Typy na żywo - Dyskusja [70]

H 73,5K

hagi84

Thiem mistrz buahaha, osrany strasznie, a ten jego serwis to zenada, przegrac z 5-3 w gemach i w taju 6-4 , amatorka totalna

adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
a sevastova jakby się nie bawiła w janowicza i nie grała w co drugiej akcji skrótu w pół kortu to juz by seta wygrała a nie broniła przed przegraniem meczu

adik1992

Moderator
włączyłem mecz konty i fajnie ta amerykanka pogrywa, agresywne płaskie piłki i lewa ręka, dobrze to wygląda

adik1992

Moderator
Ludzie wczoraj wygrali prawei sami faworyci to naturalna kolej rzeczy ze dzisiaj sypną niespodziaanki zawsze tak jest ????
nie wiem czy to była ironia ale godzina późna więc moge nie załapac ale porażki georges, bencic, zheng kasatkiny, pavluchenkova i wozniacka która juz była poza turniejem w jeden dzień to dziś powinni faworyci kosic aż miło
lacko przegrał drugi set
Lacko wroci z 2:0?? haha raczej wygra teraz seta
wróci wróci ale do domu pierwszym samolotem
ach pera przełamana szkoda

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

sorry chodziło mi o meską czesc turnieju wczoraj u pan faktycznie były jakies niespodzianki
ale Tsurenko dała d..py

qwerty10 1K

qwerty10

querrey nastepny ... chlop juz dawno mial seta a dalej jeszcze kilka brejkow to wtopi

o jeszcze epiej na tasmie mialem GSW 1 kwarta, mieli 32-38 40 sek przedkoncem i posiadanie, przegrali...