>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

¤ ATP&WTA [7.05.07-13.05.07]

Status
Zamknięty.
milenium 15

milenium

Użytkownik
No i po burzy, burza Robredo poszedł w pole ???? , ale trzeba być twardym i wierzyć w niego do końca! ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No niestety nie wiem o co sie moge jeszcze oprzec :/ Co radzisz?
Najlepsze jest oglądanie meczy na żywo a potem lookanie do statystyk pomeczowych bo inaczej to nie $$ ???? Volandri ma tą przewagę że jest mańkutem, oj chyba w finale zagra (chyba że trafi na Nadala)
 
tier 0

tier

Użytkownik
ej, wie ktoś co się dzieje z deblowym meczem Kuznetsova S./Petrova N. - Peer S./Safina D. ?
 
pisak 1

pisak

Użytkownik
Nie chce nic mowic ale wasze typy sa swietne. Biorac typy z tego tematu przegralem okolo 50zl :jezora: . ! Nie zebym obarczal was wina ale prosilbym o wieksze przylozenie sie do analiz danych spotkan ! POZDRAWIAM
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jesli chodzi o moje typy: dzisiaj 0/2 no ale kazdy ma swoj rozum, ja tez przegrałem na tych typach, ale gdyby mi wszystko wchodzilo to bym byl bogaty. Volandrii jest chyba w takiej formie ze z Nadalem stoczy swietny boj w finale z Nadalem. Jutro pewna wygrana z Goznem chyba... Gra rewelacyjnie i przed własną publiką bedzie chcial sie pokazac w wielkim finale. Jesli chodzi o ty na Robredo to jestem w szoku. To byl dla mnie mega pewniak, wyhral 6-1 chyba pierwszy set to pomyslalem - taki kurs na takiego pewniaka, a potem nagle sie zatrzymal i do konca juz nic nie poradził :/ Szkoda i sory, ale pretensji miec nie mozesz! pamietaj analizy mają ci pomoc w doborze typow a nie graniu w ciemno. A ja w tenisie jestem początkującym...
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Nie chce nic mowic ale wasze typy sa swietne. Biorac typy z tego tematu przegralem okolo 50zl :jezora: . ! Nie zebym obarczal was wina ale prosilbym o wieksze przylozenie sie do analiz danych spotkan ! POZDRAWIAM
koles jestes smieszny...nie zebym chcial Cie obrazac czy cos,ale takie wypowiedzi nie swiadca o Twojej wysokeij inteligencji,chcesz grac?/graj nie chcesz??nie graj masz wolny wybor i mozesz wybrac co Ci sie podoba.Przeciez to nie wina typerow ze akurat im nie poszlo jakbys gral ich typy caly czas to bys wyszedl na plus.

pozdro
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
???? Volandri F. - Gonzalez F.

Mecze Włocha ogląda się naprawdę z przyjemnością, w tym turnieju gra znakomicie, miał bardzo trudną przeprawę do tego półfinału, 2 rudna mecz z R. 2-1, 3 rudna mecz z Federerem wygrana w setach 2-0 :wowsdf: i wczoraj także kapitalne spotkanie z Czechem Berdychem i także wygrana 2-0, ale wczoraj to przeszedł sam siebie stracił tylko z Thomasem 3 sety. Widać że Voladnri jest w formie, atutem jest to także że gra u siebie, i wszyscy mu kibicują. W dzisiejszym meczu przeciwnik dla Włocha także z górnej półki F. Gonazles, wczoraj wygrana z Chela 2-0, wcześniej z Massu 2-1. Atutem Chilijczyka jest ten jego niesamowity forhend mocno i bardzo szybki. Ale na Włocha w takiej dyspozycji to chyba dziś za mało, Włocha pokonać może w tym turnieju tylko Rafa Nadal. A kursik na Włocha też niczego sobie 2.10 w Bet-At-Home
 
W 2

wislak

Forum VIP
Chciałem napisac tę analizę, ale mnie uprzedziłes ???? Mysle ze wchodzi typ izzi. Volandri fakt ze juz dosc osiągnął, ale to Gonzo zrobil niespodzianke eliminując Chele, większą niz Volandii Berdycha. To z jaką łatwoscią do domu odesłal najpierw Fedka a potem czecha to jest cos pieknego ???? U siebie jest bardzo silny, ulegnie dopiero Nadalowi, ktory dzis pogromi Davydenke. Ale kurs 1.05... :/ Na expie nie ma nawet typu na DW 2-0 :/ Szkoda bo pewniakiem Nadal jest jednak zawsze. 75 zwyciestw z rzedu na clayu :eek: to imponuje...

stracił tylko z Thomasem 3 sety.
raczej gemy :]
 
pisak 1

pisak

Użytkownik
Nie chce nic mowic ale wasze typy sa swietne. Biorac typy z tego tematu przegralem okolo 50zl :jezora: . ! Nie zebym obarczal was wina ale prosilbym o wieksze przylozenie sie do analiz danych spotkan ! POZDRAWIAM
koles jestes smieszny...nie zebym chcial Cie obrazac czy cos,ale takie wypowiedzi nie swiadca o Twojej wysokeij inteligencji,chcesz grac?/graj nie chcesz??nie graj masz wolny wybor i mozesz wybrac co Ci sie podoba.Przeciez to nie wina typerow ze akurat im nie poszlo jakbys gral ich typy caly czas to bys wyszedl na plus.

pozdro
Jakbys umial czytac napisalem ze nie obarczam ich wina ale zeby sie przylozyli.Postaraj sie czytac ze zrozumieniem a pozniej pisz ze jestem smieszny.
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Ja dzisiaj postawiłem na Gonza ; ] zobaczymy czy mam dobre przeczucie.
No i Gonzo wygrał gładko 6-1 i 6-2.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dziwię się, że kurs na Nadal jest aż 1.17, ja widzę w tym meczu gładkie 2-0, chociaż Denko wczoraj urwał mistrzowi seta, hm Może ktoś to ogladał??
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Ja wczoraj oglądałem mecz na Polsacie sport extra była retransmisja bo na żywo nie puszczali. Nadal grał dobrze, chociaż nie tak jak w meczu z Serbem ale Davidienko też pokazał bardzo dobry tenis stawiał duży opór Hiszpanowi. Gonzo w półfinale gładko rozprawił się z rewelacją turnieju Włochem Volandrim. Dziś stawiam na wygrana Nadala ale w setach 2:1, bo kurs na wygrana w meczu 1.15 w bet-at-home jest mały. A sądzę że Fernando ma szanse urwać seta Rafie. Więc stawiam na 2:1 w setach dla Rafy po kursie 3.80.
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Bartoli Marion - Morigami Akiko

Typ: 1 ⛔ :;/:
Kurs: 1.53
Expekt


Francuzka idzie w tym turnieju jak burza. Nie mozna tego powiedziec o Japonce. Jest niespodzianką, ze gra w finale. Miala wielkei szczęscie, ze przebrnęła półfinał. Azarenka, grająca w wtym turnieju rewelacyjnie skreczowała. W rankingu zawodniczki dzieli az 36 pozycji. W tym turnieju Marion to jedynka, a Akiko szóstka. H2H takze na korzysc Bartoli: 6-3 1-6 6-2 w 2006 roku i 6-2 6-0 w 2004 (oba nahardzie). W ostatnim czasie Francuzka doszła do ćwiercfinału niezle obsadzonego tturnieju w portugalskim Estoril oraz do R32 w CHARLESTON. Nie są to wyniki nader rewelacyjne, ale w porownaniu do Japonki znacznie lepsze. Morigami ostatnio grała w Fed Cup, gdzie przegrała 2 spotkania, w meczu z Francją ( RAZZANO, GOLOVIN). Wczesniej porazka z Benesovą w AMELIA ISLAND. (Czeszka ma dopiero 86 pozycję w rankingu WTA). To tyle co grała na clayu w tym roku. Na hardzie tez odpadala zwykle w pierwszych rundach, raz doszla do drugiej gdzie dostała łomot od Clijsters. Mysle ze typ pewna jedynka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom