>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dalej to samo, zero kreatywności, podania do tylu, gra na stojaka, udawany pressing, zobaczcie jak kokainiarze grają pressingiem i ile biegają, już o wyszkoleniu technicznym nie wspomnę...
 
S 22

sieko

Użytkownik
Powiedzmy sobie szczerze, tu nie zawinił Nawałka czy sztab trenerski ogólnie. Po prostu zabrakło nam umiejętności czysto piłkarskich i to zostało brutalnie zweryfikowane na tym mundialu. Byliśmy po prostu za słabi na tą grupę i tyle. Przykre, ale taka jest prawda i trzeba to przyjąć do wiadomości ????
 
K 0

kamil24

Użytkownik
Moim zdaniem skrzywdzil ich ranking Fifa po którym uwierzyli ze są siódma czy ósma reprezentacja na świecie,. Kraj który ma jednego piłkarza klasy światowej, raz na 20 lat gra w LM ,grajkowie grzeją ławę został brutalnie sprowadzony na ziemię. Przykro mi ,wam pewnie też. Ale taka jest prawda. Na ten moment jest lekko 30 zespołów które nas biorą na dzień dobry a wkrótce będzie jeszcze gorzej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Powiedzmy sobie szczerze, tu nie zawinił Nawałka czy sztab trenerski ogólnie. Po prostu zabrakło nam umiejętności czysto piłkarskich i to zostało brutalnie zweryfikowane na tym mundialu. Byliśmy po prostu za słabi na tą grupę i tyle. Przykre, ale taka jest prawda i trzeba to przyjąć do wiadomości ????
Tunezji, Iranowi, Peru czy Australii też zabrakło umiejętności, ale nikt nie może powiedzieć że zaangażowania.

Apel do wszystkich: Jeśli ktoś nie może utrzymać nerwów na wodzy to lepiej sobie dzisiaj odpuścić komentowanie postawy Polaków i zapraszam jutro na chłodno. Żebym nie był zmuszony wstawiać ostrzeżeń.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
najgorsze ze to dopiero poczatek marazmu.
zwykle druzyny po takim mundialu w eliminacjach mocno zawodza .
to chyba koniec dobrych czasow
 
S 22

sieko

Użytkownik
Tunezji, Iranowi, Peru czy Australii też zabrakło umiejętności, ale nikt nie może powiedzieć że zaangażowania.
A to też racja. Tym bardziej przykre, no ale co zrobić. Polska pokazała swoje dawne oblicze, które było codziennością jeszcze 4-5 lat temu - mentalność przegranych. Wszystko co dobre wszystko się kończy. Troche młodych nadciąga, miejmy nadzieję, że mimo wszystko uda nam się wrócić na przyzwoity poziom prezentowany w obu eliminacjach i na Euro 2016. Już tyle porażek widziałem naszej kadry z poprzednich lat, że teraz przykro, ale da się znieść to wszystko. Swoją grą i postawą nie zasługiwaliśmy chociażby na 1pkt w tych dwóch meczach i trzeba przyjąć do wiadomości
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
To byla korea vol2. Wtedy byla podjara po eliminacjach gdzie chwycilismy Norwegie i Ukraine w ich slabych czasach. W.pierwszym meczu Korea nas zjadła bieganiem a pozniej Portugalia umiejetnosciami. Teraz to samo. Senegal nas zjadl fizyką natomiast Kolumbia skillem. Skonczyla sie w koncu ta szopka i uwazanie tych miernot za jakis herosów. Stanelismy w zaszczytnym gronie i smiało mozemy konkurowac z Arabią oraz Koreą o miano najwiekszych fajtłap turnieju;). Panama czy Tunezja tez dostały baty ale jakos sie inaczej te druzyny oglada.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Pytanie z ciekawości: czy ktoś może kojarzy czy był kurs wystawiony na zdarzenie że Polska nie wygra żadnego meczu w grupie (czyli porażka lub remisy) oraz kurs na to że 3 mecze w grupie przegrają ?
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Pierwsze minuty mogły dawać jakiekolwiek złudzenie na coś, ale ogólnie było to tylko robienie wiatru. Po kilku minutach spuchli, oddali piłkę Kolumbii, a ta na dużym spokoju robiła swoje bez emocjonalnego podpalania się. Byli szybcy, grali dokładne piłki oraz przede wszystkim świetnie zastawiali się przy przyjęciu i mądrze rozgrywali. Polska beznadziejna kondycyjnie. Zero pomysłu na grę z przodu. Seniorzy pokazali juniorom kilka myczków.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Osobiście zagrałem czysto zwycięstwo Kolumbii (2,25) to się wydaje obiektywnie najbardziej realne, nasi nie zrobią autobusu, będą popełniać błędy w ustawieniu na obronie, nie dadzą rady upilnować szybkich kolombijczyków przez cały mecz no i dojdą głupie nierealne - błędy, straty które tylko nam się przytrafiają no i nie wierzę że będą mocni psychicznie a innych betów nie ruszam bo nasi są nieprzewidywalni - ten mecz może się zakończyć równie dobrze 0:1 jak i 2:4
Potwierdziło się, zagrałem grubo czysto Kolumbię i rezerwuje sobie właśnie wczasy nad morzem :sun: Dziwię się że poniektórzy tutaj liczyli na cud, remis, wole walki bla bla bla - nasi nie mieli żadnych argumentów, drewniana gra na tle szybkiej Kolumbii. To był mój najpewniejszy bet w tym roku.
Mam nadzieję że spełnią się moje marzenia czyli wymiana sztabu bo to co gramy i jakich zawodników mamy nie współgra z sobą.
 
larkspur 304,8K

larkspur

Użytkownik
KOMPROMITACJA...
co tu duzo mowic o grze jak gry tak naprawde nie bylo. ...
Mnie wkur..ia to ze jeszcze przed pierwszym meczem jadac na ten mundial i przygotowujac sie do niego POLSKA byla stawiana w zajebistym swietle , stawiana wysoko i z gory przewidywany byl awans z grupy...
ZENADA...
jada na mundial cala kadra , zyja mieszkaja tam w luksusach czy to Soczi w Rosji czy przygotowania w Arlamowie Juracie ...baseny ,spa zabiegi , strojenie zartow , lekko do wszystkiego bez kompleksow , nagrywanie tych filmikow zarty smichy chichy... Wszystko ok fajnie widziec jak to wyglada od srodak od zaplecza ale jada blaznuja tam graja przygotowuja sie a potem przychodzi MECZ JEDEN DRUGI I JEST TO BLAMAZ MASAKRA...
ja sie pytam za co to za czyje pieniadze ? sponsorzy tak ? OK ..ale zeby to do czegos prowadzilo a nie przyjezdzamy i nie jestesmy jako kadra zespol zagrac dobrej akcji przez 2 mecze....
WSTYD....
- Pazdan poziom dno...zaczalbym budownie obrony od nowa zaczynajac od wyrzucenia Pazdana...gra w tej legii ale nic nie wnosi zero poziomu jakiegos.
PRZECIEZ NASZA GRA W OBU MECZACH OGRANICZALA SIE DO WYCOFYWANIA PILKI DO OBRONY I NUDNE ROZGRYWANIE MIEDZY OBRONCAMI CZY ZAGRANIAMI DO BRAMKARZA
ATAK NIE ISTNIAL LEZAL I PLAKAL
- Szczesny ? nie rozuimiem dlaczego on w bramce. Przeciez caly sezon prawie przesiedzial na lawce , napewno nie gral tyle co Fabianski caly sezon rozegral . Dzis przy kazdej bramce Szczesny zawodzil, byl spozniony a jego zagrania i brak pospiechu caly ten styl wygladal jakby mial wyjebane poprostu....
- Nawalka musi sie podac do dymisji sam po meczu z Japonia nie ma innego wyjscia. Nierozumiem jego podejscia... zaufal Bednarkowi .OK bo Glik w ostatniej chiwli wypadl i musial kogos znalesc. Zaufal Bednarkowi graczowi z 0 doswiadczeniem w karze. .Podobnei z Kownackim ..skad oni sie nagle wzieli stali sie czolowymi pilkarzami.
Moim zdaniem sklad z poprzedniego meczu z Senegalem bardziej pasowalby do dzisiejszego meczu... Blaszczykowski , Grosicki , Milik..Nawet Milik by sie bardziej przydal zeby oddciazyc Lewego cos dograc choc jedna pilke.
Dzis wszystkiego brakowalo. z reszta jak w poprzednim meczu. brak pomyslu na ustawienie , kombinacje jakies 3 obroncow masakra..
Bardzo dobre eliminacje i gdzie to zostalo ? gdzie sie podzialo ? nawet zalazek tej gry nie zostal na mundialu..
kolejny mundial i klapa.
EMOCJE PODNIECENIE BALON NAPOMPOWANY NA FULLA PRZED KAZDA IMPREZA.
JADA NA ZGRUPOWANIA BAWIA SIE MAJA JAK U PANA BOGA ZA PIECEM A PRZYCHODZI WIELKA IMPREZA TO WYPADAMY NAJGORZEJ.
TAKA PANAMA TUNEZJA IRAN ARABIA NA TYM MUNDIALU GRAJA O WIELE LEPIEJ TWORZA AKCJE STRZELAJA GOLE
OSIEDLISMY JAK TITANIC NA DNIE POKAZUJAC TAKI POZIOM
I TERAZ NIE WIADOMO CZY SIE SMIAC CZY PLAKAC
POZDRAWIAM !
 
roger198585 8

roger198585

Użytkownik
bardzo dobrze, ze przegrali ,pisałem to kilka razy zero gry, to co było w obronie 3 w lini i łapią na spalonego gdzie nie są w linni i odległości duże miedzy nimi , śmiech na sali , środek pola lepszy w okręgówce, skrzydła , nie było , Grosicki wszedł w 55 minucie czy 92 bo piłki ani razu nie miał
Pazdan poziom dno...zaczalbym budownie obrony od nowa zaczynajac od wyrzucenia Pazdana...gra w tej legii ale nic nie wnosi zero poziomu jakiegos.? kolego Pazdan jeszcze zagrał najlepiej , obejrzyj mecz jeszcze raz i statystyki w meczu bo to co robił góralski to kpina , Pazdan zagrał słabo ale nie tragicznie
 
N 182

nafal

Użytkownik
No ktoś taki wynik przewidział 2:2 wysoki remis. Kolumbia wciąga nosem Senegal i jadą dalej, jak trafią na Angoli w 1/8 to myślę że wygrają tę potyczkę. Japońce nas zabiegają a i remis im wystarczy przy założeniu że Cartelowcy pojadą z Murzynkami.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
tak jak mowilem bedzie 3x0 szkoda , dzisiaj to chlopaki przynajmniej zostawili serce na boisku, ale bylo za pozno. takim skladem trzeba bylo wyjsc w meczu z Senegalem. moim zdaniem wina jest tylko i wyłącznie po stronie Nawałki pierwszy mecz experymentalny skład ,a dzisiaj experymentalne ustawienie które nam nigdy nie szło. to tyle, mam nadzieje że trener sie poda do dymisji bo to jest blamaż w jego wykonaniu. chłopaki robili co mogli, ale jak można sie zgrać dwa razy pierwszy raz w życiu nowym ustawieniem, no nie da rady.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Od jakiegos czasu to nie jest reprezenracja tylko kolesiostwo, ktore mialo mniamanie o sobie , ze sa Bog wie kim, dzisiaj i w pierwszym meczu wyszlo, ze sa to zwykle pionki ktorym czasem cos wyjdzie.
Ja sie pytam jakim prawem Peszko znalazl sie w kadrze, zablokowal tylko miejsce innym chlopakom a tak naprawde jest bez uzyteczny, no ale kolega Lewandowkiego i Grosickiego to sie miejsce nalezy.
Pazdan to jest jakis dramat co chlop gra, dzisiaj 3/4 pilek zagrywanych do przeciwnika, jedynie co potrafi to poklepac z innym obronca na przestrzeni 10 metrow, nie przesuwajac sie metra w przod.
Krychowiak bez formy od dwoch lat, ale jedzie jako kluczowy gracz i tak tez gral, zawalil dwa gole i w srodku bezuzyteczny.
Generalnie &quot;bida z nendza&quot;, ja rozumiem ze to tylko sport i mozna przegrac , ale w jakims stylu, nasi wg. mnie sa jedna z najgorszych druzyn na tym turnieju, tradycji stalo sie zadosc, mialy byc ochy i achy a jest dwa razy w czape i zjazd do bazy, czyli nic nowego.
Szkoda strzepic klawiatury ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiedzmy sobie szczerze, tu nie zawinił Nawałka czy sztab trenerski ogólnie. Po prostu zabrakło nam umiejętności czysto piłkarskich i to zostało brutalnie zweryfikowane na tym mundialu. Byliśmy po prostu za słabi na tą grupę i tyle. Przykre, ale taka jest prawda i trzeba to przyjąć do wiadomości ????
Czy nie końca nie zawinił ? Zamordował chłopaków tym gorącym Soczi i jak wyszli na Senegal nie mieli kondycji. Do tego było w tym wątku jeszcze przed mundialem wspominane, że bardziej byli celebrytami niż piłkarzami... Najgorsze co się mogło przydarzyć to to jak piłkarze zaczynają wierzyć w napompowany balonik. Nie twierdzę, że tak było bo nie mam żadnych podstaw, ale w meczu z Senegalem nie było takiej waleczności jak dzisiaj. Jeśli na takim zacięciu Polska by zagrała z Senegalem i Japonią miała by szansę. Mundial straciliśmy w pierwszym meczu, a nie w tym... Zauważacie jak ostro zaczęła grać Polska dzisiaj, a jak &quot;spokojnie&quot; było z Senegalem...
Tak czy inaczej poziom Polski jak dotąd strasznie niski. Chyba najniższy z wszystkich drużyn europejskich i momentami zbliżający się do Panamy...
 
kobibrylant 0

kobibrylant

Użytkownik
Pompowany balonik miesiące przed mundialem, komentatorzy przed meczami polski patrzyli tylko na grupy rywali i zastanawiali się z kim będzie lepiej zagrać po wyjściu z grupy, Anglia czy Belgia..(?) i oczywiście balonik pękł po dwóch spotkaniach na mundialu. Nie ma co się rozwodzić nad tym kto zawinił, przegraliśmy jako drużyna- postawa na boisku, zaangażowanie bo drużyny wcale nie były nie do ogrania, umiejętności są w naszej kadrze ale niestety nie ma tego błysku i to pokazał ten mundial (przykład Argentyny, która też ma w ekipie indywidualności). Ostatni mecz i jedziemy do domu, nauczka na przyszłość a zwykły kibic może czuć tylko smutek i rozczarowanie... mundial na Polsce się nie kończy.
 
M 17

marvelmm

Użytkownik
Czy nie końca nie zawinił ? Zamordował chłopaków tym gorącym Soczi i jak wyszli na Senegal nie mieli kondycji. Do tego było w tym wątku jeszcze przed mundialem wspominane, że bardziej byli celebrytami niż piłkarzami... Najgorsze co się mogło przydarzyć to to jak piłkarze zaczynają wierzyć w napompowany balonik. Nie twierdzę, że tak było bo nie mam żadnych podstaw, ale w meczu z Senegalem nie było takiej waleczności jak dzisiaj. Jeśli na takim zacięciu Polska by zagrała z Senegalem i Japonią miała by szansę. Mundial straciliśmy w pierwszym meczu, a nie w tym... Zauważacie jak ostro zaczęła grać Polska dzisiaj, a jak &quot;spokojnie&quot; było z Senegalem...
Tak czy inaczej poziom Polski jak dotąd strasznie niski. Chyba najniższy z wszystkich drużyn europejskich i momentami zbliżający się do Panamy...
Przepraszam Cie bardzo, ale jak długo trwało dziś to &#39;zacięcie&#39;? 20 minut?
 
Do góry Bottom