>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja bym próbował może kartki over 4,5 nawet. Wiadomo, jak z nimi na mundialu jest, ale w takim meczu w końcu się wysypią. Albo bezpieczniej over fauli ;)
Kurs był 3,4 w przerwie na ten over, ja łapałem over 5,5 po 2,55 w lvbet, bo po wyjściu z pracy tylko tyle zdążyłem ;)
 
C 334

copper

Użytkownik
Porobili Messiego aż miło...najgorsze ze na to wszystko musiał patrzeć boski Diego..To samo będzie z Brazil i następnym Bogiem cudakiem Neymarem.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
To samo przereklamowane dziadostwo które tylko na nazwie Brazylia jedzie. Z grupy może wyjdą ale dalej to ja ich nie widzę. Póki co Hiszpania, Portugalia najlepiej się prezentuje i Meksyk, Chorwacja, Rosja grają dobrą piłkę, pewnie rozkręca się Niemcy i może Francuzi. Belgia i Urugwaj też mnie nie przekonuje, mają skład ale gry póki co nie ma.
Ja kibicuje jak zawsze Portugali i Chorwatom ze względu na graczy Realu i całościowo. Hiszpania mimo licznej ekipy z Madrytu mi juz dawno się znudziła. bezpłciowe klepanie.
Brazylia się rozkręci, oni maja trenera z głową na karku a nie jakiś wypierdek Sampaoli. Drugi MAradona haha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom