>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freez bets

freez. 127

freez.

Użytkownik
#34
Wolves - Manchester City
Typ: handi -1.5 Manchester
@1.70
forbet
----
#35
Valladolid - Barcelona
Typ: handi -1.5 Barcelona
@1.47
forbet
----
#36
AKO
Wolves - Manchester City
Typ: handi -1.5 Manchester
@1.70
forbet
+
Valladolid - Barcelona
Typ: handi -1.5 Barcelona
@1.47
forbet
=@2.50
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Nie mogłem edytować aby rozliczyć, oczywiście na minus, niestety. Stąd taka przerwa, trzeba było sobie wszystko przemyśleć, ale już wracam i mam nadzieję,że będzie lepiej ????
Mam zamiar wprowadzić także małe zmiany; analizy znajdą się tutaj i dodam też stawkowanie.
1.
Dania - Walia
Typ: BTS
@2.00
forbet
2j ▶ 3.6j⛔
Analiza:
Pod lupę wziąłem spotkanie Duńczyków z podopiecznymi Ryana Giggsa którzy zagrają w roli gości. Swój ostatni mecz Walijczycy zagrali wręcz znakomicie; szybko dyktując warunki,prowadząc i strzelając pierwszą bramkę a z czasem tylko powiększając swój dorobek. Zdeklasowali rywali strzelając im 4 bramki. Wiodącą osobą w zespole bez wątpienia jest Bale który dostał drugie życie w klubie co przekłada się na dobrą grę w reprezentacji. Pod wodzą Giggsa, zespół gra bardzo składnie i drużynowo, a przede wszystkim skutecznie co widać w ich meczach. Dania, jak to Dania, od zawsze gra w defensywie była ich mocną stroną, po różnych zawirowaniach z federacją w końcu ma zagrać normalny skład, który oglądaliśmy na mundialu. Myślę,że ten czynnik będzie bardzo znaczący w tym meczu. Hareide miał do wykorzystania tylko jedną sesję treningową i taktyczną, co moim zdaniem jest za mało po takiej przerwie reprezentacyjnej. Mimo,że Dania błyszczała z formą na mundialu i potrafiła sprawić nie lada kłopoty późniejszym vice mistrzom, nie chce mi się wierzyć,że utrzymali formę z mundialu aż do tego czasu i z takim zaangażowaniem będą grać w tym meczu, to jest wręcz niemożliwe, dlatego też BTS jest bardzo realny.
E: Nie spodziewałem się,że Dania tak dobrze zagra. Eriksen:eek:kay: zrobił robotę
Wynik: 2:0

-2j⛔
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
2.
Gruzja - Łotwa
Typ: handi -1.5 Gruzja
@2.05
forbet
2j ▶ 3.6j⛔
Analiza:
Drugim spotkaniem które mnie zaciekawiło jest mecz pomiędzy Gruzją i Łotwą.
Gruzja, Ligę Narodów rozpoczeła bardzo obiecująco wygrywając swoje pierwsze spotkanie z minimalnie faworyzowanym Kazachstanem; 2:0. Mecz był na wyrównanym poziomie, goście po prostu wykorzystali swoje sytuacje, byli bardziej skuteczni w swoich poczynaniach. Gruzja zanotowała bardzo dobrą passę ostatnich meczy, 4 wygrane i 1 przegrana. Co ciekawe, mecze z tego typu przeciwnikiem (Estonia, Litwa) wygrali dość wysoko 2:0 i 4:0. Jak widać pasuje im ten styl gry i bardzo sprawnie sobie poczynają. Łotwa jest na podobym poziomie sportowym co Litwa. Grając na wyjazdach nie radzą sobie nawet z teoretycznie słabszym przeciwnikiem takim jak chociażby; Gibraltar, Kosovo, Wyspy Owcze. Co tu dużo mówić, spodziewam się tutaj wielkiej dominacji gospodarzy i ich skuteczności w postaci kilku goli. W ostatnim starciu tych drużyn Gruzja zdeklasowała swoich przeciwników wygrywając aż 5:0.
E: Niestety mimo,że było bardzo blisko to nie weszło. Mieli dużo okazji natomiast zabrakło skuteczności.
Wynik: 1:0
-2j⛔
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
3.
Portugalia - Włochy
Typ: BTS
@2.05 forbet
4j ▶ 7.2j⛔
Analiza:
Oba zespoły swoje wcześniejsze mecze niespodziewanie zremisowały. Włochy które były skazywane na wygraną,po przeciętnej grze tylko 1:1 z Polską. Po tak wybitnych nazwiskach w kadrze i na ławce trenerskiej można spodziewać się jednak czegoś więcej, jednakże ta reprezentacja potrzebuje czasu aby się odbudować pod sterami nowego trenera. Portugalia bez swojej gwiazdy C.Ronaldo z Vice mistrzami świata;Chorwacją wywalczyła wynik także 1:1. &quot;Po tym remisie nie możemy sobie pozwolić na stawianie kolejnych niedobrych kroków&quot; mówi po meczu ostoja defensywy Włoch; L. Bonucci. W wypowiedziach po meczowych,można było usłyszeć słowa,że popełniali mase błedów,muszą się tego wystrzegać przed groźniejszym rywalem jakim jest Mistrz Europy. Motywacja będzie napewno większa, po stracie punktów z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie czas na sprawdzenie swoich sił z przeciwnikiem wysokiej półki. Mimo,że Włosi na wyjazdach grają słabo, udało im się wpakować bramkę Francji czy chociażby Anglii. Liczę na ciekawe widowisko jak na te świetne reprezentacje przystało.
Wynik: 1:0
-4j⛔
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
4.
Kosovo - Wyspy Owcze
Typ: powyzej 2.5 bramki
@2.25
forbet
1j ▶ 1.9j⛔
Analiza:
Faworytem tego spotkania bez wątpienia jest Kosovo, grają na własnym terenie i raz już wygrali z Wyspami, dość wysoko bo 2:0. Po stracie punktów przez Kosovo czas na teoretycznie słabszego rywala który wygrał swoje spotkanie z Maltą 3 do 1. Z drużynami na podobnym poziomie Kosovo radzi sobie bardzo sprawnie, są bardzo skuteczni w tych meczach. Wyspy pokazały ze potrafią strzeląc, w ostatnich 3 meczach zdobyli aż 7 bramek co na ten poziom jest naprawdę dobym wynikiem. Jesli zagrają tak jak poprzednie swoje mecze to o typ jestem spokojny a kurs bardzo zachecający. Kosovo sprawiło nie lada niespodziankę wygrywając w tym roku z Albania. Myślę,że po pierwszym golu otworzy się worek z bramkami i będzie ich minimum 3.
Wynik: 2:0
-1j⛔
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
5.
San Marino - Luksemburg
Typ: Luksemburg wygra obie polowy
@2.00
forbet
6j ▶ 10j✅
Analiza:
Luksemburksa piłka w ostatnim czasie wyskoczyła mocno do góry. Ta klubowa; Dundelange które zrobiło niesamowitą niespodziankę pokonując Mistrzów Polski i Rumunii, kwalifikując się do rozgrywek LE, jak i ta reprezentacyjna; która po zaskakującym zwycięstwie nad Gruzją, dosłownie rozjechała jak walec reprezentację Mołdawii aż 4:0. Obie reprezentację Luksemburg jak i San Marino to amatorskie zespoły,z tym,że w Luksembuegu już się rozwinął w jakimś stopniu i piłkarzy można już nazwać profesjonalistami. San Marino, na codzień piłkarze zajmują się swoimi pracami, dlatego wątpie aby piekarz czy listonosz biegał za piłką przez 90 mimut. Nie widzę tu nic innego jak wysokiego rezultatu dla ekipy Luksemburga.
Wynik: 0:3 (0:2,0:1)
+10j✅
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
6.
Islandia - Belgia
Typ: handi -1.5 Belgia
@1.70
forbet✅
5j ▶ 7.4j
Analiza:
Islandia swój pierwszy mecz sromotnie przegrała wynikiem 0:6 ze Szwajcarią. Na mundialu także zagrali bardzo słabe zawody,to nie jest już ten zespół co wygrywał grupę el do ME we Francji, a także pokazali się ze świetnej strony na samych Mistrzostwach. Belgia natomiast świetne występny na mundialu, wyeliminowanie Brazyli czy Anglii, robią wrażenie. Ostatnio wygrali dość gładko 4:0 na wyjeździe ze Szkocją, która tak samo jak Islandia gra stylem wyspiarskim. Dobrze zacząć rozgrywki Ligii Narodów wygraną w pierwszym meczu, to priorytet Belgii na ten moment więc nie widzę innego wyjścia niż wygrana co najmniej dwoma bramkami.
Wynik: 0:3
+7.4j✅
 
Do góry Bottom