>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ComeOn! - opinie

K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Oferta może nie jest ogromna, natomiast na bardzo duży plus póki co wypłaty.
Wpłaciłem, obróciłem bonusem, minimum formalności jeśli chodzi o weryfikację i wypłata na koncie.
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Wypłata zrealizowana przez przelewy24 według ich strony 4h temu, a u mnie nadal nic, jest niedziela, ale nigdy się nie spotkałem z tym, żeby po realizacji przelewu przez p24 nie byłoby instant na koncie. Też tak mieliście, że trzeba było zaczekać?
 
K 460

krzysiek113

Użytkownik
tak wypłacałem w poprzednią niedzielę o 12, a kasę na koncie miałem dopiero w poniedziałek z 1 sesją w banku;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
kubeq8 1,1K

kubeq8

Użytkownik
Wypłata zrealizowana przez przelewy24 według ich strony 4h temu, a u mnie nadal nic, jest niedziela, ale nigdy się nie spotkałem z tym, żeby po realizacji przelewu przez p24 nie byłoby instant na koncie. Też tak mieliście, że trzeba było zaczekać?
Ja czekam od piątku zaakceptowali o 10;50 miało być 2h i cicho 😅
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Wypłata zrealizowana przez przelewy24 według ich strony 4h temu, a u mnie nadal nic, jest niedziela, ale nigdy się nie spotkałem z tym, żeby po realizacji przelewu przez p24 nie byłoby instant na koncie. Też tak mieliście, że trzeba było zaczekać?
Ja zleciłem na nest bank w sobotę a kasa dopiero w poniedziałek ale doszła bez problemu
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Co to za nowość przy rejestracji u buka że wymagają jednorazowego dostępu do rachunku bankowego? Czy to nie przegięcie?
Norma. Wiele bukow juz to ma. Możesz zdecydować się na standardową rejestrację i dane wpisać ręcznie. Nie musisz rejestrować się przez bank
 
Otrzymane punkty reputacji: +257
Do góry Bottom