>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] AS Monaco - Borussia Dortmund [19.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

AS Monaco - Borussia Dortmund
19.04.2017
2.80 - 3.85 - 2.30
Unibet - Bonus 100% d 200PLN - zobacz i graj​


Pierwsze spotkanie było obfite w bramki, wpadło aż 5 goli. Czy w rewanżu będzie podobnie? Kto okaże się lepszy i awansuje do półfinału Borussia na pewno nie złoży broni, tak samo gospodarze. Powinniśmy być świadkami znakomitego spotkania.

Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat tego spotkania.
Macie ciekawe typy? Podzielcie się nimi i wspólnie ogrywajmy bukmacherów!
 
M 0

michalqqq

Użytkownik
Przed nami spotkanie Monaco z Borussia Dortmund. Pierwsze spotkanie w Dortmundzie było odzwierciedleniem piękna piłki nożnej; dużo goli, dynamika.
Oglądając spotkania z udziałem AS Monaco w moim mniemaniu wyrastają na faworyta na wygranie tej edycji Ligii Mistrzów. Ktoś może uznać mnie za szaleńca ze względu na &quot;mocnych graczy&quot;, którzy w swoim składzie mają gwiazdy za galaktyczne sumy, ale trzymam się swojej wersji. Ostatni ligowy mecz Monaco pokazał nam ducha walki i konsekwencje w dążeniu do celu. Wynik być może nie był imponujący, aczkolwiek &quot;come back&quot; wręcz przeciwnie. Monaco jest u siebie bardzo mocne, Borussia osłabiona, moim zdaniem ich morale znajdują się dużo poniżej rozsądnego punktu.
Ostatni atak terrorystyczny, klęska z Bayernem, kontuzje, czy może być gorzej?
Dla mnie kurs 2.8 na AS Monaco to istne value, dlatego osłabiona Borussia jest dla mnie na straconej pozycji.
AS Monaco - Borrusia Dortmund
Typ: AS Monaco 2.80
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Szukam tutaj czegoś innego i liczę na niespodziankę.
Bvb awans @ 3,5 Unibet⛔ Monako w pełni zasłużenie, brawa dla nich
Wiem, że Monako to faworyt, nawet znaczny, bo wygrana 3-2 to idealny wynik przed rewanżowym meczem u siebie. Ale czy oni są w stanie w 100 % wejść w rolę faworyta?
Spoglądam na dzisiejsze mecze i te jutrzejsze z nieco innej perspektywy. Wszystkie pary mają zdecydowanego faworyta a to liga mistrzów - tu ni nie jest takie proste.
Wielu widzi niespodziankę w meczu Bayernu, ale Real u siebie to klasowy zespół. Będzie walka, ale czy kolos na glinianych nogach wyjdzie z niej zwycięsko? Wątpię...
Leicester może zaskoczyć i strzelić bramkę u siebie, ale Atletico wie o co gra i jak to osiągnąć. Czyste konto u siebie przy wyniku 1:0 to ogromna zaliczka. 1 gol Atletico i jest po dwumeczu. I tak pewnie będzie.
Juventus i Barcelona - nie wierzę w drugą remontade, nie widzę tego. Kursy jak na to, co musi osiągnąć Barcelona też słabe i lepiej ominąć to.
Mamy zatem 3 wyraźnych faworytów i zostaje czwarty mecz. Szukamy niespodzianki zatem. Niemcy na pewno juz w głowach nie mają zamachu na ich życie. Wraca Reus, jest Dembele czy też młody Amerykanin, który dał świetna zmianę ostatnio. Należy pamiętać, że w Dortmundzie BVN nie było sobą. Oni właściwie 2 z 3 goli podarowali Monako sami. Trzeci padł ze spalonego...
Czy gospodarze po raz drugi będą mieli tyle szczęścia? Wątpię. Borussia ruszy do przodu i szybko strzelona bramka przez nich zrobi swoje. Wielu widzi dobrego ducha w Monako. Ja bym widział to inaczej. Maszynka powoli się zacina. Wygrane przychodzą po mekach. Rotacja spowodowana liga mistrzów może ich pozbawić mistrzostwa kraju. Monako powoli łapie zadyszke. Borussia? Wielu widziało ich na straconej pozycji już w meczu w weekend a oni wygrali. Echa zamachu powoli milkną, oni jeszcze powalczą z Lipskiem o drugie miejsce w lidze
Teraz rola faworyta i piłeczka jest po stronie Monako. Oni nie grali jeszcze z tej perspektywy w tej lidze mistrzów. Z city musieli mimo świetnego meczu odrabiać straty. Czy teraz rola faworyta będzie im służyła? Z perspektywy kibica mam nadzieję, że tak, bo to w końcu coś nowego. Ale z drugiej strony widziałem wiele spotkań, w których faworyt nie wytrzymywal. Znaleźć się na szczycie nie jest najtrudniejsze...utrzymać się na nim to już inna para kaloszy i jestem ciekaw czy młode wilki, w które uwierzyła piłkarska Europa pokażą, że są nowa siła w Europie.
Teraz już nie ma, że mogą...teraz muszą.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Chyba wszyscy widzieli, jak w drugiej połowie pierwszego meczu BVB rozhulało się na skrzydłach. W tym goście będą upatrywać swoich szans na udane akcje. Na indywidualne rajdy i grę kombinacyjną z zejściem w pole karne. Tym razem wyjdą nakręceni już na pierwszą połowę tego meczu, nie tak, jak ostatnio.

Nie widzę jednak opcji, że Monaco da się tak mocno zepchnąć do defensywy, jak w Dortmundzie. Grają u siebie i z polotem powinni raz po raz wypadać z groźnymi kontrami, jak i przejmować inicjatywę.

Widzę tu mocny mecz &#39;akcja za akcję&#39; od pierwszego gwizdka.

powyżej 4,5 rzutów rożnych w pierwszej połowie @1.70
powyżej 5,5 rzutów rożnych w pierwszej połowie @2.35
BTS w pierwszej połowie @2.80

powyżej 10,5 rzutów rożnych @1.85
powyżej 11,5 rzutów rożnych @2.25
BTS w drugiej połowie @2.20
powyżej półtora gola w obu połowach @2.95
forbet
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Monaco - BVB
Typ: gospodarze +1.5 gola, kurs: 1.80
Według mnie kurs mocno okazyjny. Monaco na własnym boisku strzela naprawdę sporo goli. Ligowych statystyk być może nie warto brać pod uwagę, ale wychodzą 54 bramki w 16 spotkaniach, czyli średnia ponad 3 na mecz. W dwumeczu z City potrafili wcisnąć łącznie 6 goli (2 razy po 3), więc skuteczności w fazie pucharowej LM nie brakuje. Jak również wiadomo podopieczni Jardima wygrali w Dortmundzie 3:2, ale mimo to nie widzę scenariusza, w którym bronią zaliczki i jadą na wstecznym cały mecz. Ta drużyna jest stworzona do atakowania, a przynajmniej kontry mają zabójcze, co zresztą pokazało pierwsze spotkanie. Kadrowo jedni i drudzy wyglądają nieźle, myślę, że znowu posypie się bramkami, a Monaco strzeli przynajmniej 2 z nich.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Z miejsca od razu dziękuję koledze powyżej, bowiem bardzo podobny typ obstawiłem. Zdecydowałem się na również propozycję bramkową bukmacherów, a konkretnie +1.5 gola strzelonego w meczu przez drużynę gości. Zatem prosta sprawa, Borussia musi zdobyć dwie bramki w spotkaniu. Wynik z przed tygodnia, zawodnikom z Dortumndu daje świadomość, że muszą strzelać gole i ich nie tracić. Niestety ze względu na porazkę na własnym terenie, jeden gol nie wystarczy. Drużo osób również przewuiduje w tym spotkaniu wiele bramek, z czym ciężko się nie zgodzić... ponieważ tak jak już starałem się zaznaczyć Piszczek i spółka muszą strzelać bramki by grać dalej. Zaś Monaco to ekipa wybitnie ofensywna. Momentami gdy obserwujemy akcje Mbappe czy też jego kolegów, po prostu ręce same składają się do oklasków. Nie dziwi również fakt, że są jedną z najlepszych ofensywnie ekip w Europie.
Typ:
Borussia Dortmund +1.5 gola @1.6 sts (nie sprawdzałem w innych)
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny tych wielu bramek Dortmundu; Monaco to świetna ekipa, wątpię by poszli na wymianę ciosów po takim wyniku pierwszego meczu; Borussia spośród 12 ostatnich meczy wyjazdowych tylko 2x strzeliła więcej niż 1 gola. Monaco tracące więcej niż 2 gole ? Ostatnio w październiku w kanonadzie 6:2 z Montpelier. Ja idę w stronę gospodarzy
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Nie byłbym taki pewny tych wielu bramek Dortmundu; Monaco to świetna ekipa, wątpię by poszli na wymianę ciosów po takim wyniku pierwszego meczu; Borussia spośród 12 ostatnich meczy wyjazdowych tylko 2x strzeliła więcej niż 1 gola. Monaco tracące więcej niż 2 gole ? Ostatnio w październiku w kanonadzie 6:2 z Montpelier. Ja idę w stronę gospodarzy
Zgodzę się z Tobą, że Monaco to świeta drużyna, ale przede wszystkim w ofensywie. Z przodu wyglądają naprawdę bardzo dobrze i ku temu mają dobrych zawodników. NIe ma się czemu dziwić, że preferują przede wszysktim ofensywy styl gry, bowiem umiejętności piłkarzy na to pozwalają.

Jednak trzeba tutaj zwrócić uwagę na grę tego zespołu w defensywie. Regularnie tracą bramki grając nawet z przeciętnymi zespołami jak Dijon i wcale się nie zdziwię jakby dzisiaj było podobnie. Dodaj do tego fakt, że jest to dwumecz. W razie niekorzystnego wyniku BVB rzuci wszystkie siły na atak. A bramki potrafią strzelać, co zresztą było widoczne w pierwszym meczu. Mimo wielu problemów podopeicznych Tuchela (granie przede wszystkim mniej niż 24h po wybuchu bomby) to i tak zaprezentowali sie bardzo dobrze, gdzie przeważali przez większość spotkania i mieli znacznie więkcej akcji bramkowych od rywala.

Takie rzeczy jak piszesz
Borussia spośród 12 ostatnich meczy wyjazdowych tylko 2x strzeliła więcej niż 1 gola.
masz rację. Jednak są to tak naprawdę czyste staty, a każdy mecz jest inny. Więc tym nie można do końca się sugerować.
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Jeśli ktoś nie ma Canal+ to meczyk AS Monaco - Borussia Dortmund leci też na na ZDF
Do tej pory niemiecki ZDF był dostępny na kanale 470 Cyfrowego Polsatu. Teraz tam go nie ma, jednak ten kanał można przywrócić dzięki całkiem prostemu zabiegowi na naszym dekoderze. Poniższy poradnik dotyczy ogółu sprzedawanych urządzeń, dla niektórych może to wyglądać odrobinę inaczej, jednak ustawienia różnych urządzeń są bardzo podobne i wystarczy poszukać najbardziej podobnej pozycji w menu.
W ustawieniach dekodera należy wyszukać opcję ręcznego wyszukiwania
kanałów telewizyjnych.Ustawienia&gt;Instalacja&gt;Ręczne wyszukiwanie kanałów
Aby znaleźć ZDF należy ustawić parametry:
Częstotliwość: 11054
Prędkość transmisji: 27500
Polaryzacja: Pozioma
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.
Jeśli pomogłem to poproszę o reputkę za moją życzliwość ????
Milego oglądania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Po wczorajszym zenujacym meczu Realu Madryt i sedziego czas na kolejne typy.
Monaco vs Dortmund. Dortmund 2.1 i under 1.5 bramki w 1 polowie 1.8 Sportingbull
Ciezko ugryzc ten mecz, ale myslę, ze dzis zobaczymy lepsze spotkanie Bvb. Otrzasneli sie po zamachu, wyjda na pewno skoncentrowani, z Barta tez okej. Dortmund to solidna ekipa i jak wyjdzie im mecz moga powalczyc z Monaco nawet na wyjezdzie. Awans juz chyba przyklepany ale wygrana Bvb jest w zasiegu. Monaco moze rowniez zlekcewazyc rywala, czasem tak jest w pilce, ze jak ma sie prawie pewny awans zaczyna sie brak koncentracji. STawiam na Bvb i ze w pierwszej polowie bedą np prowadzic 1:0 a druga polowa to juz trudniejsza zagadka.
2:0 do przerwy, wiec juz typ nie trafiony. Jednakze w zeszlym tygodniu pisalem, ze Monaco awansuje. Dzis liczylem na walke Borussi ale jednak Monaco trzeba pogratulowac polfinalu.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Na temat tego meczu mam swoje zdanie i będę się go trzymać tak jak pisałem o poprzednim meczu tych drużyn tak samo będzie dziś i dziś raczej nie będę się już zbytnio rozpisywać. Borussia to jest drużyna już doświadczona w Europejskich pucharach i napewno dzisiaj strzela gola a wydaje mi się, ze spokojnie zrobią to dwukrotnie i do tego dochodzi Monaco, które wcale nie ma super defensywy ale za to kontrami dziś może skarcic Niemców i raczej tak będzie i obstawiam tu wynik coś w granicach 3-2 dla Monaco. Moim betem na ten mecz będzie ciekawy zakład jaki oferuje nam STS a mianowicie

Obie połowy powyżej 1.5 gola @2.75 STS ✅✅✅ (pięknie znowu liga mistrzów 2/2 ???? )
Teraz kurs spadł do 2.70 ale ja Pogralem za 2.75 ???? brać póki gorące bo później może już nie być warto, ręcze za ten bet ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Monaco - Borussia
Typy:
powyżej 3.5 gola @1.81 ✅
Monaco z remisem @ 1.76 ✅
buk: unibet

Pierwsze spotkanie obu drużyn nie zawiodło i zgodnie z naszymi przewidywaniami zobaczyliśmy świetny mecz z gradem goli. Dzisiaj spodziewam się podobnego widowiska. Borussia niema nic do stracenia, a jeśli chce awansować to od pierwszych minut musi ruszyć na swojego rywala. Do zespołu Borussii Dortmund wraca jeden z jej najważniejszych zawodników - Marco Reus. Niemiec to motor napędowy drużyny. Goście po dwóch porażkach z rzędu wygrali w Bundeslidze 3:1 z Frankfurtem. Kolejną bramkę w sezonie zdobył Pierre-Emerick Aubameyang na którego również liczy Tuchel. Mecz w Monako na pewno nie będzie łatwy. Gospodarze Na własnym stadionie zaliczyli niemal komplet zwycięstw w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Na dodatek jest to bramkostrzelna drużyna, która czasami jednak miewa problemy w defensywie. Sytuacje kadrowe obu drużyn przed rewanżem są zbliżone. Leonardo Jardim nie będzie mógł umieścić trzech piłkarzy - Fabinho, Djibril Sidibé oraz Gabriel Boschilia. Thomas Tuchel w podróż do Księstwa nie zabrał z powodów zdrowotnych czterech graczy - Marca Bartry, Andrego Schürrlego, Maria Götzego oraz Sebastiana Rodego.
Spotkanie znów powinno obfitować w bramki, bo obie drużyny mają ogromne problemy w obronie i duży potencjał w ataku. Na dodatek Monaco jak i Borussia są w gazie o czym świadczą ich ostatnie wyniki. Spodziewam się wyrównanego meczu, gdzie po raz kolejny zobaczymy grad bramek i Monaco nie przegra tego spotkania.
AS Monaco: Subasić – Touré, Glik, Jemerson, Mendy – Moutinho, Bakayoko –Silva, Lemar – Falcao, Mbappé
Ławka rezerwowych: De Sanctis, Jorge, Dirar, Diallo, Ndoram, Cardona, Germain
Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Sokratis, Ginter, Schmelzer – Weigl – Kagawa, Sahin – Pulisic, Aubameyang, Reus
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Dembélé, Guerreiro, Castro, Bender, Durm, Merino
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Monaco - BVB
Powyżej 2.5 @ 1.30
Powyżej 3.5 @ 1.75

Przed tygodniem mecz pomiędzy BVB, a Monaco zakończył się wynikiem 2-3 na korzyść zespołu z Księstwa. Niewątpliwie w nieco lepszej sytuacji dzisiaj będą gospodarze. Jednak można być pewnym, że dzisiaj również zobaczymy duża ilość bramek. Z bardzo prostego powodu. Zarówno BVB jak i Monaco czują się bardzo dobrze w ofensywie. Wolą atakować niż się bronić, a także mają zdecydowanie lepszą organizację gry w ataku.
W dodatku w obu zespołach są bardzo dobrzy zawodnicy w ofensywie. U gospodarzy prym wiodą: Mbappe z Falcao. Ale na pewno nie można zapominać jeszcze o Lemeru czy Silvie, którzy na skrzydłach powinni pociągnąć grę. Wcale się nie zdziwię jakby tutaj udało im się wypracować nie jedną akcje bramkową.
Patrząc na przyjezdnych to dobrą wiadomością jest powrót Reusa. Niewątpliwie stać tego zawodnika, żeby wziąć ciężar gry na swoje barki. Możliwości jak i potencjał ma spory. A są przecież jeszcze Pulisic, Dembele czy przede wszystkim Aubameyang, który jest siłą napędową tego zespołu.
Z drugiej strony BVB w pewnym momencie będzie musiało się otworzyć myśląc o dobry wyniku dla siebie i awansie. A to sprawi, że gospodarze powinni dostać więcej wolnego miejsca. A jak dobrze wiadomo bramki potrafią strzelać.
Co tutaj duzo mówić Monaco się nie cofnie i nie będzie się broniło. Czemu? Kto ogląda mecze z udziałem ekipy Jardima dobrze, wie, że ten zespół praktycznie nie potrafi się obronić. Zdarzają im się proste błędy. A jak cofną się w tym pojedynku sami sobie zrobią krzywdę. Spodziewam się podobnego meczu co z Manchesterem City, ale IMHO BVb bardziej się postawi dzisiaj niż podopieczni Guardoli.

Subasic - Mendy, Jemerson,Glik, TOure - lemer, Bahayoko, Moutinho, Silva - Mbappe, Falcao
Burki - Piszczek, Papasthopoulos, Ginter, Schmelzer - Pulisic, Castro, Weigl ,Demeble, Reus- Aubameyang
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Monaco-BVB
zmiany: poniżej 5.5
kurs: 3.08
buk: 1xBet
kurs kusi, ale chyba tym razem trenerzy obu drużyn będą mieli w kim przebierać - o ile w defensywie jest słaby wybór o tyle w zależności jak mecz się potoczy jest kim wymieniać z przodu...
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie gral ktos posiadanie pilki BVB? jak wam to bukmacherzy porozliczali bo mi w totolotku over 58.5% posiadania BVB policzyli na minus. Strona officialna uefy podaje ze mieli 63% posiadania stad moje pytanie jak to inni bukmcherzy rozliczyli. pozdro
Edit: o godzinie 10 dzisiaj poprawili. Shake dzieki za podpowiedz po prostu bylem ciekaw na szybko jak inne buki to rozliczyli ????

Shake// Proponuję odezwać się do supportu z oficjalnym źródłem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom