>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

G 0

gubernator_nh

Gość
Clemens +2.5 seta po @1.80 uważam, że warto. Wczoraj pięknie odpalił, a Smith też miewa przestoje i czacha mu się grzeje często.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Smith under 13.5 180' @1.73 wszędzie mniej więcej

Linie wystawione zdecydowanie za nazwisko. Czy Smith ma formę na finał? Odpowiem - nie zasłużył by byc w dwójce. Clemens za całokształt zdecydowanie bardziej, z tym że ja wciąż nie potrafię Niemcowi zawierzyć. Więc pójdę tradycyjnie w under. Na jakiej podstawie miałby dzisiaj Smith odpalić i rzucić 14 maksow? Rozumiem, wiem, szanuje jego osiągnięcia jeżeli chodzi o 180'. Ale tu nie siedzi. Po prostu nie siedzi. Z każdą runda czekamy aż w końcu zacznie siedzieć. Ja się wyłamie i mam nadzieję że dalej siedzieć nie będzie. Statystyki każdy może sobie przejrzeć sam, te turniejowe tylko potwierdzają powyzsza tezę

Dima nas zaskoczy. A jeżeli nie Dima to MvG że jednak Bogiem nie jest. Każdy musi mieć słabszy dzień. U MvG czuje dzisiaj. Na tyle że nie będę zdziwiony jak ... straci trzy sety ;)

Brawo, brawo. 4 sety, 2:2 a Smith dziesięć maksow. To się rozminelismy panie Michale
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
No i tak jak przeczuwałem mieliśmy festiwal maxów. Brawo Smith i oby była forma na finał to będzie kolejny kosmiczny mecz. Oby z MVG.
 
H 48,6K

halacik96

Użytkownik
Betfan oferował fajny zakład na C/O obu zawodników. Linie 150+ z kursem 15 - zabrakło tylko zamka Clemensa aby plus pojawił się w dwóch meczach
Linia na poziomie 160+ była z kursem 40! A jak wiadomo mvg z vdb zamknęli po 170 więc wydaje się dosyć gładko.
W meczu finałowym pewnie kilka okazji na najwyższy zamek będziemy mieć bo format setowy wydłużony, forma obu Panów też niczego sobie, ale pewnie kurs będzie już mniejszy, myślę że około 15-20 co i tak stanowi fajny pomysł.
 

Załączniki

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie chce mi się sprawdzać ale ciekawe kiedy i czy był już kiedyś zawodnik który nie stracił seta w półfinale i ćwierćfinale. Kosmos

W całym turnieju MvG stracił trzy sety, dwa z Mensurem (jednego rezygnując z bulla bo założył że Austriak nie skończy 161). Nie do wiary.

Ja bardzo lubię Smitha, kibicuje mu ale gdyby dzisiaj wydarzyło się coś dziwnego i to Anglik by wygrał to byłoby to po prostu niesprawiedliwe. Życzę nam wszystkim by podjął walkę i finał był ekscytujący ale innej opcji niż wygrana Shreka po prostu nie ma
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Michael Smith - Michael van Gerwen, najwięcej 180 - Smith, @1.50 BETCLIC

Nie ma wątpliwości, że w finale mierzą się dwaj najlepsi zawodnicy na tych Mistrzostwach, którzy praktycznie od początku imponowali świetną grą, wysoką średnią z trzech lotek i dobrymi kończącymi. Trudno powiedzieć kto wygra, bo chciałoby się, żeby Smith w końcu przypieczętował świetny turniej, ale van Gerwen to jednak maszyna, która w swojej najlepszej wersji ogrywa dosłownie każdego.
Jeśli Smith ma wygrać, to musi bazować na 180 - w ostatnim meczu wchodziły mu bardzo lekko w porównaniu do van Gerwena. Myślę, że bez względu na końcowy wynik, to Smith będzie częsciej rzucał 3x 60 w jednym podejściu.
 
Ostatnia edycja:
H 48,6K

halacik96

Użytkownik
Michael Smith - Michael van Gerwen
Obaj zawodnicy checkout 160+
@15 betfan
Tak jak myślałem, kurs już sporo mniejszy ale i tak warty pobrania. Chyba wszyscy liczymy na ciekawe widowisko,myślę,że będzie kilka okazji do wysokich zamków i przynajmniej po jednym z nich finaliści wykorzystają.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Michael Smith - Michael van Gerwen, najwięcej 180 - Smith, @1.50 BETCLIC

Nie ma wątpliwości, że w finale mierzą się dwaj najlepsi zawodnicy na tych Mistrzostwach, którzy praktycznie od początku imponowali świetną grą, wysoką średnią z trzech lotek i dobrymi kończącymi. Trudno powiedzieć kto wygra, bo chciałoby się, żeby Smith w końcu przypieczętował świetny turniej, ale van Gerwen to jednak maszyna, która w swojej najlepszej wersji ogrywa dosłownie każdego.
Jeśli Smith ma wygrać, to musi bazować na 180 - w ostatnim meczu wchodziły mu bardzo lekko w porównaniu do van Gerwena. Myślę, że bez względu na końcowy wynik, to Smith będzie częsciej rzucał 3x 60 w jednym podejściu.
jak coś to na betfanie MVG win, a Smith więcej maxow po 1.9
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Typ trochę abstrakcyjny, ale może się uda.

Brak 180' w pierwszym legu.
U unibet 3.60.

Panowie, szczególnie Smith rzucają maxy jak szaleni, ale licze, że stawka meczu spowoduje małe zdenerwowanie u Panów i typ wejdzie. Przeważnie kurs na taki typ to koło 2-2.5. Tutaj jest tak wysoki, że ja próbuje.
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Nie chce mi się sprawdzać ale ciekawe kiedy i czy był już kiedyś zawodnik który nie stracił seta w półfinale i ćwierćfinale. Kosmos

W całym turnieju MvG stracił trzy sety, dwa z Mensurem (jednego rezygnując z bulla bo założył że Austriak nie skończy 161). Nie do wiary.

Ja bardzo lubię Smitha, kibicuje mu ale gdyby dzisiaj wydarzyło się coś dziwnego i to Anglik by wygrał to byłoby to po prostu niesprawiedliwe. Życzę nam wszystkim by podjął walkę i finał był ekscytujący ale innej opcji niż wygrana Shreka po prostu nie ma
Był, oczywiście GOAT Phil Taylor w 2001 i 2002 :)

Wystarczyło sprawdzić, że były 4 finały do 0, wszystkie wygrane przez Phila: 1998, 2001, 2002 i 2006.

W 2001 przegrał 1 seta, w 2002 2 sety (grano tylko 5 meczów, teraz 6).

Dziś nie ma szans, Smith jest za dobry żeby przegrać do 0. Ale takie 7-2 mnie nie zdziwi :)

 
Otrzymane punkty reputacji: +591
psotnick 863,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Michael Smith - Michael Van Gerwen
Michael Van Gerwen wygra mecz, a Michael Smith rzuci najwięcej 180tek: Tak @ 1.90

Wygra spotkanie i powyżej 9.5 setów: Michael Van Gerwen @ 1.75

Betfan

Jak dla mnie najpewniejsze typy na ten finał. Dwóch graczy z chyba najszybszymi procesorami dartowymi być może w historii tej gry. Do tego lubią się popisać nietypowymi kombinacjami, więc raczej nie ma ryzyka że to będzie nudny finał. MVG w najlepszej formie od samego początku turnieju, ponoć ktoś sprawdził że średnią ma wyższą niż we wszystkich poprzednich swoich runach kiedy zdobywał tytuł mistrza świata. Fakt faktem że w tym roku wygląda na nietykalnego, ale też po drodze nie było komu mu zagrozić. Dopiero w finale może się czaić ryzyko, ale też Smith chyba musiałby zagrać życiówkę żeby mieć szansę go ograć, plus MVG musiałby mieć 1-2 sety zawieszenia. Chyba nierealne, ale też dzisiaj wykluczam możliwość blowoutu jak było wczoraj z Van der Berghiem. Chwilami wyglądało to jak gra treningowa, gdy Michael się bawił nietypowymi kombinacjami. Mimo tej przewagi to Belg i tak miał 2 sety na wyciągnięcie ręki, swoje lotki w deciderze seta, miał nawet setowe, ale bez skutku. Dlatego myślę, że Smith spokojnie jest w stanie wygrać 3-4 sety, może nawet więcej. Pomogą mu w tym 189tki, które do niego wróciły wczoraj (19 sztuk), Holender też wczoraj szalał z maksami (9x180 w ledwie 22 legach), ale też wczoraj DVDB pozwolił mu się bardzo wyluzować. Dzisiaj takiego komfortu nie będzie, a i Micheal nie jest przywiązany kurczowo do t20, w razie komplikacji szybko schodzi na 19tki. Smith to jednak 60tek to sobie nie odpuszcza tak łatwo.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja pobrałem taki zaklad w unibet i widzę duże szanse:
Van Gerven wygra a w meczu KAŻDY RZUCI PO 17 lub więcej 180' , kurs: @5.50. Smith w półfinale 19 maxow a Szrek 9 maxów. JAK BĘDZIE WIECEJ SETÓW TO MOŻE OGARNĄ.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Powyżej 4,5 lega w 1 secie @2,75

Obaj panowie w tym turnieju są w bardzo dobrej dyspozycji stąd decyduję się zagrać, że już w pierwszym secie wyjdą odpowiednio skoncentrowani i żaden z nich nie da się przełamać.
 
psotnick 863,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja pobrałem taki zaklad w unibet i widzę duże szanse:
Van Gerven wygra a w meczu padnie 17 lub więcej 180' , kurs: @5.50. Smith w półfinale 19 maxow a Szrek 9 maxów. Powinni wspólnie ogarnąć te 17 maxow.
Chyba nie doczytałeś, albo tłumaczenie na stronie coś przekłamało.

MVG musi wygrać i OBAJ ZAWODNICY muszą rzucić 17 lub więcej maksów
Smith, Michael - van Gerwen, Michael
van Gerwen, Michael - Match Winner and both players to throw 17 or more 180s in the match @5.50
A co do samego typu to jest nawet realny, tylko jeden warunek: dużo setów i legów, minimum 10-11 setów i prawie każdy set po 4-5 legów. Możliwe, ale kurs wystawiony prawidłowo, czyli wysoki.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG-Smith

"Finały się ogląda, a nie obstawia". Często takie słowa są bardzo często wypowiadane, ale czy oby na pewno? Finał MŚ w piłce pokazał nam, że można było na nim naprawdę sporo zarobić, w tym dziale również zostało przedstawione mnóstwo ciekawych betów na finałowe spotkanie w darcie, które naprawdę wyglądają bardzo sensownie. Mi osobiście 9-darter MVG zamyka dwie fenomenalne długoterminówki i nie ukrywam, że bardzo mocno na niego liczę. W 1/4 zaliczył on 6 perfekcyjnych lotek przeciwko Dobey'owi jednak z Dimą było ich bodajże 5. Holender świetnie punktuje, stracił zaledwie 1 seta w trzech ostatnich pojedynkach, a każde ze spotkań na tym turnieju zagrał na AVG100+. Osobiście nie widzę tutaj dużych szans dla Smitha choć MVG miewa momenty, gdzie się zacina i jeżeli Anglik dojedzie z punktacją na podobnym poziomie co w spotkaniu z Clemensem to naprawdę możemy dostać tutaj emocje. Smith więcej maxów i MVG win? Chyba tak, najbardziej naturalny bet.

Ja jak to ja z chęcią poszukam 170 C/O, bo kurs w STS wydaję się naprawdę bardzo przyzwoity. Do tego pójdźmy trochę w statystyki:

MVG - 1 sztuka
Smith - 1 sztuka

We wczorajszych półfinałach rzucił swoje pierwsze 170 na tym turnieju, a sam przecież dostał dwa na twarz od DVD oraz właśnie Dimy. Smith rzucił Schindlerowi, więc tak naprawdę 4 z 6 "Big Fishe" odbyły się w spotkaniach z udziałem dzisiejszych finalistów. Do tego Smith zanotował wczoraj dwa finishe na bullu z czego jeden 161.

2022 - Price vs Smith - 161 vs 167
2021 - Price vs Anderson - 170 Andersona

Na moje wszystkie znaki na niebie wskazują tutaj duże szansę na 170, a kurs 5.0 wydaję się naprawdę bardzo dobry.

170 C/O w meczu - TAK - 5/STS
MVG wygra, Smith więcej 180s oraz najwyższy C/O powyżej 149.5 - 3/betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
Do góry Bottom