>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Przez pierwsze pięć minut było zacięcie mecz w plecy, a oni strzału celnego na bramkę nie potrafią oddać. Niemcy pokazali jak się ciśnie, pokazali jaja i grę do przodu, zaangażowanie i wolę walki. A nasi pokazują wolę gry w reklamach. Nie mam im tego za złe, ale sorry walki dziś też nie było.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Pytanie z ciekawości: czy ktoś może kojarzy czy był kurs wystawiony na zdarzenie że Polska nie wygra żadnego meczu w grupie (czyli porażka lub remisy) oraz kurs na to że 3 mecze w grupie przegrają ?
Tak, zastanawiałem się nad tym zakładem, ale potem spojrzałem że o dziwo jesteśmy według buka faworytami do wyjścia z grupy i pomyślałem, że jednak wyjdziemy... Polską piłką za mocno się nie interesuje. Ale po meczu z Senegalem już wiedziałem że 0-3 jest realne. A kurs na fortunie był coś koło 40.00 że nie wygramy żadnego meczu ???? )
A co do wszystkich jeszcze, co mówią że nie było walki w meczu, oczywiście że była, tylko jak tu grać i biegać, jak nie umie się celnie podać.. Sorry, ale pierdolenie że na wakacje przyjechali to chyba tylko imbecyle w takie coś wierzą. Starali się, ale umiejętności zostawili w szatni, nasza kadra to dno, na czele z drewnem Krychowiakiem
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przez pierwsze pięć minut było zacięcie mecz w plecy, a oni strzału celnego na bramkę nie potrafią oddać. Niemcy pokazali jak się ciśnie, pokazali jaja i grę do przodu, zaangażowanie i wolę walki. A nasi pokazują wolę gry w reklamach. Nie mam im tego za złe, ale sorry walki dziś też nie było.
O spodziewanych problemach kondycyjnych wspominano jeszcze przed mundialem i w sumie to się sprawdziło. Mógł też być problem mentalny, że niby wiedzieli, że będzie trudno, ale mogli sami troszkę uwierzyć w ten balonik... Jest jednak jedna rzecz niewybaczalna w meczu z Senegalem - Polska nie zagrała na maksymalnym wkur....niu, nie było agresywnego pressingu, tak sobie grali jak się grało eliminacje czy sparringi, a jak pokazał ten mundial tu nikt nie ma łatwo i nawet takie potęgi jak Hiszpania męczą się z Iranem, Argentyna nie daje rady Islandii, Francja męczy się z Peru, a Neymar płacze po zwycięstwie nad... Kostaryką.
Mundial jest na bardzo wysokim poziomie na którym kilka drużyn - niestety Polska nie umiały wskoczyć... Może być problem z okresem przygotowawczym, z podejściem mentalnym i z przygotowaniem fizycznym. Ktoś tu na początku pisał, że piłkarze bardziej są celebrytami - wiele osób go wyśmiało, ja napisałem wtedy, że za wszystko odpowiada Nawałka i jak Polsce wyjdzie to go będą nosili na rękach, a jak nie to będzie to co teraz... Być może w sztabie zostały popełnione błędy... To zapraszanie żon, zakupy, zabawa itd. Być może powinno być ostre zapier...nie od rana do nocy szczególnie tych piłkarzy co mało grali jak Krychowiak czy Błaszyczkowski i odpowiednie przygotowanie piłkarzy z naszej ligi.. Nie jestem żadnym ekspertem, ale pewno wszystko będzie dokładnie analizowane... Nie dość, że przegraliśmy to jeszcze w bardzo złym stylu. W 1 meczu te fatalne błędy, niewybaczalne, brak szybkości, energii, zaangażowania. W tym dzisiejszym meczu było już zaangażowanie, ale rywal po za naszym zasięgiem...
A co do wszystkich jeszcze, co mówią że nie było walki w meczu, oczywiście że była
... ale nie było z Senegalem i dlatego odpadamy i to w najgorszym stylu
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Przeciez to nie wina pilkarzy i nie rozumiem tego cisniecia po nich. To wina Nawalki i sztabu. Przeciez Ci goscie byli zajechani. Zobaczcie jak Rybus dzis wygladal, jakby przebiegl ultra maraton. A byl w rytmie meczowym.
Tak samo wybor bazy, ktos powinien za to beknac.
Nawalka stracil troche kontakt z rseczywistoscia, powolania z dupy. Niestety ale widac, ze nie istnieje cos takiego jak polska mysl szkoleniowa
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Panowie, głowa do góry. Gdzie ten hurraoptymizm, który można było tu zauważyć jeszcze przed mistrzostwami? Jak tam, wywnioskowaliście już z kim Polska bedzie grać po wyjściu z grupy? Nic się nie stało! Jak dobrze szło to było wygraliśMY, a teraz już tylko ONI przegrali? Januszowstwo się rozrosło od czasów euro aż za bardzo. Dobrej nocy, mam nadzieje, że większość się dobrze bawi za wygrane pieniądze ????
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Zarobiłem - pisałem o tym 28 maja w tym temacie na stronie 8 - ósmej dlaczego zagrałem na zdarzenie &quot;Polska nie wyjdzie z grupy&quot; - po prostu chłodna kalkulacja.
Nie spodziewałem się jednak takiej kompromitacji - smutno trochę.
Znaleźliśmy sie wokół samych potęg, poniżej drużyny, które nie mają szans na awans z grupy po drugiej kolejce gier:
- Arabia Saudyjska
- Egipt
- Panama
- Peru
- Tunezja
- Kostaryka
- POLSKA
Pozdrawiam
 
M 0

mafia66

Użytkownik
Panowie wk.. mnie jakieś pi.. o kondycji ze nie dali rady , że klimat, że ich Nawałka zabiegał na treningach, przecież to zawodowcy co żyją z piłki nikt mi k.. nie wmówi ze nie potrafią biegać dwóch meczów za piłka, powagi. W Anglii grają cały sezon co trzy dni jakoś mogą ,a my co nie możemy. Jeżeli nie biegali to dlatego ze przegrali już w szatki. Mam 35 na karku i jest w stanie jako amator biegać 45 min za piłka a koleś który z tego żyje młody hart powinien na miekko 90 plus dogrywka gryźć trawę.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Kto nowym selekcjonerem od piątku? - to pytanie nie moje, tylko Wojtka Kowalczyka.
Wojtek to prosty chłopak, któremu przyszywano różne łatki. Ale ma bardzo proste i trzeźwe spojrzenie na piłkę. Po prostu zna się na niej i nie lubi pseudoznawców i wszelkiej maści fajansiarzy. Warto poczytać jego książkę.
Teraz też ma rację, Nawałka musi odejść!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zaczyna się wylewanie żółci na naszą kadrę więc trochę moich przemyśleń. Czy powołania były złe? myślę, że nie. No bo kogo zabrakło, kto mógłby coś nowego, innego, lepszego wnieść do zespołu? Moim zdaniem pojechała optymalna kadra którą na ten moment dysponujemy. Może należało dać szansę chociaż w sparingach i przyjrzeć się Mierzejewskiemu bo takiego doświadczonego zawodnika na wskroś ofensywnego nam brakuje, na Ziela jeszcze przyjdzie czas. Ale nikt mi nie powie że tacy zawodnicy jak Swierczok, Lewczuk, Kędziora, czy Stępiński mieli szansę na grę w podstawie i coś by wnieśli. Problem widziałbym w tym że przed Euro nasi zawodnicy grali w klubach a przed mundialem czasem coś pokopali. Przede wszystkim Ci od których dużo zależało, Szczęsny, Krychowiak, Milik, czy Kuba. A teraz? Milik i Kuba kontuzje, Krycha ława. Czy to wina Nawałki? Teraz wszyscy narzekają że tak. Bo co? Wyszedł odważnie ofensywnie w pierwszym meczu chcąc od razu dobrze ułożyć sobie mistrzostwa? no chyba po to się jedzie na taką imprezę. A Nawałka głupi nie jest i pewno wiedział że trudniej będzie z Kolumbią więc to zwycięstwo było nam potrzebne. Fakt, że zabrakło ambicji to nie wina Nawałki. W drugim spotkaniu to samo, zmiany w składzie - normalna rzecz, ale znów zabrakło charakteru. To że zawodnikom się nie chce to nie wina selekcjonera. To że schematy, taktyka, ustawienie nie zgrało to już inna bajka. To że kondycyjnie wyglądali słabo to już jest wina źle przepracowanego okresu przygotowawczego, ale litości, w 3 tygodnie nie nadrobi się straconego roku w klubie. Trzeba zagrać teraz dobry mecz z Japonią żeby godnie się pożegnać z turniejem, przeanalizować co nie zagrało i wyciągnąć wnioski. Czy Nawałkę trzeba zwolnić? NIE. z 4 imprez (eliminacje + turniej, tak to zbierzmy) nie wyszła nam póki co jedna. Zespół robi progres, gramy dobre eliminacje, jedziemy na kolejną imprezę. Mamy selekcjonera który ma szansę dać stabilizację tej kadrze, zmienianie go nie wniesie nic innego jak całą zabawę od początku, budowanie kadry, koncepcji itd. Jak na moje mimo wszystko zaufałbym Nawałce i powierzył mu następne eliminacje.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Kto nowym selekcjonerem od piątku? - to pytanie nie moje, tylko Wojtka Kowalczyka.
Wojtek to prosty chłopak, któremu przyszywano różne łatki. Ale ma bardzo proste i trzeźwe spojrzenie na piłkę. Po prostu zna się na niej i nie lubi pseudoznawców i wszelkiej maści fajansiarzy. Warto poczytać jego książkę.
Teraz też ma rację, Nawałka musi odejść!
Też właśnie go słucham na Weszło. I to jest naprawdę trudne pytanie. Osobiście uważam, że czas Nawałki dobiegł końca, szacunek za to co osiągnął, ale ten układ już się moim zdaniem wypalił.
I teraz pytanie kto za niego? Bo na polskim podwórku naprawdę trudno znaleźć sensownego następcę. Probierz? Michniewicz (bo U21)?, Skorża (bo z tytułami)?
Chyba czas na trzeźwe spojrzenie jakiegoś zagranicznego menadżera. A taki Conte prawdopodobnie za chwilę odejdzie z Chelsea... Pomarzyć zawsze można, ale przed Bońkiem (jeśli zdecyduje się zwolnić Nawałkę) bardzo trudny wybór.
 
M 0

mafia66

Użytkownik
Na euro juz moze kazdy glupi wejsc a na nastepnych bedzie jeszze zabawniej. Wejscie na te impreze nie bedzie zadnym wyznacznikiem
Skoro eliminacje nie są wyznacznikiem i to spacerek to dlaczego nie było nas ostatnio na MŚ?? Gdzie są Włosi i Holandia ?? Ogólnie nie lubię Nawałki ale dałbym mu szanse,i jeśli będzie chciał dalej prowadzić kadrę, poukładał to wszystko, tak na chłodno to czego się spodziewaliśmy połowa tych chłopaków na których opierały się eliminacje mają problemy w klubach (kontuzje itp.),a zmieników nie ma ;/
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Powiem tak... Jak potrafi grać nasza reprezentacja widzieliśmy.. Mecze z Niemcami, Euro gdzie zagraliśmy naprawdę świetne mecze z Niemcami, Szwajcarią czy Portugalią...
Na Mundialu nie potrafimy nic zrobić i teraz pytanie... Zawodnicy zapomnieli jak się gra? Moim zdaniem nie.. a wina leży gdzie indziej...
Ja czekam co powie sztab szkoleniowy na temat przygotowań do Mundialu czy zrobione zostało wszystko aby Polacy byli przygotowani w 100% ... Bo ja bym zrozumiał, że 4-5 piłkarzy przyjechało nie przygotowanym wtedy możemy mówić, nie powinni jechać itd ale tutaj cała drużyna, wszyscy 23 piłkarze byli zajechani ! i NIE WIERZĘ, że nie popełniono żadnego błędu..
Ja osobiście do piłkarzy mam najmniejszy żal bo sorry ale jeżeli nie masz siły na bieganie skąd się to bierze... a Oni po 20 minutach gaśli nie tak to powinno wyglądać...
Widać było w naszych piłkarzy złość, wściekłość ale i bezradność.. niestety...
Zobaczymy jakie wnioski będą.
A może czas najwyższy powoływać zawodników, którzy są w formie?.
i co, żaden nie był formie nagle, tak ???? Nagle Piszczek nieprzygotowany do biegania tak? nagle, żaden zawodnik nie ma siły na 45 minut, tak ? Nie przesadzajmy....
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

i co, żaden nie był formie nagle, tak ???? Nagle Piszczek nieprzygotowany do biegania tak? nagle, żaden zawodnik nie ma siły na 45 minut, tak ? Nie przesadzajmy....[/quote]
zibi16
A czy ja napisałem, że żaden?, czy ja napisałem, że Piszczek?.
Mam na myśli min Krychowiaka, Peszko, Milik, Jędrzejczyk i Szczęsny. Wszyscy przez większość sezonu przesiedzieli na ławce albo mieli kontuzje.
Gość od przygotowania fizycznego coś spieprzył, że po 20 minutach gry polscy gracze oddychali rękawami.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Zaczyna się wylewanie żółci na naszą kadrę więc trochę moich przemyśleń. Czy powołania były złe? myślę, że nie. No bo kogo zabrakło, kto mógłby coś nowego, innego, lepszego wnieść do zespołu? Moim zdaniem pojechała optymalna kadra którą na ten moment dysponujemy. Może należało dać szansę chociaż w sparingach i przyjrzeć się Mierzejewskiemu bo takiego doświadczonego zawodnika na wskroś ofensywnego nam brakuje, na Ziela jeszcze przyjdzie czas. Ale nikt mi nie powie że tacy zawodnicy jak Swierczok, Lewczuk, Kędziora, czy Stępiński mieli szansę na grę w podstawie i coś by wnieśli. Problem widziałbym w tym że przed Euro nasi zawodnicy grali w klubach a przed mundialem czasem coś pokopali. Przede wszystkim Ci od których dużo zależało, Szczęsny, Krychowiak, Milik, czy Kuba. A teraz? Milik i Kuba kontuzje, Krycha ława. Czy to wina Nawałki? Teraz wszyscy narzekają że tak. Bo co? Wyszedł odważnie ofensywnie w pierwszym meczu chcąc od razu dobrze ułożyć sobie mistrzostwa? no chyba po to się jedzie na taką imprezę. A Nawałka głupi nie jest i pewno wiedział że trudniej będzie z Kolumbią więc to zwycięstwo było nam potrzebne. Fakt, że zabrakło ambicji to nie wina Nawałki. W drugim spotkaniu to samo, zmiany w składzie - normalna rzecz, ale znów zabrakło charakteru. To że zawodnikom się nie chce to nie wina selekcjonera. To że schematy, taktyka, ustawienie nie zgrało to już inna bajka. To że kondycyjnie wyglądali słabo to już jest wina źle przepracowanego okresu przygotowawczego, ale litości, w 3 tygodnie nie nadrobi się straconego roku w klubie. Trzeba zagrać teraz dobry mecz z Japonią żeby godnie się pożegnać z turniejem, przeanalizować co nie zagrało i wyciągnąć wnioski. Czy Nawałkę trzeba zwolnić? NIE. z 4 imprez (eliminacje + turniej, tak to zbierzmy) nie wyszła nam póki co jedna. Zespół robi progres, gramy dobre eliminacje, jedziemy na kolejną imprezę. Mamy selekcjonera który ma szansę dać stabilizację tej kadrze, zmienianie go nie wniesie nic innego jak całą zabawę od początku, budowanie kadry, koncepcji itd. Jak na moje mimo wszystko zaufałbym Nawałce i powierzył mu następne eliminacje.
A moim zdaniem właśnie tu spora wina Nawałki i sztabu. Bo nie powiesz mi, że Peszko, Jędrzejczyk, Krychowiak to był na ten moment nasz maks. Lepiej byłoby zabrać tych młodych z Ekstraklasy niż gości, którzy cały sezon nizcnie grali. Pazdan z polskiej ligi mając rytm meczowy wyglądał chyba najlepiej.
Wystawianie Szczęsnego na bramce gdzie Fabian miał ogranie z całego sezonu. Przecież Szczęsny nie zagrał chyba 15 meczów. Chyba przy każdej straconej bramce mógł zachować się lepiej.
Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to przecież tu był dramat, oni wyglądali jakby biegali z 10kg workiem na plecach. Po 20 minutach odcięcie prądu. To nie jest ambicja tylko waciane nogi z braku sił.
Eliminacje wygrane ale prawda taka, że jakby nie falstart Duńczyków to byśmy mogli się potem jeszcze grzmocić w playopffach. reszta w nazej grupie to przecież typowe ogórki.
W 1 meczu Nawałka wychodzi ofensywnie a my gramy do tyłu. To co to za odważna decyzja? A mecz z Kolumbią to już w ogóle sie pogubił, a zmiana Glika za Pazdana to już najlepszy obraz kunsztu trenerskiego Nawałki
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
i co, żaden nie był formie nagle, tak ???? Nagle Piszczek nieprzygotowany do biegania tak? nagle, żaden zawodnik nie ma siły na 45 minut, tak ? Nie przesadzajmy....
zibi16
A czy ja napisałem, że żaden?, czy ja napisałem, że Piszczek?.
Mam na myśli min Krychowiaka, Peszko, Milik, Jędrzejczyk i Szczęsny. Wszyscy przez większość sezonu przesiedzieli na ławce albo mieli kontuzje.
Gość od przygotowania fizycznego coś spieprzył, że po 20 minutach gry polscy gracze oddychali rękawami.[/quote]
Ale właśnie mi chodzi o to, że nikt nie był w formie nawet Ci co grali cały sezon... Więc nie zwalał bym na to CAŁEJ winy.... Bo niby kto miałby być na tym Mundialu? Szymański? Żurkowski? ok ale nie zadziałali by nic...
Wina moim zdaniem leży w większej stronie w przygotowaniu samym ...
Zobaczymy co bd mówić
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ludzie przestancie glupio deliberowac. 99% naszego spoleczenstwa dmucha sobie balonik i zachowuje sie jakbysmy byli jakims narodem wybranym a jestesmy narodem frajerow co był dymany przez sqsiadow i sojusznikow przez 3/4 swojej historii. W piłce nie znaczymy nic od 30-40lat, mamy ledwie trzech graczy co graja w silnych europejskich klubach z czego jeden jest połamany od.dwoch lat. Wczoraj to mozna powiedziec sam pakiet Falcao- James James- Cuadrado lub Cuadrado- Falcao był i jest wiecej wart niz nasza cała kadra na tym turnieju. Omamiony lud traktuje te mistrzostwa jako mega zawod a wyjazd tam był szczytem mozliwosci. Trafilismy na dobra grupe w eliminacjach i wszystko.tam wychodzilo ale rezerw konpletnie nie ma. Spotkaly by sie drugie czy trzecie reprezentacje Polski oraz Kolumbii to by bylo nie 0-3 a jeszcze wiecej. Wstydem jest, ze kraj o.takiej ludnosci ma jakby popatrzec stosunkowo najslabsza piłke nozna w Europie. Wybaczmy ale na starym.kontynencie miec powierzchniowo oraz ludnosciowo kraj w top.5 a miec taka żenade w piłce to.ewenement. Ale czy mozemy miec pretensje do.drewnianyvh kopaczy czy Nawałki co gada oczywiste oczywistosci, nie potrafiac nic merytorycznego sklecic? Wstyd mi było jako.Polakowi wczoraj gdy zagraniczni dziennikarze mu zadawali pytania. Przeciez to jest chłop.oderwany od pługa... Zreszta pamietam go z Wisły prawie 20lat temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom