>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ComeOn! - opinie

H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Nie wiem po co ludzie bawią się z tym gównianym bukiem jest tyle fajnych firm ktore nie robią jakiś cyrków a tu tyle negatywnych opinii bo robią z ludzmi co chcą ale nadal pakują sie w tego gównoobuka

Zaczniesz zarabiac jakiekolwiek pieniadze na zakladach to zrozumiesz czemu ludzie pchaja sie do roznorakich firm.
 
D 0

dzielnicowy

Użytkownik
Witam. Założyłem konto na tym dziadowskim bukmacherze tylko dlatego żeby skorzystać z oferty powitalnej i pojawiają się pierwsze problemy, konto zostało według nich „zatwierdzone”, wysłałem wszystkie dokumenty, tj: wyciąg i dowód z obu stron, zagrałem zakład bez ryzyka i udało się wygrać… chciałbym środki wypłacić i… no właśnie, zanim dokumenty zostały zatwierdzone nie miałem możliwości przejść do zakładki „wypłaty” po zatwierdzeniu już tak ale co z tego jak wchodzę w zakładkę „wypłata” i dostaje komunikat jak w załączniku poniżej? Ktoś coś z tego rozumie? Wysłałem im jeszcze potwierdzenie transakcji ale nie wydaje mi się że jest ono wymagane skoro wyciąg został zatwierdzony… kto miał podobny problem?
 

Załączniki

K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
poczekaj trochę , zatwierdzą i będzie git, ja jakiś czas temu ( do miesiąca) ponad 1000 wypłacałem, troche werfyikacja trwa ale do przejścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
Tofik22 5,2K

Tofik22

Użytkownik
Oni mają poślizg z wypłatami ale są wypłacalni tazke na spokojnie sianko Ci wypłaca tylko tak mi się wydaje że w weekendy nie wypłacają
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
D 0

dzielnicowy

Użytkownik
No dobra, wysłałem w razie co jeszcze potwierdzenie wpłaty bo reszta dokumentów widnieje jako „zatwierdzony” to skoro widnieją pod taką nazwą to dlaczego nie można wypłacić kasy? Mają widnieć jako „zweryfikowane”? Bo ja już nie kumam
 

Załączniki

M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Zaczniesz zarabiac jakiekolwiek pieniadze na zakladach to zrozumiesz czemu ludzie pchaja sie do roznorakich firm.
chłopie a co ma zarabianie do zakładania konta u bukmachera który robi sobie jaja z ludzi wypłaty tragiczne bonus tragiczny kontakt z nimi niemalże zerowy a pozniej płacz ze kasa nie doszła czy coś
 
K 69,1K

krzepki89

Użytkownik
No dobra, wysłałem w razie co jeszcze potwierdzenie wpłaty bo reszta dokumentów widnieje jako „zatwierdzony” to skoro widnieją pod taką nazwą to dlaczego nie można wypłacić kasy? Mają widnieć jako „zweryfikowane”? Bo ja już nie kumam
tak ma być jako zweryfikowane bez tego nie pozwoli przejść dalej
 
bazak 603

bazak

Użytkownik
Nie wiem skąd i dlaczego macie takie problemy. Gram u nich od +/- dwóch tygodni i wszystko ok. Ekspresowa weryfikacja, wypłaty bez problemów i hajs po kilku/kilkunastu minutach na koncie.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
chłopie a co ma zarabianie do zakładania konta u bukmachera który robi sobie jaja z ludzi wypłaty tragiczne bonus tragiczny kontakt z nimi niemalże zerowy a pozniej płacz ze kasa nie doszła czy coś
Zapewne chodzi o to, że jak nie masz gdzie grać bo wszędzie limity to zakładasz konta gdzie się tylko da. Dla mnie i pewnie wielu innych graczy bonusy mogą w ogóle nie istnieć. Wypłaty mogą przychodzić i po miesiącu. Nie spieszy mi się. Niech tylko buk będzie wypłacalny i da trochę pograć. To wystarczy.
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Zapewne chodzi o to, że jak nie masz gdzie grać bo wszędzie limity to zakładasz konta gdzie się tylko da. Dla mnie i pewnie wielu innych graczy bonusy mogą w ogóle nie istnieć. Wypłaty mogą przychodzić i po miesiącu. Nie spieszy mi się. Niech tylko buk będzie wypłacalny i da trochę pograć. To wystarczy.
No pewnie ze tak się zgadza tylko tu 99% na tym forum to sami milionerzy i ogrywają buka a prawda jest taka że to 1 może 2 % jest takich wygrywajacych z czego może 0.01 % jest na tym forum. Poważni gracze nie grają na jakiś śmiesznych comeonach itp tylko szukają zagranicznych firm a druga sprawa puść że 3-4 kupony po 500 zł w polskim buku to przy przyjmowaniu zakładu albo odrzuci zakład albo idzie do rozpatrzenia albo zbijasz kurs ze 1.8 na 1.5 a granie z podatkiem na singlach które mogą przynieść zywk to akurat daleko się nie zajedzie a 100% skuteczności nie ma nikt. Więc pchanie się w takiego bukmachera nie ma najmniejszego sensu a druga sprawa to jest taka że jak już wcześniej pisałem zagrałem u nich kilka kuponów i zamknęli mi konto nie podając żadnego powodu. Nie zakładałem kont na babcie czy ciotkę tylko na siebie i wspomnę że nie mam kablówki tylko światłowód także takie zachowanie z ich strony to raczej o nich dobrze nie świadczy. Ciekawe czy też sądzisz ze dobrze zrobił beskbet zwijajac interes z kasą ludzi. Miałbyś z 10 k na koncie to zapierddd.... Byś do prokuratury donieść na nich to samo po takich akcjach za chwilę może zrobić comeon tymbardziej że nie przynosi im to zysków bo tu 99% to sami milionerzy bo tu nikt nie gra za 2 zł czy 5 zł tylko grube siano. Ja nie jestem jedyny który ma jakieś cyrki z nimi to samo mogę napisać o beskbet że bukmacher był fajny wygrałem parę zł wypłacili mi i mi pasował a że komuś zajumal kasę to nie prawda.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Ale ja nie mowie, że nie masz racjii. Poprostu Ci wyjaśniłem o co chodzi poprzednikowi. Co do Pl buków to masz rację ale tylko po części. Jak grasz topowe ligi to możesz sobie stawiać spokojnie i po 10k i nikt Cię nie zlimituje. A za mniej popularne to i zagraniczne limitują. A to, że tutaj połowa ludzi to milionerzy dorobieni na buku to już od dawna wiem😁 Patrz na to z przymrużeniem oka i tyle😉 Powiem Ci, że ja też jest już polimitowany dużej części buków a milionów wcale nie zarobiłem😁 Buki limituja za to co i jak grasz. Dlatego też szukam różnych alternatyw a wolał bym grać na tych popularnych i najpewniejszych bukach.
 
H 0

Hubert1111

Użytkownik
Witam. Założyłem konto na tym dziadowskim bukmacherze tylko dlatego żeby skorzystać z oferty powitalnej i pojawiają się pierwsze problemy, konto zostało według nich „zatwierdzone”, wysłałem wszystkie dokumenty, tj: wyciąg i dowód z obu stron, zagrałem zakład bez ryzyka i udało się wygrać… chciałbym środki wypłacić i… no właśnie, zanim dokumenty zostały zatwierdzone nie miałem możliwości przejść do zakładki „wypłaty” po zatwierdzeniu już tak ale co z tego jak wchodzę w zakładkę „wypłata” i dostaje komunikat jak w załączniku poniżej? Ktoś coś z tego rozumie? Wysłałem im jeszcze potwierdzenie transakcji ale nie wydaje mi się że jest ono wymagane skoro wyciąg został zatwierdzony… kto miał podobny problem?
Witam, i jak jakieś postępy w tej sprawie, mam podobny problem dokumenty zatwierdzone, ale wypłaty nie można dokonać. Pozdr
 
K 20

kiniek78

Użytkownik
U mnie obyło się bez żadnych problemów. Dokumenty plus potwierdzenie wpłaty zatwierdzone. Po czym wypłata normalnie zrealizowana
 
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Panowie ten zakład bez ryzyka w razie przegranej jest automatycznie parzynawany po rozliczeniu zakładu? Czy ja muszę go sam aktywować jakoś?
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
bukmacher przebija szczyty żenady :D
Mają grę "Szybka szóstka" , typujesz ilosc bramek w meczach i nagroda jest uzaleziona od ilosci trafien.
Wszystko dziala do momentu wygranej , po wygranej gra zablokowana i trzeba pisac na czacie , po czym gra zostaje odblokowana a nagrody brak, znow trzeba pisac na czacie po nagrode :d
Dobra, raz sytuacja sie wydarzyla to sobie mozna wmawiac ze to przypadek, ale niestety - dzis identyczna sytuacja hahahaha
 
S 0

slaskfan1947

Użytkownik
Czy miał ktoś z Was podobny problem?
Zagrany został zakład bez ryzyka, kliknąłem wypłać-wypłata odrzucona, ponieważ przed wypłata pieniądze muszą zostać obrócone. Zostały, bo przecież został zagrany zakład bez ryzyka :)
Mieliście już podobny kłopot?
 
Do góry Bottom