>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

Pablito91 602K

Pablito91

Użytkownik
Uff maksy fartem weszły. Bunting swoje rzucił. Jestem zdziwiony że Smith tak mało. No i szacun dla Buntinga gdzie prawie wyrównał ze stanu 1:4
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M. van Gerwen - C. Dobey
Najwięcej 180: C. Dobey @ 1,70 5-4
Betclic

Chyba dość dobra opcja na ten mecz. MVG mocno spuścił ze 180tkami, a przynajmniej do tego co było parę lat temu. Ale też do mocnego punktowania nie potrzebuje maksów, przewagę w legach buduje na 140tkach, albo schodzi na inne sektory. Jak mu się tylko pierwsza lotka nie wbije wygodnie na trebel20 to nie forsuje, tylko od razu zmienia na 19tki czy 18tki. Na pewno nie jest to gracz trylko potrójnej 20tki jak wielu innych z czołówki, którzy dopóki mogą to nie zmieniają najwyższego sektora. W tych MŚ wcale dużo nie rzucał 180tek, 3 w pierwszym meczu, za to z w meczu z Suljoviciem aż 12, ale potem wszystko wróciło do normy i tylko 3 w meczu z van Duijvenbode. Dobey to spec od 180tek, jeden z lepszych w tourze i to pokazuje również w tym turnieju: 5, 8, 8 to jego maksy w kolejnych rundach. Widać dużo więcej niż Holender, jego średnia na leg również jest wyższa od MVG (0.35 vs 0.31), zresztą podobnie jak w całym sezonie (0.31 vs 0.27). Anglik nie ma wyjścia, żeby mieć szansę w numerem jeden tego sezonu to maksy po prostu muszą wchodzić i są na to widoki, bo forma Hollywooda bardzo dobra.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Szkoda Price'a, że odpadł bo z nim zawsze jakieś emocje są.

Co do Buntinga to kobita mnie pytała co to za dziadek gra a ja mówię, że nie ma jeszcze 40 lat to była w szoku.

Smith już kolejny mecz słabiutko z maxami. O ile z Cullenem coś rzucił to z Schindlerem i w dzisiejszym meczu cieniutko. Może w półfinale z Niemcem będzie festiwal 180. Na to liczymy.
 
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Price zwariował, raz słuchawki, raz stopery, ale nic to nie pomogło. Czapki z głów przed Clemensem, bo prawda jest taka, że gość kręci tutaj najlepsze liczby zaraz po MVG
 
Pablito91 602K

Pablito91

Użytkownik
Szkoda, że ostatni typ nie wszedł. Zamykał mi gruby kupon. MvG pozamiatał Dobey'em. Jest poza zasięgiem kogokolwiek w tych mistrzostwach.
 
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Powoli można już zaczynać typować ćwierćfinały.

Na pierwszy ogień na papierze najpewniejszy bet, czyli MVG.
Holender powinien się rozprawić z Dobeyem. Kursy są niskie, więc pójdę w stronę handicapu - 2,5. Myślę, że w formacie do 5 wygranych setów, więcej, niż 2 sety Anglik nie urwie.
Ich mecze zazwyczaj są w miarę wyrównane, ale w takim formacie jeszcze się nie mierzyli i doświadczenie MVG zrobi swoje. Średnia Holendra to 104,03, a u Anglika niecałe 96.
Na dublach też różnica na korzyść MVG.
Van Gerwen handi - 2 5 @1,69 Betfan

Clayton 1,62 Betfan

Statystki po stronie Walijczyka, miał już teraz jeden bardzo poważny sprawdzian i go zaliczył. Pokonanie Rocka należało do nie lada wyzwań, chociaż Josh też popsuł kilka ważnych lotek.
Van der Bergh narazie idzie jak burza, ale nie miał tutaj jeszcze żadnego poważnego sprawdzianu. Ratajski i zwłaszcza Kim kompletnie się nie postawili. Szykuje się wyrównane spotkanie, ale sądzę, że góra będzie Walijczyk.

Smith - Bunting
Over 7,5 @2,08

Tutaj szykuje nam się fenomenalny mecz, jeśli obaj będą grać tak jak dotychczas (Smith głównie w meczu z Cullenem)
Srednia praktycznie identyczna 98,0 i double na 40%
Nie wiedzę tutaj faworyta, bo Bunting gra naprawdę świetnie i faworyzowanie Smitha kursem 1,32 jest słabe. Wydaje mi się, że over spokojnie do pokrycia i wynik minimum 5:3 bardzo prawdopodobny.

Meczu Price nie obstawiam, bo jestem za Clemensem, ale czy on to udzwignie, albo, czy Gerwyn mu na to pozwoli to już osobne kwestie. Nie przepadam za Walijczykiem, a Clemens dotychczas gra świetnie, więc jakiś grosz na niego wrzucę, ale to będzie ciężki mecz. Jednak na luźno mogę zaproponować Clemensa po kursie 4,00
+1,5 @3,00
+2,5 @1, 86
+3,5 1,33
Natomiast jeśli Price zagra na swoim najwyższym poziomie, to pewnie Clemens będzie mieć ogromne problemy i pytanie też, czy psychicznie to udzwignie.
1/4 udana. Szkoda tego Claytona, bo popsuł piękne ako, ale single na i taśma gdzie był win Clemensa na szczęście zagrałem over w meczu Claytona
 
kacper091097 260,6K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
VDB - MVG
under 22.5 maxów
@1.8
Betclic
Idę w under maxów w tym spotkaniu, bo liczę, że nie będzie ono wyrównane i MVG ponownie zagra na średniej powyżej 100. VDB będzie miał zapewne dużo problemów by do tej średniej dobić i niekoniecznie powinien tu wygrać więcej niż 2-3 partie. VDB we wczorajszym meczu dał sporo maxów, ale nie zawsze było tak kolorowo w tym turnieju i czasem nie było ich za dużo. Jeśli MVG szybko wybije rywalowi nadzieje o finale to mecz może się szybko "skończyć" i nie będzie za dużo maxów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +829
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
VDB - MVG
under 22.5 maxów
@1.8
Betclic
Idę w under maxów w tym spotkaniu, bo liczę, że nie będzie ono wyrównane i MVG ponownie zagra na średniej powyżej 100. VDB będzie miał zapewne dużo problemów by do tej średniej dobić i niekoniecznie powinien tu wygrać więcej niż 2-3 partie. VDB we wczorajszym meczu dał sporo maxów, ale nie zawsze było tak kolorowo w tym turnieju i czasem nie było ich za dużo. Jeśli MVG szybko wybije rywalowi nadzieje o finale to mecz może się szybko "skończyć" i nie będzie za dużo maxów.
Nie neguję typu ale biorąc np pod uwagę mecz Smith - Bunting to przy stanie 4-1 to właśnie Bunting zaczął się odpalać i over 19,5 finalnie weszło. Więc argument o wybijaniu rywalowi nadziei taki średni, ale swoją drogą co robi Smith a co MVG na tym turnieju...
 
sza 85,8K

sza

Użytkownik
VDB - MVG : MVG under9.5 maxów @ 2.34 betFAN
W spotkaniu VDB - MVG również uważam że warto pójść w stronę underu maxów. Gerwen lubi po 2xT20 schodzić do T19 i praktycznie w każdym spotkaniu kilkukrotnie tak robi. Dlatego jego liczby maxów wyglądają tak, a nie inaczej w tym turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +829
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ojj Prajsik, Prajsik.. Niesamowicie mnie wczoraj okradłeś. Moje piękne długo Price ćwiartka x MVG ćwiartka x minimum 4 zamki 170 zostało wyrzucone w najmniej spodziewanym momencie. Dziwna sytuacja, internety są bezwzględne, a były mistrz świata nie wytrzymuję presji. Oglądam darta 8 lat i nie pamiętam aż takiej sensacji z takim wynikiem i z tak marnym faworytem jak podczas wczorajszego meczu Price z Clemensem. Co do samego turnieju to póki co wygląda on na konkurs pt: "Kto przegra z MVG w finale".

Clemens-Smith

"Clemens już nie zagra kolejnego takiego dobrego spotkania" - takie opinie krążą po różnych forach. Bunting też nie miał, a zagrał, ale przespał mecz na podwójnych. Co łączy Buntinga z Clemensem? Obaj świetnie punktowali na T20. Format wydłużony do 6 wygranych setów, powinniśmy dostać 8-9 setów na spokojnie. Linia wystawiona na 10.5 co daję nam ponad 1 maxa na seta.

4/13
8/30
5/20
8/22

Daje nam to blisko 0.3 maxa na lega co w moim odczuciu przy wyrównanym spotkaniu powinno pokryć linię. Obaj rzucają szybko, a wczorajsze podwójne Smitha pokazały, że jak się chce go pokonać to trzeba szybciej docierać do podówjnej.

Clemens powyżej 10.5 180's - 1.87/betfan

MVG-Dimitri van den Bergh


Pamiętacie MVG sprzed dwóch lat? To była wersja DEMO, na tych mistrzostwach dostaliśmy wersję DEMON, tą dla której zacząłem oglądać darta. Wielkiego zielonego dominatora, którego boi się każdy z przeciwników. W moim odczuciu Dobey przegrał wczorajsze spotkanie przed wyjście na scenę, a dobity został już w 1 legu, gdzie Holender rozpoczął 180, 120 (jedna wybita lotka na T20). Potem próbował jeszcze walczyć, wygrał nawet 2 lega tego seta, ale ostatecznie wygrał zaledwie 3 legi i zakończył spotkanie bilansem 15-3 w legach. MVG zanotował 5 perfekcyjnych rozpoczęć, gdzie zaświeciła mu się 9 lotka i w jednym z podejść miał nawet 6 perfekcyjnych po 2 turach. Ja w dzisiejszym spotkaniu będę również szukał 9 lotki Holendra, ponieważ czuję, że jeżeli ktoś ma to zrobić to właśnie on, bo jego forma na tych MŚ jest dużo wyżej niż całej reszty. Jeżeli spojrzymy na średnie to podczas 4 spotkań tego turnieju ani razu nie zszedł on poniżej 100! Maxuje, punktuje, skaczę po tarczy, bawi się grą. Pokaż mi jak grasz 107, a powiem Ci kim jesteś. MVG próbował 25/Bull/D16 jednak ostatnia lotka była niecelna. Kolejna z nich jednak okazała się celna i Holender zapiął wczoraj 152 co jest jego najwyższym C/O na tym turnieju, a miał również podejście na 170 chybione jednak na czerwonym środku.

Rozpływam się nad MVG co w sumie nie jest dziwne, bo gra niesamowity kosmos, ale warto również zwrócić uwagę na jego dzisiejszego rywala, czyli pierwszego Belgijskiego półfinalistę MŚ - van den Bergha. Czy Belg zagrał tylko jedno dobre spotkanie na tych MŚ? Tak, ale w kluczowym momencie dzięki solidnej punktacji pokonał faworyta Claytona. Dima pocichutku bardzo prostą drabinką dotarł do półfinału i ma nadzieję na postraszenie MVG. Format wydłużony do 6 wygranych setów, buki na MVG dają grosze, ale już z overem 7.5 seta dostajemy całkiem przyjemny kurs, a jednak Dima przyjemnie broni swoich podań, więc te 2 sety przy własnym podaniu powinien wygrać, a do tego 9darter oraz zamek MVG, bo linia wystawiona przyjemnie, a potrójne siedzą mu jak nigdy.

MVG win oraz powyżej 7.5 seta - 1.45/totalbet (opcjonalnie nawet te 8.5 seta przy potężnym kursie)
9 darter - 16/fortuna
MVG najwyższy C/O powyżej 137.5 - 1.82/fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gabriel Clemens - Michael Smith
Wygra spotkanie i powyżej 8.5 setów: Michael Smith @ 1.95
Betfan

Spodziewam się lepszego Smitha, coś jak w meczu z Cullenem gdzie miał ave 103 i wbił 10 180tek w 21 legach. Po wczorajszym meczu z Buntingiem mówił że za bardzo chciał udowodnić rywalowi (który coś tam o nim nagadał przed meczem) i nie wyglądało to przynajmniej w punktowaniu w legu okazale. Ale już duble trafiał jak mistrz (47%). Clemens gra turniej życia, ma wyższą średnią turniejową niż Anglik (97 vs 96) i jest ona dużo wyższa niż w sezonie (92), więc punktować Niemiec powinien dobrze. Gorzej z dublami, które nawet wczoraj rzucał przeciętnie 34%, ale nie robiło mu to szkody bo z rozsypanym Price’em miał dużo czasu na zamykanie (2 razy więcej od Price’a prób na dublach 43-22), więc nawet jak się pomylił 4-5 razy w legu to nie miało znaczenia. No to dzisiaj to może mieć znaczenie. Smith pokazał wczoraj że nie musi grać swojego dobrego darta żeby komfortowo ogrywać dobrze grających zawodników z czołówki. Wczoraj średnia ledwie 91, rywal 96, tylko 6 maksów a i tak Bunting musiał się nieźle gimnastykować żeby go przełamać i nieco powrócić do meczu. To co się będzie działo jak Smith zacznie na swoim poziomie wbijać t20? Może być Niemcowi czasem ciężko dopchać się do podwójnych. No i może poboczna sprawa, ale jak wczorajszy dzień pokazał ważna: tym razem publika na 100% nie będzie go wspierać, tak jak wczoraj. Dzisiaj gra z pupilkiem AllyPally. Clemens turniej życia, półfinał to i tak kapitalny sukces i wystarczy, trzeba ustąpić miejsca lepszym od siebie. Dlatego stawiam na awans Smitha, ale Niemiec nie da się stłamsić do końca i swoje sety wygra.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
G. Clemens wygra spotkanie, uzyska największy checkout, rzuci najwięcej 180-tek - @15.00 Betfan

Ciekawy byłem jaki kurs będzie na to zdarzenie i miło się zaskoczyłem. W takim razie trzeba próbować.
Oczywiście kilka znaków zapytania jest. Największy to czy Clemens pójdzie za ciosem i wygra ze Smithem.
Uważam, że jeśli nie przegra tego w głowie przed meczem, to ma duże szanse. Smith na tym turnieju do tej pory bez błysku i nie przekonuje. Jedyne co u niego funkcjonuje bez zarzutu to double.
Jeśli chodzi o checkout, to o wysoki zamek Niemca jestem spokojny, pozostaje tylko liczyć że Smith nie zamknie dziś swojego ulubionego 170.
Smith i maxowanie na tych Mistrzostwach to też zawód. Oczywiście może się dziś odpalić (w końcu rzucił najwięcej maxów na przestrzeni 2022 roku), ale oglądając jego poprzednie spotkania nic na to nie wskazuje, a Niemiec swoje dorzuci.

Dodatkowo:
G. Clemens uzyska najwyższy checkout i rzuci najwięcej 180-tek @6.75 Betfan
MvG wygra spotkanie i uzyska najwyższy checkout @1.75 Betfan
 
ziroxxx 808,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Clemens - Smith
Typ: Clemens over 10,5 180' @ 1.90 betclic
12 lub więcej 180' @ 2.88 22bet aj niewiele zabrakło


Clemens, który jest czarnym koniem turnieju ewidentnie złapał formę. Dobrze wygląda na dablach i w maxach. Pytanie czy powtórzy kolejne tak dobre spotkanie jak z Pricem. Smith gra w kratkę. Bardzo liczyłem na jego maxy w ostatnim meczu z Buntingem, który przegrał ten pojedynek na dablach. W ćwiercfinale nie mozna rzucać na poziomie 24%, Smith to wykorzystał. Przy rozegraniu 30 legów to nie spodziewałem się, że Smith rzuci tylko 6 maxów. Szok :eek:. Clemens aby powalczyć z Smithem to musi wejść na dobry poziom rzucania maxów, bez minimum 11 nie może liczyc na win. Clemens z Pricem w ciągu 6 setów zrobił 8 maxów, a dziś liczę że zobaczymy o wiele dłuższy pojedynek. Może zakrecimy się około 8/9 setów. Więc obaj myśle, że zrobią minimum 12 maxów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +829
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dimitri van den Bergh - Michael van Gerwen, VAN GERWEN WIECEJ 180 @2.50 BETCLIC

Obaj zawodnicy są w top fomie, ale to van Gerwen jest mocniejszy na ten moment. Myślę że Holender po raz kolejny zmierza po triumf na wielkiej imprezie. W tym meczu skupiam się na 180's, jest to mocno loteryjna opcja, ale przy takim kursie warto oprzeć się na prawdziwym fenomenie w tej dyscyplinie, który jak ma swój dzień, to rzuca jak w transie te 180.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +829
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Smith under 13.5 180' @1.73 wszędzie mniej więcej

Linie wystawione zdecydowanie za nazwisko. Czy Smith ma formę na finał? Odpowiem - nie zasłużył by byc w dwójce. Clemens za całokształt zdecydowanie bardziej, z tym że ja wciąż nie potrafię Niemcowi zawierzyć. Więc pójdę tradycyjnie w under. Na jakiej podstawie miałby dzisiaj Smith odpalić i rzucić 14 maksow? Rozumiem, wiem, szanuje jego osiągnięcia jeżeli chodzi o 180'. Ale tu nie siedzi. Po prostu nie siedzi. Z każdą runda czekamy aż w końcu zacznie siedzieć. Ja się wyłamie i mam nadzieję że dalej siedzieć nie będzie. Statystyki każdy może sobie przejrzeć sam, te turniejowe tylko potwierdzają powyzsza tezę

Dima nas zaskoczy. A jeżeli nie Dima to MvG że jednak Bogiem nie jest. Każdy musi mieć słabszy dzień. U MvG czuje dzisiaj. Na tyle że nie będę zdziwiony jak ... straci trzy sety ;)
 
Do góry Bottom