>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 516,1K

snajp

Użytkownik
City ciśnie,Vukovic już kilka razy ratuje dupe Marynarzom
Następny gol City (2) @ 3.4
Nareszcie coś się udało trafić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4869
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:00
Spotkanie: Newcastle Jets vs Brisbane Roar
Typ: Apostolos Stamatelopoulos strzeli gola + BTTS
Kurs: 2.42✅
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza:

Jets jest już od wielu lat traktowane jako projekt, który jest jednym z najsłabszych w stawce. Nie raz ta ekipa wygrywała zawstydzające trofeum „wooden spoon”, a więc nagrodę za ostatnie miejsce w stawce.
Niestety niewiele zmienia się w Newcastle i podobnie jest w obecnym sezonie. Na ten moment jest to 10. pozycja i stara do miejsc play-off wynosi 5 punktów. Trzeba jednak przyznać, że w meczach z udziałem Jets nie jest nudno. Średnio pada 3.5 bramki na spotkanie, co jest jakąś atrakcją dla miejscowych kibiców. Ekipa Newcastle lepiej punktuje na swoich śmieciach, wszak na 4 rozegrane starcia pojawiło się 5 oczek. Dobrze byłoby poprawić ten bilans, szczególnie jutro po zasłużonej przegranej z Sydney FC. Szkoda gola strzelonego z pozycji spalonej przez Apostolsa Stamatelopoulosa, bo spotkanie mogłoby się wtedy inaczej ułożyć. Czy Jets wykorzysta atut własnego obiektu?

Po drugiej storni barykady znajduje się Roar, które także nie może być zadowolone z tej kampanii. Były nadzieję, aby nie być przysłowiowym chłopcem do bicia, niemniej jednak to się dzieje. Szczególnie dotkliwa była przegrana z Melbourne City aż 1:8 i to tylko pokazuje, że przyjezdni mają swoje problemy, szczególnie w defensywie. W tej chwili jest to najgorsza obrona w stawce z 30 wpuszczonymi bramkami. Średnia wynosi ponad 2 na mecz i tutaj jest wiele do poprawy. W ofensywie też nie jest kolorowo, chociaż należy docenić 35-letniego pomocnika Jaya O’Shea, który jest najlepszym strzelcem swojej ekipy z 6 trafieniami. Dla klubu z Brisbane jest to również dobra okazja, aby odbić się nieco od dna. Czy przyjezdni pokonają Jets?

Uważam, że będzie to otwarte widowisko. Zarówno Jets, jak i Roar nie najlepiej prezentują się w defensywie i w meczach z udziałem tych klubów pada wiele goli. Oba kluby mierzyły się ze sobą niedawno w Sydney i tam padł wynik 3:2. Więcej jakości jest po stronie gości, ale nie należy lekceważyć gospodarzy u siebie. Zdecydowałem się na typ, który mówi o tym, że Apostolos Stamatelopoulos zdobędzie bramkę i padnie BTTS. To sprawdziło się w ostatnim bezpośrednim starciu tych zespołów. Napastnik Jets regularnie dochodzi do sytuacji strzeleckich i o mało nie zaliczyłby trafienia w rywalizacji z Sydney FC. Widać, że piłkarz ten bardzo dobrze rozumie się ze swoimi kolegami, dodatkowo wykonuje rzuty karne, co jest sporym plusem przy niedoświadczonym arbitrem Cookiem, który prowadził bardzo mało meczów na poziomie A-League. Mam nadzieję na australijskie widowisko z bramkami.


Na większym ryzyku: Apostolos Stamatelopoulos + Jay O'Shea strzelą gola🟥 @5.74 Forbet strzelają karne, więc kto wie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4117
snajp 516,1K

snajp

Użytkownik
Jutro - Newcastle Jets - Brisbane Roar

Kolega successful successful proponuje ov 1,5 Roar i dokładnie opisał obie ekipy.Czy ostatni mecz Roar z Bykami to był tylko zły dzień,czy Oni rzeczywiście nie potrafią wykorzystywać 100% sytuacji? Nie wiem, może to Bulls ich zahipnotyzowali. Nie będę typował kto wygra i ile goli padnie w meczu bo tu może być wysoki over jak i smutny under.
Sędzia nowicjusz,który debiutował w AL 8 grudnia 23 w meczu Perth - City.Pokazał tylko dwie ŻK ale dwa razy wapno!I tu też może się niezawahać wskazać na ten magiczny punkt.

1. gol / Brisbane Roar @ 2.06
Zdobędzie gola w meczu / O'Shea, Jay @ 2.95
HT/FT 2/1 @ 22.3
Kursy z forbet

Gol z rzutu karnego @ 2.5 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4070
Lukasz1988!! 549,2K

Lukasz1988!!

Użytkownik
A ja pójdę w meczu Newcastle Jets Vs Brisbane Roar tak

Over 2,5 @1,50
Over 3,5 @2,10
BTS I over 2,5 @1,62
BTS I over 3,5 @2,25
Brisbane Roar z X @1,65
Brisbane Roar dnb @2,10
I Brisbane Roar win @2,80
3:1 FT Bez tragedii
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3014
Baqu 799,4K

Baqu

Forum VIP
A ja pójdę w meczu Newcastle Jets Vs Brisbane Roar tak

Over 2,5 @1,50
Over 3,5 @2,10
BTS I over 2,5 @1,62
BTS I over 3,5 @2,25
Brisbane Roar z X @1,65
Brisbane Roar dnb @2,10
I Brisbane Roar win @2,80
Powodzenia. Ja właśnie wziąłem under 1.5HT za 1.85.

Jets zdecydowanie przeważają. Nie strzelili karnego teraz bramka myślę że to trochę uspokoi ich ofensywne zapędy do przerwy i będą się starali kontrolować mecz.

Izzie money o poranku 🤑 🦘

Ale ten O'shea to gorąca głowa. snajp snajp byłeś mega blisko.

https://x.com/ParamountPlusAU/status/1749717001298235768?s=20

56 ' - Apostolos x2, rozklepali ich.
58' - jeszcze Mauragis dołożył na 3:0
71' - 3:1 Ayom Majok, chłopak ma duzy potencial. sam ogarnął pol obrony i skręcił obrońce na końcu.

Wziąłem jeszcze under 4.5 po 2.36 B betfair

GEhMoFCa8AAdaap.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4613
snajp 516,1K

snajp

Użytkownik
Jutro:
Melbourne City (0:1) @ 2.95 (Reds dalej bez swojego 1-go bramkarza)
over 4,5 kartek @ 1.84 Abraham nie boi się sięgać do kieszonki
Zawodnik otrzyma kartkę Nestory Irankunda @ 3.25 Nieokrzesany młodzik ,ma już 4-ry żółte i jedną czerwoną.
Dodam jeszcze będzie VAR w meczu @ 2.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2461
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Melbourne City - Adelaide
Multigole 3-6 @1.50
Adelaide powyżej 0.5 gola w 1. połowie @1.90 🤭
Fortuna

No, jak tutaj nie będzie overu, to naprawdę coś będzie nie tak 😉 18 goli w sumie w trzech bezpośrednich meczach w 2023 roku. W każdym po sześć. Większość strzelona po stronie Adelaide. Jak słusznie zauważył snajp snajp, jedna z ekip bramkarsko osłabiona. Sytuacja w tabeli bardzo podobna - obie po 18 punktów po 13 kolejkach. Faworytem są gospodarze ale widzę tu zacięty pojedynek z sytuacjami po obu stronach już od pierwszego gwiazdka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2691
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Melbourne City vs Adelaide United
Typ: Jamie Maclaren + Hiroshi Ibusuki strzelą gola
Kurs: 5.00🔴
Bukmacher: TOTALBET
Post w dziale:
Analiza:

Trzeba przyznać, że po odejściu trenera Patricka Kisnorbo City stało się typowym średniakiem australijskiej ekstraklasy.
Jasne, w poprzednim sezonie udało się co prawda awansować do finału A-League, ale tam porażka aż 1:6 z Central Coast Mariners pokazała, że czasy dominacji ekipy z Melbourne minęły. Dokonano kilka interesujących transferów, jak Tolgay Arslan, czy też Leo Natel, ale to nagle nie spowodowało, że gospodarze będą królować na pierwszych pozycjach. Na ten moment City jest nawet poza strefą play-off i trzeba wziąć się do pracy, aby przedwcześnie nie zakończyć obecnej kampanii. Ostatni występ w Gosford był dobry, niemniej jednak to Rozbitkowie wykorzystywali swoje pojedyncze sytuacje. Brakuje większej ilości goli i coraz większa odpowiedzialność spoczywa na Jamie Maclarenie, który rozgrywa jak na razie jeden ze swoich najgorszych sezonów w barwach klubu z Melbourne. Czy dojdzie do przełamania?

The Reds to zespół, z którym zawsze trzeba się liczyć. Przede wszystkim cechuje i ofensywne podejście do gry i to widzimy także w obecnych rozgrywkach. Celem naturalnie są play-offy i jeżeli uda się podtrzymać skuteczność w ataku i nieco popracować nad defensywą, to plany te są do zrealizowania. Przyjezdni strzelili do tej pory najwięcej goli ze wszystkich drużyn w stawce i to jest ciekawe zjawisko, wszak jedna z legend australijskiej ekstraklasy Craig Goodwin przenosiła się do Arabii Saudyjskiej. Świetnie spisuje się duet Hiroshi Ibusuki i Ben Halloran a jak dołożymy do tego młodość i przebojowość w osobie Nestory Irankundy, to widzimy ekipę, która może poradzić sobie z każdym zespołem. Dzisiaj kolejny sprawdzian przed The Reds. Czy przejdą go pozytywnie?

Lubię ostatnio grać strzelców, dlatego też na dzisiaj przygotowałem zakład z wysokim kursem. Jestem zdania, że Jamie Maclaren po trzech meczach z rzędu wreszcie się przełamie a Hiroshi Ibusuki będzie kontynuował swoją świetną passę. Szykuje nam się overowe spotkanie pod kątem bramek. Ostatnie starcie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się wygraną dzisiejszych gości aż 6:0. Jamie wtedy zmarnował rzut karny i motywacja będzie spora, aby się zrehabilitować. Tak jak pisałem wyżej Adelaide United to zespół, który strzelił do tej pory najwięcej goli w stawce. O potencjale City też doskonale wiemy i mam nadzieję, że skuteczność napastników będzie stała na wysokim poziomie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1754
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś...

City - Adelaida

Zacznę od tego co mi się nie podoba:
- mecz w środku tygodnia (no prawie :))
- wszyscy nastawiają się na gole
- oba zespoły muszą walczyć o 3 pkt - ale z tyłu głowy mam obawę, że City zagra po europejsku


Idę w wygraną Obywateli: 1 - @1,91 1:0

Kurs całkiem fajnie urósł. Do tego 3 mecz pod rząd City straci punkty? - wtedy będę mógł powiedzieć, że mają kryzys. Adelaida odpaliła w meczy z SFC - a to oznacz, że sztab City ma świetny materiał do analizy, czyli zaskoczenia nie powinno być. Boję się, że City zagra po europejsku - nie pójdzie na wymianę ciosów, tylko spokojnie przyjmie gości na własnej połowie i poczeka na okazje z kontry, może trochę pozwoli pobiegać gościom i w 2 połowie przejmie inicjatywę... ot takie moje luźne przemyślenia - ale zmierzają one do jednego - ja bym w tym meczu widział wynik 1:0.
Mam na kuponie wygraną gospodarzy po średniej stawce.

edit - składy:


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4012
grendel 83K

grendel

Użytkownik
To ja dziś próbuje takie kombo
City wygra
City więcej różnych
Adelaide więcej kartek
Ako@6 ⛔
Zieloności wszystkim
Piekne widowisko nie ma co, City wg mnie zagrało dziś jak Juve szybki gol i potem wielkie g , aż szkoda że im Adelaide nie strzeliła. Majekx ich rozgryzł graty kolego
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2191
Baqu 799,4K

Baqu

Forum VIP
dzień dobry dzień dobry kangury i bobry :p

alez typow polecialo ! czemu nikt nie stawia na piekne panie ? ja juz troche gotowalem na live i udalo sie zlapac under

Typy na żywo - Dyskusja [101] | Page 360 | Forum Bukmacherskie

mam nadzieje, ze przekonam chociaz jednego z was na sledzenie rowniez ligi kobiecej gdyz jest rownie emocjonujaca a co najwazniejsze dochodowa ! 💰

Widze, ze City zaczęło z wysokiego M i już w 5' ustawiło mecz. City na pewno pamieta ostatni mecz i 0:6.

Adelaida to jedna z najsłabszych wyjazdowych ekip natomiast City jeden z najsłabiej punktacyjnych gospodarzy. Zdecydowanie będę cos gotował na live 🥘 wstępnie brak goli po 25 i po 75' ale zobacze co przyniesie spotkanie.
Post automatycznie złączony:

Jutro:
Melbourne City (0:1) @ 2.95 (Reds dalej bez swojego 1-go bramkarza)
over 4,5 kartek @ 1.84 Abraham nie boi się sięgać do kieszonki
Zawodnik otrzyma kartkę Nestory Irankunda @ 3.25 Nieokrzesany młodzik ,ma już 4-ry żółte i jedną czerwoną.
Dodam jeszcze będzie VAR w meczu @ 2.5
fakt ze Gauci nie gra ale czy Delianov to taka różnica in minus ? to rowniez niezly grajek jak na warunki AUS
Post automatycznie złączony:

Melbourne City - Adelaide
Multigole 3-6 @1.50
Adelaide powyżej 0.5 gola w 1. połowie @1.90
Fortuna


No, jak tutaj nie będzie overu, to naprawdę coś będzie nie tak 😉 18 goli w sumie w trzech bezpośrednich meczach w 2023 roku. W każdym po sześć. Większość strzelona po stronie Adelaide. Jak słusznie zauważył snajp snajp, jedna z ekip bramkarsko osłabiona. Sytuacja w tabeli bardzo podobna - obie po 18 punktów po 13 kolejkach. Faworytem są gospodarze ale widzę tu zacięty pojedynek z sytuacjami po obu stronach już od pierwszego gwiazdka.
Alez teraz Young wyłapał strzał po rzucie rożnym.

Biorę Under 1.5 HT po kursie 2 🎯

41' kontra Adelaide United facet ma w sumie sam na sam i... podał do bramkarza gospodarzy serio 🤭

ten Irankunda próbuje cos kręcić ale strasznie jest w tym samolubny.

45' błąd obrony gości i Arslan prawie sam na sam...

HT 1:0 ide odebrac kasę 💸
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5169
Baqu 799,4K

Baqu

Forum VIP
Irankunda - pochwaliłem gościa ale jaka teraz setę zmarnował sam na sam to się w głowie nie mieści !

Mialem brać under po 75' ale biorę over, zarówno gospodarze jak i goście oddychają już rękawami, młoda krew w puszczona czas wreszcie cos ukuć.

Over 1.5 po 2.28 @ Betfair trzeba bylo isc zgodnie z planem a nie bawic sie w czarodzieja

GErpsOLbMAAG35c.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1262
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kibicowałem Wam koledzy ale jakim cudem tam było tylko 1-0?

Irankunda - pochwaliłem gościa ale jaka teraz setę zmarnował sam na sam to się w głowie nie mieści !

Mialem brać under po 75' ale biorę over, zarówno gospodarze jak i goście oddychają już rękawami, młoda krew w puszczona czas wreszcie cos ukuć.

Over 1.5 po 2.28 @ Betfair trzeba bylo isc zgodnie z planem a nie bawic sie w czarodzieja

Pokaż załącznik 37299
No właśnie wynik 1-0 dla mnie jest zaskoczeniem, oglądałem to widowisko, tam "powinno" być wiele goli więc jak widziałeś ten mecz, to jak najbardziej logiczny był Twój typ. A że nic nie wpadło wiecej? A bo to pierwszy raz w Australii? No właśnie... Sie ma!
Post automatycznie złączony:

Dziś...

City - Adelaida

Zacznę od tego co mi się nie podoba:
- mecz w środku tygodnia (no prawie :))
- wszyscy nastawiają się na gole
- oba zespoły muszą walczyć o 3 pkt - ale z tyłu głowy mam obawę, że City zagra po europejsku


Idę w wygraną Obywateli: 1 - @1,91 1:0

Kurs całkiem fajnie urósł. Do tego 3 mecz pod rząd City straci punkty? - wtedy będę mógł powiedzieć, że mają kryzys. Adelaida odpaliła w meczy z SFC - a to oznacz, że sztab City ma świetny materiał do analizy, czyli zaskoczenia nie powinno być. Boję się, że City zagra po europejsku - nie pójdzie na wymianę ciosów, tylko spokojnie przyjmie gości na własnej połowie i poczeka na okazje z kontry, może trochę pozwoli pobiegać gościom i w 2 połowie przejmie inicjatywę... ot takie moje luźne przemyślenia - ale zmierzają one do jednego - ja bym w tym meczu widział wynik 1:0.
Mam na kuponie wygraną gospodarzy po średniej stawce.

edit - składy:


Pozdrawiam
No kolego za to Tobie weszło idealnie 👌 Jakim cudem tak się skończyło to tylko Ty majekx majekx wiesz... 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1888
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Kibicowałem Wam koledzy ale jakim cudem tam było tylko 1-0?


No właśnie wynik 1-0 dla mnie jest zaskoczeniem, oglądałem to widowisko, tam "powinno" być wiele goli więc jak widziałeś ten mecz, to jak najbardziej logiczny był Twój typ. A że nic nie wpadło wiecej? A bo to pierwszy raz w Australii? No właśnie... Sie ma!
Post automatycznie złączony:


No kolego za to Tobie weszło idealnie 👌 Jakim cudem tak się skończyło to tylko Ty majekx majekx wiesz... 😉

Antypody - tam wszystko jest na głowie. Dziś to było wyjątkowe szczęście.

Na jutro odpuszczam.. no.. może live.. jak da radę śledzić mecz. Victory po 2 meczach bez wygranej... ale i bez przegranej. Sydney po rozjechaniu Jets.. ale wcześniej po bolesnej porażce z Adelaidą...

Niestety w Melbourne nie będzie Bruno więc nie zrobi Ibusukiego :). Za to Redmayne w końcu z czystym kontem... tu każdy wynik jest możliwy, a żaden puzzel nie pasuje. Aż sam jestem ciekawy czy Sydney jest na tyle mocne by ograć Victory i będą gonić top 2, czy efekt nowej miotły właśnie się kończy i zobaczymy SFC walczące o playoffy gdzieś tam za topową 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +745
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Panowie mam pytanie do Was bo sie nie znam kompletnie na tej lidze
Rozne w jutrzejszym meczu Melbourne?
Udalo mi sie wczesniej pograc over 9,5 po 1,95 i 10,5 po 2,6 - zostawiac czy sprzedawac z zyskiem?
Dziekowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +745
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Panowie mam pytanie do Was bo sie nie znam kompletnie na tej lidze
Rozne w jutrzejszym meczu Melbourne?
Udalo mi sie wczesniej pograc over 9,5 po 1,95 i 10,5 po 2,6 - zostawiac czy sprzedawac z zyskiem?
Dziekowac
Ja sam gram zawsze rogi w derbach, więc moim zdaniem warto zostawić, ale to tylko moje zdanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +518
Do góry Bottom