>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [22.11.2017]- środa

Status
Zamknięty.
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Lingard żółta
@2.48
1xbet

Jak ktoś szuka żółtych, to Rusek wystawił.
Sytuacja jak z De Brujne oraz Carvajalem. Oboje nie zagrają w ostatniej kolejce, żeby mieć czyste konto na fazę pucharowa. Diabły pewny awans, a Lingard ma juz dwie.
Ale kto to jest Lingard. Zmiennik nic wiecej, limit rzedu 430zł tez nie powala
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Podałem tylko propozycję, jaką wystawił Rusek. Może ktoś skorzysta, a może nie. Osobiście nie gram, bo nie mam tam konta i zaufania do Ruska.
Jednak jak ktoś chce zagrać, to niech wstrzyma się do ogłoszenia składów.
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Jednak jak ktoś chce zagrać, to niech wstrzyma się do ogłoszenia składów.
Jak dla mnie nie ma znaczenia czy zagra od początku czy znowu wejdzie z ławki. United już zapewniony awans w zasadzie z pierwszego miejsca więc jeśli Lingard dostanie szansę gry, to będzie chciał oba mecze wykorzystać do maksimum i o celowym wykartkowaniu się według mnie nie ma mowy z uwagi na fakt, że to właśnie tylko rezerwowy, a nie żaden istotny zawodnik. Oczywiście żółtą kartkę może dostać, ale bardziej przypadkowo, a nie wzorem de Bruyne czy Carvajala dzisiaj.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pique też ma dwie, kurs 3 jest w Unibecie
tylko, ze jego sytuacja wyglada chyba inaczej, miał czerwo za 2 zółte i pauzowałw ostatnim meczu z olympiacosem, wiec jesli jutro otrzyma żółta to nie bedzie pauzował, niech mnie ktos poprawi jesli się mylę
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
tylko, ze jego sytuacja wyglada chyba inaczej, miał czerwo za 2 zółte i pauzowałw ostatnim meczu z olympiacosem, wiec jesli jutro otrzyma żółta to nie bedzie pauzował, niech mnie ktos poprawi jesli się mylę
Hmm..to moze i lepiej nawet. W kontekście walki o pierwsze miejsce w grupie nie będzie odstawiał nogi a Pique to walczak.
Co wy o tym sądzicie?
Już spadło na 2.85 :/
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
tylko, ze jego sytuacja wyglada chyba inaczej, miał czerwo za 2 zółte i pauzowałw ostatnim meczu z olympiacosem, wiec jesli jutro otrzyma żółta to nie bedzie pauzował, niech mnie ktos poprawi jesli się mylę
Dobrze piszesz, on już swoją karę odcierpiał za czerwoną, teraz następne zawieszenie dostanie wraz z otrzymaniem piątej(?) żółtej kartki (w każdym bądź razie jeszcze nie teraz). Wszyscy, którzy są zagrożeni tym zawieszeniem i są względnie pewni awansu są tutaj - https://scyllabets.blogspot.com/2017/11/celowe-wykartkowanie-sie-liga-mistrzow.html
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Semedo nie warto , wychowanek Benficy zapewne bedzie chcial.zagrac przeciwko Sportingowi w ostatniej kolejce ;)
myślę jednak, że przede wszystkim chce tego, czego wymaga od niego Valverde. A Valverde na pewno będzie chciał go mieć na 1/8 i raczej średnio go obchodzi że Semedo chciałby utrzeć nosa Sportingowi.;)
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Celtic Over 2.5 różnych @ 1.80
Jak dla mnie kurs bardzo dobry, Celtic jest to drużyna bardzo ambitna,waleczna. Styl gry zapewne pomaga w tym typie,zdecydowanie są w stanie zdobyć 3 rzuty rozne w Paryżu.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Podzielam zdanie odnosnie Lingarda i jego zoltej kartki. Po takicm kursie na pewno warto sprobowac. Zolta oznacza pauze wiec mozna smialo probowac
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jesteś w błędzie jeśli uważasz że granie kartki dla rezerwowego lingarda po takim kursie jest wart ryzyka. Ale widzę że ludzie się napalili bo już 1.90. dajcie znać jak będzie gdzie oferta na żółtko semedo
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Idę w takiego debla :
Bayern Win @1.27
PSG nie straci gola @1.95
Bez szaleństw ze stawką. Mimo meczu liczę że nie będą chcieli zepsuć bilansu 17-0.
Analizy?Karciarz
 
keepout_ 0

keepout_

Użytkownik
Ja mam trebelka:
Qarabag nie strzeli bramki 1,69
Juve - Barca podwójna szansa 0-0 1,69
CSKA - Benfica podwójna szansa 1-1 1.77
Analizy?/Kariarz
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Wczorajsza LM prawie 3 stówy na +, dzisiaj mam nadzieję na podobny rezultat.
CSKA Moskwa - Benfica
obie drużyny strzelą TAK @1,77
Chociaż Benfica gra w LM padakę i mecz ten jest dla nich grą o świeczkę to nie można w nieskończoność przegrywać do zera. Bilans 1:10 nie zachęca, ale Benfica dawno nie miała takiej złej passy. No i jedyną bramkę strzelili dzisiejszym przeciwnikom. Pewnie ten mecz też przerżną, ale liczę na to że bramkę strzelą.
Karabach - Chelsea
bramka NIE padnie w minutach 1-15 @1,41
Nic ciekawego na ten mecz nie widzę, poza tym typem który gładko powinien wejść. Nie spodziewam się takiego pogromu jak w pierwszej kolejce, ten typ jest konkurencyjny z Handicap 2:0 i 1X ale tam kurs jest jednak trochę niższy. Wątpliwe jest, żeby Chelsea rozstrzelała się już w pierwszym kwadransie, być może 0:0 będzie nawet do przerwy.
Anderlecht - Bayern
handicap 1:0 wygra Bayern @1,67
Dość dobry kursik na dość pewny zakład. Bayern nawet z zagwarantowanym awansem powinien z czystej przyzwoitości dać radę wygrać z Anderlechtem który może się pochwalić bilansem bramkowym 0:15.
Atletico Madryt - AS Roma
spotkanie/ilość bramek 1/+1,5 @2,42
Oczywiście nie wierzę w awans Atletico do 1/8, natomiast drużyna Simeone nigdy tanio skóry nie sprzedawała. Może im nie iść, ale serce do gry mają spore. Dlatego nie wyobrażam sobie, żeby w ich ostatnim meczu w tej edycji LM u siebie nie dali z siebie wszystkiego dla kibiców i nie wygrali tego spotkania. Dodatkowo liczę na prowadzenie już w pierwszej połowie.
FC Basel - Manchester United
Podwójna szansa X-X @1,71
Chociaż United to niekwestionowani liderzy jeżeli chodzi o grupę A to gra Basel też może się podobać, przynajmniej dla mnie są pozytywnym zaskoczeniem. Manchester awans ma praktycznie w kieszeni, nawet remis w tym spotkaniu daje im pierwsze miejsce, stąd typ na to że nie będą jakoś specjalnie się przemęczać. Podwójna szansa na remis - do przerwy lub po 90 minutach gry ze wskazaniem raczej do przerwy, myślę że w drugiej połowie United coś wepchnie i mecz się skończy wynikiem 0:1.
Juventus - FC Barcelona
Remis @3,30
Gospodarze z pewnością nie są u szczytu formy, Barcelona mimo że wygrywa mecz za meczem to ich gra też nie wygląda jeszcze za pięknie. Barcelona mimo wielu czystych kont popełnia jeszcze babole w obronie, a i Juventus traci przynajmniej jednego gola praktycznie w każdym meczu, myślę więc że wynik zamknie się przy stanie 1:1. Zwłaszcza, że gościom daje to awans z pierwszego miejsca, a Juventusowi pewne drugie miejsce, przy założeniu że wygrają ostatni mecz z Olympiakosem.
PSG - Celtic
handicap 0:3 wygra PSG @2,34
Nie widzę tutaj innej możliwości niż wysoka wygrana PSG. Ofensywna machina bawi się futbolem i to że mają już zapewniony awans nie ma dla nich żadnego znaczenia - zawsze będą chcieli strzelić jak najwięcej bramek. Wahałem się jeszcze czy nie postawić na dokładną ilość bramek PSG w pierwszej połowie - 3 @5,50 ale ten typ wydaje się jednak bezpieczniejszy.
Sporting Lizbona - Olympiakos
Sporting Lizbona @1,57
Portugalczycy grają dosyć solidnie w tej edycji LM i nie bardzo mam ochotę kombinować przy typie w tym meczu. Czyste zwycięstwo wydaje się rozsądne, Olympiakos na wyjazdach nie rzuca przeciwników na łopatki, poza tym wygrana w tym meczu to dla Sportingu jedyna szansa na powalczenie o awans do 1/8. Poza tym zaklepali by sobie po tej wygranej trzecie miejsce więc nie wydaje mi się, żeby wypuścili tutaj 3 punkty z rąk.
Oczywiście przy tylu meczach nie polecam grania AKO, jeżeli ktoś chciałby skorzystać z tych typów to bardziej opłaca się obstawiać każdy mecz pojedynczo - wtedy zysk jest wysoce prawdopodobny.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Jakie Atletico Madryt ?!?
4 mecze , 2 gole strzelone i 3 stracone. Na 32 drużyny tylko Anderlecht (0) i Benfica (1) mają mniej. Ta ekipa jest na poziomie Apoelu , Quarabagu i Mariboru.
Griezmann 9 spotkań - 2 gole w tym jeden karny , kto ma strzelać te gole Romie? Połowa pomocników ma tam podobny i lepszy bilans. No chyba,że o czymś nie wiem i Roma odpuszcza ten mecz bo ma w lidzę 18-tą Genoe w weekend ?. Remis rzymianom tu wystarczy ,a i pierwsze miejsce w grupie też fajnie wygląda.
20 delegowana do Madrytu :
▶ http://www.asroma.com/en/news/2017/11/squad-list-20-players-travel-for-atletico-madrid-match
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom