>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jeton Wallet - opinie

S 1,9K

syach

Użytkownik
Po tygodniu zacząłem się dobijać do supportu i w końcu ktoś się zajął moją sprawą. Sprawdzili i rzeczywiście wystąpił błąd po ich stronie, zwrócili mi środki na konto Jetona i powiedzieli, żebym jeszcze raz zrobił wypłatę.

Update
polecam korzystanie z ich wypłat trustly, bo kasa po 15 minutach i bez opłat przynajmniej u mnie :)
fazesky fazesky 15 minut?!?!? To pewnie niezła awanturę na support uprzednio zrobiles... i potraktowali Ciebie wyjątkowo. Ja wczoraj po raz pierwszy wypłacałem Manual Bank Transfer, zleciłem chwilę po 12, w samo południe. Kasa na koncie dnia następnego czyli dzisiaj na pierwszej sesji księgowania.


Pytanie do osób, które mają spięty swój Jeton z ING Bank Śląski - przechodzą wam może szybciej wypłaty? Tzn w innych dziwnych godzinach niż sesje księgowania przychodzących? Tak jak ktoś wcześniej w wątku napisał - Jeton na polski rynek operuje kontem w ING - zatem przelew niejako wewnętrzny z ING na ING powinien rzeczywiście przechodzić w czasie rzeczywistym. Oczywiście najpierw musi być przemielony w samym Jetonie.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

syach

Użytkownik
Dla kogoś może kto szuka takiego info i podobnie jak ja dopiero co zaczął z Jetonem. Porównałem dwie metody wypłat pod względem realizacji - oczywiście mógł to być przypadek ale...

Wypalta poprzez BANK MANUAL TRANSFER - zlecona we wtorek godzina punkt 12:00, pieniądze na koncie następnego dnia 10:30.


Wypalta poprzez TRUSTLY - zlecona również we wtorek, tydzień później, również punkt 12:00, pieniądze tego samego dnia o godzinie 16:55.

Obie metody wypłaty dotyczyły 1000pln, obie były kierowane na to samo moje konto w Banku Santander.

Napisałem, bo sam zaczynając z Jetonem szukałem takiej prostej i klarownej informacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Po tygodniu zacząłem się dobijać do supportu i w końcu ktoś się zajął moją sprawą. Sprawdzili i rzeczywiście wystąpił błąd po ich stronie, zwrócili mi środki na konto Jetona i powiedzieli, żebym jeszcze raz zrobił wypłatę.

Update
polecam korzystanie z ich wypłat trustly, bo kasa po 15 minutach i bez opłat przynajmniej u mnie :)
Po raz trzeci robię tam wypłatę na konto bankowe, i tym razem minęły już 3 dni robocze, a kasy na koncie bankowym wciąż nie ma. Napisałem do suportu, musiałem przesłać wyciąg z banku i zgłoszą to do departamentu swojego w celu zbadania sprawy. Hmmm. Napiszę tutaj jaki będzie finał
 
Ostatnia edycja:
waska 131

waska

Użytkownik
Wypłacał ktoś stąd pieniążki na konto revolut na ich konto litewskie? Chodzi mi o metody trustly nie o zwykły przelew. Jak długo szły pieniądze? Parę godzin jak na zwykle polskie konto?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wypłacał ktoś stąd pieniążki na konto revolut na ich konto litewskie? Chodzi mi o metody trustly nie o zwykły przelew. Jak długo szły pieniądze? Parę godzin jak na zwykle polskie konto?
Wszyscy raczej maja Litewskie konta wiec kazdy na nie wyplaca. Ja wyplacam przelewem i tez w ciagu jednego dnia dochodzi na revo. Wszystko zalezy od tego kiedy jeton zatwierdzi transakcje. Jak np zatwierdza mi o 9 to do 15 kasa jest na revo. Co do trustly to wyprobuje to na poczatku miesiaca bo wyplaty z buka robie raz na miesiac.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Wszyscy raczej maja Litewskie konta wiec kazdy na nie wyplaca. Ja wyplacam przelewem i tez w ciagu jednego dnia dochodzi na revo. Wszystko zalezy od tego kiedy jeton zatwierdzi transakcje. Jak np zatwierdza mi o 9 to do 15 kasa jest na revo. Co do trustly to wyprobuje to na poczatku miesiaca bo wyplaty z buka robie raz na miesiac.
Wszyscy nie mają litewskiego konta bo mają revolut na zasadach polskiego banku. W weekend jeton wypłaca na konto revolut???
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wszyscy nie mają litewskiego konta bo mają revolut na zasadach polskiego banku. W weekend jeton wypłaca na konto revolut???
Mozesz rozwinac? Bo z tego co sie orientuje to Revolut od jakiegos czasu dziala z Litvy dla Polakow i ja jak i wszyscy moi znajomi mamy iban Litevski. Wiec nie bardzo rozumiem o czym piszesz🤔
 
waska 131

waska

Użytkownik
Mozesz rozwinac? Bo z tego co sie orientuje to Revolut od jakiegos czasu dziala z Litvy dla Polakow i ja jak i wszyscy moi znajomi mamy iban Litevski. Wiec nie bardzo rozumiem o czym piszesz🤔
Parę miesięcy temu revolut wysyłał komunikaty czy zostajesz na takich zasadach że konto jest zagraniczne i nie podlega polskiemu prawu czy zgadzasz się na to żeby konto było jako zwykle bankowe tak jak działają nasze banki w kraju. Także nie wiem czy Ci co przeszli na ten bank mają litewskie konto czy normalnie jako polskie
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Parę miesięcy temu revolut wysyłał komunikaty czy zostajesz na takich zasadach że konto jest zagraniczne i nie podlega polskiemu prawu czy zgadzasz się na to żeby konto było jako zwykle bankowe tak jak działają nasze banki w kraju. Także nie wiem czy Ci co przeszli na ten bank mają litewskie konto czy normalnie jako polskie
Mylisz chyba sytuacje. Revolut pytal, czy chcesz przejsc do banku czy nie ale o przejsciu na Litewski iban informowal, bez pytania. Tu wyboru nie ma i wszyscy klienci przeszli na Litwe.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
Szczerze to różnie. Od akceptacji Jetona przelew idzie juz standardowo jak sesje z elixir czyli max 1 dzień. Najdłużej na akceptację czekalem 30h a najkrócej 3h. A srednio ok 8-10h. Także nie ma jakiejś normy . Jesli zaakceptują do południa to kase będziesz miał popoludniu . Jesli później to kasa bedzie następnego dnia. Tak to u mnie wyglada
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
Sprawa wyglada tak jak Aronek opisal. Co do wyplat dana metoda ro nie sa glupoty. Na poczatku jak eco zniknelo to ruski robil problemy z wyplata inna metoda wiecej niz wplaciles. Ale po czasie zrozumieli "swoj blad" i juz nie kaza obracac.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie pierwszy raz zleciłem wyplatę z jetona na revoluta, podobno idzie do 2 dni tak ?
zleciłem wczoraj o 21 , a w statusie na jetonie dzisiaj o 8:45 mam pending ? czyli jeton jeszcze nie zaakceptowal ?
albo inaczej , za pierwszą wypłatą , to po ilu dniach mogę sie spodziewać kasy na revolucie?

PS: I o de mnie takie sprostowanie na koncie u ruska miałem okolo 1000zł które zarobiłem z depozytu kartą kredytową , wpłaciłem drobne 50zł na jetona i moge wszystko wypłacać , co wpłaciłem kartą , także nie sluchajcie tutaj głupot co po niektórzy piszą , jak ktos wpłacał inną metodą tak jak ja ja , wystarczy drobne przelac z jetona na 1x czy 22bet ( u mnie to 1xbet) obrócić to 50zł i można wszystko wypłacać , ja wypłaciłem 3/4 , kasa na jetonie około 15-20 minut . Teraz czekam kiedy dojdzie na revolut bo nigdy tego nie robiłem jeszcze :)

Pozdrawiam
Daj znać jak z tą akceptacja i jak dojdą pieniądze na revolut :)
 
B 648

brof123

Użytkownik
no mam teraz w jetonie approved :) zaakceptowali 15 minut temu to dzis powinna dojsc tak na revo?

chociasz 13 to nie do południa :) to moze jutro ?
 
B 648

brof123

Użytkownik
Panowie zdaje relacje doszlo :) bezproblemowo , okolo 21 wczoraj z 1xbeta poszlo na jeton w 15 minet :) zlecilem na revolut i mam kase o 14:30 . szybko i bezproblemowo - Polecam.

ktos mi powie jaka jest prowizja i przewalutowanie przy wypłatach z bankomatu . Np przy 100zl to ile dostane? lub przy 1000zl , orientacyjnie ? ktos wyplacal i wie ?
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Panowie zdaje relacje doszlo :) bezproblemowo , okolo 21 wczoraj z 1xbeta poszlo na jeton w 15 minet :) zlecilem na revolut i mam kase o 14:30 . szybko i bezproblemowo - Polecam.

ktos mi powie jaka jest prowizja i przewalutowanie przy wypłatach z bankomatu . Np przy 100zl to ile dostane? lub przy 1000zl , orientacyjnie ? ktos wyplacal i wie ?
800zl w miesiącu wypłacisz za darmo z bankomatu. Później 2%
 
Do góry Bottom