>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Premier League (16.12 - 18.12.2017)

Status
Zamknięty.
fremen 117

fremen

Użytkownik
To może zacznę.
Leicester - Crystal Palace, 1 @1,88 Unibet
Obie ekipy w dobrej formie ostatnio. Crystal Palace w końcu się przełamało i zaczęło nie przegrywać (6 meczy bez porażki z rzędu / 5 gospodarzy) . Przyjezdni na wyjazdach sporo tracą i strzelają jak na lekarstwo (zaledwie 1 gol strzelony). Lisy, tak jak kiedyś pisałem w końcu wystrzelą i to właśnie jest ten moment. Potencjał mają spory, a ich gra wygląda bardzo dobrze. Mają lekkość w budowaniu akcji, o czym mówią też 4 wygrane z rzędu. Przy obecnej formie gospodarzy i niemocy strzeleckiej gości na wyjazdach pobieram 1,88 na zwycięstwo Lisów.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Watford - Huddersfield over 0,5 HT +
✅ Brighton - Burnley X2 =
✅ @2.17
E: Hudder wreszcie odpalil. Niedlugo i Watford odpali. Burnley siada kondycyjnie, trener za malo rotuje i jesli tego nie zmieni to Bordowi zlapia zadyszke.

Ten dubel zamyka mi 2 triple, a wiec podwojna stawka.
Watford po fali zwyciestw wpadl w lekki dolek, ale wciaz potrafi trafiac do siatki rywali, nawet tych najsilniejszych. Huddersfield gra dobrze tylko na swoim terenie, wyjazdow w ich wykonaniu nie bede komentowal. Kiedy zaczna strzelac bramki wyjazdowe? Moze juz dzisiaj, mam nadzieje, że w 1 polowie. Obie ekipy lekko zdesperowane z parciem na gola - gospodarze chca przerwac czarna serie a goscie powinni w koncu zaczac walczyc o pkty wyjazdowe bo z taka postawa nie przetrwaja w premier league. Moim zdaniem overek tez do grania.
Burnley ???? zaczynam zastanawiac sie czy kupic ich koszulke bo jest kozacka tak jak ich gra w tym sezonie. Kazda seria sie konczy, ale nie sadze żeby zatrzymali sie na Brighton. Kurs zawyzony jak dla mnie. Mysle tutaj tez o overku korkowym...
✅ Arsenal over 0,5 kartki +
⛔ Bolton win =
⛔ @3.00
E: Porazka Boltonu - nabieram wiecej dystansu do Championship.

Stala stawka.
Sroki graja agresywnie, mysle, że Arsenal pojdzie na wymiane ciosow i zobaczymy otwarte spotkanie z duza iloscia bramek i kornerow. W koncu obie ekipy ostatnio zawodzą, szczegolnie w obronie. Ten meczyk wydaje mi sie dzisiaj najciekawszy do obejrzenia oprocz City - Spurs. Oba teamy ofensywnie nastawione, oj bedzie sie dzialo i przy jakiejs kontrze lub szybkim ataku pozycyjnym gosci gospodarze zarobia 1 kartonik.
Podpinam bet z Championship bo nie ma tematu zalozonego... Kurs na Bolton to kosmos. Nie bede lał wody i sciemnial bo nie ogladam meczy championship z braku czasu i pory rozgrywania. Czytam i sledze staty i zachecam do Boltonu, bo ta druzyna u siebie na boisku to ostatnio maszynka do nieprzegrywania, a ich rywal? Zerknijcie do tabelek ;)
⛔ Brentford - Barnsley BTTS +
✅ Bristol strzeli +
✅ Cardiff strzeli +
⛔ Bolton 1X =
⛔ @2.51

Ako za stala stawke w Championship bez analizy, mozna cos wybrac do ako.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Tottenham +1 @ 1,94 unibet
Tottenham jako jedna z nielicznych drużyn potrafi grać z City, poprzednie lata to bardzo dobre wyniki w bezpośrednich starciach z drużyną Guardioli. Poza tym Koguty potrafią grać z czołówką i myślę że na ten moment są jedyną drużyna która jest w stanie zatrzymać niesamowity bilans Manchesteru. Pochettino zna sposoby na zneutralizowania rywala i niejednokrotnie to potwierdził w tym sezonie. Tottenham jest w dobrej formie, udaje im się strzelać wiele bramek. W defensywie tez są poukładani. Z drugiej strony City nie gra już tak efektywnie jak na poczatku sezonu. Dali rade przeciwko United jednak w moim odczuciu dzisiaj czeka ich o wiele cięższe spotkanie. Tottenham lubi więcej atakować i myślę że obrona City będzie miała ogromne problemy.
 
P 0

pelcu10

Użytkownik
Stoke City - West Ham United
-2.5 bramki/ remis (X)
@3.75 (STS)

Mecz dwóch &quot;średniaków&quot; angielskiej Premier League 15 Stoke z 19 West Ham&#39;em,o dziwo zaskakuje bardzo słaba dyspozycja w tym sezonie klubu z Londynu,jednak na dwie ostatnie kolejki wywalczyli 3pkt z Mistrzem Anglii oraz 1pkt z Arsenalem, zaskakujące,ale przejdźmy do rzeczy..braki dosyć nie wielkie w kadrach obu zespołów.Stoke City nie jest królem swego podwórka, jak i również West Ham nie zaskakuje na wyjazdach,analizując rywalizację obu tych zespołów na 10 spotkań bilans jest następujący: 3 wygrane Stoke City,aż 6 remisów i jedna wygrana WHU,większość spotkań poniżej 3.5 bramki.Trener Stoke Hughes chce za wszelką cenę wygrać na własnym obiekcie ,jednak moim zdaniem West Ham nie odda tak łatwo pola walki i strzeli chociaż jedną bramkę,stąd też stawiam na under 2.5 gola w tym meczu,na 5 ostatnich spotkań Stoke spisuje się następująco 1-0-5 bilans (4-12) natomiast West Ham 1-2-2 bilans (3-7),oba zespoły mają najgorszą defensywę w PL pod względem strat bramek,ale również nie strzelają jak na zawołanie.Uważam,że mecz nie będzie jakimiś wielkimi zawodami,ale gwarancja jest taka,że nikt nie odstawi nogi.
Pierwszy post, mam nadzieję,że paru z was ugra dobrą kwotę, żeby spędzić godnie zbliżające się święta hah!
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Stoke City - West Ham United
over 1.5 bramki/ remis (X)

Mecz dwóch &quot;średniaków&quot; angielskiej Premier League 15 Stoke z 19 West Ham&#39;em,o dziwo zaskakuje bardzo słaba dyspozycja w tym sezonie klubu z Londynu,jednak na dwie ostatnie kolejki wywalczyli 3pkt z Mistrzem Anglii oraz 1pkt z Arsenalem, zaskakujące,ale przejdźmy do rzeczy..braki dosyć nie wielkie w kadrach obu zespołów.Stoke City nie jest królem swego podwórka, jak i również West Ham nie zaskakuje na wyjazdach,analizując rywalizację obu tych zespołów na 10 spotkań bilans jest następujący: 3 wygrane Stoke City,aż 6 remisów i jedna wygrana WHU,większość spotkań poniżej 3.5 bramki.Trener Stoke Hughes chce za wszelką cenę wygrać na własnym obiekcie ,jednak moim zdaniem West Ham nie odda tak łatwo pola walki i strzeli chociaż jedną bramkę,stąd też stawiam na over 1.5 bramki w tym meczu,na 5 ostatnich spotkań Stoke spisuje się następująco 1-0-5 bilans (4-12) natomiast West Ham 1-2-2 bilans (3-7),oba zespoły mają najgorszą defensywę w PL pod względem strat bramek,ale również nie strzelają jak na zawołanie.Uważam,że mecz nie będzie jakimiś wielkimi zawodami,ale gwarancja jest taka,że nikt nie odstawi nogi.
Pierwszy post, mam nadzieję,że paru z was ugra dobrą kwotę, żeby spędzić godnie zbliżające się święta hah!
A gdzie kurs, gdzie bukmacher?
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Bournemouth - Liverpool
Śpieszę z odpowiedzią na pytanie zawarte w temacie tej kolejki. Według mnie taką niespodzianką będzie spotkanie The Reds Z The Cherries. Liverpool jakby trochę przygasł po spotkaniu z Evertonem. Prowadzili grę, dominowali nad rywalem ale znów błysną Lovren zachowując się nieodpowiedzialnie w polu karnym i powodując rzut karny. Kolejne spotkanie remis z WBA, oglądając skróty ewidentnie widać było że coś się zacięło bo West Brom miało szanse nawet wygrać spotkanie na Anfield. Z kolei Wisienki przyzwoicie zaprezentowały się w spotkaniu z ManU, nieznacznie je przegrywając. Mieli szansę urwać punkty Czerwonym Diabłom. Ostatnie kolejki to pasmo niespodzianek, Chelsea, Arsenal a wcześniej Tottenham tracili punkty teraz czas na kolejnego faworyta. Na Vitality Stadium gra się bardzo ciężko przekonało się o tym sporo renomowanych drużyn. Uważam że drużyna Boruca tego nie przegra a przy obecnym dołku Liverpoolu mają szanse na zwycięstwo.
Bournemouth albo remis @@@@@ 2.69 Fortuna
BATY 0-4 ⛔????
 
P 0

pelcu10

Użytkownik
A gdzie kurs, gdzie bukmacher?
Kolego mieszkam za granicą i myślę,że bez sensu podawać Betfreda bądź inny lokal,mało ludzi gra tak z tego forum,chociaż mogę się mylić,ale poszło na STS ???? będę starał się pisać pod polskie bukmachery.
 
D 0

dutra

Gość
Popieram bet na lisy, forma jest a CP na wyjazdach to jest po prostu dramat. Fajne mecze, mega dużo szczęścia po stronie gości ale tutaj trafiają na sensowną ekipę więc już bozia nie pomoże :p
Mahrez pakuje jak na zawołanie, z drugiej strony tylko Zaha coś tu pokręci.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Manchester City-Tottenham
powyżej 9,5 RR 1,55 Fortuna

⛔⛔
Typowania na czyste jedynki lub dwójki w tym meczu się nie podejmę. Mimo niesamowitej formy The Citizens wydaje się że pierwsza porażka musi kiedyś nastąpić. Czy stanie się to dzisiaj, czy może w kolejnej kolejce, tego chyba nie wie nikt. Idę więc w tym meczu w wydaje się na pierwszy rzut oka typ zdecydowanie bezpieczniejszy, a więc rzuty rożne. Tak jak pisałem w analizie o lidze hiszpańskiej, przy takim zakładzie nie ma co zbytnio rozpisywać się i dopisywać wymyślonych teorii. Na przeciw siebie stają dwie ofensywnie grające zespoły, których huraganowe ataki nie raz i nie dwa przynoszą mnóstwo kornerów, co znajduję poparcie w statystykach. W związku z tym wyżej podana linia jak najbardziej do pokrycia według mnie.
WBA- Manchester United
2/+1,5 1,95 Fortuna✅✅

Na The Hawthorns w niedzielne popołudnie zawita drużyna Czerwonych Diabłów. Dystans w tabeli jaki dzieli dzisiejszych gości do sąsiadów zza miedzy wydaje się nie do odrobienia. Jak powiedział w jednym z wywiadów Mourinho, sprawa mistrzostwa wydaje się praktycznie rozstrzygnięta, lecz jak wiadomo gierki psychologiczne to jedna z jego specjalności. Jednak mimo to mam nadzieję, że moi ulubieńcy ani przez chwilę nie zwątpią w końcowy sukces i jeśli nawet nie zdarzy się cud i nie wyprzedzą popularnych Obywateli, to uda im się zostać wicemistrzami. Ostatnie spotkanie to wyczekiwane wreszcie przełamanie napastnika United Romelu Lukaku. Po zdobytej bramce Belg nie wydawał się zbytnio szczęśliwy, co utwierdza w przekonaniu że zawodnicy na tym poziomie poddawani są niesamowitej presji, co odbija się z pewnością na ich psychice i zachowaniu. Gra piłkarzy West Bromu od momentu objęcia ich przez nowego szkoleniowca znacząco się nie poprawiła. Alan Pardew dał jednak iskierkę nadziei kibicom The Baggies i jeśli mu zaufają to postara się z ich ulubieńcami powrócić na właściwe tory. Gracze z Old Trafford po przegranych derbach dwa tygodnie temu, w poprzedniej kolejce wygrali skromnie z popularnymi Wisienkami 1-0. Nastroje przed dzisiejszym spotkaniem w ich szeregach są jednak bardzo bojowe i idę tu o zakład, że minimum dwa gole na ich koncie dziś z pewnością zobaczymy.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Arsenal - Newcastle BTTS +
Bournemouth - Liverpool BTTS =
@3.25

Jeszcze jeden dubel ode mnie za stala stawke.
O Arsenalu wspomnialem wczesniej, tylko krotko o LFC. Prawie zawsze w meczu moedzy tymi zespolami stawiam bttsa. Po prostu ich mecze tak wygladaja, ze jest duzo strzalow, akcji i szybkie tempo. Czuje to w kosciach, dla mnie najpewniejszy typ tej kolejki. Goscie ostatnio 0-1 z diablami, ale gola to powinni tam ustrzelic. Statystyki rowniez przemawiaja za tym typem. Mam nadzieje, ze Czerwoni wygraja, ale po takim kursie nie warto ryzykowac lecz gole powinny tam padac z obu stron.
 
D 0

dutra

Gość
Lisy bardzo na stojąco, CP ciśnie od początku, przełamanie Benteke szok. Oreły odmienione jak za dotknięciem różdżki. Rośnie nowa potęga w lidze.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Całe PL, crystal Palace bez najmniejszych przesłanek że dziś są w stanie to wygrać a po połowie 2-0 lekko...56&#39; zobaczymy może Lester dadzą radę remis wydołać zaczęli coś grać
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez udupiłem na Lisach. Crystal potwierdza wysoką forme, dziadek Hodgson sluzy tej ekipie ???? no coz to jest Premierleague, czasem sie niespodziana zdarzy i dzis Crystal po ponad 4 kursie znow odpalilo . te cholerne czworki wchodzą ;)
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Niestety Lisy zawiodły na całej linii. Nic dzisiaj dobrze nie funkcjonowało. Palace wielkie brawa. Atak wygląda naprawde imponująco. Benteke pierwsza bramka w sezonie + kilka naprawde bardzo dobrych okazji. Zaha oczywiście też poczarował.
W PL naprawde cuda ostatnio się dzieją. Faworyci często rozczarowują. Trzeba przyjrzeć się graniu na wyższe kursy ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Czas na lekki rewanz.
City vs Tottenham . Under 2.5 gola 2.5 fortuna , under 3.5 gola 1.64 fortuna , City wygra do 0 2.9 fortuna
Bedzie rewanz za poprzedni rok. Max 3 gole w meczu wg mnie. City bedzie czujne w tylach tym razem. moj wynik 2:0 city, ale under do gry. Duzo walki bedzie w srodku pola .

4:1 i ten gol w 93 ehh... Zabrakło minuty !!! tak czy owak, ten tydzien Premier byl dla mnie tragiczny .
 
S 112

spojler7

Użytkownik
Szczerze to nie wydaje mi się by city zagrało tu na zero z tyłu. Totki mają kim strzelić, a City to nie Atletico czy Chelsea...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
WBA – Man. United : 2 drużyna zdobędzie bramek - +1,5
Kurs 1.76 - Fortuna

West Brom ostatnio miał nie gorsze sytuacje na gola niż Liverpool. Co ciekawe głównie po stałych fragmentach Krychowiaka, który wyglądał w tym meczu jak by się urodził do wrzutek z rożnych czy wolnych. Tak dobrze, że tylko dla nich zostawił bym go na kolejny mecz. Uważam, że są w stanie zrobić kolejna niespodziankę, ale nie wierze by to był ich mecz na 0 z tyłu. Liverpool nie miał kim powalczyć w powietrzu a to jest właśnie mocna strona Man U. Lukaku się przełamał i w tym meczu powinien mieć przynajmniej kilka dobrych okazji, z których zapewne jakąś sam wykorzysta lub strąci piłkę kolegom. Ogółem może to być mecz z wieloma bramkami jeśli goście się szybko postarają o gola na 1-0, ale biorę poprawkę na ostatnie niespodzianki i zmęczenie wynikające z meczy co 3 dni. Dlatego proponuję celowanie w minimum 2 gole dla gości zamiast czystej 2 ( na co kurs wynosi obecnie 1.62 ). Sądzę, że te 2 gole i tak będą potrzebne do wygranej przy czym wcale jej dać nie muszą. Czas pokaże co lepsze, najpewniej wejdzie to i to, ale jak wiadomo w takim przypadku over i tak lepszy bo wejdzie już w trakcie co zawsze ma swoją wartość na tle nerwowego czekania do końca. To może być mecz podobny do Watford - Man United. Goście wygrali, ale z 3-0 mieli już 2-3 i zanim trafili na 4-2 to masa ludzi mająca czyste 2 musiała sobie wypominać nie danie +1,5 goli Man United, które było już zaklepane w 1 połowie i pewnie też po wyższym kursie, choć tu już gdybam bo nie pamiętam kursów na ten mecz. Ostatnio było w topowych ligach kilka spotkań gdzie w samym doliczonym czasie tracono 2 bramki ważące o wyniku czy ogólnie wysokie prowadzenia (Dortmund i już słynne 4-4 podczas gdy mieli już 4-0). Najlepszy przykład to SC Freiburg. Z ich udziałem stało się to 2 kolejki pod rząd. Raz na ich korzyść z 0-3 na 4-3 (2 karne między 90 a 95 min) w meczu z Koln. A dziś stracili 2 gole w podobnym przedziale czasowym z Augsburgiem i stanęło na 3-3 zamiast 3-1. Karma ???? Generalnie jest tylko jeden wynik usprawiedliwiający grę na czyste 2. Czyli 0-1. Dlatego typy, z których ewentualne korzyści płyną przy spełnieniu tak konkretnych założeń w całym spotkaniu by potem dostać za to wypłatę 1/10 ich wartości są warte zagrania, tylko gdy się ma naprawdę silne przeczucie co do tego dokładnego wyniku. Ja natomiast mam silne przeczucie, że w tym meczu 0-1 to jedno z mniej prawdopodobnych rozstrzygnięć. Oczywiście standardowo mogę się mylić, ale samą zasadę uważam za słuszną .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom