>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
zegee 51

zegee

Użytkownik
Przegrali 2-3, ale dwie mapy bardzo close i mogło być nawet 3-1 :&lt; Szkoda ale warte było ryzyka
Rozczarowalem się gdy wstałem rano i zobaczyłem wynik. Oglądałem pierwszą mapę i LMS wyglądało znakomicie. Wielka szkoda.
Co myślicie o pograniu Tunezji z Argentyną?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
PL vs Brazil, ręczna kobiet - PL win stawiam cały dobytek ????
Mam nadzieję, że to taki joke z rana ???? Ja wczoraj o mało zawału nie dostałem jak rzucały te karne, a tam śmieszny kurs @1.20 ???? Grają padakę i ja na nie nie stawiam w tych mistrzostwach już ???? Brazylijki całkiem całkiem grały jak widziałem niektóre mecze, ale zdarzają się im przestoje jak to u bab
Astana W @3.50
Kobiecy kosz, więc lekko
Jako, że to baby to już sobie zamykam po @1.12 ????
Zysk ponad 100%!
✅
EDIT
Dokładnie to wyszło trochę ponad 150% ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psychol32 433,1K

psychol32

Użytkownik
PL vs Brazil, ręczna kobiet - PL win stawiam cały dobytek ????
Może cały dobytek to nie ale myślę że Polki to ogarną . Brazylijki ostatnio pod formą. Z Danią niby powalczyły ale minimalne wygrane z Tunezją i Kamerunem zespołami z trzeciego świata w piłce ręcznej to śmiech na sali.
Do tego Polki rozgromiły Brazylijki w sparingu przed mistrzostwami.
Ja polecam na 11:30 Angola -5,5 1,80 Według mnie między tymi zespołami jest różnica dwóch klas co pokazują ostatnie wyniki na Mistrzostwach Afryki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Tunezyjki jak na razie nie mogą sobie poradzić w ataku :&lt; zobaczymy jak to będzie z biegiem czasu, bo to w 10 minut wszystko może się zmienić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom