>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Jeton Wallet - opinie

Przy weryfikacji jesli nie mam rachunkow na siebie by potwierdzic adres to co innego moge im wyslac? I drugie pytanie z jetona bezposrednio na konto bankowe w ing mozna bez obaw przysylac niewielkie kwoty max do 5-6 k miesiecznie?

Edit: pierwsze pytanie juz nieaktualne nie zauwazylem wyciagu z banku ale pozostaje drugie pytanie mozna bez obaw bezposrednio z jetona na konto bankowe przesylac pieniadze?
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
Z buka na Jetton dotrą po paru minutach, ale żeby Jetton puścił przelew trzeba będzie poczekać do poniedziałku.
dzieki , revolut tak samo w weekend nie dziala nie , bo zlecilem przelew w czwartek , jeton zaakceptowal po godzinie 13 w piatek i na revolut nie ma a zawsze bylo , wiec tez dojdzie w POn co nie ?
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Przeciez revo to tez normalne konto bankowe wiec nie ma roznicy gdzie przelewasz. Jezeli masz konto w panstwowym banku to zmien na inny i tyle.
Tak sobie myślę, że wyjaśnieniem "revo to normalne konto bankowe" raczej nie uspokoisz pytającego Kolegi :) Skoro to jest normalne konto, to skarbówka tak samo je weźmie pod lupę...
 
Czyli suma sumarum bezpiecznie jest na panstwowe konto bankowe przeslac pieniadze to po co sie bawic jak co niektorzy ze przesylaja na revoluta i z revoluta ba konto bankowe pl skoro mozna od razu na konto bankowe?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Czyli suma sumarum bezpiecznie jest na panstwowe konto bankowe przeslac pieniadze to po co sie bawic jak co niektorzy ze przesylaja na revoluta i z revoluta ba konto bankowe pl skoro mozna od razu na konto bankowe?
A kto wysyla z jetona na revo a potem na kolejne konto? Po co niby tak robic?
Post automatycznie złączony:

Skoro to jest normalne konto, to skarbówka tak samo je weźmie pod lupę...
Dokladnie tak. Tylko po co skarbowka ma sprawdzac konto jakiegos Kowalskiego? Dopuki bank nie zglosi to nikt sie tym nie zainteresuje.
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
A kto wysyla z jetona na revo a potem na kolejne konto? Po co niby tak robic?
Post automatycznie złączony:

Dokladnie tak. Tylko po co skarbowka ma sprawdzac konto jakiegos Kowalskiego? Dopuki bank nie zglosi to nikt sie tym nie zainteresuje.
Tzn. myślę, że częściej może być inny powód - kiedy to gracz sobie kupi coś droższego (auto, nieruchomość), wtedy patrzą w zeznanie roczne, ile się zarabia i mogą prosić o wykazanie, skąd ten hajs. A jak wykazać się nie da, to mogą zacząć węszyć. Pytanie, jak szeroki jest zakres takiego węszenia. Na logikę, to jeśli Revolut, jak wyżej mówiłeś, jest normalnym kontem na twoje nazwisko i jest w normalnym systemie bankowości, to łatwo powinni trafić. Ale to teoria, w praktyce (jeszcze) nie słyszałem o takim przypadku. Co o niczym nie przesądza.
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Nie słyszał ktoś jakiś pogłosek jakoby Jeton miał wprowadzać swoje karty płatnicze podobnie jak Eco miało? Wtedy wszystkie problemy z wypłatami by zniknęły jak się pojawiły 😀
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Nie słyszał ktoś jakiś pogłosek jakoby Jeton miał wprowadzać swoje karty płatnicze podobnie jak Eco miało? Wtedy wszystkie problemy z wypłatami by zniknęły jak się pojawiły 😀
Ano, tak by było najlepiej. Na pewno pytał ich o to w tym m-cu wydawca Surebetów. Pisał na swojej stronie, że dostał odp. iż na razie nie planują. Ale może to jest sposób - pytać ich o to mailowo, na czacie, atakować. Jakaś presja może dać efekt. Oni mają nadal niezbyt liczną bazę klientów, a Polacy i gracze stanowią raczej poważny odsetek. Dla por. wśród klientów Revoluta, który też skorzystał na ostatnich zmianach w płatnościach od buków, 15-20% to Polacy.
 
B 648

brof123

Użytkownik
Tak tylko nie ma tu żadnych problemów z wypłatami , ja tez niedawno załozyłem jeton i nie wiedziałem co i jak , a teraz zlecam ostatnio codziennie wypłaty z ruska po 200-400zł na revolut , i kasa 1-2 dni - wyplata z revolut kartą , do 800zł free raz w miesiacu , a tak mi wzieło jakieś niecałe 2% . z 660zl wzielo - 13zl , tyle co nic. zajebista sprawa to jeton - revolut :)

wczorajsza wyplata, mi doszła juz nawet dzisiaj, jak zleciłem o 23:20 - zaakceptowali o 11 - ale to rzadkość.

Ja przeważnie zlecam z jetona o : 23 -24 w nocy i wtedy, nie mam następnego dnia , tylko następnego :)
jak w PON zlece o 23 , mam w środe około 9 a 14 kasa na revo , a czasami jak pisałem mam następnego już dnia.
Pozdrawiam i nie komplikucjcie sobie sprawy , zeby z revo gdzies to dalej pchac hehe :) np na konto bankowe , nie lubicie gotóweczki świeżej z bankomatu ?:p :)
 
G 88

Gebss

Użytkownik
Panowie,

Zawsze do tej pory wszystko ogarniałem w kwestiach portfeli internetowych i banków, ale revoult i jeton mnie przerasta....mam kasę na jetonie, chce ją wypłacić na revoult. Po podaniu danych po chwili przelew jest cofany z informacją "Bank account could not be created"... Nie mam pomysłu o co może chodzić.
Wpisuje
Nazwa banku : Revoult
Iban: LT i numer z revoulta, bodajże 18 cyfr
Swif: REVOLT21
Numer konta : numer z ibanu bez LT
Kod oddziału: XXX?

Czuje się bezradny ;/ prośba o pomoc.
 
Ostatnia edycja:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
hmm pewnie przez Trustly próbujesz wysłać, miałem dokładnie to samo, spróbuj Manual Bank Transfer i powinno pójść. a kod oddziału to chyba miejscowość trzeba podać, ale co się nie wpisze i tak przelew dojdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 1,9K

syach

Użytkownik
Revolut nie jakieś Revoult, kod SWIFT - wpisz "XXX" - te kody są istotne jedynie w przypadku gdy kasa płynie do USA.
Te wszystkie numery kont wpisujesz bez spacji, łącznie? tak ma być. - w sumie wygląda na poprawne, waluta PLN rozumiemy się?

Tak wogóle działa wam Jeton??? pojawia się error - "No API connection"

edit - apka działa, wpłaty z Jetona nie, support stwierdza, że problem może istnieć nawet kilka godzin... a miał być fajny weekend. Co jest z tymi portfelami ostatnio.
 
Ostatnia edycja:
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Prawda jest taka, że trzymanie jakiejkolwiek większej kasy na którymkolwiek z tych szemranych portfeli czy quasi-banków typu Revolut, to kuszenie losu. Spójrzcie, kto fundował te ustrojstwa. Ruscy, Turcy... tyle że na kraj rejestracji wybierali np. UK.
 
Do góry Bottom