>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Słuchaj, bo ta dyskusja jest naprawdę już żenująca. Nie przyjmuj absolutnie szczepienia. Po prostu tego nie rób.
Szukasz poklasku czy czego? Wchodzisz na forum, ty i inni foliarze szukacie atencji jako jedyni oświeceni myśląc że kogoś obchodzi wasza wolność i nie przyjmowanie szczepień.
Jeśli uważasz ze nagłe śmierci są spowodowane szczepieniami, a nie wirusem, to nie przyjmuj szczepienia. Jeżeli uważasz że ludzie mają zawał serca, raka itp i w związku z tym covid nie istnieje, TO NIE PRZYJMUJ SZCZEPIENIA. Czego jeszcze chcesz?
Odpowiem w imieniu kolegi: chce zeby nie byl dyskryminowany tylko dlatego ze mysli i nie daje sobei wcisnac syfu tylko dlatego ze jakis przekupiony doktorek powiedzial ze to jest dobre!

Zeby mu nie utrudniali zycia z tego powodu w pociagach, na granicach, sklepach, gdziekolwiek

I mniejsze issue:

Zeby jak wlaczyl tv info nie byl rozstrzeliwany w ciagu pierwszych czterech sekund 'szczepienia szczepionki zaszczepion, szczepione' zanim przelaczy kanal. Ilez mozna?!
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Odpowiem w imieniu kolegi: chce zeby nie byl dyskryminowany tylko dlatego ze mysli i nie daje sobei wcisnac syfu tylko dlatego ze jakis przekupiony doktorek powiedzial ze to jest dobre!

Zeby mu nie utrudniali zycia z tego powodu w pociagach, na granicach, sklepach, gdziekolwiek

I mniejsze issue:

Zeby jak wlaczyl tv info nie byl rozstrzeliwany w ciagu pierwszych czterech sekund 'szczepienia szczepionki zaszczepion, szczepione' zanim przelaczy kanal. Ilez mozna?!
To niech sobie weźmie coś na nadwrażliwość. Ja jakoś nigdzie nie musiałem pokazywać nikomu żadnego paszportu covidowego ani nic udowadniać, wliczając w to przekraczanie granic w całej Europie 6 razy. Ani w sklepie ani w restauracji ani nigdzie nikt nie zapytał mnie o to czy mam szczepienie. Jeden jedyny raz przez te 2 lata zdarzyło się że gość w Castoramie powiedział że bez maski mnie nie obsłuży. To tyle. Macie histerię jak stara baba w ciąży. NIe dość że strach przed igłą to jeszcze wszędzie szczuci i prześladowani. Współczuję
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Kolejny antyszcze trafiony! A co. A ze 150 kilo wagi i cm wzrostu to detal. Zna ktos Szlachtowicza?


Szpital w domu chcial sobie robic. I co?
 
rondani 99K

rondani

Użytkownik
A ja sobie mogę pogadać. Żeby się zatrudnić u mnie w pracy pani prezes nakazała mi się zaszczepić. Dziękuję dobranoc.
Trzeba bylo powiedziec zaszczepic pani prezes moze w stroju pielegniarki, stringach i na biurku. Zapomnialem o szpilkach

I Twoim sprzetem. A potem uzyc innego sprzetu na niej

PS to masz taka prace i tanowisko ze nawet pani prezes sie musi u ciebie zatrudniac? Jestes z ABW czy co?


Wojciech Sumlinski

Widac ze cos nie halo u tego pana ewidentnie. Proby samobojcze, rzucanie sie w kosciele, teraz dolaczyl do grona krytykantow zbawiennych szczepionek.

Jak ci wszyscy prawicowi oszolomi typu Ziemkiewicz probowal wjechac do UK. I wszyscy oni mieli klopoty na granicy. Sa przetrzymywani 10 godzin na lotnisku, o ile pozwala im sie wjechac. Ziemkiewicz nie wjechal

Szukaja w UK poparcia i danin, znajduja duzy posluch wsrod zmywakowcow, ktorzy nagle odkryli swiatowy spisek i ich zycie na myjce nagle nabralo sensu :D

Trzeba powiedziec ze trafil na podatny grunt, tutaj sporo takich

No i jedzie sobie pan Sumlinski na granicy. Podchodzi do urzednika

- Dokumenty prosze.
- Prosze
- Oooo, ja tu mam pana na liscie niepozadanych elementow prosze obok.
- Ale o co chodzi, co jest grane, to jest jakis czarny PR!
- Co pan powiedzial???!!
- No to jest czarny PR.

Tak sie skladalo, ze urzednik na granicy byl czarny.

To delikatnie mowiac przesadzilo los pana Sumlinskiego, ktory znalazl sie w zamknietym pomieszczeniu na kolejne 10 godzin, zanim znalazl sie jakis litosciwy samolot, ktory go zabral z powrotem do kraju.

Pokaż załącznik 14053

Geniusz intelektu, prawda?? Wyglada na dziwnie zadowolonego

No teraz Pfizer smiac sie i ustawiac ustawke. Mam nadzieje ze sie spodobalo.

Komu nie opowiadam tj historii, poklada sie ze smiechu, jak mozna byc tak glupim zeby do Murzyna powiedziec cos 'black'

A najlepsze, ze tak autentycznie bylo, sam opowiadal :D :D :D
 
Ostatnia edycja:
lukpol 73,4K

lukpol

Użytkownik
i co z tej konkretnej informacji takiego wynika?

goscia tutaj gnebili z kazdej strony to powiedzial co musial powiedziec,
pluca zniszczone czyli koniec kariery pewnie :rolleyes:
no chyba ze.... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Ot zwyczajna sprawa zaszantazowali, chodzili, jak sie nie zaszczepisz to cie zalatwimy w inny sposob no to sie przestraszyl i chodzi cwierka jak kaza

My na szczescie jestesmy niezalezni isie nie damy, malo tego mozemy byc rasistami, mizoginistami, takie zycie jest ciekawewsze a nie bycie jakims pionkiem popychadlem ew uwiazani w kredyty

Bo my jestesmy zdolni i kosimy kase nie musimy sie wypinac jak pani Rozenek czy Ogorek kazdemu chetnemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
i co z tej konkretnej informacji takiego wynika?

goscia tutaj gnebili z kazdej strony to powiedzial co musial powiedziec,
pluca zniszczone czyli koniec kariery pewnie :rolleyes:
no chyba ze.... ;)
No tak - jak ktoś mówi, że ma powikłania po COVID albo tuż przed śmiercią dzwoni i mówi, że żałuje, że się nie zaszczepił - jak pisałem wyżej o tym byłym pośle - TO WG. ANTYSZCZPIONKOWCÓW TO JEST ŚCIEMA, ALBO "BO MUSIAŁ", ale tylko jak ktoś rzuci jakiś strzępek niesprawdzonych informacji, że ktoś umarł po szczepieniu to już dla was NIE JEST ŚCIEMA TYLKO PRAWDA OBJAWIONA.... ;) Jakie to proste, prawda ?

W spisku mającym na celu ukrycie "prawdziwych" skutków szczepień lub/i braku ich skuteczności rozumiem, że wg. was uczestniczą wszystkie firmy farmaceutyczne na świecie, wszystkie rządy (w tym rząd Izraela ;) ), wszystkie główne media, wszyscy lekarze ? ;) No cóż odziały specjalistyczne (ale nie covidowe :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:) pełne są ludzi, którzy widzą takie spiski....

A dzisiaj MZ znowu podało dane. Ok 7% osób zaszczepionych zmarło na COVID i w tej grupie 7% średnia wieku jest powyżej 70 lat z wieloma poważnymi chorobami współistniejącymi. Cała reszta to niezaszczepieni...

I do końca to nie jest tak, że jak ktoś się nie chce szczepić to niech robi co chce bo jakbym widział sąsiada na parapecie, który chce skoczyć i popełnić samobójstwo to tez bym wzywał policję i pogotowie....
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Chciałbym o jedną rzecz się zapytać adamo i tego budmajstraczemu według WHO i innych organizacji osoba zaszczepiona jest liczona 2 tyg po przyjęciu drugiej dawki odczyny poszczepienne są po godz lub w pierszym tygodniu po szczepieniu nie uważacie że coś tu nie tak z tą statystyka? Czy też uważacie że to jest normalne w tym wszystkim? I to nie jest manipulacja liczbami?
I jeszcze jedno u mnie w rodzinie 2 osoby zachorowały na covid matka i córka, ta còrka w miarę lekko to przeszła natomiast ta matka 2.5 tyg w szpitalu bardzo mocno osłabione ma serce a płuca jeszcze bardziej obie zaszczepione 2 dawkami.... a jej mąż i babka nie zaszczczepili się a mieszkają razem w mieszkaniu i nie zachorowali cuda 😁
 
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Chciałbym o jedną rzecz się zapytać adamo i tego budmajstraczemu według WHO i innych organizacji osoba zaszczepiona jest liczona 2 tyg po przyjęciu drugiej dawki odczyny poszczepienne są po godz lub w pierszym tygodniu po szczepieniu nie uważacie że coś tu nie tak z tą statystyka? Czy też uważacie że to jest normalne w tym wszystkim? I to nie jest manipulacja liczbami?
I jeszcze jedno u mnie w rodzinie 2 osoby zachorowały na covid matka i córka, ta còrka w miarę lekko to przeszła natomiast ta matka 2.5 tyg w szpitalu bardzo mocno osłabione ma serce a płuca jeszcze bardziej obie zaszczepione 2 dawkami.... a jej mąż i babka nie zaszczczepili się a mieszkają razem w mieszkaniu i nie zachorowali cuda 😁
Najlepiej przyjac zasade wszystkie statystyki sa przeklamane i podyktowane przekupnym lekarzom, mediom, politykom i naukowcom przez koncerny farmaceutyczne

Co jest prawda.

Nie wchodzic w zadne szczepionki i nie dyskutowac, co najwyzej z buta tylko jakiemus opetanemu jak nalega na miescie od czasu do czasu.

Ale to tak jak kopnac bezdomnego albo psa, z pogarda i sie odsunac.

Oczywiscie mozna pokazac mu w ten sposob kto jest z miasta, to widac, slychac i czuc


Tacy mlodzi, tacy wyksztalceni a tacy glupi lol

Bawienie sie w cyferki nie ma zadnego sensu, nie i juz.

Po co sie denerwowac?

Co dodyskusji kazdy powienien wyrobic swoje zdanie i


Po co sie przekonywac? Jaki ma sens? To wyzwala niepotrzebne emocje, chyba wszyscy sie zgodza?

Co do tego 'Jestesmy wolni, mozemy isc' mialbym zatsrzezenia bo lewicowy syf typu Holownia, lewica i spora czesc PO jest za utrudnianiem wolnosci i zycia tym co nie kupuja tej sciemy

Dzis dzien Elektrycznych Gitar, pewnie Adamo tez lubi
Post automatycznie złączony:

Apropo moj 'kolezka'


Jakim cudem siedzi po mediach i bawi sie w polityke kilka lat jak nie jest poslem i zrezygnowal nawet z pracy? Skad ma kase? Jezdzenie i wieczna kampania kosztuje

A on nie ma zadnych dochodow teraz, a juz dwa lata temu mowil mi ze na kampanie prezydencka wydal 7 milionow.

Skad??

Jak sie dokopie to pokaze wam wspolne zdjecia. Wymienilem nawet numery z jego oficerem prowadzacym jak mu tam? Michal Kobosko.

Widzielismy sie w Balham


'Pana partia sobie jakoś poradzi bez tych wpłat a chore dzieci nie.

4

Jarek C.
8 hours ago
oczywiście, że sobie poradzi bez tych wpłat bo prawdziwe pieniądze płyną z innego źródła.'

Hehe amen
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Oczywista oczywistość. Kimmich miał zostać zniszczony więc zaczął śpiewać jak zmanipulowane baranki przez telewizorek. To, że jest debilem tłumaczono mu przed jego ostateczną decyzją, w trakcie i po niej. Chłop ma grube miliony na koncie, jest ustawiony do końca życia. Bayern go chciał zniszczyć żeby poddał się masowej propagandzie? Jeśli tak bardzo nie chciał się zaszczepić, to na 1000% znalazłby się chętny na niego klub i zaproponował mu współpracę z dopiskiem " Drogi Kimmisiu nie zniszczymy cię jak się nie zaszczepisz" żeby mieć w szeregach top gracza na tej pozycji na świecie. Nie ma szans, że po prostu przeszedł chorobę na która umierają miliony ludzi na świecie z powikłaniami, bo miał foliarski łeb. To właśnie kimmich klasycznie ośmieszył i wystawił piękną laurke po raz kolejny towarzystwu antyszczepowemu. Ale oni dalej będą mówić na każdą informację, ZaPłAcIlI mU złOdziEjowI jEdnemu. A jak doda taki robak jak wyzej totalna bzdure, to wszyscy o tak tak to jest prawda objawiona. Rozumowanie 5 latka i to takiego z niedojebaniem mózgowym, ale cóż są tacy ludzie. Już się nie martwie w ogole że ktos to bedzie czytal i zmieni zdanie i się np. nie zaszczepi bo to po prostu trzeba być takim samym cymbałem, po przeczytaniu tego żeby w to wierzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukpol 73,4K

lukpol

Użytkownik
Bo chyba robili testy?
Szanowni uczeni i zdrowi na umyśle... wytlumaczcie 5 letniemu cymbalowi z niedojebaniem mozgowym jak to mogło się wydarzyć, ponieważ wasz super extra zarazliwy wariant omikron czy ten troszke słabszy delta czy super delta potrzebuje ok.3 sekund by znaleźć nowego nosiciela.
Oczywiście proszę o wiadomość z KONKRETNEGO źródła
Pozdrawiam
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik

Konkretna informacja, a nie jakieś półinformacje z domysłami od foliarzy.
Piękna propaganda i manipulacja!!!!
Post automatycznie złączony:

Skąd pewność, że nie zachorowali. Prawdopodobnie przeszli covid bezobjawowo, a że mieli silniejszy układ imminologoczny - tylko pogratulować.
Racja prof.Simon :LOL:
Post automatycznie złączony:

Oczywista oczywistość. Kimmich miał zostać zniszczony więc zaczął śpiewać jak zmanipulowane baranki przez telewizorek. To, że jest debilem tłumaczono mu przed jego ostateczną decyzją, w trakcie i po niej. Chłop ma grube miliony na koncie, jest ustawiony do końca życia. Bayern go chciał zniszczyć żeby poddał się masowej propagandzie? Jeśli tak bardzo nie chciał się zaszczepić, to na 1000% znalazłby się chętny na niego klub i zaproponował mu współpracę z dopiskiem " Drogi Kimmisiu nie zniszczymy cię jak się nie zaszczepisz" żeby mieć w szeregach top gracza na tej pozycji na świecie. Nie ma szans, że po prostu przeszedł chorobę na która umierają miliony ludzi na świecie z powikłaniami, bo miał foliarski łeb. To właśnie kimmich klasycznie ośmieszył i wystawił piękną laurke po raz kolejny towarzystwu antyszczepowemu. Ale oni dalej będą mówić na każdą informację, ZaPłAcIlI mU złOdziEjowI jEdnemu. A jak doda taki robak jak wyzej totalna bzdure, to wszyscy o tak tak to jest prawda objawiona. Rozumowanie 5 latka i to takiego z niedojebaniem mózgowym, ale cóż są tacy ludzie. Już się nie martwie w ogole że ktos to bedzie czytal i zmieni zdanie i się np. nie zaszczepi bo to po prostu trzeba być takim samym cymbałem, po przeczytaniu tego żeby w to wierzyć.
Nie obrażaj mutancie covidowy tych co myślą logicznie a że masz zryty swój beret od mediów głównego ścieku to twoja sprawa!!! Wytrzymajcie jeszcze miesiąc a wrócicie do normalności!!!! Ostatnia prosta a tutaj ciągle rondo:LOL:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom