>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
troche nie forum na takie pytania, ale czy zastanawialiscie sie nad wiara w Boga czy w wyzsza instancje? sokoro bogate rodziny bawia sie w czarna zabawe, a mysle, ze wiedza wiecej od przecietnego czlowieka, to pytanie brzmi, kto ma racje czy ten ktory sie boi, w koncu wielcy wiedza wiecy od szarego czlowieka, bez hejtow ale glupiego pytania chyba nie zadalem ???? bo tak wogole to gram na Raptors, ze wygra
Siemandero
No wiadom ze Bog istnieje, ale to nie temat na tutaj:p
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Siemandero
No wiadom ze Bog istnieje, ale to nie temat na tutaj:p
dobra nie smiej sie wedke zarzucilem a kto pomysli to pomysli, mam na ten temat swoje zdanie ale nie bede sie wylanial, bardziej powinno byc splawik ale rybakiem nie jestem.
Siemandero
No wiadom ze Bog istnieje, ale to nie temat na tutaj:p
bajki opowiadasz, wymysl plemienia z przed wilelu lat.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Oladipo sam wygrał Indianie mecz ???? Co za kasztany z Denver, o Bartonie nie wspomnę bo ten rzut ostatni w regulaminowym to ja bym trafił ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Oladipo sam wygrał Indianie mecz ???? Co za kasztany z Denver, o Bartonie nie wspomnę bo ten rzut ostatni w regulaminowym to ja bym trafił ????
Przegrali wygrany mecz. Straszne ogóry. Teraz w dogrywce Indiana ich zje.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Kto oglada mecz indiana denver i nie ma mysli ze to jest ustawione ogladaja ten cyrk? Indiana traci 8pkt na 2minuty do konca. Nagle denver nic nie trafia i nie broni. Dogrywka a tam 2akcje i bledy krokow ???? zapomnieli jak sie gra. Na moje szczescie bo mam Indiane.
E: 19:0 run ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Przegrali wygrany mecz. Straszne ogóry. Teraz w dogrywce Indiana ich zje
Dokładnie, a ja przygreedziłem 4 zł ???? Zamiast mieć 385 będę miał 0, bo nie chciałem wypłacić przy 345 ????
Kto oglada mecz indiana denver i nie ma mysli ze to jest ustawione ogladaja ten cyrk? Indiana traci 8pkt na 2minuty do konca. Nagle denver nic nie trafia i nie broni. Dogrywka a tam 2akcje i bledy krokow ???? zapomnieli jak sie gra. Na moje szczescie bo mam Indiane.
Cyrk może nie był ustawiony, ale rzeczywiście dziwny przebieg. Denver nie bez powodu przegrało tyle spotkań a wcale nie mają jakiejś tragicznej paczki
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Kto oglada mecz indiana denver i nie ma mysli ze to jest ustawione ogladaja ten cyrk? Indiana traci 8pkt na 2minuty do konca. Nagle denver nic nie trafia i nie broni. Dogrywka a tam 2akcje i bledy krokow ???? zapomnieli jak sie gra. Na moje szczescie bo mam Indiane.
Tez mam indiane, ale fakt ustawione. Show musi byc. Denver specjalnie na czas gralo. Ten &quot;shot clock violation&quot; dobrym przykladem.
0:11..w dogrywce ???? give me a break. Noby zarobione, ale zal ze co to sie porobilo. Wiekszosc meczy ustawionych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom