN a moim EUR w jettonie mogę dokonać tylko poprzez tą "Giełdę"??? czy tak?? a tam znowu limit 2000 PLN - zapewne jednorazowy - ktoś tego używał w ogóle - tutaj to się już chyba nie czeka na żadną akceptacje itp??

Ktoś tam wyżej napisał, żeby jednorazowo wypłacić sobie na konto bankowe 30k - jednorazowo to się chyba nie da - można dwa razy po 15 000. Czy oni mają kolejne statusy i zwiększanie limitów jak ecopayz?


Widzę, że naprawdę różnie jest u nich z oczekiwaniem na akceptację przelewu a i post wyżej widzę, że również z samą realizacja przelewu może być różnie.

I tak jest progres bo kilka lat temu z jakiegokolwiek portfela na konto bankowe czekało się minimum te 5 dni.
 
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
W zeszłym tygodniu wypłacałem pierwszy raz kasę na konto poprzez Trustly (tą metodą można wypłacić jednorazowo 90k). Zleciłem przelew o 06:32, a przed11:00 tego samego dnia miałem już kasę na koncie (WBK). Także mega szok.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Czyli w skrócie lepiej korzystać z trustly wypłat, a nie manual bank transfer, bo ja zlecałem wypłatę w nocy pon/wt w zeszłym tygodniu i kasy jeszcze nie mam na koncie (wypłata zatwierdzona we wtorek koło 12). Kontaktowałem się z supportem i chcą wyciągów bankowych do zweryfikowania czy rzeczywiście tej kasy nie dostałem, więc dzisiaj jeżeli nic się nie zmieni, to pewnie wieczorem im wyślę
 
K 451

kolba121

Użytkownik
co wpisujecie w rubryczkę do przelewu wychodzącego z Jeton - jako "Kod Oddziału"? np. w Millenium albo Santanderze(BZWBK)?
Z tego co pamiętam to w ING podawałem nazwę miejscowości, nie wpisywałem żadnych cyferek bo bank takich nie miał odnośnie oddziałów. Nie wiem jak to jest w bankch jakie podałeś ale nie wydaje mi się żeby było inaczej. W banku powiedzieli mi, że nie mają żadnych numerów oddziałów, które trzeba wpisać do przelewu a mają numery ale one służą tylko i wyłącznie do ich wewnętrznych regulacji.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Chciałem wypłacić pierwszy raz kase z Jetona na Revolut, i anulowało wypłatę z informacją: "nie udało się utworzyć konta bankowego". Ktoś wie o co może chodzić ? Coś źle podałem ?
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Po tygodniu zacząłem się dobijać do supportu i w końcu ktoś się zajął moją sprawą. Sprawdzili i rzeczywiście wystąpił błąd po ich stronie, zwrócili mi środki na konto Jetona i powiedzieli, żebym jeszcze raz zrobił wypłatę.

Update
polecam korzystanie z ich wypłat trustly, bo kasa po 15 minutach i bez opłat przynajmniej u mnie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom