>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [22.11.2017]- środa

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting CP vs Olympiacos Pireus + RSC Anderlecht vs FC Bayern Monachium (AH:-1) + Juventus FC (AH:+1) vs FC Barcelona kurs AKO: 2,61 (podatek 12%)✅
Sporting CP vs Olympiacos Pireus + Juventus FC vs FC Barcelona kurs AKO: 4,57 (podatek 12%)⛔
1. Sporting prezentuje się świetnie. Z Barceloną mógł spokojnie zremisować. Mądra gra w obronie i całkiem dobra ofensywa. Mają wciąż szanse na wyjście z grupy... Olympiakos o nic już nie gra.
2. Dzisiaj się wreszcie po części okaże czy mam rację co do oceny, że Barcelona nic wielkiego nie prezentuje. Juventus gra u siebie. W zeszłym sezonie nie muszę przypominać jak to się skończyło... Wiadomo wtedy inna była stawka i teraz, ale sportowo to w Barcelonie większe osłabienie - brak Neymara. Aby Juventus wyszedł z 1 miejsca powinien wygrać co najmniej 3:0 (przy założeniu wygranej w ostatniej kolejce), ale może przecież sie zdarzyć Barcelonie remis ze Sportingiem i wtedy dzisiejsza wygrana Juventusu daje im pierwsze miejsce. Jest więc o co grać... Mnie Barcelona po prostu w tym sezonie nie przekonuje... Dzisiaj będzie okazja do niezłego testu
3. Anderlecht jest bardzo słabą ekipą, a Bayern wchodzi na coraz lepsze tory.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Dziś według mnie warto pójść w stronę zdecydowanych faworytów i tak:

Anderlecht - Bayern - 2 kurs 1,30 Totolotek
PSG - Celtic - PSG (-1,5) kurs 1,25 Totolotek
Qarabag - Chelsea - 2 kurs 1,35 Totolotek
Razem 2,19 bez podatku.

Bayern i PSG zgodnie z przewidywaniami zdominowały swoją grupę i w zasadzie wszystko jest tu rozstrzygnięte. Jednak różnica klas jest tak duża pomiędzy wielką dwójką, a 2 pozostałymi ekipami, że zarówno Bayern jak i PSG grając na pół gwizdka powinny spokojnie wygrać swoje mecze. Bayern okres słabszej gry ma już za sobą, od ponad miesiąca wygrywają wszystko. PSG przed własną publiką powinno zrobić show, można próbować wyższe handi, ja tu poszedłem asekuracyjnie. Chelsea ma przed sobą bardzo ważny mecz. Zakładając wygraną Atleti z Romą, to The Blues w przypadku braku wygranej będą musieli o awans walczyć w bezpośrednim meczu z Hiszpanami, a tego zapewne chcą uniknąć i już dziś zapewnić sobie awans by móc skupić się na lidze. Drużyna jest ostatnio w dobrej formie więc powinni poradzić sobie na niewygodnym terenie.
Cska - Benfika - 1 kurs 2,1 Totolotek
CSKA walczy z Bazyleą o 2 miejsce w grupie, oba zespoły mają po 6 pkt, ale Basel jest lepszy w bezpośrednim pojedynku, stąd nie wszystko już zależy od Rosjan. Dziś za wszelką cenę muszą wygrać licząc, że United podejdą do swojego meczu na poważnie i ograją Basel. Wtedy wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Brak wygranej dziś może nie przekreślić szans na awans, ale na Old Trafford w 6 kolejce będzie ciężko o pkt. W Bazylei w 2 połowie CSKA zdominowało gospodarzy, liczę że dziś też pokażą dobrą formę. Benfika już o nic nie walczy, co nie oznacza, że położą się i będą czekać aż ich CSKA wypunktuje, ale wiadomo - motywacja już nie ta, mogą pojawić się rotacje itp. Kurs zachęcający, choć i tak już nieco spadł.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Nie deneguje tego w żadnym wypadku. Owszem Chelsea na papierze jest znacznie mocniejsza, pod wzgledem podtencjału czy doświadczenia również.
Jednak nie wiem czy to taka &quot;peffka&quot; jak to nazzywasz. Ze wzgledu na teren. Wszystkim tam ciezko sie gra i Chelsea też będzie nie łatwo. Kazachowie bardzo dobrze umieją wykorzystać atut własnego boiska i bym nie sugerował sie tym, że ich rozjechali w pierwszym meczu. Teraz bedzie to zupełnie inny popjedynek i jestem przekonany, że The Blues będą sporo się meczyć.
Wiadomo, że napisałem &#39;pewniaki&#39; z przymrużeniem oka. Pewniaków nie ma i nie będzie. Ale jest dość prawdopodobny typ według mnie.
Qarabag nie jest z Kazachstanu, tylko z Azerbejdżanu. Zgadzam się, że Kazachowie umieją wykorzystać atut własnego boiska (sztuczna murawa + temperatura około 0 stopni teraz). Ale mecz będzie w AZERBEJDŻANIE, a tam jest murawa naturalna + temperatura dzisiaj około 13 stopni, czyli praktycznie identyczna jak w Londynie.
Chelsea gra o 18:00, więc nie może się oglądać na wynik Atletico i Romy. Oglądałem pierwszy mecz Qarabagu z Atletico i to raczej była nieporadność Atleti, a nie jakaś nadzwyczajna gra Qarabagu.
Z drugiej strony zastanawiam się czy nie pójść w jakiś under w tym meczu, ale w meczu Realu też sporo osób typowało under, a jak się skończyło...
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
CKSA - Benfica: obie strzelą kurs:1,8/ over 2,5 kurs: 1,95/ over 3,5 kurs: 3,45/ obie strzelą i więcej niż 2,5 kurs: 2,2. Coś z tych typów na pewno wybiorę. Sprawa jest taka, że CSKA ma dzisiaj mecz z ostatnią Benficą i w następnej kolejce mecz na Old Trafford. Gdzie szukać punktów, jak nie w takim meczu? Remis ich nie urządza, także myślę, że dzisiaj zagrają o zwycięstwo. Z drugiej strony Benfica, która po prostu nie ma nic do stracenia, nie ma czego bronić. Co prawda szans na awans do fazy pucharowej już praktycznie nie mają, ale jeszcze walczą o LE. Poza tym myślę, że mecz Ligi Mistrzów to będzie odpowiednia motywacja dla Benfici, a potencjał w ofensywie mają spory. Liczę na otwartą grę i sporo bramek.
Qarabag - Chelsea - tu prawdopodobnie zagram Chelsea z handicapem, tak jak pisałem wcześniej.
Anderlecht - Bayern - under 3,5 kurs 1,8/ ryzykowny : under 2,5 kurs: 2,77. Bayern w tym meczu niczego nie musi udowadniać. Pewne drugie miejsce. Nikt tam raczej nie myśli, że wbiją PSG w ostatnim meczu 4 bramki, nie tracąc żadnej. Ważny mecz w sobotę z Moenchengladbach, powinni się oszczędzać. Anderlecht z kolei może chcieć uniknąć kolejnej kompromitacji, ewentualnie dzisiaj ugrać remis i w ostatnim meczu walczyć o LE. Myślę, że Bayern wygra, ale minimalnie.
Atletico - Roma - over 10,5 rożnych, kurs: 1,95. Obie drużyny praktycznie w każdym meczu nabijają sporo rożnych (5,6 to minimum, a zdarzają się mecze, że i 10). Atletico musi atakować, co automatycznie przekłada się na dużą ilość nabijanych cornerów. A Roma nie sądzę, że zamknie się na swojej połowie i pare rożnych nabije.
Basel - ManU: myślałem tu nad under 2,5, ale ciężko przewidzieć, co Mourinho dzisiaj wymyśli.
Juventus - Barcelona - ciężko coś wytypować, ale myśle, że mecz może zakończyć się remisem.
PSG - Celtic- PSG wygra, ale kurs 1,1 nie powala. Można by spróbować Celtic over 2,5 RR kurs 1,8
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Adamo 80 napisał :2. Dzisiaj się wreszcie po części okaże czy mam rację co do oceny, że Barcelona nic wielkiego nie prezentuje. Juventus gra u siebie. W zeszłym sezonie nie muszę przypominać jak to się skończyło... Wiadomo wtedy inna była stawka i teraz, ale sportowo to w Barcelonie większe osłabienie - brak Neymara. Aby Juventus wyszedł z 1 miejsca powinien wygrać co najmniej 3:0 (przy założeniu wygranej w ostatniej kolejce), ale może przecież sie zdarzyć Barcelonie remis ze Sportingiem i wtedy dzisiejsza wygrana Juventusu daje im pierwsze miejsce. Jest więc o co grać... Mnie Barcelona po prostu w tym sezonie nie przekonuje... Dzisiaj będzie okazja do niezłego testu
Z resztą twych typów twoich się zgadzam tylko nie z typem nr 2.Mówisz że, Barcelona nic wielkiego nie prezentuje a co prezentuje wielkiego Juventus ? Ostatni mecz porażka z Sampdorią 3-2, 14.10.2017r. porażka z Lazio u siebie 1-2 remis z Atalanta 2-2 na wyjeździe okej drużyny które są w miare w formie ale strata bramki w meczu ze Spal i Benevento drużyny dołujące po kolei 11 i 6 bramek strzelonych to już Starej Damie nie przystoi co również pokazuje że w defensywie to już nie jest taka twierdza jak Nas do tego przyzwyczaili.W Lidze mistrzów ostatnio remis ze Sportingiem na wyjeździe u siebie ze Sportingiem wymęczone 2-1.Piszesz o tym co się wydarzyło w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów (3-0) dla Juve a w tym sezonie Barcelona która nic wielkiego nie prezentuje rozjechała u siebie Juve 3-0.Już dziś się przekonamy kto ma racje moim zdaniem co Juve tu ugra to max remis Barcelona też gra o pierwsze miejsce w grupie i praktycznie remis jej to zapewnia ale myśle że,tu nie będzie kalkulowania i każda drużyna będzie grała o zwycięstwo. Z moich informacji w Juve zabraknie Lichsteinera a w Barcelonie więcej tych absencji i tylko to mnie troszke niepokoi bo nie zagra Dembele Mascherano Rafinha Gomes Sergio Roberto i Arda Touran . Mój typ na to spotkanie to Barcelona wygra i obie drużyny zdobęda bramke po kursie 4,75 w Unibecie dla mniej odważnych barca z remisiem. Myśle jeszczeo Romie x2 Atletico bez formy i jeszcze kilka ciekawych typów ale to napisze później Pozdrawiam i owocnej LM dzisiejszego dnia ????
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Atl. Madryt v As Roma goście poniżej 50,5% posiadania piłki⛔ 51
unibet
Typ na posiadanie piłki, spodziewałem się wyższej linii na wiekszę posiadanie Atletico. Sytuacja wygląda tak, że to oni muszą atakować. Roma powinna raczej ustawić się na kontratak, Atletico gra bardzo słabo w ataku i nie spodziewam się aby szybko strzelili gola, myślę że pierwsi go stracą. Remis zadowoli Rzymian także ta linia jest bardzo korzystna. Strzelenie gola przez Rzymian lub bezbamkowy remis zmusza automatycznie gospodarzy do przejęcia ofensywy. Warto spróbować , polecam
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Jacek1992 z tymi absencjami to nie przesadzajmy. Dembele nie gra praktycznie od początku sezonu, Rafinha i Arda to juz nie pamietam kiedy w ogole grali, Mascherano i Gomes to rezerwowi tak czy siak. Jedynym osłabieniem jest brak Sergiego Roberto, który też często mecz zaczyna na ławce.
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Jacek1992 z tymi absencjami to nie przesadzajmy. Dembele nie gra praktycznie od początku sezonu, Rafinha i Arda to juz nie pamietam kiedy w ogole grali, Mascherano i Gomes to rezerwowi tak czy siak. Jedynym osłabieniem jest brak Sergiego Roberto, który też często mecz zaczyna na ławce.
No tak ale możliwości ograniczone tak czy siak bardziej skłaniam ku Barcy...
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
22.11.2017; 20:45
FC Basel - Manchester United
Kartka po 82. minucie @ 1,22 1xbet ✅ Darmian &#39;83 i mimo jednej żółtej kartki w meczu zakład wygrany.

Straszne spadki na tę kartkę Lingarda, aktualny kurs na poziomie 1.352 wywołuje u mnie uśmiech politowania. Zasadności typu nie mam zamiaru podważać, bo kto jak kto, ale José Mourinho to król takich zagrywek. Kartki Semedo chyba się dziś nie doczekamy, chociaż to oczywiście mniej prawdopodobne zdarzenie niż żółtko dla ośmiokrotnego reprezentanta Anglii. Znalazłem jednak względnie dobry bet na to spotkanie. Inną opcją było powyżej 1.5 kartki Czerwonych Diabłów, ale kursy również lekko poleciały. A tutaj mamy przyjemny kurs na kartkę w ostatnich minutach meczu. Przede wszystkim trzeba podnieść ten argument - jeżeli Lingard ma dostać żółtą, to ją dostanie najpewniej w końcówce, podobnie jak Carvajal wczoraj. Nie widzę powodów, dla których miałby ją dostać wcześniej. Do tego mamy do czynienia ze spotkaniem, w którym gospodarze walczą o pełną pulę i są bliscy historycznego osiągnięcia. Nie uważam, że będą w stanie odstawić nogę w dzisiejszej batalii.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dla mnie semedo prędzej dostanie kartkę niż lingard. U ruska na żółtko lingard masz 1.35 ale na to że jakaś kartkę dostanie lingard już 1.70.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
22.11.2017; 20:45
FC Basel - Manchester United
Kartka po 82. minucie @ 1,90 1xbet

Straszne spadki na tę kartkę Lingarda, aktualny kurs na poziomie 1.352 wywołuje u mnie uśmiech politowania. Zasadności typu nie mam zamiaru podważać, bo kto jak kto, ale José Mourinho to król takich zagrywek. Kartki Semedo chyba się dziś nie doczekamy, chociaż to oczywiście mniej prawdopodobne zdarzenie niż żółtko dla ośmiokrotnego reprezentanta Anglii. Znalazłem jednak względnie dobry bet na to spotkanie. Inną opcją było powyżej 1.5 kartki Czerwonych Diabłów, ale kursy również lekko poleciały. A tutaj mamy przyjemny kurs na kartkę w ostatnich minutach meczu. Przede wszystkim trzeba podnieść ten argument - jeżeli Lingard ma dostać żółtą, to ją dostanie najpewniej w końcówce, podobnie jak Carvajal wczoraj. Nie widzę powodów, dla których miałby ją dostać wcześniej. Do tego mamy do czynienia ze spotkaniem, w którym gospodarze walczą o pełną pulę i są bliscy historycznego osiągnięcia. Nie uważam, że będą w stanie odstawić nogę w dzisiejszej batalii.
Na sts jest over 1,5 kartki MU po kursie 1.7
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Cześć, co sądzicie o kursie na AS Romę w starciu z Atletico Madryt? Wydaje mi się, że z kursu 4.00 można skorzystać.
To nierealne, bo tak jak już wyżej napisano, drużyna Simeone nigdy tanio skóry nie sprzedawała.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
To nierealne, bo tak jak już wyżej napisano, drużyna Simeone nigdy tanio skóry nie sprzedawała.
Nigdy też nie grała takiej lipy. Roma wygrała 5 ostatnich meczów z rzędu i jedzie w najmocniejszym składzie po pierwsze miejsce. Stawiam na Rome jako fan Atletico.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z resztą twych typów twoich się zgadzam tylko nie z typem nr 2.Mówisz że, Barcelona nic wielkiego nie prezentuje a co prezentuje wielkiego Juventus ? Ostatni mecz porażka z Sampdorią 3-2, 14.10.2017r. porażka z Lazio u siebie 1-2 remis z Atalanta 2-2 na wyjeździe okej drużyny które są w miare w formie ale strata bramki w meczu ze Spal i Benevento drużyny dołujące po kolei 11 i 6 bramek strzelonych to już Starej Damie nie przystoi co również pokazuje że w defensywie to już nie jest taka twierdza jak Nas do tego przyzwyczaili.W Lidze mistrzów ostatnio remis ze Sportingiem na wyjeździe u siebie ze Sportingiem wymęczone 2-1.Piszesz o tym co się wydarzyło w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów (3-0) dla Juve a w tym sezonie Barcelona która nic wielkiego nie prezentuje rozjechała u siebie Juve 3-0.Już dziś się przekonamy kto ma racje moim zdaniem co Juve tu ugra to max remis Barcelona też gra o pierwsze miejsce w grupie i praktycznie remis jej to zapewnia ale myśle że,tu nie będzie kalkulowania i każda drużyna będzie grała o zwycięstwo. Z moich informacji w Juve zabraknie Lichsteinera a w Barcelonie więcej tych absencji i tylko to mnie troszke niepokoi bo nie zagra Dembele Mascherano Rafinha Gomes Sergio Roberto i Arda Touran . Mój typ na to spotkanie to Barcelona wygra i obie drużyny zdobęda bramke po kursie 4,75 w Unibecie dla mniej odważnych barca z remisiem. Myśle jeszczeo Romie x2 Atletico bez formy i jeszcze kilka ciekawych typów ale to napisze później Pozdrawiam i owocnej LM dzisiejszego dnia ????
Nie oglądałem Juventusu w lidze. Oglądałem w LM. Ze Sportingiem wymęczony remis. Ok. Ale można też powiedzieć, że Barcelona wymęczone 1:0 z tym właśnie Sportingiem. Więc może to Sporting jest naprawdę mocny - zresztą tak uważam. Ostatni mecz ligowy - może nie był grany przez Juventus na 100% wiedząc co dzisiaj mają - często tak się zdarza. Ligę zawsze można jeszcze odrobić. To co piszesz na początku 0:3 z Barceloną to wtedy Juventus był bardzo osłabiony, a do tego trener mówił, że nic się nie stanie jak przegrają (!). Tak to wtedy wyglądało. Z Olympiakosem brakowało Juventusowi skuteczności, ale już grał znacznie lepiej. Ze Sportingiem podobnie. Na takie zespoły jak Barcelona to jest mega mobilizacja, a Barcelona na wyjazdach gra jak gra. Nie jestem tego Juventusu tak pewien, że gram nie wiadomo jaką stawką. To nie taki mecz żeby szaleć, ale zwycięstwo Juventusu jest całkiem możliwe, a po kursie 2,95 można zaryzykować. Do tego Barca wie, że nawet jak przegra minimalnie i pokona u siebie Sporting i tak wychodzi z 1 miejsca. Warto przypomnieć się jak &quot;skutecznie&quot; i &quot;porywająco&quot; grała z Olympiakosem na wyjeździe... i jak się skończyło na 0:0. Niech dzisiaj tak zagra to jeszcze im Juventus wbije te 3 bramki i będzie powtórka z rozrywki z zeszłego sezonu...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Atletico - AS Roma
AS Roma z remisem @ 1.85
buk: Bah

Nikt nie ma wątpliwości, że Atletico jest bardzo daleko od swojej idealnej formy, dlatego już dziś trzeba pożegnać się z tą edycją LM. Dla Romy nie będzie to łatwe spotkanie, bowiem Atletico jest zespołem z charakterem, które zapewne będzie walczyć do samego końca aby przedłużyć swoje szanse na awans. Pomimo tego, to Roma na dzień dzisiejszy jest w gazie i lepszej formie. Romie do awansu właściwie wystarczy remis i trudno przypuszczać by Rzymianie frontalnie zaatakowali gospodarzy, bo to mogłoby się dla nich zakończyć źle. Tu szalone tempo musi pokazać Atletico, które tak naprawdę musi wygrać dzisiejsze spotkanie. Jednak czy w obecnej dyspozycji gospodarzy stać na takie ataki?. Goście będą chcieli to wykorzystać i zapewne spróbują swoich szans na strzelenie bramki z kontr. Obie drużyny przystąpią do tego spotkania w optymalnych składach i bez większych zmian. Rome dzisiaj stać na wywiezienie choćby jednego punktu i mam nadzieje, że po raz kolejny pokaże swoją siłę.

Przypuszczalny skład Atletico
Oblak
Juanfran Godin Hernandez F.Luis
Saul Gabi Partey Carrasco
Correa Griezmann

Kontuzjowani: -
Zawieszeni: Savic
Zagrożeni zawieszeniem: -
Przypuszczalny skład Romy:
Alisson
B.Peres Manolas J.Jesus Kolarov
Pellegrini Gonalons Nainggolan
Gerson Dzeko Perotti
Kontuzjowani: Karsdorp, Schick, Florenzi
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
20:45 Juventus - Barcelona
over 2.5 gola @ 1.90
buk: Bah

Obie drużyny znają się bardzo dobrze z poprzednich edycji LM, gdzie praktycznie za każdym razem stawały na przeciwko siebie. Szanse Juventusu na pierwsze miejsce w tej grupie są już czysto matematyczne, ale na pewno nie przejdzie obok takiego spotkania jak to dzisiejsze. Juventus będzie chciał zamazać plamę po ostatniej porażce w lidze, ale czy mu się to uda w tak ciężkim spotkaniu?. Barcelona notuje jak na razie najlepszy start w sezonie od kilkudziesięciu lat. W świetnej formie są nie tylko Messi czy Busquets, ale to zasługa gry w obronie, która prezentuje bardzo wysoki poziom. Alba, Umtiti i Ter Stegen odpalili z mega formą. Do tego Semedo, który ciągle się poprawia i Pique ze swoim doświadczeniem sprawiają, że Barcelona traci bardzo mało bramek. Świetnym ruchem transferowym okazało się sprowadzenie Paulinho, który nawet wchodząc z ławki bardzo dobrze sobie radzi. Kontuzje z którymi zmagają się goście nie popsuły planu Valverde, który mało rotuje składem i jak na razie przynosi to efekt. Dziś Juventus musi znaleźć receptę na pokonanie Barcelony, która ewidentnie chce poprawić swój rekord spotkań bez porażki. Zdecydowałem się tu na gole, gdyż obie ekipy mają w swoim składzie armaty, które powinny wystrzelić. Dybala odpoczywał w weekend, a więc dziś powinien być do dyspozycji na 200%. Suarez w końcu się przełamał i zaliczył dublet. Ci dwaj panowie mogą być dzisiaj kluczowi dla swoich zespołów i mam nadzieje, że nas nie zawiodą.
Przewidywane składy:
Barcelona
Ter Stegen, Alba, Piqué, Umtiti, Semedo, Iniesta, Busquets i Rakitić, Deulofeu, Messi i Suárez
Juventus
Buffon, Alex Sandro, Chiellini, Barzagli, De Sciglio, Khedira, Pjanić, Dybala, Mandžukić, Higuaín i Cuadrado.

 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
wczoraj kto mial zarobic to zarobil kokosy a dzus janusze rzucily sie na to samo i nic z tego nie bedzie bo lingard to tylko rezerwowy a semedo chce zagrac ze sportingien. kursy wczoraj 4.00 +1.83 ok ale dzis to value jest w druga strone.
do tego postepowanie wobec manolasa i carvajala wiec beda sie juz bali.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bez sensu, dla mnie wykartkowanie się to też element gry, taktyki, a nie żeby za to zawieszać dodatkowo. Tym bardziej, jak zrobił to z klasą, czyli po prostu przedłużając wznowienie gry. Podobnie w polskiej ekstraklasie zrobił w zeszłym sezonie Głowacki, kiedy bramkarz dał mu do wybicia piłkę z piątki i specjalnie przedłużał grę, żeby pauzować w kolejnym meczu i być gotowym na bodajże mecz z Legią. Inna sprawa, gdyby specjalnie dopuścił się faulu, czy dyskutował z sędzią, ale w ten sposób załatwiona sprawa nie powinna być w żaden sposób karana moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom