>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
j..b.ne wta i słaba psychika lasek Radwanska po prostu nic nie gra niiic ale Tsurenko boi sie skonczyc Age w takiej słabej dyspozycji no dramat teraz ukrainka sie posypie
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
konta poza turniejem te dwa smecze jeden przy meczowej a drugi gem wcześniej posłane w trybuny to klasa.
Kolejne już czekają muguruza i halep
brawa za typ na pere
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A ktoa oglada Big Sama? :eek: co tam sie dzieje, ten wegier taki mocny?
Teraz pojawiła się statystyka wygranych punktów: 77 - 77, a w setach 0:2 :eek: Szkoda tego drugiego seta, naprawdę szkoda, bo prawdopodobnie będzie kończył mi fajny kupon:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDE3ODQ1MzMwMDrA1jbI7SErqEb8if8%3D&amp;amp;kind=MAIN
2/4 już na ✅, a Davis do przerwy 3pkt, NO prowadzą wyraźnie, nie dostanie pewnie zbyt dużo minut i raczej under powinien wejść, zostaje Querrey
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
ja nic nie mam postawionego na Agi spotkanie, ale dajcie spokój.
i Agnieszka i Curenko prezentują tutaj poziom itfu
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ile w tenisie znaczy dyspozycja dnia, dwa dni temu querrey zlał lopeza nie dając mu żadnych szans, a węgier grał patologię z albotem, a dziś wszystko się wywróciło, thiem zaraz 0:2 z kudlą
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Strycova też kombinowała z medicalem przy 5/4 bo sił brakowało.. Skwar robi swoje.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Same &quot;ekszperty&quot; tenisowe. Po wysokiej porażce w 1 to Tsurenko 2:0 to już lokata była.
Jak się czyta te pie.... że Aga nic nie gra w co 2 poście i to dziwnym trafem tych co posłali na Tsurenko to ręcę opadają. Po 1 secie oczywiście że Lesia wyglądała lepiej i słanie na nią w 2 nie nazwałbym głupotą, ale ja wciąż mam wrażenie że Radwańską tu większość 1 raz ogląda. Co liczycie że Aga będzie nagle grałą jak Serena? Jej głównym atutem od zawsze jest solidność i wku... przeciwnika. W 1 secie Aga baloniki w karo serwisowe to i Lesia się pobawiła. W 2 super długość piłki, dołożyła kąt i trochę mocy i już nie tak łatwo się strzela. Więc to, że typ nie wszedł to trudno, nie Tobie pierwszemu i nie ostatniemu, ale żeby następny wszedł to trzeba trzeźwo patrzeć na to co się dzieje. Aga była lepsza w 2 secie albo jak kto woli sprawiła że Lesia była słabsza. Pamiętajcie że to czytają też ludzie którzy nie oglądają meczu więc trochę obiektywizmu polecam. Kufa tak się rozpisałem że prawie usnąłem xD Bez spiny Panowie i samych ✅✅✅ ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom