>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
13.
Spotkanie: Brasil de Pelotas - Criciuma (00:15)
Typ: Criciuma over 1.5 gola
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365

14.
Spotkanie: Brasil de Pelotas - Criciuma (00:15)
Typ: Btts i over 2.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Od dziś spokojniej z MŚ...
Pozdrawiam

Edit.
?
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jutro ciekawie wygląda Islandia x2 z Brazylia i dorzuceniem chaczanova z tenisa, Szwajcarzy też x2 nie powinni przegrać jeżeli chcą się liczyć o awans jutro kupon wrzucę.
Nad meczem Szwajcari jeszcze mysle ale pewnie pojdzie DNB na nich w singlu. Sa bardziej poukladani niz Serbia. X2 ewentualnie z czyms . Moze Brazylie zdubluje
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
1xbet nie rozliczy jako zwrot, rozmawiałem z czatem, zaklad nadal jest wazny jeśli mecz do 48h sie odbędzie
Grant Gorman/ Ben Saxton to z nimi grali Polacy, a teraz zaszła zmiana na Gorman/Padlow
Już kursy wystawione na bet at, a ja czekam. Ciekawe czy tamte spotkanie dokoncza
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jutro ciekawie wygląda Islandia x2 z Brazylia i dorzuceniem chaczanova z tenisa, Szwajcarzy też x2 nie powinni przegrać jeżeli chcą się liczyć o awans jutro kupon wrzucę.
Islandia to i nawet czysta dwójka. Po dzisiejszym meczu wiedzą o co grają. Nigeria na papierze nawet nawet wygląda, ale jak się już patrzy na grę i to, że taki Mikel tam biega na „10” to lepiej już nic nie mówić.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Po trzech wysokich trafionych kursach (powyżej 6) w LVBet nałożyli na mnie limity 2-5 zł na zakład
Mi tam raz cofneli wygrany zakład, a później zamiast kursu @2.20, który był na kuponie rozliczyli po @1.60 i z tego co tu ludzie pisali, to nie tylko mnie tak załatwili ???? Szkoda nerwów, ale oferta do wyboru do koloru, to trzeba im przyznać.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
na dziś coś takiego gram:
o10,5 w 1 secie:
Cilic - Querrey @2 ten bet grubiej
Kyrgios - Lopez @1,75
Kaczanov - Agut @2,25
Chardy - Tiafoe @2,35
Buzarnescu +1,5 seta @1,95
Tsurenko @2,35
z siatkówki
Polska - Argentyna set z najmniejszą ilością pkt o40,5 @1,95 grubo
Australia - Brazylia set z najmniejszą ilością pkt o39,5 @1,72
i z mundialu:
Brazylia - Kostaryka
liczba fauli w 1 połowie o11,5 @1,82
Brazylia o10,5 fauli @1,84
oba zakłady mocniej
Serbia - Szwajcaria
o12,5 fauli w pierwszej połowie @1,8
tu powinny trzeszczeć kości i za podwójna stawke
Tyle na dziś zobaczymy co z tego będzie. Typy z siatki gram tez w ako.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Witam nadaje z pracy. Na dzis mam dubla Brazylia + Islandia x2. Stawka srednia Licze ze wejdzie I grubiej zaladuje na weekend Powodzenia I do potem typerzy
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Ma ktoś jakieś aktualne info o przełożonym z wczoraja meczu Kantora z Łosiakiem? Flashscore zwariował i liczy punkty z pierwszego seta, teraz z drugiego zamiast kontynuowac wczorajsze 2-3.A na live żaden buk tego nie ma
Według flashscora, to tak jakby oni rozgrywali mecz od nowa, a te wyniki 2 setów wczoraj były anulowane.To chyba nie realne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom